Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Syrové maso


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ebigeil



Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 15

Předmět: Syrové maso
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 14:00:08
Odpovědět s citátem

Snad nebude moje otázka moc hloupá Embarassed Naše Ebinka je zvyklá od chovatelky na syrové hovězí maso,také jsme od ní pořádnou dávku mraženého hovězího dostali "do začátku" Very Happy No už pomalu dochází,tak musím nakoupit nové do zásoby.Vím,že se musí přemrazit,dočetla jsem se,že musí být přemražené minimálně 24 hodin,ale co jsem se nedočetla,při jaké teplotě mrazit.Náš mrazák máme nastavený na -13 -až -15 st.Stačí to?Jde nastavit i na nižší teplotu,ale nevím,zda je to nutné.A ještě..četla jsem,že krmení od Kittekat a Whiskas není moc dobré,poradíte mi nějakou značku kapsiček či konzerv pro 5měsíční kotě?Díky Gabriela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 14:24:47
Odpovědět s citátem

Naše Betty měla nejraději paštičky a konzervičky od Animondy. Zkoušela jsem i ostatní, ale ty jí nechutnaly. Budete to muset vyzkoušet, protože každé kočce chutná něco jiného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 17:09:37
Odpovědět s citátem

Myslím, že taková teplota je již dostatečná na zničení všech případných zárodků Smile

Jinak možností je spousta. Z těch hyper-super krmiv jsou takové trochu lepší třeba Sheba nebo Gurmet. Další seženete už v různých zverimexech. My kupujeme Shiny Cat od Gimpetu - jsou to konzervičky masa, pak Miamor, Gemon (to jsou paštičky), od Miamoru kupujeme ještě kapsičky. Zbylé značky si již nepamatuji, neprošly vstupní kontrolou Laughing Ale nějaké Pro Plan konzervy...Dobré pro inspiraci je porozhlédnout se v nějakém internetovém obchodě, tam člověk dostane trochu představu, co tak je na trhu a pak už v kamenném víte, po čem se pídit Smile Jinak ale počítejte s tím, že budete zkoušet a zkoušet Laughing Kočiny jsou mlsné Smile

Jo a pro koťátko kupujte paštičky, kapsičky a konzervičky (pokud nejsou z čistého masa, tam je to jedno) s označením 'Kitten'. Stejně tak granulky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 18:00:24
Odpovědět s citátem

[quote="Smeny"]Myslím, že taková teplota je již dostatečná na zničení všech případných zárodků Smile

Nevím, ale myslím, že to není otázka teploty.Nemyslím si, že by přemražení zničilo vše.Každý hygienik vám řekne, že rozmražené kuřecí je plné salmonelozy a musí se pořádně pro lidi tepelně upravit. Spíš jsem někde četla, že trávicí soustava koček je jiná - potrava prochází rychleji a trávicí šťávy jsou agresivnější a bakterie zničí. Možná na tom něco bude, když si vezmeme, že v přírodě baští myši, ptáky a pod. Vždyť ty jsou taky plné bacilů, to by musely kočky pořád průjmovat. Četla jsem to na stránkách o přirozené stravě psů a koček,ale bohužel nevím, jak se jmenovaly. Možná sem někdo dá odkaz. Sama dávám čičinám syrové maso a problémy neměla ani jedna. A snad mít nebude. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 18:58:53
Odpovědět s citátem

janča napsal:

Nevím, ale myslím, že to není otázka teploty.Nemyslím si, že by přemražení zničilo vše.Každý hygienik vám řekne, že rozmražené kuřecí je plné salmonelozy a musí se pořádně pro lidi tepelně upravit. Spíš jsem někde četla, že trávicí soustava koček je jiná - potrava prochází rychleji a trávicí šťávy jsou agresivnější a bakterie zničí. Možná na tom něco bude, když si vezmeme, že v přírodě baští myši, ptáky a pod. Vždyť ty jsou taky plné bacilů, to by musely kočky pořád průjmovat. Četla jsem to na stránkách o přirozené stravě psů a koček,ale bohužel nevím, jak se jmenovaly. Možná sem někdo dá odkaz. Sama dávám čičinám syrové maso a problémy neměla ani jedna. A snad mít nebude. J.


No ony sice v přírodě baští myši a ptáky, ale otázka je, kolik toho přežijí. To už se moc zjistit nedá.

Já tím myslela to, že pokud má něco zničit přemražení, tak taková teplota je dostatečná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 20:38:17
Odpovědět s citátem

http://www.baron.cz/kocka/prirodni-lekarna/clanky/vyziva-kocky-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

Zde je odkaz na jídelníček přirozené stravy.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 21:15:52
Odpovědět s citátem

Díky tatiano za odkaz.
Jinak si myslím, že volně žijící kočky umírají hlavně na úrazy, vyčerpání, stres, možná podchlazení a další nemoci, těžko říct, jaký podíl na tom má potrava z " nepřemražených " myší. J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ebigeil



Založen: 11.08.2008
Příspěvky: 15

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 21:33:53
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]http://www.baron.cz/kocka/prirodni-lekarna/clanky/vyziva-kocky-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0

Díky,díky,díky Very Happy Tak to mě úplně nadchlo.Já dávám Ebince syrové přemražené hovězí maso a granulky.Ale máme jí teprve tři dny,takže mám určitě příležitost začít jí krmit snad dobře a kvalitně.Doteď jsem popravdě řečeno vůbec nevěděla a si bych dál dávala denně syrové maso + granule a zkoušela nějaké konzervy,kapsičky apod..Teď už vím,že jídlo se dá vymyslet pestře Razz Vůbec by mě nenapadlo dát kočičce i kosti Embarassed TEĎ JEŠTĚ,JESTLI JE TO VŠECHNO POPSANÉ V ČLÁNKU PRAVDA Question člověk aby se už bál něčemu věřit,všude jen samá reklama Evil or Very Mad A ještě,Ebince je pět měsíců,odkdy tedy mohu začít s krmením dle návodu z tohoto článku?Chci,aby se u nás měla dobře Laughing Je to zlatá kočička,první den se nás bála,druhý den už jsme spolu začaly mluvit a myslím,že jsme už kamarádky Rolling Eyes Alespoň soudím podle toho,že mi teď chrupká hodinu na klíně Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2009 23:03:51
Odpovědět s citátem

opravdu dáváte kočce koupené syrové kuřecí žaludky??? někdo píše, že je povaří někdo zase že ne... tak nevím Sad četla jsem diskuze i o tom, že kočka má silnější žaludeční štávy, takže se tam většina bakterií zničí, ale i tak, mám o toho malýho roštáka strach Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AngelikadeSance



Založen: 30.11.2008
Příspěvky: 290
Bydliště: Brno

Předmět: syrové maso
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 0:05:46
Odpovědět s citátem

[quote="Smeny"]Myslím, že taková teplota je již dostatečná na zničení všech případných zárodků Smile

Je často tradovaným omylem, že mražení veškeré bakterie zničí.
Není to pravda, nízké teploty jen utlumí jejich činnost, zabrání růstu, aktivitě mikroorganismů a produkci toxických látek.

Pokud v mase baktérie již před mražením jsou, tak je pouhým zmražením nezničíte. Část z nich by bylo možné zničit jen rychlým zmražením, kdy se rychle tvořící krystalky ledu dostávají i do těla baktérií a vlastně je roztrhnou. Tohle však nelze provést za běžných podmínek v domácnosti.

Jen tak pro info, jedna z metod uchovávání baktérií v laboratořích je krom lyofilizace i jejich zmražování při - 20 až - 70 °C Wink

Doporučuji všechno tepelně opracovávat, vyhnete se zbytečným střevním problémům Wink .

A.


Naposledy upravil AngelikadeSance dne 22. 1. 2009 7:58:49, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 7:40:28
Odpovědět s citátem

No ja jsem si se zájmen přečetla člának na Baronovi o krmení metodou BARF a líbí se mi to. Nechystám se momentálně takto krmit, ale podle mě to má něco do sebe. Vzpoménám si, jako malá, že teta měla kočky a když jim sekala na drobno kuřecí krky, kroužili kolem špalku a nemohly se dočkat. Je to už dvacet let, ale tyhle čičinky žily opravdu na syrovém masu a příležitostně na něčem z kuchyně. Nepamatuju že by byly nemocné. Dokonce vím jistě, že Johanka evropská želva se dožila asi 18ti let. Nikdy nebyla nemocná, neměla potíže s obezitou ani potíže třeba s močovými kameny . Jsem zvědavá kde budeme za pár let v krmení našich miláčků Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 9:54:38
Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že krmení našich miláčků je miliardový byznis pro řadu firem, tak se každá bude snažit chovatele přesvědčit, že jedině to jeho průmyslově vyrobené krmení je to správné, co přinese našim čtyřnohým přátelům trvalé zdraví a radostný život. Většinou opak je pravdou. Proč je tolik nemocí nejen u lidí, ale i u zvířat? Říká se tomu "civilizace"...

Letos vyšla kniha o metodě BARF, věnovaná krmení psů. Musím říct, že se mi HODNĚ líbí - naší čubině taky Laughing . Já jsem zastánce přirozeného stravování zvířat. Našemu psu kupuju granule v kvalitě bio lisované za studena, protože ne vždy mám čas jí připravovat stravu dle metody BARF, tak to řeším takto. Když čas mám, má syrovou stravu-a dává jí absolutní přednost před vším ostatním. A náš pes vypadá moc hezky. A hlavně nemarodí.

U koček bych to ráda praktikovala taky, ale syrové maso mi začaly odmítat,takže nic nenadělám Rolling Eyes - kočka si postaví hlavu a člověk s ní nehne. Takže klasika-kvalitní granule + kvalitní konzervy. I když maso by
byšlo laciněji Evil or Very Mad ...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 11:40:07
Odpovědět s citátem

Taky by mě to lákalo, ale moje čiči je ještě malá a já mám časově náročnou práci. Bojím se právě toho že nebude čas na přípravu. No třeba to časem zkusím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Samuel



Založen: 27.09.2008
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 12:23:52
Odpovědět s citátem

o BARFu jsem četla..

no já mu včera dala kousek rozkrojeného žaludku, abych viděla, zda to vůbec bude žrat... ten byl uplně bez sebe, vrněl u toho, hrál si s tím, jakoby to byla myš Very Happy pak to ale těžce rozkousal, ale přeci se mu to podařilo.. nj, ještě pořád mu rostou zoubky... dala jsem to teda včera zmrazit a jak tak čtu, tak asi marně Sad protože -70stupnů mít určo nebudu Smile

a to tepelné upravení u vnitřností je, že se budou vařit ve vodě při mírném varu? a jak dlouho? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 1. 2009 12:55:47
Odpovědět s citátem

Samuel napsal:
o BARFu jsem četla..

no já mu včera dala kousek rozkrojeného žaludku, abych viděla, zda to vůbec bude žrat... ten byl uplně bez sebe, vrněl u toho, hrál si s tím, jakoby to byla myš Very Happy pak to ale těžce rozkousal, ale přeci se mu to podařilo.. nj, ještě pořád mu rostou zoubky... dala jsem to teda včera zmrazit a jak tak čtu, tak asi marně Sad protože -70stupnů mít určo nebudu Smile

a to tepelné upravení u vnitřností je, že se budou vařit ve vodě při mírném varu? a jak dlouho? Rolling Eyes



tak co vím já,tak salmonelky se likvidují při tepelné úpravě už při 65st.Tak si myslím,pokud to rozkrájíte na drobné kousky,by mohlo 10min.varu stačit.

Bětka,Barunka,Maruška a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (26x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top