Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Artemis/Timberwolf Serengeti


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
macalik



Založen: 05.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 12:10:41
Odpovědět s citátem

no Trainer je něco jako Pro Planka, vesměs evropská krmiva superpremia mají co do kvality až na výjimky horší kredit než superpremia z Ameriky nebo Kanady, tam jim to hlídá AAFCO, v Evropě na nás majitele zvířecích miláčků zvysoka kašlou, stejně tak i veterina částečně pokulhává za Amerikou. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 12:15:17
Odpovědět s citátem

Pavito, z toho si nic nedělej. Já také musím odvažovat naši Siamkám a dávám jim to v 5 ti dávkách. Hlavně začínáme v 6 ráno a to, že je sobota, neděle, nebo dovolená je nezajímá. Ale odvážím jim jejich dávku a započítám do toho i tu konzervu a maso. Sice toho suchého je fakt hrstička, ale maso kočka potřebuje. Wink

Co říkáte na tyhle granulky? http://www.krmeni.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=624
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 13:02:40
Odpovědět s citátem

dekuju za uklidneni Smile)
jen jsem si rikala, jak je mozne,ze ja mam takovou macandu a krmim ji tak malo,ona ma 60gr na den to bych ji mohla dat strasne malinko masa ,kdybych to chtela nakombinovat i s granulema Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
macalik



Založen: 05.02.2009
Příspěvky: 20

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 13:34:00
Odpovědět s citátem

taky jsem nad těma Guabi uvažovala, zatím mám nakřečkováno doma jinejch, až budou docházet možná si objednám.Kdybyste si někdo objednávali., tak mi písněte jakej na vás dělají dojem Smile A co na to ččiči Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 13:36:49
Odpovědět s citátem

Taky máme denní dávku 60g. Dávám 50 a doplním masem a taky našim chutnají dietní konzervy, které beru v ZOOPLUS.DE.
http://www.zooplus.de/shop/katzen/katzenfutter_dose/almo_nature/dosen/36123
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PAVITA



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 330
Bydliště: PRAHA 8

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 14:29:13
Odpovědět s citátem

TO FUNDOG:
takze davate jen deset gramu masa nebo konzervicky???
nad temi almo nature diet jsem premyslela, jsou to take takove pekne kousky ve stavicce???asi si je pres zooplus take objednam-dekuji moc za doporuceni...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: krmivo
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 21:36:36
Odpovědět s citátem

No Pavito, já myslím, že posléze budu mít doma kouli taky, neb Kačence jako kastrátce samozřejmě nejvíc chutnají kotěcí - Vy aspoň máte výhodu jedné kočičky, které můžete přidělovat, ale já s dalšími dvěmi nekastrovanými kočinami a občas koťaty je omezovat nemůžu - a Kačenku kvůli tomu zavírat nebudu. Na Artemis jsem se dívala, pro změnu obsahuje ječmen (a proso), tak nevím, zda s ječmenem je tak moc "holistic", spíš myslím, že je to trochu bouda - jestli pšenice nebo ječmen, pořád jsou to obiloviny. Arden Grange se mi nezdá špatný, ani cenově, obsahuje sice zavrhovanou kukuřici (ale nepipláme se v těch krmivech moc? Kočky si stejně vyberou samy Twisted Evil ), ale ne lepek, je na trhu nová Acana - Acana new - bez všech těchto přídavků, s bramborem a masem ze síhů a dalších atlantických ryb - ta vypadá nadějně. Ovšem složení dost připomíná Orijen (až na ty brambory) - se spoustou bylinek a ovoce. Takže opět pochybuji, že to mé dámy budou žrát, ony zarytě setrvávají na svém RC a Hillsu, střídám to kvůli konzervaci - ještě taky byly ochotné žrát Nutro, to teď není a chutná jim Porta 21 Holistic ze zooplusu. Co tak čtu na diskusi, jaký je poměr kočin, co žerou Orijen, proti těm, které by raději vyhladověly k smrti (jako ty moje), než by vzaly jedinou kuličku do svých ctěných papulek???
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Guabi
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2009 21:44:49
Odpovědět s citátem

Jinak u Guabi trochu pozor, počítejte s trochu menší výživovou hodnotou (ale je asi o 2% na bílkovinách i tuku vyšší, než ostatní srovnatelná krmiva). Je nutné se dívat na obsah vody v granulích a Guabi má 12%, superprémiovky mívají 8, maximálně 10%, čím víc vysušené, tím koncentrovanější.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2009 8:20:20
Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenost s granulemi TECHNI-CAL - Techni-Cal Adult nebo kitten a s granulemi AFFINITY Brekkies Excel Cat Junior nebo Brekkies Excel Cat Rolls - masová směs .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Brekkies..
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 2. 2009 22:56:12
Odpovědět s citátem

Brekkies byl a je krmivo prodávané v síti Rossmann (drogerie). Složení se nedá najít ani pořádně na stránkách affinity, což mi vadí, na polských jsem našla, že obsahuje vedlejší jatečné produkty a rostlinné bílkoviny, takže za tu cenu je to dost nehorázné, je to prostě třída economy, ale cena economy není. To už je lepší jejich Advance, kočkám chutná,, ale poněvadž nemají nikde uvedenou analýzu, tak se člověk nedozví, kolik je tam soli - pár chovatelů, kteří granulky prostě ochutnávají, mi říkalo, že jsou hodně slané - tudíž chutnají. Konec konců co by člověk chtěl po Španělech při jejich vztahu ke zvířatům.
Technical bych nazvala prémiovkou, vzhledem k tomu, že cena je srovnatelná , tak bych při volbě sáhla určitě raději po ní.
Acana new - jak jsem psala výše: dnes jsem zakoupila 400 g balení na ochutnávku na výstavě psů v Brně a kupodivu ji kočky jedly, ne že by se na ni vrhly, ale jedly, což je proti Orijenu úspěch! Koupila jsem variantu grassland - s jehnětem a kachnou, takže budou-li žrát, zkusím koupit velký pytel a uvidím, jak budou prospívat. Alespoň jako variantu střídací ke konzervovanému rc - tato Acana má holistickoou recepturu.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maki



Založen: 06.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2009 13:00:19
Odpovědět s citátem

Techni-Cal kitten se mi docela osvědčily, dostali jsme jich 10 kg na výstavě a našim kočenám dost chutnaly. Používala jsem je spíš jako doplněk superprémiovek, uvažuju, že je možná doobjednám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (63x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (37x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (27x)
4
Kočičí jména (26x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (22x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
8
Komiks: Podáš koččce celaskon? (20x)
9
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top