Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Mňoukání z nudy?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: Mňoukání z nudy?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 11. 2008 21:36:09
Odpovědět s citátem

Ahoj,

chci vás poprosit o radu s naší 6-ti měsíční kartouzskou číčou.

Míša celkem často mňouká, i když jsme doma a očividně jí nic nechybí. Myslím, že má kočičí pubertu, jestli něco takového existuje, nebo chce prostě upoutat naši pozornost nebo je jednoduše umňoukaná kočka Smile
Co mě trápí je mňoukání, jakoby volání nebo stěžování si za dveřmi, které slyším, když přicházím domů. Nemyslím, že by mohla vědět, že přicházím já a proto mňoukala. Vždy po otevření dveří mě vítá z ocasem nahoru a hlasitě mňouká "Kde jsi tak dlouho byla"? Pak je všechno v pořádku a jen se dožaduje hraní.

Doma je samotná tak 10 hodin a každý den si s ní téměř celý večer průběžně hrajeme, někdy i ráno. Když jsme doma, tak vypadá, že ji nic nechybí. Dnes jsem přišla domů už po obědě a byla s ní 3 hod. doma, pak jsem odešla na 2 hodiny a když jsem přicházela, tak zase mňoukala. Myslela jsem, že jí vadí jen když jsme celý den nepřetržitě pryč... Přemýšlím, co víc bych pro ni mohla udělat, kromě pořízení druhé kočky.

Můžete mi také poradit nějaké hračky pro větší zábavu? Má vysoké odpočívadlo, krabice, myšky, míčky, ale moc si s nimi už nehraje. Zaručený úspěch má jen mávátko, kterým ovšem ale musí někdo mávat.

Předem děkuji za vaše názory a rady, případně odkazy na podobná témata.

Míša
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 5:36:44
Odpovědět s citátem

Kočka si neuvědomuje jak dlouho jste pryč to je podobné jako u psa. Když se vrátíte domů tak vás bude vždycky vítat a je úplně jedno jestli jste byla pryč celý den, nebo jestli se vracíte po pěti minutách z trafiky s novinami. Kočka mňouká, protože tímto způsobem komunikuje a nemusí to znamenat že je nespokojená nebo že jí něco chybí. Druhá kočka je však pro ni rozhodně nejlepší společnost a žádné hračky ba dokonce ani celodenní lidská přítomnost jí to nenahradí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 16:23:10
Odpovědět s citátem

Mám jen poznámku k tomu, že kočka neví, že přicházíte- všimla jsem si u těch našich, že přesně poznají, kdo jde, např. mi vždy signalizují, že jde přítel domů- chvíli přetím všichni 3 vyskočí a běží stepovat ke dveřím. JInak taky mi trhá srdce, když odcházím a čekám na výtah, ozývá se trojhlasné srdceryvné mňoukání, ale stejně tak to dělají, i když odchází jen jedne z nás a druhý zůstává doma Smile

JInak jeden z našich kocourů je taky hrozný umňaučenec, je pravda že s nástupem dospělosti a příchodem kočičího parťáka (až toho druhého) se to zmírnilo, ale stejně často chodí po bytě a mňaučí, ale beru to jako jeho způsob komunikace s námi Smile

A pokud byste skutečně uvažovala o pořízení druhé kočky za účelem, aby měla kočička společnost a zábavu, tak opravdu uvažte dobře to, aby se k sobě povahově hodily...my jsme si kvůli tomu pořizovali dokonce 3. kocourka, protože ta první společnice si s naším umňaučencem nesedla vůbec a on byl asi ještě víc frustrovaný, že tam sice má "kámošku", ale ta ho ignoruje, že mňaučel ještě víc než když byl sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 17:21:40
Odpovědět s citátem

Moc vám děkuji za vaše názory Smile pěkný den
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kitty



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 11. 2008 18:42:04
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:
Moc vám děkuji za vaše názory Smile pěkný den


Nase mala Kitulka je taky hrozny jecak. A jak jsem nekde cetla - ma "nakrapnute" mnoukani, ktere rozhodne nejde preslechnout.

Myslim, ze jsem ji i trosku rozmazlila a krikem casto vyhledava pozornost nebo neco k snedku.

Z me zkusenosti je dobre nereagovat, nez ji odpovidat, to si potom mysli, ze si s ni povidam Laughing

A co se tyce prichodu domu - pokazde, kdyz jsem na schodech a stoupam nahoru, uz z prizemi slysim mnoukani! Myslim, ze me pozna podle cinkani klicu, nechavam jim totiz pootevrene okno...Jinak si nedovedu vysvetlit, ze pokazde, kdyz jdu domu, pozna, ze jsem to ja.

A dalsi zajimava vec je, ze takhle intenzivne mnouka jen na me, panicka nechava na pokoji, ten je totiz prisnejsi... Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 11:16:10
Odpovědět s citátem

Kočka pozná velmi přesně, že se blíží "její" lidé! Mám to vyzkoušeno, ať už klíče v ruce mám, nebo nemám, pozná to vždycky. Když jsem doma, tak zase poznám, který z mých mužských přichází. Když se hrne jak velká voda a mňouká, přichází mladší syn. Staršího vítá mručením a když jde manžel, je zticha.
Kocour našich zase pozná zvuk auta. Ihned běží k bránce, jiná auta ho nezajímají.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 19:03:40
Odpovědět s citátem

Tak jsem to dnes zkoušela a šla po schodech trochu tišeji než běžně. Míša začala mňoukat až když jsem šla poslední schody. Pokaždé spustí jako když ji na nože berou Surprised ale za dveřmi se zase protahuje jako by právě vstala. Přítel občas říká, že je malá vyděračka. Asi na tom něco bude Smile

Mám ještě jeden, možná absurdní dotaz. Když je teď už tak brzy tma a vracíte se domů třeba až kolem páté, půl šesté, svítíte doma kočce? Někde jsem četla, že v šeru vidí daleko lépe než lidi, ale ve tmě toho moc nerozeznají. Zatím jsem ji neslyšela, že by v noci praštila čumákem do zdi nebo do nábytku Very Happy ale stejně mě zajímá, jak to máte u vás?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BadCharlotte



Založen: 05.10.2008
Příspěvky: 83

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2008 21:45:21
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:
Mám ještě jeden, možná absurdní dotaz. Když je teď už tak brzy tma a vracíte se domů třeba až kolem páté, půl šesté, svítíte doma kočce? Někde jsem četla, že v šeru vidí daleko lépe než lidi, ale ve tmě toho moc nerozeznají. Zatím jsem ji neslyšela, že by v noci praštila čumákem do zdi nebo do nábytku Very Happy ale stejně mě zajímá, jak to máte u vás?


Já bych kočce nesvítila, myslím, že je to zbytečné. Ty naše po nocích občas asi trénujou na olympiádu, lítají po domě, skákají po výškách a nikdy jsem si nevšimla, že by jim tma vadila. Laughing A to má jedna z nich jen jedno očičko. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kitty



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2008 9:13:12
Odpovědět s citátem

Kočky ve tmě vidí daleko lépe, než na světle. Občas jim i schválně zhasnu a mám pocit, že jim to vyhovuje.
Ve tmě se pohybují naprosto přirozeně, takže z narážení do nábytku bych rozhodně neměla strach Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 11. 2008 10:10:13
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:


Mám ještě jeden, možná absurdní dotaz. Když je teď už tak brzy tma a vracíte se domů třeba až kolem páté, půl šesté, svítíte doma kočce? Někde jsem četla, že v šeru vidí daleko lépe než lidi, ale ve tmě toho moc nerozeznají. Zatím jsem ji neslyšela, že by v noci praštila čumákem do zdi nebo do nábytku Very Happy ale stejně mě zajímá, jak to máte u vás?


Ano v naprosté tmě, jaké je např. v uzavřené místnosti bez oken kočky nic nevidí stejně jako lidé. Pokud ale nebydlíte někde v podzemí tak zřejmě naprostou tmu doma nikdy nemáte. Okny k vám vždy nějaké světlo pronikne, obzvlášť ve městě. Dokonce ani já když jdu v noci na WC tak nerozsvěcím světlo a ve známém prostředí mého bytu se celkem bez problémů pohybuji při světle které k nám proniká z venkovního pouličního osvětlení i z rozsvícených oken protějšího domu. Kočky navíc mají vynikající sluch i čich, takže přinejmenším ve známém prostředí se dokážou pohybovat i v naprosté tmě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 11. 2008 14:51:46
Odpovědět s citátem

Naše kočena mňouká za dveřmi jako by jí na nože brali ikdyž jdu jen s košem a za 5 minut se vrátím. Okamžitě mě přivítá s mňoukáním: kde jsi zase byla. Wink
Co se týče světla máme ted doma asi týden akvárko co se vždy ve 4hod rozsvítí - myslím že Cookie to dokonce i vadí - ve tmě to docela ozáří místnost a možná že nemůže tak dobře relaxovat, proto po chvilce čučení na rybky odchází do vedlejší místnosti. Svítit našim mazlíčkům je asi uklidnující pro nás páníky, že víme že tam není po tmě. Zvířatům to asi nevadí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2008 8:50:51
Odpovědět s citátem

Kitty napsal:


Z me zkusenosti je dobre nereagovat, nez ji odpovidat, to si potom mysli, ze si s ni povidam Laughing



Jejda, tak s tím tedy vůbec nesouhlasím. Práve proto hned reaguji, aby si kocour myslel nebo věděl, že si s ním povídám. Normálně, pokud tedy nespí, putuje se mnou z místnosti do místnosti, u počítače mi sedí u nohou, v kuchyni nejčastěji na stole, pozoruje, co dělám. Někdy se stane, že se "zapomene" v jiné místnosti, tak si mňoukne, asi proto, aby jednoduše zjistil, kde zrovna jsem/jsme, nebo ověřil, že jsme neodešli. Vždycky mu odpovídám. Často taky po probuzení přijde a mňoukne asi jako "tak už jsem zase tady".
Já si s kocourem povídám pořád, když ho třeba hladím, vykládám mu, jaký je krásný kocour. A když ráno odcházím, vždycky ho hladím a říkám mu, že jdu do práce a že zase přijdu. Když se vracím, už stojí za dveřmi a hned se hodí na záda a vystrčí bříško, abych ho podrbala. Nemňaučí za dveřmi ani při odchodu ani při příchodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2008 8:59:26
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:

Mám ještě jeden, možná absurdní dotaz. Když je teď už tak brzy tma a vracíte se domů třeba až kolem páté, půl šesté, svítíte doma kočce?


Nesvítím přímo cíleně kocourovi, to považuji celkem za zbytečné, ten se pohybuje v noci s naprostou jistotou, tedy aspoň ke mně do postele trefí vždycky Razz
Ale v předsíni máme akvárko, tam se svítí celý den (zhasínám, až když jdeme spát), takže po soumraku je v předsíni pořád trochu světlo. Žárovka je celkem slabá a cloněná jen dovnitř akvárka, takže do místnosti svítí jen to osvětlené akvárko. Kocourovi rozhodně nevadí, protože když nejsme doma, tráví čas nejvíce právě v předsíni, kde má svoje křeslo, na kterém spí. Ale určitě světlo ani nijak nepotřebuje, i já chodím v noci potmě:-).


Naposledy upravil Alamka dne 24. 11. 2008 10:48:11, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: svícení
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 11. 2008 9:10:42
Odpovědět s citátem

My kočkám po bytě extra nesvítíme, ale v koupelně, ve které je díky umístění v noci opravdu úplná tma a kočiny tam maj záchůdek, máme takový led světlo do zásuvky, noční světlo. Je na světelný čidlo, takže když je tma, tak svítí, když se v koupelně rozsvítí, zhasne. Žere strašně málo, nějak 0,4W, takže na spotřebě to vůbec není cítit.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: Re: Mňoukání z nudy?
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 1. 2009 15:00:51
Odpovědět s citátem

Míša* napsal:
Ahoj,

chci vás poprosit o radu s naší 6-ti měsíční kartouzskou číčou.



Zaujal mě váš příspěvek. Máme stejně starou kartouzskou kočku (nar. 12. 6.). Předtím jsem nastudovala ledasco a přečetla jsem si, že kartouzské kočky jsou velmi tiché plemeno, které téměř nemňouká. Naše Emilka je ovšem také mňoukalka veliká! Má velký repertoár od něžného zacvrlikání až po dlouhé mňoukání hrubým hlasem, když nereagujeme na nějaký její vrtoch - například vpuštění do skříně v ložnici v 5 ráno. Občas mám pocit, že si se mnou povídá. Dost mňoukala odmala, ale asi v 5 měsících už se mi zdálo, že mňouká až moc, tak jsem se radila s paní chovatelkou, jestli už nemůže třeba mít říjí apod. Prý ne, že to jen na mě zkouší. Jsou to zkrátka povídavé kočičky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: Re: Mňoukání z nudy?
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2009 15:51:10
Odpovědět s citátem

Ivana J. napsal:
Míša* napsal:
Ahoj,

chci vás poprosit o radu s naší 6-ti měsíční kartouzskou číčou.



Zaujal mě váš příspěvek. Máme stejně starou kartouzskou kočku (nar. 12. 6.). Předtím jsem nastudovala ledasco a přečetla jsem si, že kartouzské kočky jsou velmi tiché plemeno, které téměř nemňouká. Naše Emilka je ovšem také mňoukalka veliká! Má velký repertoár od něžného zacvrlikání až po dlouhé mňoukání hrubým hlasem, když nereagujeme na nějaký její vrtoch - například vpuštění do skříně v ložnici v 5 ráno. Občas mám pocit, že si se mnou povídá. Dost mňoukala odmala, ale asi v 5 měsících už se mi zdálo, že mňouká až moc, tak jsem se radila s paní chovatelkou, jestli už nemůže třeba mít říjí apod. Prý ne, že to jen na mě zkouší. Jsou to zkrátka povídavé kočičky.


Dobrý den Ivano,
také jsem četla stejný článek jako vy. Téměř bych jej nazvala klamavou reklamou
Very Happy
Naše Míša je uřvaná už od začátku, co ji máme. Ráno, když ji vpustíme do ložnice, přede jako traktor. Než ji vpustíme, mrančí a bouchá tlapkou do dveří. Když nás slyší přichát domů po schodech, mňouká trochu plačtivě, jakmile otevřeme dveře, změní tón na "kde jste byli tak dlouho a už si pojďte hrát". A když nás ztratí v bytě, tzn. ví, že tam někde jsme, ale nejde nás hledat, tak řve vztekle jak mimino a to prokládá vibrujícím zpěvem.

A když leze na vysoký benjamín, který už má kmínek jako malý strom a já ji okřiknu, tak mi vzdorovitě odmlouvá. A to klidně několikrát za sebou
Smile

Prostě jsou to ukecaný baby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Magytka



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Hodonín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 3. 2009 22:49:51
Odpovědět s citátem

Moje chlupaté zlatíčko taky často vykládá. Ze začátku jsem si říkala, že bych asi neměla kolikrát reagovat, aby si pak nemyslel, že mňoukne a dostane co chce, ale to jsem nevydržela a musim přiznat, že ho rozmazluju a dokonce chci, aby dostal to co v daný moment chce Smile A nějak nám to tak vpoho funguje, že toho nějak nezneužívá, ale prostě si řekne Smile odpovídá mně na otázky Smile nebo mně ponadává Smile je to sranda. Když jdu po schodech domů, taky mňauká a jak otevřu, plácne s sebou na zem přímo mně pod nohy a protáááhne se Smile
Myslím si, že u koček je to s tim rozmazlováním trochu jinak než třeba u psů. Aspoň teda doufám Smile Protože rozmazlený pes je neštěstí, asi proto, že pes musí mět člověka za pána a ne nikdy naopak, ale u koček je to tak, že je vždycky svůj pán. Ale je to jen moje dedukce, nevím jestli to tak je Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ibu



Založen: 04.03.2009
Příspěvky: 5

Předmět: mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 10:00:19
Odpovědět s citátem

To buďte ráda, náš kocourek skoro nemňouká:-)))dlouho jsme si mysleli, že je němý, pak jsme usoudili, že mu zřejmě nic nechybí....po 4 měsících u nás (je mu 7 měs.) se naučil nás vítat - vyletí z pelíšku jako vrtule, ač tvrdě spinkal a letí ke dveřím a řve mňááááůůůů jako čáů Laughing a pokud někdo odchází, ptá se toho druhého mau mau....asi něco jako kam jde?Pokud mu odpovíme že přijde, nebo že návštěva jde domů, uklidní se a zaleze si do pelíšku. Tento týden se naučil, že pokud chce otevřít dveře na balkon, nesmí lézt po záclonách a škrábat mi sklo ve dveřích, ale že se musí ozvat.....pokud se ozve ma..ma..ma, vím, že chce pustit na balkon, kde dokáže trdlit mnoho času...kouká špriclemi dolů kdo to tam povídá a pokud někdo zazvoní, vyletí jako střela vítat :)Včera si s ním přítel povídal....prý ho naučí mluvit Rolling Eyes Ostatní na Vás koukají jako na blázny, když tvrdíte, že Vaše kočka říká MÁMA Razz a je to tak, za večer ho naučil zformulovat mňoukání do podobného tvaru a mňouká mvámvá...dle mne si chce kočička povídat a pak je šťastná
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: mňoukání
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 3. 2009 22:13:33
Odpovědět s citátem

ibu napsal:
To buďte ráda, náš kocourek skoro nemňouká:-)))dlouho jsme si mysleli, že je němý, pak jsme usoudili, že mu zřejmě nic nechybí....po 4 měsících u nás (je mu 7 měs.) se naučil nás vítat - vyletí z pelíšku jako vrtule, ač tvrdě spinkal a letí ke dveřím a řve mňááááůůůů jako čáů Laughing a pokud někdo odchází, ptá se toho druhého mau mau....asi něco jako kam jde?


No, nechci strašit Smile Náš kocour začal po osmém měsíci vyvolávat kočky a to nebylo mňoukání, to byl řev. Vždycky šel někde do temna a začal. Wrrraueouuuuuuu Very Happy Teď už je to zase jen sem tam jemné mňouknutí, třeba když chce skočit na postel za mnou, tak napřed lehce mňoukne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sisinka



Založen: 19.02.2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 9:39:58
Odpovědět s citátem

Jojo to znám náš kočičák je taky ukňouranej. Musím ale říct že teď po kastraci je to lepší před tím blouznil po bytě a vyřvával, to bylo šílený! Laughing Teď občas mňoukne, něco nám povykládá.A když si chce hrát, lítá po bytě a skáče na nás a mi nereagujem tak vždycky ze sebe vydá takovej divnej zvuk jako že "mmhhhrr" naštvaně a odejde pryč. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivana J.



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Tišnov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 9:53:36
Odpovědět s citátem

Nedávno jsem tu psala, že naše kartouzská Emilka je upovídaná kočička. To jsem ještě netušila, co bude následovat. Na jarní prázdniny byla u babičky v bytě, protože jsme byli na horách. Po návratu domů je jako smyslů zbavená. Venku roztál sníh a začali zpívat ptáci. Emilka bude moci ven až po kastraci, takže teď lítá od okna k oknu, vyřvává jako na lesy, chodí za mnou a říká mmmmrrrrauvrrraugrrrrr - něco jako "otevře už mi někdo konečně ty dveře ven, sakra?" V noci dřív klidně spávala, teď ještě lítá, když my jdeme spát, potom asi spí, ale nad ránem, sotva se ozve první zacvrlikání, už je na nohou a mňauuuuuvrauuuugrhrrghrrrvrr. Od návratu z prázdnin jsme se nevyspali, uvažuju o kastraci ještě před prvním mrouskáním (má 9 měsíců), aby mohla chodit ven, jinak se asi zblázníme my lidi i kočka. Zažil někdo něco takového? Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Míša*



Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 37

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 3. 2009 10:39:03
Odpovědět s citátem

Zdravím Ivano,

vidím, že tvá kartouzka Emilka je taky diblík Very Happy
Míšu (kartouzsku) jsme nechali kastrovat před měsícem v jejich 9 měsících. Taky do té doby nemrouskala. Nejprve jsem si chvíli myslela, že to její vřískání je mrouskání, ale neměla žádné jiné příznaky mrouskání. Ted po kastraci vříská snad ještě víc Confused vrkotá jako holub, volá nás... ale prostě chce jen naši pozornost Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (67x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (49x)
3
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (46x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (37x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (25x)
6
Veterinární poradna: Mrouskání kočky po kastraci (23x)
7
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (21x)
8
Kočičí jména (21x)
9
Pojištění koček (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top