Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Koupání


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 21:50:23
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ahoj Tome, ono bude asi každý koupat různě dle potřeby, každý sphynxík se špiní jinak, takže někdo koupe častěji, někdo jen utírá miminkovskými vlhkými ubrousky, prostě to co vyhovuje. Já začal kočičáky koupat prakticky jak jsem je přivezl od chovatelů a zdáli se mi špinaví. Ze začátku jsem používal bentonitové stelivo a po tom byl Felda za chvíli jak kominík, nyní se koupel ustálila cca 1x týdně a nejvíc se mi osvědčilo vzít si je k sobě do vany, samozřejmě za asistence manželky (a naopak).
Hlavně po koupání pořádně kočičáka utřít, aby neprochladl Smile


Já koupu 2x do měsíce, Adam se až tak nemastí, obzvlášť co je po kastraci, a navíc to nemá moc rád. Já ho po koupeli oblékám, aby neprochladl. A dle mého názoru čím dřív si kotě na to zvykne, že musí zkrátka do vody, tím líp.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2008 21:56:33
Odpovědět s citátem

Já začínám koupat koťata, tak kolem 2 měsíce, aby si na to zvykala hned od malička a když si je noví majitelé odvezou, tak pak musí sami odhadnout, jak často je to u jejich kočičáka nutné, každý sphynx se špiní jinak, ale obvyklé je tak 1x za 14 dní. Pokud je Toya světlejší bude to chtít asi častěji, protože to na ní bude vidět a pokud je tmavá, tak to poznáte podle ušpiněných peřin Very Happy . My už spíme jen ve tmavém povlečení a tmavých pyžamech, protože jinak bych to mohla každé 2-3 dny měnit. Rozhodně s koupáním nečekejte a zkuste to, ať si Toya zvykne.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
MadlaD



Založen: 09.07.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Vysočina

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2008 8:43:49
Odpovědět s citátem

Taky se jen tak asi hloupě zeptám,musí se vůbec koupat?
Naše Amika chodí na velkou skoro pravidelně,ráno než jdu do práce ,tak jí zadeček utřu(nědky i nohy)protože hrabe a hrabe,večer to samé a když vidím,že se začne umývat sama,tak mám takovou malou
rukavičku, která je sice určená k odličování jen s vodou,ale Amice velmi vyhovuje a je pravda,že rukavička je potom zažloutlá až se divím,kde se ta špína bere.Takže jsem ještě vůbec nekoupala a řekněte mi prosím někdo jestli to vadí,nebo né.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2008 9:27:03
Odpovědět s citátem

MadlaD napsal:
Takže jsem ještě vůbec nekoupala a řekněte mi prosím někdo jestli to vadí,nebo né.


Pokud se Amika moc nepoti a nemasti,tak koupani neni primo nutne.Staci ty vlhcene ubrousky. Dle meho nazoru samotnemu kocicakovi vubec nevadi,ze se nekoupe - spis naopak (pokud to neni vylozene vodomil). Jde spis o to,ze kdyz se spoti nebo masti, mate pak spinave povleceni, obleceni,kdyz ji pochovate apd. Tohle je u me smerodatne a podle toho Ginger koupu ja - ale take spis pouzivam ty vlhcene ubrousky.To u nas staci. No a tak 1x za mesic ji vykoupu celou. Nebo kdyz se ma jet k vetovi(aby nerekl,ze jsme cunatka Smile )
Taky zalezi na zbarveni kocky - na bilych je samozrejme videt spina vic a nejmene na cernych,tabby apd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2008 11:39:15
Odpovědět s citátem

Souhlasím s payushkou-já koupu taky podle toho, jestli koucouř smrdí anebo když mi při pochování zašpiní oblečení. Pak jde nekompromisně do vody Wink . Jinak používám taky jen vlhčené ubrousky. Po kastraci se mastí daleko méně, daleko méně smrdí, takže koupu tak 1x za 3-4 týdny, před kastrací jsem musela 2-3x do měsíce.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2008 19:11:27
Odpovědět s citátem

Vážení, mě se stalo něco neočekávaného Laughing . Kočičák mi s nadšením vletěl do sprchy a svou očistu si vyloženě užíval. Za chvíli bude mít příležitost zkusit vanu, kačenku jsem mu už koupila Wink , tak snad brzy natočíme video koupajícího se Cháronka Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2008 15:38:36
Odpovědět s citátem

Toyotka je hrozný prasátko Laughing vyválí se s chutí úplně všude, když baští konzervičku, má špinavou celou tlamičku:-), tím, že je růžovoučká vypadá opravdu zajímavě už po dvou dnech od koupání... Koupeme v miminkovském Johnsons, vlhčené ubrousky taky moc nepomáhají. Ale jinak je to úžasňáková slečna... Máme už web, tak na ni dyžtak mrkněte a nechte vzkazík:-)
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 8. 2008 16:44:02
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, to je u růžováčků normální, že se ušmudlají. Feldík má růžovou jen náprsenku a je jak čuník za tři dny, člověk to pozná hlavně když se ti na chvíli usalaší na triku, tak hned je triko špinavé a taky špinavý flek v posteli mluví jasně Smile Prostě občas utřít, občas vykoupat a hlavně nepoužívat takové to šedivé bentonitové stelivo Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:06:07
Odpovědět s citátem

tak nevím jestli je to běžný, ale Toyotku můžeme večer vykoupat a ráno je zas jak špindíra, má špinavý nožky a bříško, takový nahnědlý. Zlepší se to věkem? jinak koupali jsme v miminkovském johnsons a teď jsme začali používat tělový šampón od Redwin. Nedokážu si představit, že bysme s Toyotkou takhle mohli třeba na výstavu... Rolling Eyes
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:26:44
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, to je vcelku běžné, některý sphynxík se špiní více, jiný méně, respektive na těch světlejších je to více vidět. Problémem může být i stelivo, kdy šedivý bentonit opravdu udělá z kocouře kominíka a pak taky je tu otázka toho, jak moc se kočičák mastí, pokud více, je dobré se zamyslet nad změnou krmení, alespoň nám to pomohlo (u nás se Felisek přímo neskutečně mastil po Acane). Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:33:30
Odpovědět s citátem

Stelivo používáme cats best oko plus, granulky používáme Royal Canin kitten... Nevím jestli možná nevynechat konzervičky...
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:46:20
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, pokud krmíš RC, tak by to mohlo být ono, psala tu již své zkušenosti Silvie, že jí po něm začal Cháronek hnědnout, což bylo zapříčiněno velkým obsahem vitamínu A, takže koukni, jestli je to špína (ušmudlaná kůže a černé tečičky), nebo zda se ti neopaluje z vitamínu.
Jinak opravdu je to normální, u nás se třeba Charlie ač je to růžováče, tak moc nešpiní, ale Feldík má dva dny po koupeli tu svoji světlou náprsenku jak čuník, takže je to i značně individuální.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:47:00
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, nás hodně potrápil vitamín A. Obarvilo to našeho kocoura na packách, na krku a kolem zadečku, taková hnědá barva, jakoby špína. Nešlo to moc umít, museli by jsme ho opravdu drhnout. Po výměně granulí (teď Hills, vitamín A 9800 jednotek, Royal Canin má kolem 20000 jednotek) se to zlepšilo, ale jakýkoli pamlsek / psí granule ho zase obarví, takže má striktně jen ty granule a trávu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:47:48
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, nás hodně potrápil vitamín A. Obarvilo to našeho kocoura na packách, na krku a kolem zadečku, taková hnědá barva, jakoby špína. Nešlo to moc umít, museli by jsme ho opravdu drhnout. Po výměně granulí (teď Hills, vitamín A 9800 jednotek, Royal Canin má kolem 20000 jednotek) se to zlepšilo, ale jakýkoli pamlsek / psí granule ho zase obarví, takže má striktně jen ty granule a trávu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 10:48:27
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome, nás hodně potrápil vitamín A. Obarvilo to našeho kocoura na packách, na krku a kolem zadečku, taková hnědá barva, jakoby špína. Nešlo to moc umít, museli by jsme ho opravdu drhnout. Po výměně granulí (teď Hills, vitamín A 9800 jednotek, Royal Canin má kolem 20000 jednotek) se to zlepšilo, ale jakýkoli pamlsek / psí granule ho zase obarví, takže má striktně jen ty granule a trávu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 19:46:25
Odpovědět s citátem

Vete nám royal canin doporučoval, že prý jako jediný obsahuje myslím, že taurin, který je na rozvoj mozku.... Ale jinak mi to přijde jako dobrý tip. Určitě to zkusíme. Jaká je zkušenost s proplanem?
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 19:55:27
Odpovědět s citátem

for Tomtom: vyzkoušel jsem, zkušenost dobrá. Teď dojídáme a chci zkusit Orijen. Koukni do vlákna Krmení.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 20:24:20
Odpovědět s citátem

Tomtom napsal:
Vete nám royal canin doporučoval, že prý jako jediný obsahuje myslím, že taurin, který je na rozvoj mozku.... Ale jinak mi to přijde jako dobrý tip. Určitě to zkusíme. Jaká je zkušenost s proplanem?

Taurin rozhodně musí obsahovat každé kočičí krmivo, je pro kočky životně důležitý. Jedná se o aminokyselinu, která je obsažena ve všech druzích masa, přidává se i do mléka pro koťata.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 20:42:24
Odpovědět s citátem

Ahoj Tome,obě tato krmiva ProPlan i RC jsou krmiva superprémiová.Moje zkušenost je taková ,že mohu srovnat obě tato krmiva jelikož jsem v průběhu tohoto roku velmi pozvolna přešla z ProPlanu kitten na RC kitten a dle mého soudu je RC ještě o fous lepší.Vypozorovala jsem to na základě trávení a vyměšování.
Faktem je ,že také pozoruji to ,že po některých kapsičkách břicho Bastíkovi více zhnědne.Jestli toto zhnědnutí způsobuje vitamín A či něco jiného nevím ,ale do dvou dní,zřejmě v důsledku odbourávání a látkové výměny,metabolismu je bříško zase pěkně světlounké.Koupu maximálně 2x v měsíci.Nic se nemá přehánět.Také nám toto tzv.zahnědlé zbarvení při koupání nešlo dolů-ale pozor nikdy jsem Bastíka násilně nedrhla.Vyzkoušela jsem Johnsons baby softwash i tělový sprchový krém s vitamínem E od firmy Redwin.Pak tu také někdo radil sirné mýdlo ,které se dá koupit v lékárně.A konečně toto mýdlo s vyšším obsahem síry a minerálů z Mrtvého moře bez problému vymydlí našeho nahouše holouše Very Happy k nepoznání.
Romča+Basty+Napoleon
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 8. 2008 21:06:43
Odpovědět s citátem

děkuji za rady, myslím, že si z toho rozhodně něco vyberu... Jste prima:-)
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lůca



Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: opět koupání
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 13:00:16
Odpovědět s citátem

Dobrý den,

máme prcka sice jen měsíc, ale taky se podělím o zkušenosti s koupáním. Máme modrou princeznu, takže na ní moc špína není vidět...většinou jen v podpaží, v ohybu na zadních nožkách a na krku. Ubrousky zrovna nemiluje, takže koupeme. Má na zádech trochu vyrážku. Po vykoupání v Jonsonu se nám začala drbat, tak jsme zkusili sprcháč od Dermacolu, co je na intimní dámské partie. Mimčo ho zvládlo s klidem a i vyrážka se zjemnila. Možná je to tou mastičkou, co patláme, ale myslím, že sprcháč má také svou zásluhu. Uvidíme, jak to bude pokračovat. Zatím jsme koupali 3x.

Lůca a Naquiška
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 6:10:19
Odpovědět s citátem

Tak co se týče koupání tak jak to tu pročítám zdá se mi že Doni se mastí méně,jepravda že každá z mých koček se mastí jinak nejvíce se mastí kocour který je modrý,v pubertě a chovný takže není kastrát,tak toho můžu koupat každých 14 dní a je docela jako čuně,holky mají každá jinou kůži na omak jedna je želvička druhá želvička s bílou ale dá se říct že se skoro nemastí jediné co že mají špinavé uši a drápky takže koupu je jednou za měsíc a půl ale to vše se upravilo až když mi doporučila veterinářka která se zabívá dermatologii zvířat koupat je sýrovým mýdlem které jde koupit jen v lékárně tak se to upravilo předtím jsme koupali každých 10 dní.
Zarazilo mě když jsem to tu četla že se mastí nejvíce světlí Sphynxiky u mě je to tak že opravdu ta želvička s bílou se mastí nejméně ale ppřece jen mám Dony takže tím je to třeba jiné Very Happy Smile
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 8:18:23
Odpovědět s citátem

Neruško, jen tě opravím...samozřejmě sírové mýdlo a ne sýrové...ty máš na chyby v pravopisu plné právo Wink , já jen aby si to někdo špatně nevysvětlil a nematlal kočku Romadurem Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 8:34:34
Odpovědět s citátem

vetka.M napsal:
Neruško, jen tě opravím...samozřejmě sírové mýdlo a ne sýrové...ty máš na chyby v pravopisu plné právo Wink , já jen aby si to někdo špatně nevysvětlil a nematlal kočku Romadurem Laughing


Omlouvám se všem a Vetce děkují za opravu
Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lůca



Založen: 26.09.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 10:01:51
Odpovědět s citátem

No naše Naqi je kanaďánek, přesto že ji občas někdo má za Dona, ale taky se moc nemastí. Spíš vůbec. To se dřív ušmudlá než umastí. Koupali jsme během měsíce třikrát, protože jsme včera ráno měli jednu záchodovou nehodu Embarassed ...jinak bychom nemuseli koupat tak často. Ani není nějak extra cítit. Spíš je od našeho samýho pusinkování oslintaná Very Happy

Lůca s Nakyškou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
MadlaD



Založen: 09.07.2008
Příspěvky: 26
Bydliště: Vysočina

Předmět: koupání
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 10:18:25
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
už jsem nepsala pěkně dlouho,ale dneska se musím podělit o svůj zážitek s Amikou.
Ta naše kočenka bude opravdu na to jedno očičko slepá a druhé snad jen ty stíny,ale přesto je strašně zvědavá a všude chce být.Tak když jsem se koupala,natahovala se a čuchala co vlastně dělám a kde jsem.Tak mi ji dcera podala a světe div se,lehla si mi na rameno,půlku těla ve vodě,já jí normálně umývala a ona jenom vrněla a vrněla. Laughing
Mám z toho obrovskou radost.Žádné škrábání,zlobení a šoky.Pohoda a klídek.Marie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: koupání
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 10:35:55
Odpovědět s citátem

To je dobře, myslím, že je to taky tím, že jak nevidí, plně vám důvěřuje a protože cítila teplo vašeho těla a slyšela tlukot srdíčka byla klidná i v té vodě, protože vy jste taky byla klidná. Je dobře, že se o ni tak hezky staráte a umožňujete ji prožít krásný a spokojený život bez zbytečných stresů, které by ji jinde čekaly. Držíme palce, ať z ní máte stále jen samou radost. Neumím si život bez sphynxů už ani představit. Vím, že by mně vždycky kousek něčeho chyběl, kdyby se mnou nebyli. Very Happy
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: koupání
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 15:38:41
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
To je dobře, myslím, že je to taky tím, že jak nevidí, plně vám důvěřuje a protože cítila teplo vašeho těla a slyšela tlukot srdíčka byla klidná i v té vodě, protože vy jste taky byla klidná. Je dobře, že se o ni tak hezky staráte a umožňujete ji prožít krásný a spokojený život bez zbytečných stresů, které by ji jinde čekaly. Držíme palce, ať z ní máte stále jen samou radost. Neumím si život bez sphynxů už ani představit. Vím, že by mně vždycky kousek něčeho chyběl, kdyby se mnou nebyli. Very Happy


Ta jejich důvěřivost je odzbrojující Wink - člověk (normální Exclamation ) by jim nemohl ublížit... A slepá kočička, která nepoznala nic zlého, musí být naprosto mimořádná-měla velké štěstí, že našla takový bezpečný a láskyplný domov.

Radko, já si už taky plno věcí vybavuju "před Adamem" nebo "po Adamovi" Laughing - i když mám i devony, Adama bych nedala za nic na světě. Tak úžasně nafackovat umí jen on Razz - až to mlaská, je to k popukání Laughing A tak měkce teple se přitulit, a cucat krk nebo pupek nebo cokoliv si člověk nechá Rolling Eyes , a vůbec, nahatka je láska na celý život.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: koupání na hotelu
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2009 13:10:26
Odpovědět s citátem

strávili jsme super večer s našema nahotinkama na hotelu, nevím jestli to byla změna prostředí, nebo to že doma je koupeme ve sprchovém koutě a nemáme vanu, ale voda jim tentokrát vůbec nevadila, jen se tak procházeli Surprised
a pak se jen blblo po pokoji, udělali jsme i malé video:
http://toyasphynx.wbs.cz/Video_sphynx.html
omlouvám se, ale musel jsem se pochlubit, bylo to fakt hrozně prima:-)
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: koupání na hotelu
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 3. 2009 14:34:02
Odpovědět s citátem

Tomtom napsal:
strávili jsme super večer s našema nahotinkama na hotelu, nevím jestli to byla změna prostředí, nebo to že doma je koupeme ve sprchovém koutě a nemáme vanu, ale voda jim tentokrát vůbec nevadila, jen se tak procházeli Surprised
a pak se jen blblo po pokoji, udělali jsme i malé video:
http://toyasphynx.wbs.cz/Video_sphynx.html
omlouvám se, ale musel jsem se pochlubit, bylo to fakt hrozně prima:-)


Tome, máš super webovky-přeju vám úspěch teď v neděli v Praze-ale ten budete mít i bez mého přání Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Britská krátkosrstá kočka (15x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)
8
Kočičí jména (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top