Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Odkud britské kotě?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: Odkud britské kotě?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2005 16:31:29
Odpovědět s citátem

Dost složitou cestou jsme se dopracovali k rozhodnutí, že si pořídíme "kvalitní" britské koťátko. Velice dlouho jsem prohlížela kočičí stránky, stanice, kontaktovala inzerenty, ale pořád nevím, jak vybrat to nejlepší Sad Mým snem je modrá briťule nebo briťáček s velkou kulatou hlavou a oranžovýma očima(jak jinak Smile ) Mohl by někdo zkušenější poradit a doporučit chovatele? Na koťátko nespěcháme, odběr by byl stejně možný nejdřív na začátku listopadu, takže si klidně počkáme i na mimčo, co je ještě na houbách Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.
Anonymní





Předmět: Re: Odkud britské kotě?
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 9. 2005 17:12:44
Odpovědět s citátem

Kotě s PP které bude k odběru na začátku listopadu už musí být minimálně měsíc na světě - podle chovatelského řádu mohou koťátka odcházet do nových rodin až ve 13 týdnech tedy ve třech měsících, takže takové kotě by mělo být narozené na začátku srpna. Jsem chovatelka britských koček, ale zaměřuji se na jiné barvy koťat a momentálně nemáme ani nečekáme koťata. Mohla bych vám doporučit několik chovatelů, ale momentálně nevím o žádném který by nabízel modrá koťata. Doporučuji hledat na internetu a navštívit chovatele a podívat se v jakých podmínkách koťata odchovávají. Pokud chcete vědět víc, můžete mi napsat na e-mail z-luzinek@volny.cz.
Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 9. 2005 8:05:02
Odpovědět s citátem

Modrá koule je modrá koule. Máte pravdu. Ale jsou i jiné, krásné briťulky...

Koukněte třeba na http://www.avefelis.cz tam teď mají červeně mramorované koťátka s krásnými kulatými hlavičkami, s tělíčky jako medvídci a s výraznou kresbou... A jsou k odběru v polovině listopadu...

Nebo koukněte na http://www.britky.unas.cz tam teď mají krásné čokoládky.

A zde jsem objevila modrého kocourka s PP a je volný... http://www.volny.cz/victorybohemia/index.htm

(otcem je pan kocour GIC Buddy Falling Star, otec i našeho kocourka...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana&Vasek



Založen: 24.06.2005
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Odkud britské kotě?
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2005 16:33:30
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Kotě s PP které bude k odběru na začátku listopadu už musí být minimálně měsíc na světě - podle chovatelského řádu mohou koťátka odcházet do nových rodin až ve 13 týdnech tedy ve třech měsících, takže takové kotě by mělo být narozené na začátku srpna

Ano ano, to já moc dobře vím. Koťátko můžeme koupit nejdřív na poč. listopadu a ani by nám nevadilo počkat si i na nenarozené (tedy do prosince, ledna...) Tak to bylo myšleno Wink Jinak moc děkuji za odpověď, určitě písnu.




Vím že jsou... Obdivovala jsem úžasné colourpoint nebo stříbřitě mramorované .... Ale pořád mě to srdíčko táhne do modré Smile A za ten poslední odkaz moc děkuji. Už jsem několikrát tatínka zaregistrovala a přijde mi nádherný..... Určitě chovatele kontaktuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
PP
Anonymní





Předmět: Re: Odkud britské kotě?
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2005 15:09:52
Odpovědět s citátem

Jana&Vasek napsal:
Dost složitou cestou jsme se dopracovali k rozhodnutí, že si pořídíme "kvalitní" britské koťátko. Velice dlouho jsem prohlížela kočičí stránky, stanice, kontaktovala inzerenty, ale pořád nevím, jak vybrat to nejlepší Sad Mým snem je modrá briťule nebo briťáček s velkou kulatou hlavou a oranžovýma očima(jak jinak Smile ) Mohl by někdo zkušenější poradit a doporučit chovatele? Na koťátko nespěcháme, odběr by byl stejně možný nejdřív na začátku listopadu, takže si klidně počkáme i na mimčo, co je ještě na houbách Laughing



Koukněte na www.zliscihovrchu.net Vcera jsme se tam byli kouknout na kotatka. Maji krasneho modreho kocourka. Vypada to, ze to jednou bude poradnej kocour, uz dneska (tedy vcera Smile ) vypada moc dobre. My z teto stanice mame lonskou kocicku. Jsou to moc prijemni lide. Byli a jsou nam oporou v chovatelskych zacatcich.... Razz
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (34x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (13x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top