Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Peterbald


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 18:42:53
Odpovědět s citátem

Na plemennou knihu přišel z Ruska zajímavý dotaz, zda je zájem v ČR o chov Petěrburského sphynxe - Peterbalda. Protože se zde srocují naháčomilci, tak se ptám - je zájem? Pokud ano, zprostředkuji kontakt do Ruska, mohu pomoci i s dovozem či přispět zkušenostmi - jak na to Laughing případně trošku / i když ne zrovna profi / s překladem.
Peterbald je ale kočka hodně specifická a netuším, jestli po ní někdo touží Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 18:55:26
Odpovědět s citátem

Hezký den!
No, má srdcovka jsou sphynxové a určitě nemám ambice chovu, ale nabídka je to pro některé určitě zajímavá...
Jestli se mohu pozeptat, je nějaký zásadnější rozdíl mezi sphynxem a peterbaldem? Myslím, co se charakteru a třeba náročnosti chovu týče? Osobně by mě to zajímalo.

Děkuji předem za odpověď Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 19:08:01
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Hezký den!
No, má srdcovka jsou sphynxové a určitě nemám ambice chovu, ale nabídka je to pro některé určitě zajímavá...
Jestli se mohu pozeptat, je nějaký zásadnější rozdíl mezi sphynxem a peterbaldem? Myslím, co se charakteru a třeba náročnosti chovu týče? Osobně by mě to zajímalo.

Děkuji předem za odpověď Smile


Sice Peterbadíka mám , ale srovnávat nemůžu - nemám ty ostatní sphynxe. Peterbad je vpodstatě nahatá siamka/orientálka - má úžasnou, kontaktní, vtíravou, mazlící povahu. Ráda se lepí na majitele, je ráda v centru dění. Hodně papá, taky hodně kaká Embarassed O siamce říkám - je to ruminuté dítě v kožíšku - PEB je uminuté dítě bez kožíšku Embarassed raději jí dáte co chce - stejně nedá pokoj.
Náročnost chovu - to je na delší povídání a raději s někým, kdo je intenzivně chová.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 19:22:07
Odpovědět s citátem

for Jana Babická:

Dle popisu chování: prostě sphynx.
Dle zjevu: nádherná, majestátní kočka, nemít dva sphynxy doma, nerozmýšlím se ani vteřinku.


Koukl jsem na vaše stránky a jedním slovem NÁDHERA, máte úžasné kočky. Škoda že nemám nafukovací byt Sad
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 19:42:06
Odpovědět s citátem

Jé, já to špatně napsala... myslela jsem jak je náročný sám o sobě, jestli nemá nějaké specifické požadavky - např. na očistu, na prostor... ale podle toho, co už jste napsala je peterbald velmi podobný sphynxům Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 20:12:33
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Jé, já to špatně napsala... myslela jsem jak je náročný sám o sobě, jestli nemá nějaké specifické požadavky - např. na očistu, na prostor... ale podle toho, co už jste napsala je peterbald velmi podobný sphynxům Smile


Peterbald byl původně odchován / jo láska nerespektuje chovné řády a pravidla/ z Donského sphynxe a Orientálky - takže se tam pojí obě povahy.
Naše nahatka je trochu prasátko - sama se narozdíl od siamek moc nemyje Embarassed v uších by občas mohla pěstovat brambory - hodně se jí mastí - no prostě normal sphynx Laughing U holorozených PEB je nahatost 100% - máme vždycky svátek, když naroste hmatový vous či dva. jinak je úpně holá. Potom jsou samozřejmě další varianty "nahatosti" či spíš už chlupatosti jako u Dona.
Nahatky jsou nádherné, ale siamky jsou siamky - PEB je ideálně dva v jednom Laughing Škoda, že je nikdo další do ČR nedovezl - nechápu proč, když je myslím o sphynxe = nahaté zájem. Navíc v Rusku není až takový problém ji koupit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2009 22:05:22
Odpovědět s citátem

Jano, já slintám-to je nádhera!!! Kde bude vidět naživo? Já o peterbaldech četla, ale netušila jsem, že to tu někdo má.

Chováním je to sphynx-popis chování odpovídá našemu Adamíškovi, ale dost sedí i na naše devon-rexe Wink ...

Kdybych neměla už pět koček....chjo, to by se mi to líbilo!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 6:40:41
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Jano, já slintám-to je nádhera!!! Kde bude vidět naživo? Já o peterbaldech četla, ale netušila jsem, že to tu někdo má.

Chováním je to sphynx-popis chování odpovídá našemu Adamíškovi, ale dost sedí i na naše devon-rexe Wink ...

Kdybych neměla už pět koček....chjo, to by se mi to líbilo!


Kočenka nahatka byla k vidění letos v Ostravě / leden /. Nyní už se nechystáme nikam. Moc s ní na výstavy nejezdím. Dovezla jsem si ji pro radost už v roce 2006.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Eliška a Tomáš



Založen: 07.04.2009
Příspěvky: 1

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 6:48:42
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
první zájemci se hlásí Very Happy Od té doby co jsme viděli na výstavě Ivanku, jsme se do peterbaldů zamilovali a jen co našetříme nějakou korunku, tak by jsme si ho rádi pořídili k té naší smečce.
Takže za každou pomoc a radu budeme rádi.
Eliška a Tomáš
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 6:57:58
Odpovědět s citátem

Eliška a Tomáš napsal:
Dobrý den,
první zájemci se hlásí Very Happy Od té doby co jsme viděli na výstavě Ivanku, jsme se do peterbaldů zamilovali a jen co našetříme nějakou korunku, tak by jsme si ho rádi pořídili k té naší smečce.
Takže za každou pomoc a radu budeme rádi.
Eliška a Tomáš


Klidně se ozvěte, co vím, to povím. Dokonce mám nyní super kontakt na čověka, který často létá do Moskvy a je ochoten kočenky dovézt na palubě.
Chi, jste nás viděi na výstavě? Tam byla sranda - třaba pán oblečenej v zimníku jak pumpa v třeskutém mrazu se ptal, jestli nahatka musí mít ten svetr. Tak jsem mu řekla, ať se svlíkne donahata a po hodině mi řekne, jestli potřebuje svetr Laughing Taky holčička se ptala maminky - " to je pes" ? Maminka říká "ne to je kočka" a holčika na to " ale pes taky trochu " Laughing Laughing no prostě jsem se bavila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 7:50:42
Odpovědět s citátem

Holky já vám také přidám!
Mě se zase v Liberci na výstavě stalo, že maminka s tak pětiletým synem se zastavili u klece a klučík chvilku koukal a najednou se strašně rozbrečel.
Maminka přiskočila co se děje a on se slzičkama v očích povídá-tohle si nekoupíme to je hnusný a já se toho bojím, jdeme hned pryč! Chtěla jsem nalého utěšit a at si jde holku pohladit, ale ten dostal ještě větší záchvat.
No můj táta tomu také nepřidal a když se kluk malinko uklidnil, ptal se proč nemá chloupky, kde je ztratila,tak táta řekl, že kočka skočila do hrnce a chlupy jí slezly. Takže z toho vyplívá, neděsit malé děti a všechny nahatky skovávat před malejma dětma Laughing Nehledě na to, že můj pětiletý syn také prohlásil, že tuhle kočku nechce, že je divná, když jsme jí dovezli. Pak měl tendenci tahat domů všechny chlupatý kočky z venku, že sou hezčí Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 8:04:33
Odpovědět s citátem

Měl bych orientační dotázek, jak je to s cenami u peterbaldů, jsou podobné jako u sphynxů (řádově např. cca 30.000,-), nebo daleko vyšší?
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 8:27:34
Odpovědět s citátem

Ahoj Oldo
s těma cenama je to u Baldů stejné jako u sphynx. No tedy opět záleží, jak si chovatel svůj odchov cení. Já co jsem viděla , tak se mě zdá, že ceny jsou malinko nižší než u sphynx, ale je to jen tak o pět tisíc . Takže by se dalo říct, že pokud si ho budeš pořizovat je třeba hrábnout do peněženky asi stejně hluboko Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 8:47:21
Odpovědět s citátem

Já si už říkala, že s počtem koček končím, že ten peterbald stejně pro mě není (finančně), a teď, když to čtu, tak jsem zase řádně nahlodaná Rolling Eyes , chjo...... Já myslela, že budou tak za 50 kulíků Wink

Jinak mě se už taky stalo-u veterináře-v čekárně ho viděli nějací lidé a ptali se, jestli to je pes Exclamation Rolling Eyes - fakt jsem se dost bavila Razz

A vet se mohl strhnout smíchy, když jsem Adama poprvé k němu přivezla a svlíkala z trička a svetříku (byl listopad)-pravil, že je to v jeho praxi poprvé, co se před vyšetřením jeho pacient musí svléknout Wink . Už si zvykl...

V mrazech jsem oblíkla i devony, když jsem je musela vzít na veterinu, ta jejich srstečka taky moc nezahřeje.

A reakce lidí na nahatku jsem poznala prozatím dvojí-buď okamžité nadšení nebo naprostý odpor-nic mezi tím.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:00:26
Odpovědět s citátem

Opravdu je někdy sranda sledovat reakce lidí co to vidí poprvé. Já mám kocourka umístěného u rodičů, kteří bydlí na vesnici. Můj děda kterému je 89 let si také myslel, že je to pes. Nemá ho rád, protože mu vše schazuje a jako by mu to dělal naschvál Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:05:30
Odpovědět s citátem

Táno, tak jsem malinko zapátrala na google a zjistila jsem, že ceny Peterbaldů jsou opravdu od 800-1000 Eu, ale tedy nevím jestli se jedná o mazlíky nebo chovné jedince. Našla jsem jednoho za 1600 eu což by odpovídalo na chovného jedince, takže ty ceny by asi měli být opravdu stejné jako u sphynx. Tedy u některých sphynx, protože i tady u nás už jsou k vidění miminka s PP od 10000 kč bez omezení do chovu. Což malinko nechápu co a od jakého chovatele toto může pocházet. Je to docela strašné jak to tady s chovem sphynx začíná vypadat. No každý si je svého štěstí a jména strůjce, takže jejich věc Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:17:22
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Táno, tak jsem malinko zapátrala na google a zjistila jsem, že ceny Peterbaldů jsou opravdu od 800-1000 Eu, ale tedy nevím jestli se jedná o mazlíky nebo chovné jedince. Našla jsem jednoho za 1600 eu což by odpovídalo na chovného jedince, takže ty ceny by asi měli být opravdu stejné jako u sphynx. Tedy u některých sphynx, protože i tady u nás už jsou k vidění miminka s PP od 10000 kč bez omezení do chovu. Což malinko nechápu co a od jakého chovatele toto může pocházet. Je to docela strašné jak to tady s chovem sphynx začíná vypadat. No každý si je svého štěstí a jména strůjce, takže jejich věc Crying or Very sad


Katko, tak sphynx za 10000 s PP jsem já ještě neviděla, ale fakt je, že nepátrám. Známá si koupila za 13000 kotě bez PP, které má vrozenou chronickou rýmu a dala za jeho léčení už nejméně 6000, takže mohla mít kotě s PP a zdravé. Ze Lnářů-bacha na to, kdyby měl někdo chuť kupovat kotě bez PP, tak ve Lnářích NE!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:28:44
Odpovědět s citátem

Kupovat kotě bez záruk tak to může snad jen dobrodruh a nemyslím tím jen sphynxe. A opravdu se ceny některých sphynx pohybují už takto nízko. Je to smutné Crying or Very sad Je opravdu dobré si na miminko počkat třeba rok, ale nebrat první na co člověk narazí. Vím, že pak když člověk se dostane do takového rádoby chovu jako zájemce, tak je mu pak líto tam to miminko nechat, ale lidi by si měli uvědomit, že pokud se tady toto bude podporovat, tak si množitelé budou mnout ruce. Opravdu raději připlatit za kvalitu a garance od dobrého chovatele než takto dopadnout. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:34:01
Odpovědět s citátem

A ted koukám na ty Baldy, opravdu mají něco do sebe a dočetla jsem se, že můžou mít tři druhy srsti. Vypadají opravdu hezky, ale nic otom nevím a doufám, že někde na výstavě na něj narazím a pěkně si ho prohlídnu. Zatím jsem na ně nikde nenarazila je jich asi málo a ani nevím zda je to uznané plemeno, ale venku na výstavách k vidění jsou, podle stránek CHovatelských stanic co jsem našla Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:42:34
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Já si už říkala, že s počtem koček končím, že ten peterbald stejně pro mě není (finančně), a teď, když to čtu, tak jsem zase řádně nahlodaná Rolling Eyes , chjo...... Já myslela, že budou tak za 50 kulíků Wink

Já myslím, že PEB se dá koupit levněji - tedy v Rusku, než Kanadský v ČR . Samozřejmě ceny si dělá chovatel a jsou odlišné.
Když jde o strašení - viděli jste nahatku LEVKOJ /doufám, že jsem to napsala správně / ? To je klapouchá s Donem - to je teprve strašák malých dětí Laughing - jo Rusko se nebojí experimentovat Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:56:15
Odpovědět s citátem

Myslím si že zrovna Peterbald je zářným příkladem toho, že experimentem v chovu může vzniknout nádherné a úžasné plemeno. A vůbec, proč taky ne...
Sakriš, začínám být nahlodanej víc a víc...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:56:23
Odpovědět s citátem

Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 9:59:43
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing


Jo, odkaz, prosím!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 10:01:10
Odpovědět s citátem

Není to ten sphynx se lví hřívou???? Tuším že byl i v televizi
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 10:07:41
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing

Tak já - chovatel chlupáčů jsem viděla a jsem zamilovaná na první pohled!!! Shocked Tohle bych doma moc chtěla.
Jana sice tvrdí, že je to strašák, Very Happy ale mě tyhle kočičky vzaly za srdce...
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 11:21:32
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Kateřina Urbanová napsal:
Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing


Jo, odkaz, prosím!


Třeba tady:
http://cats-house.com/viewtopic.php?t=1762
http://cats-house.com/viewtopic.php?t=3608
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 11:26:38
Odpovědět s citátem

Pavlína M. napsal:
tatiana napsal:
Kateřina Urbanová napsal:
Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing


Jo, odkaz, prosím!


Třeba tady:
http://cats-house.com/viewtopic.php?t=1762
http://cats-house.com/viewtopic.php?t=3608


No to je nádhera!!!!!!!!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 11:44:36
Odpovědět s citátem

Jé holky já jsem se musela zasmát, protože první co mě napadlo po otevření, že jim sousedovic kolie podhrabala plot, ty mají také takové klapičky na ouškách. Ale já tedy zůstanu u sphynx, tohle už je moc experimentování najednou a to na mě není Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 12:23:45
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Jé holky já jsem se musela zasmát, protože první co mě napadlo po otevření, že jim sousedovic kolie podhrabala plot, ty mají také takové klapičky na ouškách. Ale já tedy zůstanu u sphynx, tohle už je moc experimentování najednou a to na mě není Wink

Já kdyyž tyhle kočky shlédla poprvé, tak jsem si říkala, že tohle bych chtěla mít! Prostě mě fakt "vzaly"! Ale to asi až v příštím životě, zřejmě by to byl moc velký extrém od mých chlupáčů k těmhle naháčům. Ale jsou neskutečně sladcí!!!
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 4. 2009 12:41:25
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Ne neviděla-hod sem odkaz Laughing


odkaz Smile kdysi jsem Levkoje dávala ke "konkurenci"
http://www.kocka-info.cz/Fotogalerie.aspx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (44x)
2
Britská krátkosrstá kočka (21x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (19x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Kočičí jména (15x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
9
Značkování u kocourů a koček (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top