Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Royal Canin Sphynx33


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: Royal Canin Sphynx33
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 10:18:03
Odpovědět s citátem

Nevíte náhodou někdo kde se tady u nás dá toto nové krmivo sehnat?
Prolezla jsem snad vše a nic Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 10:47:22
Odpovědět s citátem

Úplně všude. Stačí si to dát do vyhledavaše, ale bez 33. Royal Canin Sphynx: http://www.exo-eko.cz/Suche-krmivo-pro-kocky/Royal-Canin-Sphynx-500g
http://www.kociciobchudek.cz/detail/?id=4248
http://www.promazliky.cz/obchod/detail/2335/royal_canin_fhn_sphynx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 11:21:01
Odpovědět s citátem

Katko je neskutečně drahý, jiná superprémiovka ti udělá stejnou službu za polovic. Nevěř všemu co je v reklamě Smile
Myslím že Radka jej zkoušela a žádný zázrak, máš to v sekci krmení:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1051&start=90
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 11:53:33
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Katko je neskutečně drahý, jiná superprémiovka ti udělá stejnou službu za polovic. Nevěř všemu co je v reklamě Smile
Myslím že Radka jej zkoušela a žádný zázrak, máš to v sekci krmení:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=1051&start=90



dobrý den všem,
od té doby co je na trhu, tak krmím jenom tím a kočkám to moc chutná. Navíc se mi zdají teplejší a spokojenější a dóóst ožily.
Jsem opravdu velmi spokojena a sehnat se dá i přes RC klub a ještě to i zadarmo zavezou.
vřele doporučuji
http://www.almika.cz/stanice.php tady si zavolejte a domluvte se


Naposledy upravil Blažková Hana dne 9. 4. 2009 12:04:11, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 11:59:21
Odpovědět s citátem

Jak vidno, co kočičák, to jiná chuť a názor Very Happy Ještě že je dneska na trhu tolik druhů a každý může tomu svému miláčkovi vybrat to co mu chutná a hlavně vyhovuje. Moji kluci dlabou orijen a živí jsou tedy až až.

Jinak k tomu sphynxímu krmení, řekl bych že je tak drahé hlavně proto, že mají jen malé balení, alespoň já nikde větší neobjevil.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 12:06:07
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Jak vidno, co kočičák, to jiná chuť a názor Very Happy Ještě že je dneska na trhu tolik druhů a každý může tomu svému miláčkovi vybrat to co mu chutná a hlavně vyhovuje. Moji kluci dlabou orijen a živí jsou tedy až až.

Jinak k tomu sphynxímu krmení, řekl bych že je tak drahé hlavně proto, že mají jen malé balení, alespoň já nikde větší neobjevil.



oni to teprve testují na průzkumu trhu. A říkali že dají vědět až přijde větší balení. Na Slovensku už mají 4kg a např. v Rakousku ještě nemají ani ty malé sáčky. Je to země od země jiné
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Kateřina Urbanová



Založen: 02.01.2008
Příspěvky: 92

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 12:06:36
Odpovědět s citátem

Díky všem já všude zadávala sphynx33 tak asi proto jsem to nemohla najít. Já krmím Royalkou normálně a chutná, takže chci zkusit i tohle. Od začátku krmím Hair skiny a spokojenost. A , že je to drahé? No já myslím, že to s dvouma kočkama ještě unesu, dyk si to zaslouží Wink Zkusím a uvidím. Jinak vše co nabaštili jsem pak brala sebou na výstavu a dávala opuštěným kočičkám. Ty naše jsou fakt nějak moc rozmlsaný. Koupila jsem i jednou Acanu no to jste neviděli jakej pohled na mě vrhali. Až jsem se lekla co jsem si to vůbec dovolila Very Happy Díky moc objednám a uvidíme Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 13:00:10
Odpovědět s citátem

Také krmím různými druhy RC a Sphynx taky můžou. Zato Orijen, Acanu, Brit care atd. to raději zhynou hlady. A naše zmlsaná Britka se může po RC British Shorthair umlátit.
To raději připlatím, hlavně, že jim chutná. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 13:21:18
Odpovědět s citátem

Kateřina Urbanová napsal:
Díky všem já všude zadávala sphynx33 tak asi proto jsem to nemohla najít. Já krmím Royalkou normálně a chutná, takže chci zkusit i tohle. Od začátku krmím Hair skiny a spokojenost. A , že je to drahé? No já myslím, že to s dvouma kočkama ještě unesu, dyk si to zaslouží Wink Zkusím a uvidím. Jinak vše co nabaštili jsem pak brala sebou na výstavu a dávala opuštěným kočičkám. Ty naše jsou fakt nějak moc rozmlsaný. Koupila jsem i jednou Acanu no to jste neviděli jakej pohled na mě vrhali. Až jsem se lekla co jsem si to vůbec dovolila Very Happy Díky moc objednám a uvidíme Smile


Tak ty pohledy znám!

Takové na mě vrhá Čuk a Gek, když jim předložím "jen" granulky-radši vyhlásí totální hladovku, než by si zobli. Jó, když maj plný břicha dobré konzervy-žádná marketovka jim nejede-pak si milostivě sem-tam zobnou.

No a devoni zase pokládají za špatný vtip jakékoliv maso a většinu konzerv, ti téměř jen granulky-ale taky ne jakékoliv. Postupně je ale snědli vždycky všechny, vyloženě vyhodit jsem nemusela žádné.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 13:59:23
Odpovědět s citátem

Je to opravdu co kočka to originál. Kdo jich má doma víc, tak ví, že není jednoduché sehnat krmivo, které by vyhovovalo všem. U nás do toho máme i dvě zdravotní diety a jedno přikrmování dospívajícího jedince, takže opravdu nelehký úkol. Když jsem předložila RC sphynx, tak se na to vrhli a večer samé řídké hovínko a druhý den už to nechtěli. Krmíme RC indoor, ten v podstatě vyhovuje všem, po jiných tučnějších nám někteří jedinci trochu tloustnou a těm potřebným dávám jejich diety a přilepšení vždy, když za mnou přijdou do kuchyně, kde mám vyrovnaných několik misek s pokličkami, protože samozřejmě, že všichni chtějí jíst to, co má ten druhý Very Happy
A protože opravdu zatím dělají jen průzkum trhu a větší balení zatím nebude než to 0,5 kg bylo by to pro nás už i finančně náročné, protože se u nás zbaští 10 kg RC granulí + nějaké ty drahé diety za měsíc.
Ještě uvažuju o tom zkusit ty RC Siamese, přece jen jsou to kočky s podobnou stavbou těla a aktivitou jako sphynxové, tak by jim možná mohly i tyhle granule vyhovovat, aby byla nějaká změna.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 14:32:50
Odpovědět s citátem

Lidičky, stejně je to legrace, co s těmi našimi miláčky naděláme....... Very Happy

Jak jim podstrojujeme, jeden nepapá tohle, druhý tamto, tak nakoupíme od všeho trochu, jen aby se každý napapal podle libosti-trpíte tohle i svým lidským miláčkům? Přiznám se bez mučení, že já tedy ne Laughing . Nechceš to jíst? Nech být, nic jiného nebude a nazdar. To je u nás pro lidi. Ale kočičce se začne snášet kde-co jiného, jen aby papala Laughing Rolling Eyes

A kdyby mi moje děti, když rostly, nechaly povalovat všude pod nohama hračky, to bych je byla hnala! A kočičí a psí přeskakujeme a překračujeme bez řečí oba dva Very Happy Very Happy Very Happy ........
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 14:34:59
Odpovědět s citátem

Ahoj Radko,
já kluky krmím jenom RC Siamese. Jsem s nimi moc spokojená i kluci.Sem tam jim koupím malý pytlík jiných granulek jen pro změnu. Když jsem jim ted zkusila dát Acanu co má tu novou recepturu, tak si čuchli a odešli. Prý si to mám sníst sama. Ještě že má sestra Žofku, ta sní všechno co klukům nejede, ale nová receptura Acany jí teda moc nejela.
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (32x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top