Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Jak často krmíte svého kocouře?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  

Do kolika dávek rozdělujete denní krmnou dávku Vašeho kocouře?
a) do jedné - krmím ráno/večer
1%
 1%  [ 1 ]
b) do dvou - jednu polovinu ráno, druhou večer
28%
 28%  [ 16 ]
c) náš kocouř má neustále plnou misku (denní dávku nesleduji)
67%
 67%  [ 38 ]
d) nekrmím - co si uloví, to má :D
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 3. 2009 22:45:45
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:
Má 5 kilo, to mi přijde na 1 rok tak akorát Razz




Ještě dostává během dne na chuť šunku, smetánka, puding, jogurt, sardinky.. co zrovna jíme my:-) Věřím, že jídlo má kvalitní a v přiměřeném množství



hlavně tyhle chuťovky jsou pro kočičku moc "zdravé".Nezlobte se,ale musela jsem reagovat,já bych svým kočkám tyhle "chuťovky "nedala na to je moc miluju.


Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tulipánek



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 4. 2009 18:05:13
Odpovědět s citátem

Já bych nebyla tak úzkostlivá..
Kolikrát si sama dátě něco ne příliš zdravého?? Smile

Abych pravdu řekla, tak mě spíš trápí ta konzerva každý den.. to mi ani pro člověka nepřijde moc zdravé, natož pro kočku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Misankka



Založen: 22.12.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 14:46:52
Odpovědět s citátem

já krmím 3x denně:
Ráno-granule
odpoledne-půl konzervy
večer-granule nebo něco menšího na zpestření
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 18:43:06
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:
Abych pravdu řekla, tak mě spíš trápí ta konzerva každý den.. to mi ani pro člověka nepřijde moc zdravé, natož pro kočku.


Tak ono hodně záleží na kvalitě. Žádné sojové náhražky, umělá dochucovadla, barviva a konzervanty.
U nás je základ syrové hovězí maso, kuřecí srdíčka či žaludky, vedle toho dostává kocour denně paštičku nebo misečku Miamor. Dneska třeba měl kuřecí a při krájení jsem normálně narazila na skoro celé srdíčko, podle mě je to dost kvalitní značka. Jako pochoutka se u nás dávají kvasnicové tyčinky od Gimpetu nebo sýrové kuličky téže firmy.
Z toho, co uvádíte, "šunku, smetánka, puding, jogurt, sardinky", dávám šunku jen výjimečně, je příliš slaná, leda když koupím méně solenou dětskou, dostane tak půl plátku (1x za měsíc), puding nikdy, smetánku taky ne, jogurt pouze bílý ale spíše dávám netučný tvaroh nebo Lučinu, (jogurt moc nechc)e - to dostane tak 2-3x za týden lžičku, sardinky pouze tuňáka ve vlastní šťávě, to tak 1-2x za měsíc opět v množství cca čajová lžička.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 20:55:00
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:
Když to tady čtu, mám pocit, že kocourka překrmuju Smile Ale tlustý určitě není, tak snad to nedělám špatně.

Kocourek - briťák - má jeden rok, dostává ráno celou konzervu (ShinyCat) a večer vařené kuřecí maso, zhruba kolik by se vešlo do té malé konzervy. K tomu má k dispozici po celý den granule - ProPlan. Ještě dostává během dne na chuť šunku, smetánka, puding, jogurt, sardinky.. co zrovna jíme my:-) Věřím, že jídlo má kvalitní a v přiměřeném množství Smile


No, tak to mně přijde celkem slušná dávka, ale je možné , že o to míň sní granulí... Náš briťák má celodenně granule a každý den trošku masa nebo shinycatky na přilepšení.Jinak striktně nic, maximálně olízat víčko od bílého jogurtu nebo mléko, které snáší dobře. Pozor s lidským jídlem, je na kočky dost slané-sardinky,šunka- a může z toho do budoucna mít problém s močovými cestami a sladké je většinou i tučné a jde na tloušťku, takže raději ne moc tučný jogurt než pribiňáka.J.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tulipánek



Založen: 20.11.2008
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 4. 2009 21:59:25
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Tulipánek napsal:
Abych pravdu řekla, tak mě spíš trápí ta konzerva každý den.. to mi ani pro člověka nepřijde moc zdravé, natož pro kočku.


Tak ono hodně záleží na kvalitě. Žádné sojové náhražky, umělá dochucovadla, barviva a konzervanty.


Konzervy dostává jen od Gimpetu ShinyCat. Ale i tak, sobě ani dítěti bych denně konzervu nedala, tak prostě z toho nemám dobrý pocit. Když jemu tak moc chutnají a je zvyklý na ní každé ráno Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 11:26:47
Odpovědět s citátem

Tulipánek napsal:

Konzervy dostává jen od Gimpetu ShinyCat. Ale i tak, sobě ani dítěti bych denně konzervu nedala, tak prostě z toho nemám dobrý pocit. Když jemu tak moc chutnají a je zvyklý na ní každé ráno Very Happy


Tak pokud opravdu myslíte vážně, že to tak moc vadí, pak nezbývá, než se konzerviček zřeknout, ale taky granulí, to je přece taky umělá lisovaná směska, a přejít plně na BARF.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 13:00:17
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Tulipánek napsal:

Konzervy dostává jen od Gimpetu ShinyCat. Ale i tak, sobě ani dítěti bych denně konzervu nedala, tak prostě z toho nemám dobrý pocit. Když jemu tak moc chutnají a je zvyklý na ní každé ráno Very Happy


Tak pokud opravdu myslíte vážně, že to tak moc vadí, pak nezbývá, než se konzerviček zřeknout, ale taky granulí, to je přece taky umělá lisovaná směska, a přejít plně na BARF.


No já osobně se ke kočičímu "barfování" moc nepřikláním, na rozdíl od psa. U kočky mi to přijde složitější tím spíš, že kočka hned tak něco nebaští a když tak každá něco jiného, najít v tom shodu je nemožné-aspoň pro mě. Pes syrovou stravu zblajzne ochotně a rád. Moji devoni syrové ani vařené maso prostě nechtějí, tak bych je nedonutila barfovat-oni jen granulky...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 4. 2009 18:47:39
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

No já osobně se ke kočičímu "barfování" moc nepřikláním, na rozdíl od psa. U kočky mi to přijde složitější tím spíš, že kočka hned tak něco nebaští a když tak každá něco jiného, najít v tom shodu je nemožné-aspoň pro mě. Pes syrovou stravu zblajzne ochotně a rád. Moji devoni syrové ani vařené maso prostě nechtějí, tak bych je nedonutila barfovat-oni jen granulky...


Já taky ne. Dávám sice syrové maso, ale asi tak mezi třetinou až polovinou krmné dávky, zbytek kvalitní granule a mističky či paštičky plus nějaké drobné doplňky. Ono bez vyzvážených kvalitních krmiv se těžko udrží správné dávky všeho, co má kočičák dostat. Například je s BARFem nutné doplňovat taurin. Já jen, když tak moc vadí ty konzervy, tak že je cesta, jak se jim vyhnout. Přejít od slov k činům Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top