Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Litter Robot

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lana



Založen: 12.08.2008
Příspěvky: 5

Předmět: Litter Robot
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 12:35:26
Odpovědět s citátem

Ahoj,máte někdo zkušenosti s tímto kočičím WC?Občas jedu na víkend pryč a zdá se mi to ideální řešení.Dík za odpo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: Litter Robot
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 17:26:27
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
Ahoj,máte někdo zkušenosti s tímto kočičím WC?Občas jedu na víkend pryč a zdá se mi to ideální řešení.Dík za
odpo.


Dobrý den taky bych o něj měla zájem, ale oni do české republiky neposílají bohužel nebo víte kde? děkuji
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lana



Založen: 12.08.2008
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 17:33:06
Odpovědět s citátem

Musela bych vyhrabat - to je trefný - kontakt na nějakou paní z Německa,která je jako kontaktní osoba k tomuto zařízení.Pokud máte zájem,pošlu mailem.Neumím odhadnout,jak moc je to WC praktické,fontánka mě taky nadchla,nakonec není špatná ale žádný zázrak.Paní jsem psala,jestli není někdo u nás,kdo by podal reference,ale neozvala se....Zkuste pátrat,já budu taky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 17:43:38
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
Musela bych vyhrabat - to je trefný - kontakt na nějakou paní z Německa,která je jako kontaktní osoba k tomuto zařízení.Pokud máte zájem,pošlu mailem.Neumím odhadnout,jak moc je to WC praktické,fontánka mě taky nadchla,nakonec není špatná ale žádný zázrak.Paní jsem psala,jestli není někdo u nás,kdo by podal reference,ale neozvala se....Zkuste pátrat,já budu taky.


Děkuji pošlete, fontánku mám taky ale moc ji nezapínám moc vrčí... Ale ten záchudek je pěknej
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lana



Založen: 12.08.2008
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 17:50:42
Odpovědět s citátem

Moje zkušenost je stejná,fontánka dělá docela rachot.Psala jsem paní,třeba mi teď odpoví.e-mail info@robotixx.de mailovky www.litter-robot.eu . Otázka je,jestli by kočky chtěly chodit do takového otvoru,já mám záchodek nekrytý.Mám kočky 2,budu brát třetí,jen na mazlení,na chov nemám podmínky a čas.Kolik mazlíků máte Vy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 18:35:46
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
Moje zkušenost je stejná,fontánka dělá docela rachot.Psala jsem paní,třeba mi teď odpoví.e-mail info@robotixx.de mailovky www.litter-robot.eu . Otázka je,jestli by kočky chtěly chodit do takového otvoru,já mám záchodek nekrytý.Mám kočky 2,budu brát třetí,jen na mazlení,na chov nemám podmínky a čas.Kolik mazlíků máte Vy?


Já mám 2 sphynxe jednoho hlídám všechno holky a pejska americkýho bezsrstýho teriéra koukněte na www.stranka-lokiho.wbs.cz no a maji teď ten cat dome záchudek ale tohle bych brala určitě... a co máte za kočičky ?
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lana



Založen: 12.08.2008
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 8. 2008 20:05:06
Odpovědět s citátem

Já mám peršanku(10) a exotku(3).Za chvíli k nim přibude fr.buldoček a ještě asi jedna exotka.O tom WC bych se ráda dověděla víc,aby to nebyla zas nějaká blbost.Na You Tube něco je,ale není nad praxi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2008 9:44:10
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
Já mám peršanku(10) a exotku(3).Za chvíli k nim přibude fr.buldoček a ještě asi jedna exotka.O tom WC bych se ráda dověděla víc,aby to nebyla zas nějaká blbost.Na You Tube něco je,ale není nad praxi.


Koukněte na http://www.youtube.com/watch?v=WCoUI_21vdI&feature=related [img] je tam celé přededení opravdu bych o to měla zájem ale neumím německy mám Dva sphynxe...
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2008 11:22:39
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Lana napsal:
Já mám peršanku(10) a exotku(3).Za chvíli k nim přibude fr.buldoček a ještě asi jedna exotka.O tom WC bych se ráda dověděla víc,aby to nebyla zas nějaká blbost.Na You Tube něco je,ale není nad praxi.


Koukněte na http://www.youtube.com/watch?v=WCoUI_21vdI&feature=related [img] je tam celé přededení opravdu bych o to měla zájem ale neumím německy mám Dva sphynxe...


Ta sranda stojí skoro 400 euro a pochybuji, že u nás se na to najde servis-kdyby něco...
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lana



Založen: 12.08.2008
Příspěvky: 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 8. 2008 11:16:08
Odpovědět s citátem

No a viděli jste ten CatGenie?Pokud je možnost napojení do odpadu,nmá chybu a může být i otevřený.Akorát jej sehnat.Ten ruční nemusí být špatný,ale co když nejsem doma delší dobu?Myslím,že kočky si ho samy nevyčistí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2008 8:19:02
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
No a viděli jste ten CatGenie?Pokud je možnost napojení do odpadu,nmá chybu a může být i otevřený.Akorát jej sehnat.Ten ruční nemusí být špatný,ale co když nejsem doma delší dobu?Myslím,že kočky si ho samy nevyčistí.


To je toto:
http://www.youtube.com/watch?v=Qz16iGCt644&feature=related
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Radovan



Založen: 10.05.2009
Příspěvky: 1
Bydliště: Vsetín

Předmět: Re: Litter Robot
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 5. 2009 21:57:58
Odpovědět s citátem

Lana napsal:
Ahoj,máte někdo zkušenosti s tímto kočičím WC?Občas jedu na víkend pryč a zdá se mi to ideální řešení.Dík za odpo.

Zdravím, mám k dispozici 2 záchody litter robot, stál mě jeden kolem 10tisíc, objednal jsem si je přímo z ameriky, no nejsou špatné, mohl bych Vám prodat ,záchod je na stelivo, automatický, pořídil jsem si splachovací Cat Genie taky z ameriky, takže záchody jsou u mě k dispozici Radovan Vsetín, takže už nejsou už jsou prodane Radovan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Fotočlánek: Muži versus kočky (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top