Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

deolit

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
bany



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: zlínsko

Předmět: deolit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 17:09:02
Odpovědět s citátem

Zdravím zajímalo by mě jestli si i dospělá kočka zvykne bez problémů na používání voného steliva Question zatím používám hrudkující bez problémů a bez vůně Smile mám to zkoušet Question dík za jakoukoliv radu ,názor bany
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: deolit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 18:05:52
Odpovědět s citátem

Tak což o to, zkusit to můžete, většina koček nemá problém s tím, chodit na voňavé stelivo - my např. přimícháváme Fresh od Biokatsu.
Jestli myslíte takovej ten Deolit od tuším Friskies - takové malé jakoby granulky, tak ty nám voněly jen ze začátku a pak to už vůbec cítit nebylo, takže jsme to znovu už nekupovali, řekla bych, že to jsou vyhozené peníze. To raději přímo investovat do ovoněného steliva.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 18:07:40
Odpovědět s citátem

Dobrý večer!
Ne každé kočce vůně steliva vyhovují. A také záleží na té konkrétní parfemaci, jakou má intenzitu, popř. pro kočku příjmné příměsi (kozlík a pod.)
U nás byl problém pouze jednou a to s Biokats orange, jinak používáme biokats fresh, což je také vonné stelivo, ale to Kubovi nevadí. Musím se přiznat, že ten pomerančový smrděl i mně Laughing a na ten Kuba odmítal chodit, čůral vedle záchodku, takže never more Mad
Asi všeobecně bych radila prvně vyzkoušet, koupit malé balení a počkat, co na to číča, ona už si řekne sama Wink

P.S. My používáme i WC deodoranty a také bez problémů, asi je to dost individuální záležitost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hanuled



Založen: 20.08.2007
Příspěvky: 132

Předmět: Re: deolit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 18:11:17
Odpovědět s citátem

April napsala:

Jestli myslíte takovej ten Deolit od tuším Friskies - takové malé jakoby granulky, tak ty nám voněly jen ze začátku a pak to už vůbec cítit nebylo, takže jsme to znovu už nekupovali, řekla bych, že to jsou vyhozené peníze. To raději přímo investovat do ovoněného steliva.

Naprosto souhlasím. Tento prostředek jsme také vyzkoušeli a je naprosto k ničemu, ale fakt úplně totálně. Mně přišlo, že vydává vůni jen minimálně, pachy nepohlcoval vůbec, celkově vyhozené peníze.
Když už deodorant, tak Friskies Wc deodorant 200ml, s tím jsem spokojená. Používám ho bezprostředně po vykonání velké potřeby Rolling Eyes a přece jen to ten smrádek trošku vyzmizíkuje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bany



Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: zlínsko

Předmět: deolit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2007 20:20:10
Odpovědět s citátem

Takže dík za rady zkusím asi po troškách přisypat ovoněné stelivo aby z toho nebyla číča v Rolling Eyes šoku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Travolka



Založen: 11.05.2009
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 14:00:30
Odpovědět s citátem

Ahoj, my používáme Fresh od Biokatsu přešli jsme na něj z "nevoňavého" bez sebemenšího problému. Také jsem nejdřív dávala vonící granulky, ale myslím, že je to zbytečné, skoro hned to vyčichlo a účinek v podstatě žádný. Teď jsme spokojení já i Mišunka.
Petra
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (38x)
3
Pojištění koček (16x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (14x)
5
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (12x)
6
Thajská kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top