Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

mňoukání před vykonáním potřeby


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: mňoukání před vykonáním potřeby
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 21:39:36
Odpovědět s citátem

Zdravím..mám 12 týdenní koťátko a chci se zeptat...chvíli před tím,než jde na záchůdek,mňouká...nevím,zda jen oznamuje,že bude něco dělat,nebo jestli to má svůj význam..nevíte někdo?
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 5. 2009 21:52:17
Odpovědět s citátem

Nám kočičák také na záchodě "zpívá" jak my říkáme. Nejprve tam s mňaučením běží, to se vždycky smějeme, že to má jen tak tak Smile A pak v budce vždy něco povídá, točí se tam, nejspíš hledá správné místo kde to vykonat a vyhrabává tu správnou dírku, pak jí ještě několikrát přehraboší, pořád u toho brebentí a to už mu třeba i visí (promiňte mi ty detaily) bobeček u prdky. Až nakonec najde konečně tu správnou polohu, dřepne a to blaho z jeho očí jen srší, když konečně povolí sevření ... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 4:31:32
Odpovědět s citátem

Když je koťátko malé tak obvykle použití záchúdku oznamuje své mamince, která po něm zahrabe "produkt" a koťátko očistí. U některých koček toto chování přetrvává i když povyrostou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 6:04:40
Odpovědět s citátem

děkuji za odpovědi,je to přesně,jak popisujete,asi to má vždycky jen tak,tak a asi i oznamuje..čičuli máme teprve 4 den doma a zřejmě to ještě té mamince jako oznamuje....mě napadlo,jestli jí to třeba nebolí,že takhle jakoby zpívá,než potřebu vykoná,ale je to,jak píšete..moc díky.. Very Happy
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 17:05:44
Odpovědět s citátem

ivi.ik napsal:
děkuji za odpovědi,je to přesně,jak popisujete,asi to má vždycky jen tak,tak a asi i oznamuje..čičuli máme teprve 4 den doma a zřejmě to ještě té mamince jako oznamuje....mě napadlo,jestli jí to třeba nebolí,že takhle jakoby zpívá,než potřebu vykoná,ale je to,jak píšete..moc díky.. Very Happy


Můj devon takhle vyřvává před a v kadibudce taky pokaždé, prostě vím, že se budou dít velké věci Wink . Bereme to u něj jako normální. Ostatní kočky to nedělají.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 19:40:10
Odpovědět s citátem

Naše Betty taky vždycky mňoukne když jde na záchod, teda pouze na bobek. Alespoň vím, že mám jít uklidit Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hanah.cz



Založen: 27.05.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 20:03:38
Odpovědět s citátem

mistle napsal:
...ještě několikrát přehraboší, pořád u toho brebentí a to už mu třeba i visí (promiňte mi ty detaily) bobeček u prdky. Až nakonec najde konečně tu správnou polohu, dřepne a to blaho z jeho očí jen srší, když konečně povolí sevření ... Very Happy

tak teď jsem se parádně pobavila až mi z očí tekly slzy Laughing Laughing Úplně jsem si čičíka představila. Naše při potřebě nezpívá, ale když si to tady pročítám, tak bych to i uvítala přesně jak píše Betty Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 5. 2009 20:30:28
Odpovědět s citátem

hanah.cz napsal:
mistle napsal:
...ještě několikrát přehraboší, pořád u toho brebentí a to už mu třeba i visí (promiňte mi ty detaily) bobeček u prdky. Až nakonec najde konečně tu správnou polohu, dřepne a to blaho z jeho očí jen srší, když konečně povolí sevření ... Very Happy

tak teď jsem se parádně pobavila až mi z očí tekly slzy Laughing Laughing Úplně jsem si čičíka představila. Naše při potřebě nezpívá, ale když si to tady pročítám, tak bych to i uvítala přesně jak píše Betty Smile


To mě moc těší, že Vás to pobavilo Smile My z kočíka taky občas smíchy ubrekáváme, a to nejen když trůní (je to sice asi trošku nechutné ho při tom pozorovat, ale nesledujte ho, když u toho tropí takové divadýlko) Smile Smích je zdravý Laughing Bylo by tu tak smutno bez těch našich chlupáčků i nechlupáčků Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (20x)
2
Zlomek vteřiny (16x)
3
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (15x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
5
HCM u koček - program PawPeds (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top