Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočka a Miminko

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
lusila
Anonymní





Předmět: kočka a miminko
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2005 10:26:25
Odpovědět s citátem

Milí kocouři,hodně sleduji forum, jako kočičářka musím vědět vše, samozřejmě, jen mám dotaz na paní, či slečnu Thelmu, my také vlastníme dvě Barmy - kocourky, určitě za pár let bychom si chtěli pořídit miminko, hodně jsme nad tím přemýšleli, že to určitě není legrace mít dva kocourky a pak ještě mimčo, čím víc by se to asi mělo blížit, mám velký strach, jestli se to dá vše skloubit, naši kocourci - nyní 6. měsíců jsou hraví, super kočičáci, také čistotní, ale jen doufám, že příchodem někoho - cizího! se nevzbouří a neudělají nám z bytu kůlničku na dříví. Možná jsem panikářka, dítě plánoujeme tak do pěti let (je mi 27.), ale ta otázka už visí ve vzduchu delší dobu. Máte někdo zkušennosti s kočkami a miminkem??? díky za info - MOC DÍKY ZA SUPER WEB - MODRÝ KOCOUŘ NEMÁ KONKURECI!!!! Lepší než nějaká literatura.
Lucka - Šumperk Razz
Odpovědět 
Jája
Anonymní





Předmět: Re: kočka a miminko
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2005 18:54:45
Odpovědět s citátem

lusila napsal:
Milí kocouři,hodně sleduji forum, jako kočičářka musím vědět vše, samozřejmě, jen mám dotaz na paní, či slečnu Thelmu, my také vlastníme dvě Barmy - kocourky, určitě za pár let bychom si chtěli pořídit miminko,

Doporučuji vám k přečtení článek http://www.kocky-online.cz/jportal/articles.phtml?op=read&id=179 kde je tato problematika popsána i s diskusí.
Odpovědět 
lusila
Anonymní





Předmět: Re: kočka a miminko
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2005 7:16:50
Odpovědět s citátem

Jste hodná JÁJO, moc díky, přečetla a myslím, že je super, když si člověk přečte tolik rad a zkušenností, aspoň ví, na co se má připravit, hlavně na reakce z okolí. Ještě jednou moc díky a hezký den. Lusila

Doporučuji vám k přečtení článek http://www.kocky-online.cz/jportal/articles.phtml?op=read&id=179 kde je tato problematika popsána i s diskusí.[/quote]
Odpovědět 
Thelma



Založen: 01.07.2005
Příspěvky: 48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Předmět: Re: kočka a miminko
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2005 9:32:31
Odpovědět s citátem

lusila napsal:
Milí kocouři,hodně sleduji forum, jako kočičářka musím vědět vše, samozřejmě, jen mám dotaz na paní, či slečnu Thelmu, my také vlastníme dvě Barmy - kocourky, určitě za pár let bychom si chtěli pořídit miminko, hodně jsme nad tím přemýšleli, že to určitě není legrace mít dva kocourky a pak ještě mimčo, čím víc by se to asi mělo blížit, mám velký strach, jestli se to dá vše skloubit, naši kocourci - nyní 6. měsíců jsou hraví, super kočičáci, také čistotní, ale jen doufám, že příchodem někoho - cizího! se nevzbouří a neudělají nám z bytu kůlničku na dříví. Možná jsem panikářka, dítě plánoujeme tak do pěti let (je mi 27.), ale ta otázka už visí ve vzduchu delší dobu. Máte někdo zkušennosti s kočkami a miminkem??? díky za info - MOC DÍKY ZA SUPER WEB - MODRÝ KOCOUŘ NEMÁ KONKURECI!!!! Lepší než nějaká literatura.
Lucka - Šumperk Razz


Ahoj,z koček a miminka v jednom bytě nemějte obavy,mám dva kocoury a dvě děti.Pokud vaše čičiny nejsou vyloženě agresivní,nebo nečistotné,tak bych to vůbec neřešila.Jen jim dejte hned od počátku najevo,že postýlka a kočárek nejsou pro ně místem na spaní a miminko jim pod vaším dozorem ukazujte,aby čičiny nežárlily.Z počátku budou asi kočky nedůvěřivé k něčemu,co neznají a jen to pláče a budou to chtít prozkoumat.V mezích normy jim to dovolte a nezapomínejte se s nimi mazlit i za přítomnosti miminka.Uvidíte,že nebude problém.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusila
Anonymní





Předmět: Re: kočka a miminko
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2005 9:41:09
Odpovědět s citátem

JSTE HODNÁ, DÍKY, UKLIDNILA JSTE MNE - THELMO. Moc zdravím na Valachy - krásný kraj


Thelma napsal:
lusila napsal:
Milí kocouři,hodně sleduji forum, jako kočičářka musím vědět vše, samozřejmě, jen mám dotaz na paní, či slečnu Thelmu, my také vlastníme dvě Barmy - kocourky, určitě za pár let bychom si chtěli pořídit miminko, hodně jsme nad tím přemýšleli, že to určitě není legrace mít dva kocourky a pak ještě mimčo, čím víc by se to asi mělo blížit, mám velký strach, jestli se to dá vše skloubit, naši kocourci - nyní 6. měsíců jsou hraví, super kočičáci, také čistotní, ale jen doufám, že příchodem někoho - cizího! se nevzbouří a neudělají nám z bytu kůlničku na dříví. Možná jsem panikářka, dítě plánoujeme tak do pěti let (je mi 27.), ale ta otázka už visí ve vzduchu delší dobu. Máte někdo zkušennosti s kočkami a miminkem??? díky za info - MOC DÍKY ZA SUPER WEB - MODRÝ KOCOUŘ NEMÁ KONKURECI!!!! Lepší než nějaká literatura.
Lucka - Šumperk Razz


Ahoj,z koček a miminka v jednom bytě nemějte obavy,mám dva kocoury a dvě děti.Pokud vaše čičiny nejsou vyloženě agresivní,nebo nečistotné,tak bych to vůbec neřešila.Jen jim dejte hned od počátku najevo,že postýlka a kočárek nejsou pro ně místem na spaní a miminko jim pod vaším dozorem ukazujte,aby čičiny nežárlily.Z počátku budou asi kočky nedůvěřivé k něčemu,co neznají a jen to pláče a budou to chtít prozkoumat.V mezích normy jim to dovolte a nezapomínejte se s nimi mazlit i za přítomnosti miminka.Uvidíte,že nebude problém.
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (36x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (19x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top