Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

...akutní selhání ledvin......proto nejedla


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: ...akutní selhání ledvin......proto nejedla
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 6:15:21
Odpovědět s citátem

dobrý den mám 11 týdenní malou britku.je po úrazu páteře(naražená páteř),dostla injekce proti bolesti,kapačku a léčí se,je to každým dnem o pidi kousek lepší,jen mám problém,že nechce jíst,už sama pije,ale krmit jí musím stříkačkou...ředím želé z kapsičky s vlažnou vodou...napít se dojde a pije sama,ikdyž hlídám,kolik toho ypije a když tak jí ještě dávám i sama pít,ale skoro nechce jíst,chápu,že jí to bolí a když celé dny jen spí a léčí se,musí podle mě aspon trochu papat,nemáte někdo radu,kolik a jak často by toho měla sníst...hubne mi před očima,už takhle mi rve srdce,jak je malinká a sotva se ted hýbe a ještě u toho i hubne. moc moc díky všem za rady,nebo nějaký recept,co by jí donutilo aspon kousek spapat a nemusela bych jí do jídla nutit násilím....
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček


Naposledy upravil ivi.ik dne 6. 6. 2009 8:23:32, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 7:29:17
Odpovědět s citátem

myslím že želé z kapsičky a ešte rozriedené, je veľmi slabá výživa.určite by som dala CALO-PET pastu a ak papá len tekuté,spravila by som vývar s kuracieho mäsa/bez kože/ mäso v tom rozmixovala a podávala po lyžičkách. do vody asi nejaký rehydratačný prostriedok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 7:42:39
Odpovědět s citátem

určitě to, co napsala lilinka plus je ještě dobrá instantní kaše RC Convalescence Support - koupíte ji u veterináře - a naředíte ne podle návodu, ale malinko řidší, aby prošla stříkačkou...rozkrmili jsme na ní už hafo pacientů...na rosolu opravdu být nemůže, nedivím se, že je slabá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2009 7:50:08
Odpovědět s citátem

moc děkuji za rady,jdu s ní dneska večer zase k vetovi na kontrolu a tak zjistím,jestli to má a hned koupím,ona občas něco málo mi slízne z prstu,ale sama prostě nechce,ted před chvilkou jsem jí donula sníst aspon kousíček kuřecího,první kousek jsme jí doslova vecpala do papulky a ty 4 další už pak zblajzla sama,ale mě přijde,že s tím jídlem jakoby sama nechce začít a čeká,až já do ní něco dostanu a pak začne sama,ale jen ždibík no,rozředila jsme jí i malinko paštičky a tu v té stříkačce snědla,ale sama si jí vylízat nechce....
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2009 8:06:36
Odpovědět s citátem

tak číče se k té páteři(ta už je vyléčená) přidalo akutní selhání ledvin....prostě katastrofa...3 dny nejedla a nepila,krmila jsme jí stříkačkou,ale díky těm ledvinám byla totálně dehydrovaná a podchlazená během jednoho dne....včera jsme strávili celý den s číčou v nemocnici,byla na sonu,cisty díky bohu nemá,ale má zvětšené ledviny a neví se proč,co byl spouštěč všeho,dostala anibiotika,celý den kapačky,večer už byla o dost lepší,na noc jsme jeli už domů a ráno jsme jí dali opět kapačku,už sama pije i jí..dlabala,jako,když nejedla týden...bydlím v baráčku a je tu asi 100 stupnů,jak topím,aby jí nebyla zima..je vyhublá,ale už je znát zlepšení..ještě prý nemáme vyhráno,jdem dnes ještě k doktorovi odpoledne,ale snad to bude dobré...ona je malinká,ale bojovnice úžasná....nejsem věřící,ale i jsme vymyslela modlitbu a pomodlila se,aby byla v pořádku...
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2009 9:05:29
Odpovědět s citátem

Moc Vám i čičince držíme palce! Bojovnice je nejen čičík, ale i Vy. Určitě společně vyhrajete! Moc na Vás budeme myslet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2009 15:48:17
Odpovědět s citátem

tak jsme byli před chvíli u veta a byl nadšenej,jak se číča zlepšila,hlavně z toho,že zase normálně jí a pije,že to je supr,prohmatal jí a ledviny už jsou kousek menší,než včera...parádáááááááááááááá.... Very Happy Laughing Very Happy ...zítra jí sundá kapačku a uvidíme,pořád bude ještě dostávat antibiotika,ale už prý máme na 90% vyhráno....já říkala,že je to moje bojovnice malinká.. Laughing Laughing Laughing
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 6. 2009 18:22:55
Odpovědět s citátem

Tak to je super, to mám radost! Už čekám jen samé další dobré zprávy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2009 8:17:30
Odpovědět s citátem

skôr by som hladala odpoved,prečo u 11 týždňovej mačičky nastalo zlyhanie ľadvín. nemyslím, že je to normálne....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 6. 2009 9:12:27
Odpovědět s citátem

ptala jsme se doktora,proč se to stalo a co bylo tím spouštěčem,toho všeho,ale nevé,přiznal,že opravdu neví,že všechny kontroly a očkování,co jsme u něj byli,bylo vše v pořádku a to mohu potvrdit,ale že bud to má čičulka geneticky dané a nebo prý je možné,že očkování a týden potom odčervení a do toho mastička na natažený sval,spustilo něco skrytého co nikdo netušl ...sám z toho byl hodně na nervy a špatnej,protože číča se mu od prvního dne dost líbila,říkal,že to bude velká potvůrka,že to je na ní vidět,ale,že je úžasná....jezdil za mnou i domů ty první dny léčení,na kontrolu,aby jsme číču nestresovali cestováním k němu....dnes jí sundá kapačku a budem se jen modlit,aby se to nevrátilo,když jí mít nebude..ale číča už lítá,jako dřív a hraje si,prostě každou hodinu je na ní znát obrovské zlepšení
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2009 6:21:02
Odpovědět s citátem

tak jsme bez kapaček,vyndala se už i kanila,ještě dnes a zítra dostane číča injekci antibiotik,ale vypadá to,že už je úplně v pořádku..budem ještě všechny testy opakovat za 4 týdny,abychom si byli jistí,že se nic nevrátilo a je všechno,jak má být,ale zatím to vypadá,že máme....vyhrááááááááááááánoooooooo Very Happy Very Happy Very Happy ...čičulka je každou chvilku lepší a lepší a už tu i lítá a řádí,jako dřív,včera už se dokonce i sama začala mýt a hrát si..no prostě vše,jak má být...snad to tak zůstane a bylo to opravdu jen pitomou souhrou náhod(očkování+mast,co si slízala+ odčervení) a bude už klid...ona si ho zaslouží,je tak malinká a už musela tolik bojovat.....díky všem za podporu Iva
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček


Naposledy upravil ivi.ik dne 16. 6. 2009 12:45:01, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2009 9:44:30
Odpovědět s citátem

Ufff... to ráda čtu! Blahopřeji a přeji Vám oběma hodně legrace.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ivi.ik



Založen: 05.05.2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Děčín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 6. 2009 10:41:41
Odpovědět s citátem

děkuju,taky se mi moc ulevilo,co já se nabrečela a nabála se o ní....ale snad už bude dobře...díky Iva
_________________
ze začátečníka se stala hrdá majitelka 6 úžasných kočičích kožíšků,jednoho psíka a 2 želviček
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Mates



Založen: 13.05.2009
Příspěvky: 23
Bydliště: Dobšice, okr. Znojmo

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 6. 2009 20:30:26
Odpovědět s citátem

Tak to je super,
blahopřeji a přeji hodně radosti a štěstí.
Mates
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (22x)
3
Creepy kočky: Noční kontrola (21x)
4
Popíjet víno můžete odteď už i společně ... (21x)
5
Veterinární poradna: Venkovní kocour má nemocné oči - ... (17x)
6
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (17x)
7
Editorial 11. dubna 2005 (17x)
8
Jak dát kočce prášek (16x)
9
Vaříme pro kočky: Domácí masová sklenice (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top