Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Chovna stanice


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Chovna stanice
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2009 21:50:15
Odpovědět s citátem

Dekujeme pani Vladce Samcove za kocourka Johnyho.

Naposledy upravil Sfinxie dne 6. 7. 2009 17:47:03, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Pozor na chovne stanice!
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 7. 2009 23:18:36
Odpovědět s citátem

Vše jsem vymazala, nemá smysl zde polemizovat, k ničemu to nevede, jen k dalším a dalším invektivám.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 7. 7. 2009 8:56:16, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Chovna stanice
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 7. 2009 10:09:05
Odpovědět s citátem

Dekujeme pani Vladce Samcove za kocourka Johnyho.

Naposledy upravil Sfinxie dne 6. 7. 2009 17:48:29, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 7. 2009 10:52:42
Odpovědět s citátem

for Sfinxie:

Tak to že každý vet člověku řekne něco jiného, to tedy máte pravdu, někdy je otázka výběru toho pravého veta problémem na delší čas. A to, že by měl se starostmi o kočičího prcka pomoci chovatel, od kterého kočičák pochází, no o tom není vůbec pochyb.

Myslím si, že právě tyto i špatné zkušenosti, které mají konkrétní majitelé s konkrétními chovateli, je dobré zveřejňovat, aby si ostatní dali pozor. Paní Rufenachtová tu byla mnohokráte předmětem již uzamčených a ne zrovna klidných a slušných diskusí a pokaždé bez kloudného výsledku, poněvadž se nikdy neozval konkrétní majitel se špatnou zkušeností, ale pouze konkrétní se zkušeností dobrou (třeba já, od paní Rufenachtové mám kocourka a komunikace, jednání a chovatelský servis tak jak má být) a pak ti co někde něco slyšeli...., v tomto musím souhlasit s Tatianou.

Vy máte špatnou zkušenost s paní Samcovou, no a zde je jen dobře, že jste ji napsala. Tímto zároveň i pro budoucno vyjadřuji sympatie těm majitelům, kteří ač byli napáleni, se nebojí ozvat Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Pozor na chovne stanice!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 7. 2009 10:58:58
Odpovědět s citátem

Vše jsem vymazala, nemá smysl zde polemizovat, k ničemu to nevede, jen k dalším a dalším invektivám.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 7. 7. 2009 8:56:52, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Pozor na chovne stanice!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 7. 2009 15:45:37
Odpovědět s citátem

Stal se sileny omyl!!!! Moc se omlouvam!!!!! Jak pani Vladimire Samcove, tak i pani Rufenachtove!!!!!! Pani prezidentka sdruzeni Bohemians Edelkatzen se spletla, kdyz jsem s ni mluvila, a ten problem, o kterem jsem psala, ze pani chovatelka nema zaplacenou chovnou kocku, se tyka Jany a Ivany Samcove. V zadnem pripade nejde o Vladku Samcovou ani o Ivanu Rufenachtovou!!!!!!! Moc se omlouvam. Nase chovatelka Vladka Samcova je ve Spanelsku a proto se mi neozyvala. Vse je v poradku a papiry pro Sphynxe nam budou zaslany. Takze jeste jednou velka omluva z me strany! Bez pochyb pani Vladimire Samcove muzete duverovat, vse je v poradku.[/b]

Naposledy upravil Sfinxie dne 6. 7. 2009 18:15:37, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
bezinka



Založen: 02.03.2009
Příspěvky: 35

Předmět: k omylu od Sfinxie
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 0:52:53
Odpovědět s citátem

Ahoj všichni,
musím tady taky napsat svoje zkušenosti, jsem moc ráda ,že se vše vysvětlilo,že to byl omyl od Sfinxie,ne tolik její vinou,jak nám vysvětlila, ale pokud si to někdo nedočte až k jejímu omluvení a vysvětlení, může to ublížit výborným chovatelům, jen pro shodu jmen...
Můj první příspěvek na MK s názvem DOSPĚLÁ KOČIČKA SPHYNX a popis mojeho trápení,si můžete připomenout tam,ted už se nebojím napsat jméno od koho jsem dospělou čičinku koupila- od p. JANY !! SAMCOVÉ,BYTEM NĚKDE SNAD U ČESKÝCH BUDĚJOVIC, kotata vozí do Prahy, kde je na odpočívadle křižovatky prodává, já si pro kočičku jela do Tábora, kde mi byla předána, s očkovacím průkazem, bez vyplněného očkování(bylo tam jen očkování od původní chovatelky v kotátkovském věku), s PP(jednalo se o dosp.kočku přes 1,5 roku)no a smlouvu že prý nepotřebuju.
Na MK jste mi skvěle podporovali,aby kočička byla v pohodě,u p. JANY SAMCOVÉ byla krmena granulemi z lidlu, maso jako takové prý v životě neviděla, protože se u nich doma nejí,všeho se bála, i pohybu po bytě, rukou....to moje zkušenost s JANOU!! SAMCOVOU, název její ch.stanice neznám,ale bylo by dobré,kdyby někdo věděl,ho sem připojit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 8:12:27
Odpovědět s citátem

for bezinka:

Tak ač jsem z Českých Budějovic, toto jméno mi vůbec nic neříká a ani netuším, že by mimo Kristýny Bidařové měl u nás v okolí někdo sphynxy. Třeba bude někdo vědět více.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 9:24:32
Odpovědět s citátem

Já chci jen podotknout, jak snadné je pošpinit něčí dobré jméno a co to může nadělat paseky. My jsme bohužel národ, kde platí "na každém šprochu pravdy trochu", takže s takovým obecným přístupem je to ještě snažší. Někdy ani žádné omluvy nemusí pomoct, protože lidem snáž uvízne v hlavně to špatné, než následná omluva.

Tím víc pokládám za neomluvitelné to, jak byla zde jen a pouze na základě něčí neověřené informace, která se nakonec ukázala skutečně jako nepravdivá.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 7. 7. 2009 8:57:24, celkově upraveno 3 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: CHS
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 10:07:49
Odpovědět s citátem

Já bych k tomu už měl jen malinkou poznámečku, že je třeba než se založí nové téma, pokouknout se po těch starších a svůj příspěvek doplnit tam, poněvadž většina oblastí tu již řešena je a je zbytečné zakládat stále nová a nová témata, čímž se fórum stává nepřehledné. Co se týká chovatelských stanic, již tu jsou založena vlákna "Můj sphynx a naše domovská stanice" a "Chovatelské stanice" Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 7. 2009 23:03:38
Odpovědět s citátem

http://curlysphynx-cornishrex.webgarden.cz/

Tak jsem se dozvěděla, že tohle má být CHS p. Samcové z Čimic, okr. Strakonice.

Ať jsem hledala jak jsem chtěla, žádné jméno ani kontakt jsem na těchto stránkách nenašla-trochu divné, ne? Jinak vše vypadá jakože v pořádku...
tak ale proč ta dokonalá anonymita?
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
polakova



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Re: k omylu od Sfinxie
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 17:40:39
Odpovědět s citátem

Ahojtě všichni, i když mi nepřísluší se do tohoto tématu zapojovat jsem proto, aby se tento příspěvek (pošpinění neprávem CHS a jejich chovatelů) VYMAZAL. Někdo to vymazat určitě může. Někdo si přečte jen začátek a na konec se vůbec nedostane. Chudáci dobří chovatelé, kteří byli pošpiněni (i když na konci je omluva). Já sama jsem opravdu moc malý začnající chovatel jiného plemene (ale možná přijde i doba kdy doma budeme mít úžasnou malou nahotinku) a s různýma pomluvama se setkávám často. Co si neověřím tomu nevěřím.... Tak co myslíte, nemělo by se to vymazat ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: k omylu od Sfinxie
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 17:51:07
Odpovědět s citátem

Zbytek uz je na Vas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stalo se...
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 18:04:16
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já chci jen podotknout, jak snadné je pošpinit něčí dobré jméno a co to může nadělat paseky. My jsme bohužel národ, kde platí "na každém šprochu pravdy trochu", takže s takovým obecným přístupem je to ještě snažší. Někdy ani žádné omluvy nemusí pomoct, protože lidem snáž uvízne v hlavně to špatné, než následná omluva.

Tím víc pokládám za neomluvitelné to, jak byla zde jen a pouze na základě něčí neověřené informace, která se nakonec ukázala skutečně jako nepravdivá, osočena paní Ivana jen a pouze proto, že je něčí sestrou.




Stal se omyl. S tim uz nic nenadelam. (Omluvila jsem se a udelala jsem maximum.) Uz jednou jsem vysvetlila svou situaci! Kocour nemocny, kazdy veterinar radi neco jineho a chovatel je 3 tydny nedostupny! Kdyz mi PREZIDENTKA SDRUZENI rekne to, co mi rekla, tak je jasne, ze mi krev v tele dosahne bodu varu! Nebo co jsem mela delat? Sedet na zadku a drzet hubu? To by se Vam libilo? Chyba neni u me! Snazila jsem se 3 tydny dovolat o pomoc. A kdyz jsem se pak dozvedela to, co jsem se dozvedela, tak byla ma reakce vic nez spravna. Jiny clovek by mozna zareagoval jeste razantneji! A taky se trosku zamyslete ... Tady nejde o nejaky zakoupeny predmet a o reklamaci! Tady slo o zdravi maleho kotatka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stalo se...
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 18:07:33
Odpovědět s citátem

A jeste jedno chci podotknout: neslo o pripad "... jedna pani povidala ..." Toto nebyla jedna pani, ale clovek, ktery by mi mel podat presnou informaci. Kdyz ne tato pani (prezidentka sdruzeni), tak kdo jiny???????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Stalo se...
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 18:11:12
Odpovědět s citátem

A je sice strasne fajn a hezke, ze se zastavate kamaradky, ale taky byste se mohly zkusit vzit do situace druhych.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 18:37:32
Odpovědět s citátem

Já myslím že netřeba z toho dělat kovbojku, stala se chyba zapříčiněná špatnou komunikací no a pak se prostě stalo co se stalo. Myslím si že se každý dokáže vžít do situace majitele kotěte, který potřebuje pomoci a to co nejdříve, no a na druhé straně drátu je tři týdny ticho bez odezvy. Možná je to jen můj laický názor, ale v dnešní době mobilů mohla přijít z druhé strany alespoň sms s vysvětlením, proč neberu telefon. Pak by se nestalo, co se stalo..., já osobně bych byl v tento moment kdy potřebuji radu a takovou dobu žádná reakce rozžhavenej do běla taky Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 19:16:12
Odpovědět s citátem

Vše jsem vymazala, nemá smysl zde polemizovat, k ničemu to nevede, jen k dalším a dalším invektivám.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 7. 7. 2009 8:58:19, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Kouknete na zacatek
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 19:57:36
Odpovědět s citátem

Pokud by bylo možné toto téma odstranit, jak už tady bylo navrženo, byla bych i já pro.


Kouknete se na zacatek. Vse jsem vymazala a napsala jsem podekovani. Takze pod mym jmenem uz je napsano pouze podekovani a omluva. Neni nutne mazat cele tema. Staci, abyste upravila sve prispevky. Jak uz jsem jednou napsala: "Zbytek uz je na Vas." Kdyz uz jste se k tomu teda pridala...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
polakova



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Re: Stalo se...
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 20:17:39
Odpovědět s citátem

Dobrý večer, žádné kamarádky se nezastávám,ale zastávám se dobrých chovatelů a to vy určitě, pokud si kocourka jako chovného necháte, určitě budete. Zkuste se vžít do jejich situace. Vím, že jste měla veliké problémy, ale určitě to šlo řešit i s chladnou hlavou, vždyť chovatelů co mají nahaťáčky je spousta a rádi Vám pomohou. Já jich znám opravdu pár, ale jsou to opravdu prima lidé. Prostě vzniklo nedorozumění, které se vysvětlilo a to je dobře. Hezký prima večer a pokud někdy vyrazíte na výstavu, ráda bych Vás poznala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Tatiana:
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 20:26:30
Odpovědět s citátem

K pani Rufenachtove Vam napisu jenom jedno: znam ji osobne a byla jsem u ni doma. Je velice malo serioznich chovatelu, kteri souhlasi s jejim zpusobem chovani. Jak uz jsem na tomto foru videla, tak jste jiz nekolikrat toto tema resili. A bylo receno vse. Je to kazdeho vec, co si predstavuje pod spravnym a nespravnym chovanim zvirat. Ale Vy jste bohuzel (bohuzel pro Vas!) jedna z velice MALA, kdo neustale ospravedlnuje a chrani pani Rufenachtovou. Myslim, ze kdyz se clovek podiva na starsi diskuze, tak si o tom vsem i o Vas, udela jasny obrazek. Je od Vas moc mile, ze davate rady a snazite se kazdemu pomoct. To je od Vas perfektni gesto. Uznavam. Ale co se tyce tematu pani R. a jeji chovne stanice ... nevim, nevim ... Cetla jsem i o tom, ze z pocatku jste sama mela obavy po koupi kotete v teto stanici ...

Nez jsem si naseho Johnyho koupila, tak jsem litala po internetu a narazila jsem na Vasi webovku, kde jste pani R. velice chvalila. To byl duvod, proc jsem jako prvni jela prave do teto chovne stanice. Ale po tom, co jsem tam videla, jsem se rozhodla vzit nohy na ramena a rychle pryc. Chovatelka je sice velice laskyplna ke svym zviratum, ale on je a vzdycky byl rozdil mezi chovanim a mnozenim.

Ono nejde o to, jestli je mi ten ci onen clovek sympaticky, nebo ne. Jde o zvirata a o zasadni pravidla chovu. Nekdy je dulezite zamerit se i na to, co je v podstate dulezitejsi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Stalo se...
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 20:46:51
Odpovědět s citátem

polakova napsal:
Dobrý večer, žádné kamarádky se nezastávám,ale zastávám se dobrých chovatelů a to vy určitě, pokud si kocourka jako chovného necháte, určitě budete. Zkuste se vžít do jejich situace. Vím, že jste měla veliké problémy, ale určitě to šlo řešit i s chladnou hlavou, vždyť chovatelů co mají nahaťáčky je spousta a rádi Vám pomohou. Já jich znám opravdu pár, ale jsou to opravdu prima lidé. Prostě vzniklo nedorozumění, které se vysvětlilo a to je dobře. Hezký prima večer a pokud někdy vyrazíte na výstavu, ráda bych Vás poznala.



Ja to vsechno chapu, co se pisete ohledne chovatelu. Proto jsem danou chybu okamzite napravila.

Sve problemy jsem resila s chladnou hlavou 3 tydny. Myslim, ze ma trpelivost se projevila na onech zminenych 3 TYDNECH. A to i presto, ze jsem v techto 3 tydnech byla v situaci plne strachu o sve kote. Kdyby mi alespon 2 veterinari rekli jednu a tu stejnou vec. Ale neshodli se bohuzel ani 2! A to je to, co vse zhorsilo.

Vse uz se vyresilo, poznala jsem paradni zenskou, chovatelku Sphynxu, ktera mi po celou dobu pomahala a uz je klid. Vse je za nami. Rovnou bych tady mohla podekovat Andrejce z CHS Angelsphynx a Petulce z CHS Nekodera. Dekuji moc, moc, moc holky zlate!

A Vam preji hodne uspechu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: pro Sfinxie
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 20:59:29
Odpovědět s citátem

Dobrý večer!
Tak teď už to opravdu nechápu...
Vaše zmatečné a osočující příspěvky na příjmení "Samcová" jste vymazala, což je chvályhodné, ale neopomněla jste se opět s kritikou opřít do p. Rufenachtové (potažmo tatiany, což nechápu už vůbec). Nemám nic proti kritice, máte právo napsat svůj názor a kritizovat to, co se Vám nelíbí. Ale prosím Vás, věcně a konkrétně. Z Vašeho příspěvku se dá vytušit ledacos, a mě osobně by opravdu zajímalo, co vlastně kritizujete. Pokud opravdu tedy uznáte za vhodné, že je třeba něco kritizovat, resp. připomínkovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 21:00:03
Odpovědět s citátem

for Sfinxie:

tedy ač jsem vás zprvu poněkud chápal, tak nyní mi vaše myšlenkové pochody poněkud unikají.

1. na základě mylných informací informací od osoby a) varujete před chovatelem b) a jen proto že chovatel b) má příbuzného chovatele c) varujete i před chovatelem c)

2. zjistíte že informace od osoby a) jsou mylné a došlo k úplné záměně osob, omluvíte se, že chovatelé b) i c) byli nařknuti neoprávněně a že se vlastně stal strašný omyl a uvedení chovatelé jsou vlastně skvělí

3. najednou si uvědomíte, že chovatele c) o kterém vás mylně informovala osoba a) vlastně znáte osobně a skvělý vůbec není a je třeba se před ním mít na pozoru.

Tak mě snad jen napadá: Qui bono?
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 21:03:59
Odpovědět s citátem

for Silvie: Myslím že správná otázka by měla znít "Co tím sledujete?" nikoliv "Co kritizujete?" Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Silvie:
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 21:52:10
Odpovědět s citátem

Pani Tatiana sama moc dobre vi, proc jsem zrovna ji napsala to, co jsem napsala.

Neni treba, abyste to chapala.

Mozna by pomohlo procist si to cele znovu od zacatku a podivat se KDO CO psal. Pak by nebylo chapani mych reakci az tak slozite.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: 4 Silvie:
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 21:59:25
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Pani Tatiana sama moc dobre vi, proc jsem zrovna ji napsala to, co jsem napsala.

Neni treba, abyste to chapala.

Mozna by pomohlo procist si to cele znovu od zacatku a podivat se KDO CO psal. Pak by nebylo chapani mych reakci az tak slozite.


Tak já to tedy nevím-a žádám vás, abyste toto téma už ukončila-já kdysi reagovala taky na základě "jedna paní povídala" a proto takovou chybu už nikdy opakovat nebudu.

Nabízela jsem vám pomoc, o tu jste evidentně nestála, tak tady aspoň nepřiléváte pořád olej do ohně a nerozmazávejte věci dávno minulé bez znalosti pozadí. Už toho fakt mám dost.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Olda:
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 21:59:48
Odpovědět s citátem

Mate v tom opravdu zmatky. To je mi lito. Mozna i u Vas by pomohlo procist si vse od zacatku.

A pozor! Omluvila jsem se p. R. To je pravda. Ale nikdy jsem nenapsala, ze tato chovatelka je skvela. Neprevracejte.

Slo jen o to, ze Tatiana porad bere p. R. pod ochranna kridla. I presto, ze uz jsem se omluvila a vse jsem vysvetlila. Tak jsem si k tomu dovolila napsat svuj nazor a upozornit Tatianu na par veci, kterym bude rozumnet asi jen ona.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 22:16:26
Odpovědět s citátem

Myslím že je tu už zhola zbytečné na cokoliv reagovat, diskuse se zvrhla jistě nechtěným směrem, takže končím.

Snad ještě dodatek pro Silvii čistě hypoteticky, aby jsi byla v obraze a trochu chápala: tak to se napřed navštíví jedna CHS, říkejme jí třeba c), strávíš tam půl dne a vybereš si kotě, domluvíš se s chovatelem a vše je v pohodě, pak ovšem zjistíš že v CHS b) je podobné kotě levnější, takže se již chovateli c) ani neozveš a vlastně zjistíš, že jsi tam nestrávila půl dne, že jsi si nevybrala kotě, ale že jsi vlastně takticky vzala nohy na ramena Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 7. 2009 22:21:54
Odpovědět s citátem

Dobry vecer Oldo,
tato zena pravym jmenem Marketa Skopalova ma v hlave dokonaly zmatek od sameho zacatku.Po dlouhem dopisovani a telefonatech si k nam prijela vybrat Sphynxe,pak chtela Devonku pro kterou se jiz definitivne rozhodla a nakonec si u mne rezervovala prece jen Sphynxe, s tim ze zalohu posle prevodem.Nohy nevzala na ramena ani nahodou, udelala si u nas piknik cele odpoledne,byla radne nekolikrat pohostena a nemela zadne namitky,naopak.Mozna ji zlomila zavist,protoze videla tolik krasy kolem,mozna zarlila na mou dceru, po ktere pokukoval jeji Rakousky pritel a s kterym se dorozumivala sama pouze Anglicky,kdo vi?Ale na kazdy pad, je to zla a zavistiva zenska,ktera zneuzila moji pohostinosti a duvery.Aniz by se omluvila,koupila jine kote od moji sestry,ktera ma, jak vite vsechny chovne kocky ode mne.Dozvedela jsem se to od sestry,kdyz uz mela pani Skopalova kote davno doma.Ale bozi mlyny melou nekdy dost rychle a tak si madam, prece jen spalila prsty a kote ma nemocne a servis zadny.Stydet by se mela jenom ona sama,dane slovo u ni vubec nic neznamena,ale ja takove veci beru velmi vazne.
Mejte se hezky a diky za super prispevek,je videt ze z Vas bude brzy uzasny pravnik.
Ivana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (41x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top