Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

krása lidská nebo kočičí?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:20:10
Odpovědět s citátem

No tak Tome,to prece neni Vas styl davat pistoli na hlavu.!!Vy mate urcite charisma a proste jste na me dobre zapusobil.

Tak tohle mě docela rozesmálo. Je pravda, že Tom určité charisma má, ale každý chovatel sphynxů ví, jak je to drastická změna pro tak malé kotě. Kdyby se třeba na hlavu stavěli a brečeli nikdy bych to kotě nadala dřív jak ve 13-14 týdnu. Nejen pro to, že to přikazuje chovatelský řád, ale hlavně pro dobro toho kotěte. když se to správně vysvětlí novému majiteli, tak to většinou pochopí. Je ovšem třeba komunikovat.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:24:40
Odpovědět s citátem

[quote="RadkaK"]Nevidím nic špatného na kastraci 5-ti měsíční kočičky, podle mě je už dostatečně velká, aby to zvládla a celkem i chápu, že pokud jde kotě na mazlíka do ciziny a chovatel nemám žádnou jistotu, ani možnost kontroly, tak kotě vykastruje. Možná proto ji dostal taky až tak pozdě. Nevidím ale žádný důvod, proč takovou kočičku vracet, pokud ji opravdu chtěl na mazlíka. Jak už psal Olda, není prokázáno, že by kastrace v 5-ti měsících měla vliv na zdraví kočky. Asi jste nikdy neměla žádného chovného jedince z takových linií, kde se prostě jejich majitelé a chovatelé chrání tím, že mají přísné smlouvy s podmínkami, že se třeba i několik generací nesmí použít k chovu či krytí jinde, než ve své vlastní chovatelské stanici. Pak by vám takové opatření nepřipadalo až zase tak neskutečné.
Karolína se prostě rozhodla chovat sphynxe a udělat něco přínosného pro rozvoj tohoto plemene a to tenkrát znamenalo sehnat sphynxe ze zahraničí a z dobrých linií a protože to byla uzavřená komunita (jak píšete) má a měla na ty zahraniční prostě omezení ve smlouvách.
Vy jste se rozhodla ubírat se jiným směrem v chovu a je to jen vaše rozhodnutí a namnožila jste tolik sphynxů, aby si je mohl dovolit kdokoliv, ale pochybuji, že to mělo nějaký přínos pro rozvoj plemene.
Každá jste se rozhodla z nějakých důvodů pro jiný druh chovu, tak proč pořád mluvíte o monopolu.

Pro Radku.Jenomze ta 5 mesicni kocicka uz byla davno vykastrovana !!!Kotatka se prece nenabizeji tesne po kastraci!!!A ze mela pi.Lietnerova podepsane s mluvy s uzavrenymi spolecnostmi,ji vubec neomlouva.Ja bych takove smlouvy nikdy nepodepsala a hlavne bych kotatka nekastrovala.Scarface
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:27:30
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Scarface napsal:
No tak Tome,to prece neni Vas styl davat pistoli na hlavu.!!Vy mate urcite charisma a proste jste na me dobre zapusobil.


Tak to muselo být pořádné charizma, když jste rázem zapomněla na chovatelský řád i to, že je právě proti tomuto řádu dávat koťata dříve než ve 13. týdnech...


Pro Karolinu:Ja jsem na chovatelsky rad nezapomela.Tomovo poradne charisma funguje na vice mistech,vzdyt i vy jste porusila vlastni zasady!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:29:31
Odpovědět s citátem

Je vidět, že jste naprosto nepochopila ten typ chovu, kdy jde opravdu o cílené a promyšlené zlepšování nebo zachování určitých znaků typických pro každé plemeno. Jen nevím jestli to nechápete nebo nechcete chápat.
Ale je fakt, že já zase nechápu vaši filozofii chovu.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:33:08
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
No tak Tome,to prece neni Vas styl davat pistoli na hlavu.!!Vy mate urcite charisma a proste jste na me dobre zapusobil.

Tak tohle mě docela rozesmálo. Je pravda, že Tom určité charisma má, ale každý chovatel sphynxů ví, jak je to drastická změna pro tak malé kotě. Kdyby se třeba na hlavu stavěli a brečeli nikdy bych to kotě nadala dřív jak ve 13-14 týdnu. Nejen pro to, že to přikazuje chovatelský řád, ale hlavně pro dobro toho kotěte. když se to správně vysvětlí novému majiteli, tak to většinou pochopí. Je ovšem třeba komunikovat.


Ale daleko vetsi drasticka zmena pro male kote je prave kastrace!!Skoda ze to neprida nekdo do chavatelskeho radu Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:35:15
Odpovědět s citátem

RadkaK napsal:
Je vidět, že jste naprosto nepochopila ten typ chovu, kdy jde opravdu o cílené a promyšlené zlepšování nebo zachování určitých znaků typických pro každé plemeno. Jen nevím jestli to nechápete nebo nechcete chápat.
Ale je fakt, že já zase nechápu vaši filozofii chovu.


Ja myslim ze jsem tu Vasi filozofii chovu pochopila az moc dobre.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:37:53
Odpovědět s citátem

Pani Rüfenachtova, jaka je vubec Vase filozofie chovu?
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:46:07
Odpovědět s citátem

Balisek napsal:

Taky nějak nechápu tu zacyklenou diskusi ohledně kastrací či nekastrací koťat v CHS Tyrell. Z textu z původních webových stránek (http://tyrell.cats.sweb.cz/main.html) opravdu vyplývá, že Karolína v minulosti předávala koťata již kastrovaná. Jak jinak byste si přeložili tohle? Cituji:
"Koťátka na mazlíky jsou již kastrována. Neprodáváme koťata-mazlíky bez rodokmenu a nekastrovaná!"

Jestli v minulosti Karolína koťata kastrovala v raném věku, nic zas tak špatného na tom nevidím. Holt byla jiná doba, chovné kočky se pořizovaly za cenu mírně ojetého vozu, koťata se prodávala řádově za desítky tisíc korun (žádná touha někoho oškubat, pouhý reálný přepočet tehdejších nákladů). A tak to snadno mohlo svádět některé vychytralé podnikavce k tomu, aby si pořídili Sphynxe jako zdroj příjmů a sekali jeden vrh za druhým na kšeft. Proto je opatření časné kastrace zcela pochopitelné!

Na druhé straně nevím, proč je takový problém přiznat "Ano, kdysi jsem to dělala z toto a toho důvodu. Od roku XY už koťata nekastruji!". A mohlo by být se všemi debatami na toto téma utrum!


Asi se pane/paní Balisek budu muset opakovat. Ostatním se za tu „zacyklenou“ diskuzi omlouvám.
Ceny se změnily, to máte pravdu. Šly u některých liníí níž, ale u některých zůstaly, nebo jsou i vyšší.
TOUTO CESTOU BYCH RÁDA POŽÁDALA MAJITELE MÝCH KOŤÁTEK, ABY ZDE NAPSALI, ZDA DOSTALI KOŤE JIŽ KASTROVANÉ NEBO NE A V JAKÉM VĚKU TO BYLO. STAČÍ JEDNA ŘÁDKA, NEMUSÍTE SE NIJAK ROZEPISOVAT DO PODROBNOSTÍ. MOC DĚKUJI!!!
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:46:31
Odpovědět s citátem

[quote="Sfinxie"]Pani Rüfenachtova, jaka je vubec Vase filozofie chovu?

Spise jaka je vubec Vase pracovni doba u Allians spolecnosti ve Vidni?Doufam ze mate alespon dovolenou,kdyz jste na forech pecena varena Skopalova alias Kraut!Nebo se mam zeptat rovnou u Allians sama?Cas a datum neni problem udat Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:49:18
Odpovědět s citátem

Pro Karolinu:A pohadku Cisar pan ma nove saty znate????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:51:59
Odpovědět s citátem

Co je urážlivého na otázce - "Jaká je filozofie vašeho chovu?", že na to reagujete tak zákeřně, místo odpovědi.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:52:20
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:


Pro Radku.Jenomze ta 5 mesicni kocicka uz byla davno vykastrovana !!!Kotatka se prece nenabizeji tesne po kastraci!!!A ze mela pi.Lietnerova podepsane s mluvy s uzavrenymi spolecnostmi,ji vubec neomlouva.Ja bych takove smlouvy nikdy nepodepsala a hlavne bych kotatka nekastrovala.Scarface


Můžete mi,prosím, paní Rüfenachtová poslat jméno té kočičky, nebo fotku s jizvou na břiše, či nějaký další důkaz, že už byla kastrovaná?
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 15:55:57
Odpovědět s citátem

4 Scarface:

Tak clovek se NORMALNE, SLUSNE se zajmem zepta a Vy vystartujete jak nastvane decko na speedu.

1. AllianS neznam. Ale Allianz uz jo. Laughing
2. Je mym ukolem byt u PC Wink (Nectes, nevis ...)
3. Jelikoz je take mym ukolem byt v kontaku se zakazniky, tak zadnou pracovni dobu nemam. Zakaznici mi muzou kdykoliv zavolat (zadne casove omezeni) a ja pro ne vse udelam na PC.

Jste vedle jak ta jedle. Piste o vecech, ve kterych se vyznate a ne o vecech, ktere ani neumite spravne napsat.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 16:02:04
Odpovědět s citátem

[quote="Karolina Leitnerova"]
Balisek napsal:
TOUTO CESTOU BYCH RÁDA POŽÁDALA MAJITELE MÝCH KOŤÁTEK, ABY ZDE NAPSALI, ZDA DOSTALI KOŤE JIŽ KASTROVANÉ NEBO NE A V JAKÉM VĚKU TO BYLO. STAČÍ JEDNA ŘÁDKA, NEMUSÍTE SE NIJAK ROZEPISOVAT DO PODROBNOSTÍ. MOC DĚKUJI!!!


IC Tyrell Mutiny In Heaven - Muty II.

Prestože je Mutik kupovaný na mazlíka a je opravdu vymazlený, tak jsem při odběru byla překvapena další věcí a to tím, že v kupní smlouvě byl jeden bod navíc. Mutika můžu vykastrovat kdy já budu chtít.

Tady najdete celé poděkování paní Leitnerové http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?p=13098#13098 a za Mutinka ( Tyrell Mutiny In Heaven) ji ještě jednou děkuji!!!!
_________________
Sandra a Mutinci Smile


Naposledy upravil sanny dne 16. 7. 2009 16:21:15, celkově upraveno 3 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 16:03:27
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Scarface napsal:


Pro Radku.Jenomze ta 5 mesicni kocicka uz byla davno vykastrovana !!!Kotatka se prece nenabizeji tesne po kastraci!!!A ze mela pi.Lietnerova podepsane s mluvy s uzavrenymi spolecnostmi,ji vubec neomlouva.Ja bych takove smlouvy nikdy nepodepsala a hlavne bych kotatka nekastrovala.Scarface


Můžete mi,prosím, paní Rüfenachtová poslat jméno té kočičky, nebo fotku s jizvou na břiše, či nějaký další důkaz, že už byla kastrovaná?


Pan Andre Baldermman z Drazdan si od Vas nakonec tu vykastrovanou 5 mesicni kocicku nekoupil.Vy jste mu ji neposilala nafocenou s jizvou na brise,tak hloupa prece nejste.Nedelejte ze si nezpominate,zvala jste ho k sobe do Prahy na navstevu!Ale jak uz jsem psala,vy stejne zaprete i nos mezi ocima Rolling Eyes .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 16:16:08
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
4 Scarface:

Tak clovek se NORMALNE, SLUSNE se zajmem zepta a Vy vystartujete jak nastvane decko na speedu.

1. AllianS neznam. Ale Allianz uz jo. Laughing
2. Je mym ukolem byt u PC Wink (Nectes, nevis ...)
3. Jelikoz je take mym ukolem byt v kontaku se zakazniky, tak zadnou pracovni dobu nemam. Zakaznici mi muzou kdykoliv zavolat (zadne casove omezeni) a ja pro ne vse udelam na PC.

Jste vedle jak ta jedle. Piste o vecech, ve kterych se vyznate a ne o v
vecech, ktere ani neumite spravne napsat.


Ale proc hned tak zhurta Skopalova?Pardon,omlouvam se za preklep,je to Allianz.Ale pro priste ksich se pise Gesicht!Pripada mi, ze Vasim vetsim ukolem nez byt v kontaktu se zakazniky,je byt v kontaktu na forech a drbat LaughingA ve kterych vecech se vyznate vy,kdyz uz tolik pisete na vsech forech? Skoda, ale stale odbocujem od tema Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 16:26:21
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Ale proc hned tak zhurta Skopalova?Pardon,omlouvam se za preklep,je to Allianz.Ale pro priste ksich se pise Gesicht!Pripada mi, ze Vasim vetsim ukolem nez byt v kontaktu se zakazniky,je byt v kontaktu na forech a drbat LaughingA ve kterych vecech se vyznate vy,kdyz uz tolik pisete na vsech forech? Skoda, ale stale odbocujem od tema Crying or Very sad


Ja nepisu zhurta. Jsem porad v klidecku. Wink
Ksicht jsem nepsala nemecky, nybrz cesky, takze chyba je u Vas a ne u me. Opet.

Presne tak, odbocujeme od tematu (protoze misto NORMALNI odpovedi zacinate zurit a urazet): SLUSNE jsem se ptala, jaka je Vase filozofie chovu. Cekam na odpoved. To neni zadne napadani, ani urazeni (to prozatim jde pouze z Vasi strany). Normalne se ptam, protoze me to zajima.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 16:46:15
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Scarface napsal:
Ale proc hned tak zhurta Skopalova?Pardon,omlouvam se za preklep,je to Allianz.Ale pro priste ksich se pise Gesicht!Pripada mi, ze Vasim vetsim ukolem nez byt v kontaktu se zakazniky,je byt v kontaktu na forech a drbat LaughingA ve kterych vecech se vyznate vy,kdyz uz tolik pisete na vsech forech? Skoda, ale stale odbocujem od tema Crying or Very sad


Ja nepisu zhurta. Jsem porad v klidecku. Wink
Ksicht jsem nepsala nemecky, nybrz cesky, takze chyba je u Vas a ne u me. Opet.

Presne tak, odbocujeme od tematu (protoze misto NORMALNI odpovedi zacinate zurit a urazet): SLUSNE jsem se ptala, jaka je Vase filozofie chovu. Cekam na odpoved. To neni zadne napadani, ani urazeni (to prozatim jde pouze z Vasi strany). Normalne se ptam, protoze me to zajima.



Skopalova vy jste se musela strasne polekat,protoze ja poznam ze v klidecku nejste ani nahodou!Slovo Ksicht v cestine neexistuje a proto jste ho cesky ani naspsat nemohla.Moje filozofie byla nechovat Sphynxe pro tucne zisky a delat ze sebe lepsi nez jsem.Proto si dnes uz muze dovolit koupit Sphynxe kazdy a nevykastrovaneho.A vy mi take odpovite?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:00:26
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Skopalova vy jste se musela strasne polekat,protoze ja poznam ze v klidecku nejste ani nahodou!Slovo Ksicht v cestine neexistuje a proto jste ho cesky ani naspsat nemohla.Moje filozofie byla nechovat Sphynxe pro tucne zisky a delat ze sebe lepsi nez jsem.Proto si dnes uz muze dovolit koupit Sphynxe kazdy a nevykastrovaneho.A vy mi take odpovite?


He? Ceho jsem se mela jako leknout? A jak to poznate, ze nekdo neni v klidecku? TO BY ME TEDA ZAJIMALO! Laughing

Takze Vase filozofie byla jednoduse receno za kazdou cenu rozmnozit Sphynxe tak moc, ze je nakonec musite prodavat levne? Bez ohledu na to, kdo kotatka dostane a co s nimi bude delat? A k Vasi FILOZOFII CHOVU patri "nedelat ze sebe lepsi nez jste"? A co to ma spolecneho s CHOVEM?
Vas dotaz byl, v cem se ja vyznam. Tak napriklad se vyznam v zakladech psychologie a specialni pedagogiky (4 roky - zakonceno maturitou), dale napr. v marketingu, managementu, ekonomice, ucetnictvi, anglictine, nemcine (4 roky - zakonceno rovnez maturitou). Dale se nebudu rozepisovat, protoze o me znalosti tady nejde a navic me zase nakonec napadnete, ze se nemam chlubit. I presto, ze jste to opet sama vyprovokovala.
_________________
Marketa Kraut


Naposledy upravil Sfinxie dne 16. 7. 2009 17:29:29, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:10:12
Odpovědět s citátem

I kdyz ona ta samochvala tak strasne smrdi neodpustim si jednu otazku.A to jste vsechno studovala nato,aby jste dnes sedela doma u pocitace a drbala na forech?A take se Vam stavaji pri Vasem vzdelani silene omyly,tak davejte pozor aby jste zase nemusela neco mazat Skopalova.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:17:11
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
I kdyz ona ta samochvala tak strasne smrdi neodpustim si jednu otazku.A to jste vsechno studovala nato,aby jste dnes sedela doma u pocitace a drbala na forech?A take se Vam stavaji pri Vasem vzdelani silene omyly,tak davejte pozor aby jste zase nemusela neco mazat Skopalova.


Ne, studovala jsem proto, abych ted mohla pracovat s handicapovanymi lidmi, detmi. Studovala jsem proto, abych ted mohla byt zamestnana v jedne z nejvetsich pojistoven na svete. Studovala jsem proto, abych dokazala jednat s lidmi, se zakazniky. Atd. ... Mi se to studium mnohonasobne vyplatilo.

Mimochodem, na forech nedrbu. Pisu si s lidmi, kteri mne mohou obohatit svymi zkusenostmi. Takze se v podstate porad vzdelavam a ucim.

Odpovidam na vsechny Vase dotazy. Vy jste ale neodpovedela na moje dotazy a zase zacinate (lepe receno pokracujete) v urazkach a napadani.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:21:47
Odpovědět s citátem

Jeste me napadla jedna vec, ve ktere se vyznam. Vyznam se ve slusnem zpusobu jednani s lidmi.

Rika Vam neco tento pojem? Na to neni treba studovat.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:33:00
Odpovědět s citátem

Paní Rüfenanachtová, opravdu nevím, nechápu co si chcete dokazovat, ale to tady asi nikdo. Proč pořád útočíte na pí. Leitnerovou. Vaše útoky a napadání se kterými se opakujete již pár let pořád dokolečka jsou celkem nuda.
Protože všechny Vaše otázky a napadání bylo již před lety několikrát zodpovězeno. Vzpomente si, nebo to tady chcete ze starých diskusí zkopírovat?
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Scarface



Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 99

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:35:05
Odpovědět s citátem

Jen se na forech vzdelavejte Skopalova,ale neberte si pri tom do huby moje jmeno!!!!!!Pokud o me nebudete na forech psat,ja nebudu psat ani o Vas,tak zajimava nejste.A vy jste zacala psat a utocit na moje jmeno a to zcela bez duvodne jako prvni!!! Zpocatku sice ve Vasim silenym omylu a pozdeji i nadale,jak se kazdy muze sam presvedcit.Misto aby jste se zastydela co jste to vubec provedla,tak jste jela vesele dal.Ja uz nemam cas ani chut Vam odporovat,hledejte si jine diskuze prosim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 4 Sanny:
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:36:37
Odpovědět s citátem

sanny napsal:
Paní Rüfenanachtová, opravdu nevím, nechápu co si chcete dokazovat, ale to tady asi nikdo. Proč pořád útočíte na pí. Leitnerovou. Vaše útoky a napadání se kterými se opakujete již pár let pořád dokolečka jsou celkem nuda.


Sanny, zapomnela jste, ze pani Rüfenachtova napada KAZDEHO a utoci na KAZDEHO.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:41:09
Odpovědět s citátem

Scarface napsal:
Jen se na forech vzdelavejte Skopalova,ale neberte si pri tom do huby moje jmeno!!!!!!Pokud o me nebudete na forech psat,ja nebudu psat ani o Vas,tak zajimava nejste.A vy jste zacala psat a utocit na moje jmeno a to zcela bez duvodne jako prvni!!! Zpocatku sice ve Vasim silenym omylu a pozdeji i nadale,jak se kazdy muze sam presvedcit.Misto aby jste se zastydela co jste to vubec provedla,tak jste jela vesele dal.Ja uz nemam cas ani chut Vam odporovat,hledejte si jine diskuze prosim.


Mate neuveritelne nadani VSE prevratit a obratit, jak se Vam to zalibi.

Neodpovedela jste na moje otazky, ktere se tykaji VASI FILOZOFIE CHOVU. To je to, co me zajima.

Ja se mam stydet? Nevim, kde se to ve Vas bere. Radsi se kousnete do jazyku nez napisete, ze nekdo neco bere do HUBY! Jsme kultivovani lide a ne kravy na hnoji.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:50:05
Odpovědět s citátem

Sfinxie,
obávám se, že tato debata na téma "Ivana Rufenachtová" nemá konce právě kvůli Vašemu neustálému omýlání toho samého.
Jste celou dobu jako kolovrátek, opakujete sdělení a názory jiných. Nezlobte se, ale na mne tak působíte.

Když vezmu v potaz to, že paní Rufenachtová původně reagovala mimo jiné na Vaše sdělení "Ale po tom, co jsem tam videla, jsem se rozhodla vzit nohy na ramena a rychle pryc.", myslím, že by bylo vhodné z Vaší strany toto dohadování se ukončit.

Pokračujme dál, věcně a rozumně a ne urážkami.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 17:55:42
Odpovědět s citátem

Teď koukám, nenapsala jsem to úplně přesně...

Budu ráda když tato debata bude pokračovat, ale pokud se každý bude držet tématu.
Byla bych naopak ráda, kdyby se do tohoto tématu nepletly urážky a osobní výpady.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 18:02:59
Odpovědět s citátem

Vraťte se prosím k tématu, na tohle už opravdu zvědavej nejsem a asi nejen já. Úplně se uteklo od tématu!!! a otevřeli se asi další tři možné diskuse v tomto vlákně!!! Zúčastnění ať si přečtou otázky, které v tomto vlákně dostali, ať na ně v klidu odpoví a můžeme pokračovat dál. Silvy nezlob se, ale napadání a urážení je tady o obou dam. Jak u p. Rufenachtové tak u Sfinxie.
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: ?
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 7. 2009 18:13:16
Odpovědět s citátem

Ja jsem se zeptala, jaka je filozofie chovu pani Rüfenachtove. Cetli jste si jeji odpoved? Ptala jsem se k tematu. A urazku jsem jeste nenapsala ani jednu. Pokud ano, tak me na ni prosim odkazte, abych si ji mohla precist a omluvit se. Urazet jsem nikoho nechtela, ani nechci. Ptala jsem se a odpovidala jsem na to, na co jsem byla tazana. Me dohadovani taky nebavi. Kazi se mi tim cely den. Ale kdyz se nekoho zeptam na jeho filozofii chovu, tak nevim co je na tom spatneho a nevim, proc mi muselo byt odpovezeno takovym zpusobem. Ono tady prece jde o filozofii chovu. Nebo ne? Hltam prispevky pani Karoliny a kdyz se k diskuzi pripoji i dalsi chovatel, tak mam prece narok se zeptat na jeho myslenky, nazory, ... Forum prece je o vzajemnem sdelovani.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top