Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočička z inzerce


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 9:31:10
Odpovědět s citátem

Tak vážení,
já také narazila na tento inzerát a první věc co mě napadlo se rozjet se na kočičku podívat. Sedět tu u klávesnice a mít lítostivé řeči nic nevyřeší... nepomůže to takřka ničemu.

Kočičku jsem tedy viděla, při osobním kontaktu mi nepřišla tak "zanedbaná" jako se to jeví na fotce, ikdyž jistě prostředí z fotky vkusně zrovna nevyhlíží. Navíc měla velmi milou povahu a byla neskutečně mazlivá.

Majitelé mi sdělili, že kočička je několik dní nakrytá a ty "skvrnky" které vypadaly jako špína, jsou škrábance a ranky z onoho krytí. Což docela chápu, neb vím, jak dokáže můj kocour se vyřádit na naší nahatce.

Druhá věc se kterou jistě nezmůžeme nic je ta, že pán se netajil s tím, že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.

Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 15:27:55
Odpovědět s citátem

Reg napsal:
Tak vážení,
já také narazila na tento inzerát a první věc co mě napadlo se rozjet se na kočičku podívat. Sedět tu u klávesnice a mít lítostivé řeči nic nevyřeší... nepomůže to takřka ničemu.

Kočičku jsem tedy viděla, při osobním kontaktu mi nepřišla tak "zanedbaná" jako se to jeví na fotce, ikdyž jistě prostředí z fotky vkusně zrovna nevyhlíží. Navíc měla velmi milou povahu a byla neskutečně mazlivá.

Majitelé mi sdělili, že kočička je několik dní nakrytá a ty "skvrnky" které vypadaly jako špína, jsou škrábance a ranky z onoho krytí. Což docela chápu, neb vím, jak dokáže můj kocour se vyřádit na naší nahatce.

Druhá věc se kterou jistě nezmůžeme nic je ta, že pán se netajil s tím, že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.

Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...



Přeji všem hezké odpoledne,
včera v noci jsem nemohla spát a dloho jsem přemýšlela, jak této kočičce pomoci.
Nakonec se zdá, v případě že současní majitelé splní všechny mé požadavky týkající se provedení očipování a následného otestování kočičky, bude tato kočička vykoupena paní Polonyovou za mého finančního přispění.
Dám vědět jak celá tato situace na záchranu kočičky pokračuje.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 15:32:33
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

Přeji všem hezké odpoledne,
včera v noci jsem nemohla spát a dloho jsem přemýšlela, jak této kočičce pomoci.
Nakonec se zdá, v případě že současní majitelé splní všechny mé požadavky týkající se provedení očipování a následného otestování kočičky, bude tato kočička vykoupena paní Polonyovou za mého finančního přispění.
Dám vědět jak celá tato situace na záchranu kočičky pokračuje.
Hanka


Paradni!
Je mozno nejak prispet na tuto zachrannou akci? Rada bych se pridala! Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 15:45:22
Odpovědět s citátem

Reg napsal:
Kočičku jsem tedy viděla, při osobním kontaktu mi nepřišla tak "zanedbaná" jako se to jeví na fotce, ikdyž jistě prostředí z fotky vkusně zrovna nevyhlíží. Navíc měla velmi milou povahu a byla neskutečně mazlivá.
Majitelé mi sdělili, že kočička je několik dní nakrytá a ty "skvrnky" které vypadaly jako špína, jsou škrábance a ranky z onoho krytí. Což docela chápu, neb vím, jak dokáže můj kocour se vyřádit na naší nahatce.
Druhá věc se kterou jistě nezmůžeme nic je ta, že pán se netajil s tím, že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.
Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...


Je sice hezke, ze Vam kocicka neprisla zanedbana. Ale urcite to neznamena, ze se ma az tak dobre. Nedokazu si predstavit, ze kdyz je kocka v takove mistnosti, kde se musi postavit na klec (bez pevne podlahy - proste na mrize), aby se dostala k misce s vodou, tak ze se ma dobre! Nema! O tom nebudu diskutovat.

Pokud ma skvrny z toho, ze byla nakryta, tak ... SAKRA co to jsou za lidi, ze chteji prodat nakrytou kocicku?????!!!!!!! Nemusime se rozepisovat o tom, v jake stresove situaci kocicka je a bude!

A vymluva, kterou jste si vyslechla: "že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat..." Tak to je uplna blbost! V inzeratu pisou, ze kocku vymeni za civavu. To si jako myslite, ze pes potrebuje mene pece nez kocka??????? To snad nemyslite vazne!

Tak opravdu nevim, ale kdybych byla ja u techto "lidi" na navsteve, podivat se na kocicku, tak asi popadnu chudaka kocicku a bezim. Ja na toto uz opravdu nemam slov!

Jedine, s cim souhlasim je: "Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili." Je to tak. Je treba davat si hodne dobry pozor na to, komu kotatko prodavam.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 15:51:53
Odpovědět s citátem

Reg napsal:
... že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.
Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...


Jasne! Tak oni koupili CHOVNOU KOCKU UNAHLENE! To me podrz! Proc si nekdo kupuje CHOVNOU KOCKU? Protoze ma asi v planu CHOVAT!

A ze chov neuskutecnili???? Tak proc je ta kocka nakryta????

Jsou to vsechno zvasty! Rostu z toho, kdyz si to ctu! Lidi jsou hnusni a nezodpovedni! Kdyz si koupim zvire (je uplne jedno jake zvire), tak s koupi prebiram veskerou zodpovednost za dane zvire! A v tomto pripade zodpovednost nevidim! Jenom mnozeni a prachy! Doufali, ze treba kocicku vymeni za civavu, s kterou by mnozili!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 15:56:45
Odpovědět s citátem

Reg napsal:
... že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.
Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...


A kdyz uz si kupuji CHOVNOU KOCKU za velke penize, s kterou mam v planu chovat, tak mi nerikejte, ze se dopredu neinformuji o tom, co pece a cely chov vyzaduje! Prece nedam velke penize za CHOVNOU KOCKU bez toho, aniz bych vedela, co to obnasi. Nebo je to jako normalni, ze si prvni koupim kocku se zamerem chovat a az pak si prectu neco o tom, jak vlastne chovat????? Vsechno jsou to lzi a vymluvy nezodpovednych lidi!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 16:44:49
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Reg napsal:
... že nahatky koupili neuváženě a unáhleně "pro chov", který stejně neuskutečnili, neb zjistili, že kočka není pes a nemohou jí věnovat takovou péčí, kterou potřebují - proto jí tedy chtějí prodat.
Tímto se všichni mohou jen poučit, aby zájemce o kotata vážně prověřovali a unáhlené zájemce rovnou zabrzdili...


A kdyz uz si kupuji CHOVNOU KOCKU za velke penize, s kterou mam v planu chovat, tak mi nerikejte, ze se dopredu neinformuji o tom, co pece a cely chov vyzaduje! Prece nedam velke penize za CHOVNOU KOCKU bez toho, aniz bych vedela, co to obnasi. Nebo je to jako normalni, ze si prvni koupim kocku se zamerem chovat a az pak si prectu neco o tom, jak vlastne chovat????? Vsechno jsou to lzi a vymluvy nezodpovednych lidi!


dobrý podvečer,

Regina zde napsala jen informace, které od těchto "lidí" dostala. Jako jediná se sebrala a na kočku se jela podívat. Předem podotýkám, že jsme nebyli zpočátku ani domluvené. Kočička je opravdu ve velmi špatných rukách a to je z dopisu Reginy jasné. Nato jsem kontaktovala Reginu a domluvili jsme se tak, jak jsme se domluvili. Kočka bude koupena Reginou a já na tuto kočku dám peníze. Usmlouvali jsme s rodinou cenu 22.000Kč a při předání předložení očipované a otestované kočičky.
Doufám, že to všechno klapne a zítra už bude kočička v teploučku s nabaštěným bříškem.
Jiným způsobem to ani podle mne udělat nejde, protože já mám doma koťátka a netroufnu si takhle zanedbanou kočičku do domu vzít. U Reginy se bude mít jako v ráji a vy nám třem všichni držte palce ať to klapne.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 16:45:43
Odpovědět s citátem

omlouvám se všem, ale omylem tento příspěvek odešel dvakrát.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 22:01:59
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Blažková Hana napsal:

Přeji všem hezké odpoledne,
včera v noci jsem nemohla spát a dloho jsem přemýšlela, jak této kočičce pomoci.
Nakonec se zdá, v případě že současní majitelé splní všechny mé požadavky týkající se provedení očipování a následného otestování kočičky, bude tato kočička vykoupena paní Polonyovou za mého finančního přispění.
Dám vědět jak celá tato situace na záchranu kočičky pokračuje.
Hanka


Paradni!
Je mozno nejak prispet na tuto zachrannou akci? Rada bych se pridala! Wink



Děkujeme za podporu. Určitě hlavně můžete pomoci držením tlapiček, at je brzo štastná a spokojená.


Tímto chci neskutečně moc poděkovat Haničce za její pomoc, kterou bych v dnešním světě ani neočekávala, netušila jsem, že ještě žijí DOBRÉ VÍLY...

Zítra princezna přijede konečně DOMŮ a hned budu podávat zprávičky, jak se jí daří. Ještě jednou, Haničko děkuji..hlavně za tu malou nahatku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 22:29:49
Odpovědět s citátem

Jsem moc rada, ze se nasly "2 sikovne holky", ktere to tak krasne vyresily a prevzaly do svych rukou! Jsem na vas obe moc pysna a hrda!

Dejte co nejdriv vedet, jak se s kocickou vede. Budu se tesit a uz jsem zvedava. Kdyby jste potrebovaly jakoukoliv pomoc, nebo podporu, tak dejte vedet.

Preji krasne sny!
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Varování
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 22:43:19
Odpovědět s citátem

Já jsem na své www stránky varování před takovou koupí již dala.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočička z inzerce
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 22:48:56
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Jsem moc rada, ze se nasly "2 sikovne holky", ktere to tak krasne vyresily a prevzaly do svych rukou! Jsem na vas obe moc pysna a hrda!

Dejte co nejdriv vedet, jak se s kocickou vede. Budu se tesit a uz jsem zvedava. Kdyby jste potrebovaly jakoukoliv pomoc, nebo podporu, tak dejte vedet.

Preji krasne sny!



dobrý večer,
děkuji za pochopení a podporu. Uvidíme v jakém zdravotním stavu kočička bude. Prozatím majitelé tvrdí, že splnili to, co jsem si přála a kočička je dnes odpoledne načipována a testována na všechny testy které jsem si přála. Prý vyšly všechny s negativním výsledkem. Zítra ráno v osm hodin si ji Regina převezme a zaplatí. A potom už budeme jen čekat, jaké nemoci se vylíhnou.
Je možné, že budeme muset ještě platit další léčení, a z vlastní zkušenosti vím že nemusí být zrovna levné. To bych potom navrhovala vypsat nějaku malou sbírku, protože Regina žije sama s malým chlapečkem a určitě doma peníze vidlemi nepřehazuje.
Ale třeba bude kočička až na malé problémy zdravá. Uvidíme..........
Děkuji za nabídnutou pomoc.

přeji také krásné sny.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 7. 2009 23:03:52
Odpovědět s citátem

Též jsem ochotná pomoct.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (76x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Kočičí jména (29x)
5
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
6
Mrouskání kočky (říje) (26x)
7
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top