Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Druhý kočičák, ano či ne?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Nera Procházková



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 122
Bydliště: Ústecký kraj

Předmět: Re: pro DevilishLucy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 18:57:22
Odpovědět s citátem

DevilishLucy napsal:
Nera Procházková napsal:
Pro DevilishLucy

Smile Ahoj tak koukám že jsme na tom podobně já jedu pro Žoržetku v sobotu,je to třetí naháček a také se moc a moc těšíme,nejvíc já už se nemůžu dočkat je to ňunísek malinkej.Tak přejí hezkou cestu a aby vše dopadlo dobře,hlavně seznamování určitě napiš jak vše probíhalo Very Happy


Moc děkuji všem mimochodem žoržetka je nádherná. A viděla jsi mou zyrušku ? Určitě napíšu taky se strašně těším až ji vezmu do náruče. Razz


Jistě že jsem viděla Zyrušku,také je moc krásná,oni sphynxici ať jsou jakýkoliv tedy plemeno jsou naprosto neodolatelný a nejde o žádném říct že je ošklivé,jsou prostě neodolatelný Very Happy Very Happy
_________________
Nera,Cleo,Jack a Žoržetka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
DevilishLucy



Založen: 04.12.2007
Příspěvky: 125

Předmět: Re: pro DevilishLucy
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 4. 2008 19:02:39
Odpovědět s citátem

Jistě že jsem viděla Zyrušku,také je moc krásná,oni sphynxici ať jsou jakýkoliv tedy plemeno jsou naprosto neodolatelný a nejde o žádném říct že je ošklivé,jsou prostě neodolatelný Very Happy Very Happy[/quote]

Tak to máš pravdu no popravdě moc se mi nelíbí červený sphynxici. Ale to je jedno Smile . nejradši mám černé želvy modro-bílé a černo-bílé. no všechny Razz . My jsem s mou Enží včera po kastraci tak je dnes taková apatická a malátná.
_________________
DevilishLucy Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 2 kocicaci
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 19:49:28
Odpovědět s citátem

Zdravim!
Mam dotaz na dvounozce, kteri maji dva nebo vice sphynxiku a kteri radi odpovi.

Zajimalo by me, jestli se po pribrani druheho sphynxe zmenil vztah prvniho sphynxe k vam / k dvounozci. Zacal si vas mene vsimat? Otravoval mene? Lepil se na vas mene?

Premyslim o dalsim nahaci. Nejak mi to neda a nejradsi bych mela plny barak sphynxiku. Ale manzel rika, ze kdyz nasemu Sfinxiemu poridime kamose, tak uz nebudeme mit zadnou prisavku. Ze pry si nas pak kocicaci nebudou vsimat, protoze budou mit jeden druheho.

Jakou s tim mate zkusenost vy?
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 19:54:11
Odpovědět s citátem

Nezměnil, je to úplně stejná vtěrka jako před tím. A druhého kočičáka lze jen doporučit, prvnímu není tak moc smutno, vyhrají si spolu, spí spolu, prostě je to dvojka Wink

A pak trojka, čtyřka, pětka.... Laughing
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 21:15:43
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Nezměnil, je to úplně stejná vtěrka jako před tím. A druhého kočičáka lze jen doporučit, prvnímu není tak moc smutno, vyhrají si spolu, spí spolu, prostě je to dvojka Wink

A pak trojka, čtyřka, pětka.... Laughing


dobrý večer,
já jsem původně zamýšlela mít jednoho super kámoše a protože jsem velmi dobře věděla co obnáší více koček doma říkala jsem " jen jednoho a už nikdy víc". přivezla jsem si domů Charlottku a když jsem viděla jak jí chybí kamarád, tak jsem jela pro druhou. Charlottka se na dva dny docela dost urazila, seděla, koukala do zdi a naprosto mě a nové miminko ignorovala. Někdy vyváděla takové věci, že jsem nevěřila co se jí v hlavičce dokázalo vylíhnout. Ale asi po dvou dne si zvykla, mazlit se chodí dál a dál spí se mnou v posteli pod dekou. Je úplně stejná vtěrka jako byla, ale už jí doma není smutno.
Vřele doporučuji.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: Druhá či třetí...
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 21:39:49
Odpovědět s citátem

Pěkný večer,
já také mohu jen doporučit, ikdyž jakousi harmonii k nám přinesla až Klemi. Je to mladá a velmi odrzlá kočička a tak jsem úplně žasla, jak si doma zvykla. První seznamování s lálou a Zazou byl problém - Lála jí chtěl mazlit a Zaza to brala za krajně nevkusné, tudíž několik měsíců se na ní mohl jen koukat. Ještě i dnes, po roce společného žití k ní do pelíšku nesmí.

Klemi je rarášek, s Lálou spí v pelíšku už druhý den, docela to tu s ní ožilo, je jak všetečka - hned tu a hned tam a i Zaza dostala rozum a konečně nebere divočení za trapné...

Dnes ráno mi málem vypadly oči z důlku, kdy se malá Klemi "na drzofku" nacpala k Zaze do její kukaně a přilehla k ní jako by nic. A Zaza? jen nechápavě koukala a pak s nechápajícím výrazem usnula...

Opravdu bych řekla, že kočky jsou rády, když nejsou samy, takže další mícu jedině dobře Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2009 8:54:13
Odpovědět s citátem

mala som anubisa len pár mesiacov ked dcéra kúpila lilinku.kedže pri detoch nebola v bezpečí,je u mňa.a musím povedať,že veru som spozorovala úbytok maznavosti u adonisa,ale na druhej strane mi to vynahrádza lili. takže krásne sa spolu vyhrajú,myslím,že aj ked po počiatočnom krušnom začiatku,teraz to ocenia obaja,že majú kamoša.a ja mám na maznanie dvoch,takže sa to vyrovná,aj ked ado už nie je také lepidlo.fakt si myslím,že sphynxom a asi aj iným mačkám je lepšie minimálne vo dvojici Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2009 9:25:34
Odpovědět s citátem

No já můžu taky druhého kočičáka jen doporučit. Ve dvou je jim vždycky veseleji, ale nesmíte mít takovou smůlu jako já, že máte každého jedince individualistu. Možná je to i trochu tím, že holky nejsou všechny vykastrované, ale chovné. Všechny jsou mazlivé a přítulné, ale mezi sebou se spíš tolerují a občas si i hrají a vedle sebe spí jen na mém klíně nebo v posteli, ale tak aby se vzájemně nedotýkaly. Můj názor je ten, že druhého kočičáka určitě ano, ale dobře vybírat povahu a při každém dalším už riskujete, že nezapadne do party.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 2 kocourci
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2009 10:00:28
Odpovědět s citátem

Dobre ranko!

Dekuji za odpovedi! Nektere mi obavy vzaly a nektere me obavy trosku potvrdily.

Vcera jsem jeste byla presvedcena, ze bych chtela ke Sfinxiemu dalsiho kocourka. Ale dneska uz zase premyslim, ze bych mozna jeste radsi mela kocicku. Kocicky jsou pry povahove jine nez kocourci a tak bych mela rada doma obe povahy. Ale to manzel zase narikal, ze by byla skoda mit kocicku, kdyz ji stejne budeme muset nechat vykastrovat. A ze by to byla skoda. Ze pry kdyz uz kocicku, tak jedine na chov. Ale na to si netroufam. Nevim, nevim. No ale bylo by fajn mit doma 2 nahace a to holku i kluka.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (41x)
2
Britská krátkosrstá kočka (20x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
6
Mňoukání a štěkání (17x)
7
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (13x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top