Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočárky...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:06:44
Odpovědět s citátem

Ještě bych doplnila, že paní Regina Polonyová se nyní jmenuje paní Regina Nováková.

To jen pro úplnost, k výše uvedeným informacím. Z webu "Reg" nelze říct, zda se jedná o paní Novákovou/Polonyovou, či ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:10:23
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Dobry vecer Karolino,

jste si 100% jista, ze se opravdu jedna o pani, ktera je na tomto foru pod nickem "Reg"?

Ja sice Reginu neznam osobne, ale ... tak jak ji znam, tak bych vubec nerekla, ze se jedna o tu Reginu Polonyovou. Regina, kterou znam z tohoto fora je moc hodna, ochotna a obetava pani, ktera zachranila kocicku, ktera byla drzena v hroznych podminkach.

Mohlo by se k tomu vyjadrit prosim vice lidi?

Dekuji!


ahoj Markétko,
já si myslím, že tato paní ví velmi dobře, kdo je Reg, a o kom mluví a ani nemusela hledat nic na Google. Této paní, která založila účet na MK pravděpodobně o žádnou koupi kočárku nikdy vůbec nešlo.

Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: Re: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:16:20
Odpovědět s citátem

dobrý večer,
když se dneska rozhodnu že z "TRP" udělám černou ovci, tak se mi to zcela určitě podaří dříve, než řeknete švec. Pod touto zprávou bych očekávala podpis celým jménem. Přezdívka TRP a nic neříkající podpis zřejmě hovoří za vše.

přeji všem hezký večer.

Hanka Blažková

---------------------------------------

Dobrý večer,
s tím samozřejmě souhlasím. Každopádně, pokud se opravdu jedná o paní Reginu Polonyovou / Novákovou, vzhledem k informacím z různých webů by se - pokud vycházím z Vaší reakce - jednalo o velice systematické a soustavné očerňování... Takže by nebylo od věci získat od paní Reg jasné vyjádření.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Kočárky
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:20:39
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
dobrý večer,
když se dneska rozhodnu že z "TRP" udělám černou ovci, tak se mi to zcela určitě podaří dříve, než řeknete švec. Pod touto zprávou bych očekávala podpis celým jménem. Přezdívka TRP a nic neříkající podpis zřejmě hovoří za vše.

přeji všem hezký večer.

Hanka Blažková

---------------------------------------

Dobrý večer,
s tím samozřejmě souhlasím. Každopádně, pokud se opravdu jedná o paní Reginu Polonyovou / Novákovou, vzhledem k informacím z různých webů by se - pokud vycházím z Vaší reakce - jednalo o velice systematické a soustavné očerňování... Takže by nebylo od věci získat od paní Reg jasné vyjádření.


Já si myslím, že až přijde Regina z práce, tak se určitě vyjádří.
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 20:37:22
Odpovědět s citátem

Internet je prostě něco jako oheň, dobrý sluha, ale někdy i zlý pán. Dá se na něm spoustu věcí zjistit, ale dá se i jeho prostřednictvím člověku ublížit či jej dokonce zničit, nebo jej jen tak pěkně anonymně pomluvit, někdy to může být pravda, někdy ne ..... o tom by tu napověděla již nejedna uzamčená debata. Tyto diskuze budou vždy ošemetné a každý na ně bude nahlížet ze svého úhlu pohledu a v rámci své zkušenosti a toho, kdo se komu líbí, kdo komu ne a kdo s kým je kamarád a není...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 21:21:01
Odpovědět s citátem

Hmmm... pani Karolino, neboli "TRP", mohla byste trosku objasnit situaci? Jak jste prisla na to, ze zrovna "Reg" je Regina Polonyova / Novakova? Jenom pro objasneni, prosim.

Jste na tomto foru uz delsi dobu? Vsimla jsem si, ze mate jenom jeden prispevek na tomto foru a ten je zrovna ohledne "Reg". Question

Ted to mozna bude pro nektere znit blbe, ale ... musim priznat, ze jsem si neprecetla vsechno, co jsem na Googlu nasla pod jmenem Regina Polonyova. Ale kazdopadne to, co jsem tam nasla, nemeni nic na tom, ze i kdyby se opravdu jednalo o jednu a tu stejnou osobu, tak porad nevidim duvod, proc od ni nekoupit nabizene kocarky. I kdyz poslu penize prevodem drive nez kocarek obdrzim, tak mam vypis z uctu, na kterem jasne stoji kolik penez a komu jsem poslala. Nebo ne? No ale to je vedlejsi.

Proste by me jenom zajimalo, jestli se dany prispevek od pani Karoliny / TRP da brat vazne, nebo ne. Doufam, ze se vyjadri jak pani Karolina, tak i Regina.
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: A je to tu zase...
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 22:08:18
Odpovědět s citátem

Dobrý večer přeji...

velmi ráda objasním celou vec, která se tu mele několik let po netu vůči mé osobě.

Tato špína se rozjela před několika lety ohledně mého vrhu štěnat irských vlkodavů, které jsem si pořídila bez PP z jistých důvodů. Chovatelům v klubu WDK se tato zkutečnost, že jim někdo kazdí kšefty psů s PP bezpapírákama tolik znelíbila, že proti mě poslali zbrojení.
nejprve začali s kříženci - že jsem prodala křížence a naočkovali všechny majitele štěnat proti mě - nikdo mi však nic neprokázal. Vyhrožovali soudy, nikdy však k žádnému nedošlo - proč asi.

Následně na to mi majitelka odebrala psa se slovy - že se její pes nebude "kuwit" na bezpapíráky - tehdy mi do domu naběhlo 5lidí podvodně se mi dostali do domu a musela je až vyvádět policie. Psa doslova ukradli a odvezli na nějakou kliniku s výmmyslem, že jak byl pes v zuboženém stavu!!! Dodnes jsem nedostala žádnou lekařskou zprávu, ikdyž jsem o ní urgovala. A od této doby se to začalo kupit a každý, hlavně ti co mě něznají a jen chtěli přilít do ohně se svezli a jen na mě házeli hnůj.

Dávno bydlím sama se svým synem v panelovém bytě jen se svojí jednou čivavkou a třemi mickami.

Je toho strašně moc a nevejde se to do jednoho příspěvku, abych očistila sebe a hlavně po několika bezvýsledných snaženích jsem to už vzdala. Kdo mě chce znát, ví kdo jsem, jaká jsem a kdo ne, ať si vykládá co chce - stejně mu to nevyvrátím.

Až budete opět pročítat ty články a koukat na fotky polorozpadlých baráků, zkuste se třeba i do té "díry" zajet mrknout, zda se opravdu jedná o ten konkrténí dům a jak vypadá.n Ikdyž tam teda již dva roky nebydlím. neb nafotit můžu cokoliv a zničit přez net kohokoliv.
A také možná data, přece jen již nejsou čerstvá.

K dodání věrohodnosti oněch pisatelů - nejedná se o Dobromyslice, nebo jinou zkomoleninu, ale o Dobromilice!!!

Těžko by si to ale někdo pamatoval, když tam třeba ani vůbec nebyl Very Happy

Kdyby kohokoliv cokoliv zajímalo - psíněte mi, veřejně již myslím netřeba se víc bránit, stejně by to nikdo nečet...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 9. 2009 22:26:16
Odpovědět s citátem

ještě pro přidání...

zkuste si taky všimnout příspěvků, kde jsou uváděny například výsledky z výstav mých koček a nebo psů, kdy se nejedenkrát postavili na stupnínky vítězů!!! Třeba na klubové výstavě na Slovensku, jsem jela s fenkama a obě přivezly domů pohár! - Docela dobrý na týraný psy, ne?

A vyloučení z klubu čivav nyní řeší advokát, neb se toto stalo pro mé vlastnictví psa z této chovatelské stanice www.pet4you.eu

Dodnes mi tuto skozečnost nikdo nesdělil oficiélně, tedy tím myslím z klubu.

Ale jak říkám, jak s tím jeden začal, přidává se kdokoliv komu se to zrovna hodí a je usměvné, že nikdo svá práva a moji "zrůdnost" neřešil třeba u soudu - tolik podvedených a nic prokázaného... nevím kde bude chyba... Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2009 8:10:45
Odpovědět s citátem

Hezký den všem!

Prosím všechny diskutující, aby se již drželi tématu "kočárky" a dále nerozpitvávali předchozí příspěvky.

Děkuji za pochopení.

Silvie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Reg
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2009 8:28:00
Odpovědět s citátem

Dobre ranko!

Regino, dekuji za vysvetleni.

Kazdopadne musim rict, ze neni nici povinnost se obhajovat kvuli nejakemu anonymnimu prispevku. Pripada mi nevhodne (nevkusne, nemoralni, hnusne, ...), kdyz nekdo na internet / na forum napise neci cele jmeno i s prijmenim. Kdyby Regina chtela, aby kazdy vedel jeji prijmeni, tak by ho napsala sama. Ale to nechtela. A to je kazdeho pravo. Nechci se tady vubec rozepisovat o tom, jak se daji urcita data ziskana z internetu zneuzit! Nejen na pomluvy. Pomluvy jsou to nejmensi, co se da s takovymi daty natropit. Navic nechapu, jak muze mit nekdo tu drzost napsat na net neci prijmeni, kdyz ten nekdo nenapise ani sve vlastni prijmeni!

Nebudu nikoho hajit, ani se nikoho zastavat. A uz vubec se nebudu hrabat v nici minulosti. Kazdy mame nejakeho bubaka ve skrini, ze?! Wink Ja znam Reginu z tohoto fora. Znam ji jako fajn holku, ktera se jako jedina (s pomoci Hanky Blazkove) pustila do zachrany sphynxi slecny a dotahla to do konce. A to mi staci.

Skoda (nebo mozna je to dobre), ze se pani Karolina xxx neozvala, kdyz jsem zadala o vysvetleni cele situace. Kazdopadne to taky o necem vypovida.

Preji vsem hezky predposledni pracovni den!
Zitra uz je paaaaaatek! Jupiiiii! Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 9. 2009 8:30:24
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Hezký den všem!

Prosím všechny diskutující, aby se již drželi tématu "kočárky" a dále nerozpitvávali předchozí příspěvky.

Děkuji za pochopení.

Silvie


Promin Silvie,
predbehla jsi me! Pardooon! Embarassed
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aniger



Založen: 30.09.2009
Příspěvky: 1

Předmět: Re: Kočárky...
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 15:04:09
Odpovědět s citátem

http://www.wdk.cz/de/diskuse/odpoved-041b892c386ce0/odpovedi/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2009 15:11:57
Odpovědět s citátem

Přece jen máme rok 2009, ta diskuse je pět let stará Rolling Eyes Držme se tématu Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top