Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nový přírůstek


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Nový přírůstek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 11:34:46
Odpovědět s citátem

Všichni co jste tu, měli jste bezproblémový start se sphynxíčkem? Koupila jsem si koťátko a mám pocit, že to není to, jak všichni píší. Kočička je sice žravá, hraje si s třásněmi, ale že by byla nějaký mazel tak o tom nemůže být ani řeč. Když si k ní lehnem, tak chviličku přede, ale jinak nějaká náklonnost nikde není. My jsme spíše přehlíženi. K ostaním kočkám se docela má. Jinak většinu času spí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 12:12:19
Odpovědět s citátem

Jedna věc je ta, že nový sphynxíček si musí na nové prostředí zvyknout a zde co kočičák, to může být jiná zkušenost, někdo je supr mazel od malička, jinému to seznámení trvá déle, každopádně během pár dní by se to mělo srovnat.

Druhou a důležitější věcí je to, v jakém prostředí kočičí miminko vyrůstalo, jaká mu byla věnována individuální péče a zda je takzvaně "vymazlené", poněvadž pokud ne, může se stát, že z něj třeba ten typický mazlivý sphynx nemusí být nikdy. Je to velmi individuální, každá kočka je jiná. Já mám zatím dva sphynxy, jeden je vtěrka soustavně a druhý když má náladu a když chce on Wink

Jinak gratuluji ke sphynxíčkovi a určitě šup s ním do Zlaté knihy koček Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 12:31:23
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Jedna věc je ta, že nový sphynxíček si musí na nové prostředí zvyknout a zde co kočičák, to může být jiná zkušenost, někdo je supr mazel od malička, jinému to seznámení trvá déle, každopádně během pár dní by se to mělo srovnat.

Druhou a důležitější věcí je to, v jakém prostředí kočičí miminko vyrůstalo, jaká mu byla věnována individuální péče a zda je takzvaně "vymazlené", poněvadž pokud ne, může se stát, že z něj třeba ten typický mazlivý sphynx nemusí být nikdy. Je to velmi individuální, každá kočka je jiná. Já mám zatím dva sphynxy, jeden je vtěrka soustavně a druhý když má náladu a když chce on Wink

Jinak gratuluji ke sphynxíčkovi a určitě šup s ním do Zlaté knihy koček Smile

Děkuji za gratulaci. Snila jsem o koťátku od roku 2003, když jsem ho prvně naživo viděla ve Valticích na MVK. Teď se mi sen splnil a jsem malinko rozpačitá. Chovná stanice je OK. Mám už z ní devonka a je to fantastický kocourek. Mazel, povídá si s námi, aportuje... no zkrátka je moc fajn. Když jsem si s chovatelkou psala, tak jsem se o kočičce dozvěděla, že je neskutečný mazel. Teď skoro nic. Je fakt, že ji máme 3 dny. tak jsem chtěla vědět, jestli aspoň někdo má i jinou, než kladnou zkušenost, že po příjezdu domů koťátko bylo hned suverén. Mimčo je teď v ložnici s devonky a já jsem zvyklá, že jakmile tam vejdu, devonci hned zpozorní a berou mě na vědomí. Sphynxí holčička ani náhodou. Spí dál... Jen když jsem u mističek, okamžitě ožije a je jak bagr Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 13:13:55
Odpovědět s citátem

Tak v tom případě bych jí dal čas, některá kočena hnedle hupne kolem krku, jiná potřebuje trochu zvykání Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Novy prirustek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 13:22:08
Odpovědět s citátem

Zdravim Buffy! Smile

Take gratuluji k novemu prirustku!

Uplne chapu Vasi zklamanost. My uz mame taky 2 sphynxiky doma. Jsou to dva kluci. Sfinxie (6mesicu) a Khensu (skoro 4mesice).

Sfinxie prvni 3 dny taky jenom prospal. Confused Moc, moc, moc vrnel spokojenosti, ale porad jenom spinkal. Byl celou dobu u nas, nestranil se. Po 3 dnech se konecne probral a ukazal nam, jaky je to maly drzy, nebojacny, vesely lump. Cool A takovy je dodnes. Niceho se neboji, porad by si hral, je zvedavy, porad me pronasleduje a nejradsi je na mem kline. Je sice divoky, ale porad je na me nalepeny. Samozrejme s nami spi v posteli. Pod perinou mezi mnou a manzelem anebo se mi natahne pres krk jako zizala a tak spi. Uzasny mazlivy klucina! Embarassed

A Khensu je moc klidny a vyrovnany krasavec. Vzdycky si prvni promysli co a jak udela, nez se pusti do akce. Wink Prvni dny se nemazlil. Hral si, papal, spinkal. Ale nechtel se mazlit. A vubec s nami nechtel spat v posteli. Sad Zalezl si do sveho domecku a tam chrupkal. Rad si hraje se Sfinxiem, ale kdyz uz je Sfinxie moc divoky, tak Khensu zavrci, pleskne Sfinxiemu po hlave a jde pryc. Hotovo, vyreseno. Byla jsem taky docela smutna z toho, ze Khensu neni takovy mazlivy jako Sfinxie. Ale! Pred par dny to zacalo! Very Happy Khensulka se od Sfinxieho vsechno naucil. Ted uz me pronasleduji oba dva na kazdem kroku. Hrajou si spolu a pak spolu prijdou za mnou, prituli se a oba vrni a mazli se. Khensulka uz s nama taky spinka v posteli. Sfinxie je pod perinou a Khensu lezi na perine na Sfinxiem. Ted jsem konecne maximalne spokojena! Mam dva sphynxiky, kteri se spolu vydovadi a pak si za mnou prijdou pro pohlazeni. Je to presne tak, jak to ma byt. Teda alespon dle mych predstav.

Takze Vas muzu uklidnit. Neveste hlavu! Pokud jsou Vasi Devonci mazlivi, tak je docela mozne, ze se to i Vas sphynx casem nauci. Dejte mu cas, budte trpeliva, obcas ho klidne ignorujte, on (pardon! ONA!) uz za Vami dojde, protoze driv nebo pozdeji ji stejne dojde, ze Vas a Vasi lasku potrebuje stejne jako kazdy jiny sphynx. Wink

Drzim Vam palce a preji hodne hezkych zazitku s nahatkou!
Dejte nam pak vedet, jak se situace vyviji! Uz se tesim!

P.S.: Smim se zeptat, odkud nahatku mate?
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Re: Novy prirustek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 20:02:03
Odpovědět s citátem

Sfinxie napsal:
Zdravim Buffy! Smile

Take gratuluji k novemu prirustku!

Uplne chapu Vasi zklamanost. My uz mame taky 2 sphynxiky doma. Jsou to dva kluci. Sfinxie (6mesicu) a Khensu (skoro 4mesice).

Sfinxie prvni 3 dny taky jenom prospal. Confused Moc, moc, moc vrnel spokojenosti, ale porad jenom spinkal. Byl celou dobu u nas, nestranil se. Po 3 dnech se konecne probral a ukazal nam, jaky je to maly drzy, nebojacny, vesely lump. Cool A takovy je dodnes. Niceho se neboji, porad by si hral, je zvedavy, porad me pronasleduje a nejradsi je na mem kline. Je sice divoky, ale porad je na me nalepeny. Samozrejme s nami spi v posteli. Pod perinou mezi mnou a manzelem anebo se mi natahne pres krk jako zizala a tak spi. Uzasny mazlivy klucina! Embarassed

A Khensu je moc klidny a vyrovnany krasavec. Vzdycky si prvni promysli co a jak udela, nez se pusti do akce. Wink Prvni dny se nemazlil. Hral si, papal, spinkal. Ale nechtel se mazlit. A vubec s nami nechtel spat v posteli. Sad Zalezl si do sveho domecku a tam chrupkal. Rad si hraje se Sfinxiem, ale kdyz uz je Sfinxie moc divoky, tak Khensu zavrci, pleskne Sfinxiemu po hlave a jde pryc. Hotovo, vyreseno. Byla jsem taky docela smutna z toho, ze Khensu neni takovy mazlivy jako Sfinxie. Ale! Pred par dny to zacalo! Very Happy Khensulka se od Sfinxieho vsechno naucil. Ted uz me pronasleduji oba dva na kazdem kroku. Hrajou si spolu a pak spolu prijdou za mnou, prituli se a oba vrni a mazli se. Khensulka uz s nama taky spinka v posteli. Sfinxie je pod perinou a Khensu lezi na perine na Sfinxiem. Ted jsem konecne maximalne spokojena! Mam dva sphynxiky, kteri se spolu vydovadi a pak si za mnou prijdou pro pohlazeni. Je to presne tak, jak to ma byt. Teda alespon dle mych predstav.

Takze Vas muzu uklidnit. Neveste hlavu! Pokud jsou Vasi Devonci mazlivi, tak je docela mozne, ze se to i Vas sphynx casem nauci. Dejte mu cas, budte trpeliva, obcas ho klidne ignorujte, on (pardon! ONA!) uz za Vami dojde, protoze driv nebo pozdeji ji stejne dojde, ze Vas a Vasi lasku potrebuje stejne jako kazdy jiny sphynx. Wink

Drzim Vam palce a preji hodne hezkych zazitku s nahatkou!
Dejte nam pak vedet, jak se situace vyviji! Uz se tesim!


P.S.: Smim se zeptat, odkud nahatku mate?


Děkuji za uklidnění. A určitě dám vědět, jak pokračuje naše adaptace a vývoj povahy naší Bublinky, jak se naše nahatka jmenuje. Naší nahatou berušku jsme si dovezli z Hustopečí, z chovné stanice Morethancats. Jelikož už jsem měla skvělé zkušenosti s touto stanicí s devonkem, tak jsem se na slečnu Šmukařovou obrátila i kvůli koťátku sphynx. Když jsem si totiž u ní byla pro devonka, chovala jsem si tam odrostlejší sphynxátko a tím jsem nabyla úplného přesvědčení, že tuhle kočičí rasu prostě musím mít Smile)) nejen pro fantastický vzhled, který jsem znala už z Valtic, ale i pro tu povahu... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: Re: Novy prirustek
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2009 22:14:21
Odpovědět s citátem

buffy napsal:

Děkuji za uklidnění. A určitě dám vědět, jak pokračuje naše adaptace a vývoj povahy naší Bublinky, jak se naše nahatka jmenuje. Naší nahatou berušku jsme si dovezli z Hustopečí, z chovné stanice Morethancats. Jelikož už jsem měla skvělé zkušenosti s touto stanicí s devonkem, tak jsem se na slečnu Šmukařovou obrátila i kvůli koťátku sphynx. Když jsem si totiž u ní byla pro devonka, chovala jsem si tam odrostlejší sphynxátko a tím jsem nabyla úplného přesvědčení, že tuhle kočičí rasu prostě musím mít Smile)) nejen pro fantastický vzhled, který jsem znala už z Valtic, ale i pro tu povahu... Smile


Sphynx je opravdu uzasne plemeno. Ja rikam, ze sphynx nejsou kocky. Svou povahou jsou uplne jini. Kazdy den mam radost z nasich kluku a jsem do nich cim dal tim vic zamilovanejsi. Uvidite, ze i Vy za par dni budete nadsena a prekvapena Vasi sphynxi slecnou! Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 10:20:23
Odpovědět s citátem

Hlásím, že naše plešatka Bublinka se se změnou prostředí vyrovnává čím dál tím lépe. Už se začíná mazlit, už jí nestačí jeden pokoj a chce na obhlídku po celém domě. S oblibou mi žužlá ruku a ráno se obrátila na zádička, abych ji pohladila i na bříšku, hlavičkou se zavrtává do ruky a tře se o ni. V noci se ke mně tulila a předla. Myslím, že už není daleko od mých předtav o povaze těchto čičin Smile)). Dokonce s námi komunikuje mňoukáním. Mám radost!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
payushka



Založen: 11.02.2006
Příspěvky: 273
Bydliště: Cheb

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2009 7:38:17
Odpovědět s citátem

Vítám Vás s Vaší novou kočičkou do "klubu". Jak bylo psáno výše, opravdu jsou to individuální bytosti, takže každý kočičák se adaptuje na nové prostředí jinak. Naše Ginger byla od začátku veliký plašan. stačil rychlý pohyb, nestandartní zvuk a utíkala se schovat pod postel. Když jsme si ji přivezli domů, nechali jsme otevřenou přepravku a ona nejdřív vystrčila hlavu, pak se odvážila par kroků na průzkum terénu,ale hned rychle zalezla zpet do přepravky a takhle se postupne odvažovala vždycky o něco dále, až si očíhala celý byt,přičemž přepravka byla stále její útočiště. S našim kocourem se seznámila bez problémů, neustle se o něj chtěla otírat,zatímco Twixik před "neznámou" spíš utíkal. Ginger byla taky spíše plachá a jen tak na sebe sáhnout nenechala, ale postupně se "otrkala" a dneska je to uplne jiná kočka než na začátku.Chce to trpělivost a hlavně dát kočičce prostor,aby si k vam sama našla cestu.Brzo bude určitě stejný mazlik jako ostatní sphynxíci Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2009 22:38:13
Odpovědět s citátem

Od neděle 27. 9. 09 mám splněný další sen-mám doma peterbalda! Pořád se mi nechce tomu věřit, musím se na něj chodit dívat-že ho mám doopravdy doma a že je můj.

Jmenuje se Uffo, říkáme mu Baldík a je to syn asi jediné petebaldky v Čechách, známé Ivanky Jany Babické. Když jsem se k ní před několika měsíci vnutila na návštěvu, abych viděla na vlastní oči tu nahatou krásu z Ruska, co jak jsem zjistila má doma, netušila jsem, jak to dopadne. Že získám výbornou kamarádku, zároveň svého mentora při poznávání kočičího světa-tím myslím chovatelského-její rady jsou pro mě k nezaplacení. A nakonec že díky její velkorysosti se mi splní sen-naplnění mé touhy po peterbaldovi.

Když jsem u ní viděla koťata, ještě mě nenapadlo, že jedno bude doopravdy někdy moje. Ale jak kluci rostli, a při mých návštěvách stále častěji mě okupovali a lezli po mně a mazlili se, tak stále víc jsem si říkala, že bych jednoho chtěla, až jsem se jednou osmělila a zeptala se, zda by mi ho svěřila. A výsledkem je Uffo v naší rodině.

Moje služebně starší kočky ho přijaly velmi dobře. Adam a lesoni jeho přítomnost vůbec neřešili, očichali ho a prohlásili "hm, další kousek do smečky", Klaudýsek v neděli večer na něj prskal, jen tak cvičně, aby se neřeklo, no a Olivka prská pořád. Ale ona je celkově nervnější, protože čeká mrně. Boje žádné nejsou-tedy pokud nepočítám to, že všechny misky s jídlem jsou Baldíka, vrčí u nich na všechny strany, dospěláky odstrkává packou s gestem "moje, moje, všechno je to jenom moje"- a oni sedí kolem něj a dívají se, jak se kotě láduje ze dvou misek najednou. Dobře se u toho bavíme. Pouze jednou narazil, když vrazil Olivce, tak ho spráskala jako máma nezbedné kotisko.

Když uviděl našeho psa, měl z něj první moment psotník-to bylo taky jediné, u čeho projevil cosi jako strach. Ale rychle ho to přešlo a už druhý den lezl Arině do misky a nechal se od ní olizovat a začal ji zlobit. Pochopil, že od ní mu žádné nebezpečí nehrozí-je to chytrý kocourek.

A víte, co je zajímavé? Klaudýsek věděl den předem, to jsem ještě nevěděla ani já, a on už ano, že si přivezu novou kočku. V sobotu se mnou přestal mluvit, odstěhoval se z mé postele, večer se nepřišel tulit a mazlit, ale poprvé, co ho máme, vlezl k manželovi a mazlil se s ním. Ten byl z toho v prudkém šoku. Kočky mají nějaké mimosmyslové vnímání-přesvědčila jsem se o tom už vícekrát.

Už včera ale bylo vše odpuštěno a Kludýsek se mi nastěhoval zpátky do postele i do náruče a snaží se vynahradit si ty tři dny, co se na mě zlobil. Pořád na mě skáče ze všech možných i nemožných míst, vyleze mi na rameno, otírá se o obličej a vrní a vrní...

Baldík se nastěhoval do pelíšku k Adamovi-jestli mu připomíná jeho nahatou maminku, nevím, ale vyhodit se nedal, a tak se Adam s nájemníkem nakonec smířil.

Jana mi říkala, že Uffo nemá vypínač-no je to pravda. Když začne vrnět, neví kdy přestat. Vypnout fakt nejde-což trošku ruší při usínání-ale jeden si zvykne (taky mu nic jiného nezbyde, že). Je to neskutečný mazel, takže musím dávat pozor, abych některého v přídělu mazlení nešidila. Měla jsem trochu strach, jestli mi Klaudík nezačne na protest značkovat, ale naštěstí až takto neprotestoval a nezačal. Nesmím mu zavdat důvod, aby si myslel, že je na vedlejší koleji.

Už mám zamluvenou i krásnou slečnu pro svého Baldíka, tak snad se zadaří a v CHS Přeštické kočenky začneme časem odchovávat i tu ruskou nádheru.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
sanny



Založen: 16.01.2007
Příspěvky: 191
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 10. 2009 23:04:07
Odpovědět s citátem

Dobrý večer Tatiáno,
supééééér, gratuluju a přejem at si s Baldíkem užijete hodně radosti Very Happy
_________________
Sandra a Mutinci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
buffy



Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 30

Předmět: Re: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2009 2:03:00
Odpovědět s citátem

Gratulace k novému přírůstku a doufám, že bude hodně foteček!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2009 15:49:54
Odpovědět s citátem

Tak samozřejmě taky moc gratulujeme a těšíme se na fotečky.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
R-Bastian



Založen: 19.01.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: Peterbald
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2009 18:50:53
Odpovědět s citátem

Ahoj Tatiano,
děkuji za naprosto vyčerpávající sdělení o vašem novém přírůstku.
U vás musí být hodně veselo,slovy mé dcery husto Laughing Laughing
Tak ještě jednou velké gratulace.Buďte všichni zdrávi. Very Happy
_________________
Romča+Basty+Napoleon+ Jolly Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2009 18:52:37
Odpovědět s citátem

Jo veselo, to u nás je Wink - a bude ještě veseleji-už má Baldík zamluvenou nevěstu Laughing .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 10. 2009 20:26:07
Odpovědět s citátem

ja som kúpila toho kocúrika z aukra.zatiaľ sa zdá veľmi milý,ihned zapadol,neboli žiadne prskanice,ani fackanie.snád to vydrží.je drobný a na môj vkus aj chudý,ale papá krásne,snád nedostane hnačku,dostal sebou granule coshida,takže ak tým bol krmený a prešiel na applaws...nooo,uvidíme.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2009 9:13:40
Odpovědět s citátem

for Tatiana:

ač jsem již gratuloval osobně, přec gratuluji k přírůstku ještě jednou tady a už se s Jiřkou těšíme, až Ufouna uvidíme naživo a kdo ví, až bude nová slečna Ufounová a malá Ufouňata, třeba budu mezi prvními zájemci, teda pokud projdu tvojí přísnou kontrolou a lustrací Wink

for lilinka:

paráda, také gratuluji k přírůstku, aspoň bude sphynxík tam, kde mu bude určitě dobře. Co se týká hubenosti, někdy to tak bývá i z toužení po kočičce, můj Charlie občas ve dne v noci řve a pláče, že z toho taky pohubne, zato kastrovaný Feldík je taková spokojená kulička Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2009 17:01:06
Odpovědět s citátem

dakujeme, a snád časom bude aj z olivera gulička.váži necelé 2,5kg,tak snád to vykrmime aspoň na 3 Wink je aj hrozne zimomrivý,stále je pod dekou.síce aj ostaní,lebo ešte nekúrime,ale normálne fungujú,naháňajú sa,chodia za mnou ako tiene,ale on nie,ked si ho vezmem na ruky a zababuším čuší,ale ako náhle nie je pod svetrom,prchá na posteľ pod deku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2009 17:15:20
Odpovědět s citátem

Tak to je opravdu třeba ho vykrmit, můj roztoužený hubeňour Charlie má čtyři kila. Třeba bych koupil na podporu chuti nějakou pastu, třeba CaloPet, s tou jsou opravdu dobré výsledky. Na oblečení stačí kabátek z ustřiženého starého rukávu a jako nový přírůstek bych ho určitě nechal na vše vyšetřit (pokud už není) abych měl představu o jeho zdraví Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2009 18:40:23
Odpovědět s citátem

calo pet je skvelý nápad,dík.hned som mu dala.obliekla som mu fleesový kabátik,tak už sa tak nebabuší.mám ho len odvčera,tak doktorovi sa chystáme v týždni,odčervím si ho,ale treba ho zaočkovať.nechám ho aj skontrolovať.je to zlatíčko.zatiaľ nepradie,ale mazná sa rád Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2009 18:56:30
Odpovědět s citátem

Však i to předení přijde, chce to čas aby si zvykl, někomu to trvá déle, jiný si zvykne dřív Wink

Jo a jak bylo v inzerátu že má problém se zoubky (pokud tedy má, to také může být příčinou jeho hubenosti, protože pokud přišel o pár zoubků, nějaké potíže tam byly, bolelo ho to a tak méně jedl), ve vláknu Péče o zoubky jsem psal nějaké zkušenosti se zubními gely, lze je používat preventivně a dlouhodobě, určitě je to lepší než problém v papulce Wink

PS: kdyby cokoliv, stačí napsat prostřednictvím soukromé zprávy nebo meilu, když budu vědět, rád poradím Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2009 8:31:09
Odpovědět s citátem

dakujem oldo Wink oliverovi-začína už reagovať na meno,čo mu dala vnučka - chýbajú nejaké rezáky.dávam mu mačiatkovské granulky rozrobené v konzerve a to mu ide dobre.ale dá si aj suché.sú drobunké,tak s tým problém nemá.ten zubný gel som zachytila v inom vlákne a skúsim to,čo na to mačiaci povedia.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2009 16:13:01
Odpovědět s citátem

Jeeeee Tatiano, Olivka je tehotna ? Wink a uz viete kolko bude mat maciatok? a mozem sa opytat kedy by sa mali narodit?

Inak blahozelam k Uffovi, je to fesak Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2009 17:32:54
Odpovědět s citátem

Emily napsal:
Jeeeee Tatiano, Olivka je tehotna ? Wink a uz viete kolko bude mat maciatok? a mozem sa opytat kedy by sa mali narodit?

Inak blahozelam k Uffovi, je to fesak Wink


Olivka měla zánět dělohy, léčili jsme, tak měla být hned při prvním mrouskání nakryta. Hm, nemrouskala se, přesto ji iniciativně Klaudýsek nakryl. Ale kotě bude tentokrát asi jen jedno, a nejhorší je, že netuším kdy. Někdy teď v říjnu-asi.

Jo, Uffonek je krásný klouček, v jídle ho nikdo nepředběhne, vše je jen a jen jeho, na ostatní se dostane až to, co zbyde. Taky roste jako z vody.

Pořád jsem ho já ostuda nenafotila-dřív mi vyroste, než udělám fotky... Embarassed
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2009 17:56:15
Odpovědět s citátem

uffo je skutočne nádherný.blahoželám! ale pozerám,že je chlpatý! Shocked je to tak ako u donských,že im časom srsť vypadá?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2009 18:07:33
Odpovědět s citátem

lilinka napsal:
uffo je skutočne nádherný.blahoželám! ale pozerám,že je chlpatý! Shocked je to tak ako u donských,že im časom srsť vypadá?


Peterbaldi mohou být buď zcela nahatí-to je jeho maminka, nebo mohou mít srst flock-chmýří, brush-to máme my-jako u drsnosrstého jezevčíka-je to hezké a nelínavé. Ten můj nese nahatý gen, takže s baldičkou flock taky s nahatým genem prý budou i nahatá mimina.

A děkuji Smile - moc se nám líbí a je skvělý.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lilinka



Založen: 27.04.2009
Příspěvky: 141
Bydliště: SR

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2009 19:48:00
Odpovědět s citátem

dakujem za vysvetlenie. vidím,že mám veľké medzery. hor sa študovať Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (46x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (23x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
5
Mňoukání a štěkání (20x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (19x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (15x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top