Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Tuňákové konzervičky Miamor


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: Tuňákové konzervičky Miamor
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2009 8:32:31
Odpovědět s citátem

Zajímala by mě zkušenost ostatních otvíračů tuňákových konzerviček Miamor. Můj zmlsanec totiž rozlišuje i mezi různě nakoupenými, teoreticky stejnými konzervičkami. Pokud je na nálepce kód výrobce TH107, tak je vše v pohodě, naopak v případě kódu TH17 se jí to moc nelíbí. Problém je bohužel v tom, že při objednávce přes internet nelze ovlivnit co přijde. Budu je asi muset nakupovat v obchodě i přes vyšší cenu, protože jen tak si můžu zkontrolovat kód výrobce před nákupem. Další možnost je přejít na jinou značku (asi Shiny Cat - koukal jsem, že také mají kód výrobce TH107).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lipka



Založen: 27.05.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Jihlava

Předmět: Re: Tuňákové konzervičky Miamor
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2009 9:21:08
Odpovědět s citátem

J.P. napsal:
Zajímala by mě zkušenost ostatních otvíračů tuňákových konzerviček Miamor. Můj zmlsanec totiž rozlišuje i mezi různě nakoupenými, teoreticky stejnými konzervičkami. Pokud je na nálepce kód výrobce TH107, tak je vše v pohodě, naopak v případě kódu TH17 se jí to moc nelíbí. Problém je bohužel v tom, že při objednávce přes internet nelze ovlivnit co přijde. Budu je asi muset nakupovat v obchodě i přes vyšší cenu, protože jen tak si můžu zkontrolovat kód výrobce před nákupem. Další možnost je přejít na jinou značku (asi Shiny Cat - koukal jsem, že také mají kód výrobce TH107).


Patřím mezi otvírače konzerv Miamor a ShinyCat a tak jsem s lupou v ruce naběhla na zásobu konzerv doma a všechny konzervy od obou značek mají kod TH1O7. Kocouři je baští s oblibou a popravdě řečeno, jim jiné značky nedávám.Spolu s granulema RC a syrovým hovězím mají zatím zažívánív naprostém pořádku a bobíky ukázkové. Nemám důvod přecházet na něco jiného. O těchto kodech jsem však neměla ponětí.Zkusím proběhnout obchody a zkontrolovat, jestli někde najdu i kod TH17.Pokud se zadaří a najdu, koupím a dám vědět co na to kočičáci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: Konzervičky - paštičky Miamor
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 9. 2009 11:01:28
Odpovědět s citátem

Konzervičky a paštičky (vaničky) Miamor patří u nás k velmi oblíbeným. Nicméně se mi stalo několikrát, že celá zásilka (stejný datum výroby), byla nepoživatelná pro naši kočku. Po otevření obsah podivně páchl a kočka utíkala od jídla. Jednalo se o vaničku kuře-rýže a kuře-pstruh. Kódu jsem si tedy nevšimla.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Konzervičky - paštičky Miamor
PříspěvekPřitlapkováno: 7. 9. 2009 12:34:55
Odpovědět s citátem

Miamor je "naše" značka. Vaničky, paštičky, kapsičky. Kocour spíše ofrňuje nad některými náplněmi, například s menší ochotou konzumuje telecí (Kalb) než lososa s kuřecím Smile Kódy jsem nikdy nezkoumala, ani nevím, že tam někde jsou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina Kobylisy



Založen: 13.01.2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha

Předmět: tuňákové konzervy pro lidi
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2009 9:54:57
Odpovědět s citátem

Nevíte někdo jak se liší člověčí tuňákové konzervy ve vlastní šťávě od těch pro kočky? Na obou je napsáno stejné složení a lidské vyjdou levněji (porovnávám člověčí tuňák albert quality a a tuňák Gipet pro kočky). Mám teď měsíční koťata a ty se na konzervu z tuňáky okamžitě vrhly a když jsem do ní zamíchala granule, tak je začala hned chroupat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: tuňákové konzervy pro lidi
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 10. 2009 10:34:23
Odpovědět s citátem

Martina Kobylisy napsal:
Nevíte někdo jak se liší člověčí tuňákové konzervy ve vlastní šťávě od těch pro kočky? Na obou je napsáno stejné složení a lidské vyjdou levněji (porovnávám člověčí tuňák albert quality a a tuňák Gipet pro kočky). Mám teď měsíční koťata a ty se na konzervu z tuňáky okamžitě vrhly a když jsem do ní zamíchala granule, tak je začala hned chroupat.



člověčí konzervy jsou osolené,pro kočky není sůl dobrá(i když jim to chutná)a koťatům vůbec nedávat!

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (43x)
2
RSS kanály (43x)
3
Pojištění koček (17x)
4
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)
5
Jak se naučit vybírat mýtné (15x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (13x)
7
Thajská kočka (13x)
8
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
9
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top