Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Počet koček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2008 23:49:44
Odpovědět s citátem

Tak odedneška máme taky 2 kocouře Laughing - ten starší ma maléh zatím prská a fackujed ho, se mnou pár hodin nemluvil, jen na mě syčel, prskal, kousal a škrabal, ale před chvílí si už přišel sednout k nováčkovi na můj klín, a teď se na mě spokojeně pucuje. Smile Tak snad už mi to odpustil Razz . Malej spacifikoval labradorku, dostala už pár facek, tak má před prckem respekt. Zítra budeme pokračovat ve společném sžívání-no Adam mě už snad vzal definitivně na milost Confused
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 2. 2008 21:43:23
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Tak odedneška máme taky 2 kocouře Laughing - ten starší ma maléh zatím prská a fackujed ho, se mnou pár hodin nemluvil, jen na mě syčel, prskal, kousal a škrabal, ale před chvílí si už přišel sednout k nováčkovi na můj klín, a teď se na mě spokojeně pucuje. Smile Tak snad už mi to odpustil Razz . Malej spacifikoval labradorku, dostala už pár facek, tak má před prckem respekt. Zítra budeme pokračovat ve společném sžívání-no Adam mě už snad vzal definitivně na milost Confused


Nevzal, v noci to bylo hustý a přes den taky-víc píšu ve vláknu o spynxech-až teďvečer se zdá, že už se s tím začíná vyrovnávat. Už Malýho i olíže a nesnaží se ho rovnou zakousnout a se mnou si už taky začal povídat a nechá aspoň chvíli pomazlit a pohladit. Tak snad to už bude dobrý a v noci se aspoň trochu vyspím.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 8:30:58
Odpovědět s citátem

Tak to u vás jde teda rychle, to vám závidím:) Já si po více jak měsíci nevím rady s Panem Fidorkou a nově příchozím Borůvkou. Borůvka na Fifana hrozně vrčí, vyjíždí na něj, odmítá vedle něj papkat a většinu času tráví pod postelí - kde se i vykákne:(. Na druhou stranu, když si přijde pro mazlení, tak se Fífa může zbláznit a pak lítaj chlupy i teče krev:(. Fífa ho i odhání od misky, co má Borůvka na stranou. Nevím jak to dopadne... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 2. 2008 11:24:59
Odpovědět s citátem

Leemet napsal:
Tak to u vás jde teda rychle, to vám závidím:) Já si po více jak měsíci nevím rady s Panem Fidorkou a nově příchozím Borůvkou. Borůvka na Fifana hrozně vrčí, vyjíždí na něj, odmítá vedle něj papkat a většinu času tráví pod postelí - kde se i vykákne:(. Na druhou stranu, když si přijde pro mazlení, tak se Fífa může zbláznit a pak lítaj chlupy i teče krev:(. Fífa ho i odhání od misky, co má Borůvka na stranou. Nevím jak to dopadne... Question


No máme fakt kliku na prima zvířátka-kluci už jsou kámoši, společně baští-a jak ten malý na velkého vrčí-jako pes Razz -když se mu snaží očuchat jeho misku (ale on z misky velkého ujídat může, to je v pořádku Laughing ). Malej má pro strach uděláno, nebojí se nikoho a ničeho a úžasně adaptabilní, po 3 dnech je to naprosto v pohodě, jako kdyby tady byli všichni tři včetně psa léta. Už se úplně normálně i vyspím, Adam mi opět leze pod deku a tulí se, je to nádhera Smile . Možná to bude tou zvláštní sphynxí povahou, že to šlo tak rychle Wink

Držím palce, ať to i u vás dopadne dobře a kočiny si na sebe zvyknou.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Roni



Založen: 22.03.2007
Příspěvky: 36
Bydliště: Brno

Předmět: Počet kocouřů
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 2. 2008 23:02:25
Odpovědět s citátem

Máme 2 kocouře v bytě 3+1 (metry čtvereční jsem líná počítat Confused ) a na 2-3 dvounožce (třetí dvounožec má ještě jednu zasloužilou kočičí dámu na chaloupce) Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Popleta



Založen: 14.02.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava

Předmět: Počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 2. 2008 15:02:00
Odpovědět s citátem

Prapůvodně byla kočička jedna, Mausyjo (9let), pak jsem si splnila sen a koupila modrou britku Harriet. V září se nám Mausyjo ztratila, hledali jsme a plakali měsíc - pak jsem jako útěchu dostala koťátko. Mezitím jsme pro Harriet našli ženicha a teď je koček 5 (3větší+2koťata). Problémy ale dělá to přerostlé kotě - likviduje mi soustavně kytičky, žere houbičky na nádobí a čůrá ze zásady těsně vedle zachůdku -nepomohl druhý ani třetí Evil or Very Mad Bydlím sice v domečku - ale malém něco přes 100m a kočičky nesmějí do pracovny-můj milý je informatik a košišty+šroubečky nejdou moc dohromady. Jinak myslím, že 3 kočky, dítě, informatik a dům je na jednu pracující ženu docela dost Rolling Eyes
_________________
Popleta
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka Š.



Založen: 09.12.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2008 8:45:20
Odpovědět s citátem

13. ledna jsem tady psala, že máme kocourka, ke kterému bych chtěla pořídit nějakého kamaráda či kámošku. Jen jsem měla trochu obavy, jestli nepočkat až bude náš Fousek vykastrovanej. No a co se nestalo - uplynul přesně měsíc a 13. února večer jsme si přivezli domů 6měsíční kočičku Berunku z depozita. Našla jsem inzerát na internetu, že je někde u Liberce a jelikož jsem z Jablonce, tak jsem neváhala, řekla jsem příteli o Berunce a když jí viděl na fotkách na netu a líbila se mu, tak jsem hned druhý den volala a za další dva dny jsme si pro ní jeli. Seznamování proběhlo v pohodě - nesyčeli ani neprskali a ani se neprali. Jen teď mám trošku jiné obavy. Kočička je už vykastrovaná, ale náš Fousek k ní pořád tak čuchá (k zadečku) a mňouká a vrká, jako kdyby měl touhy. Mám strach, aby na ní v tomto smyslu něco nezkoušel (Berunka je totiž taková malá čičina - je poloviční, než ten náš lump). Přes den už na sebe číhaj a běhaj za sebou, ale večer a v noci kocour pořád kňouřá a vrká. Může i přes to, že je kočička vykastrovaná z ní něco cítit, co v něm vyvolává kocouří touhy? Vím, že uplynulo ještě málo času, ale obávám se i toho, aby třeba nezačal značkovat. Je mu teď 9 měsíců a s kastrací jsme chtěli počkat až na jeden rok. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kačátko



Založen: 03.01.2007
Příspěvky: 177

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2008 11:23:31
Odpovědět s citátem

Sice to nepatří do tohoto vlákna, ale ano, mám podobnou zkušenost. Cizí kocouři se snaží naši kastrovanou kočičku taky očmuchávat. K ničemu víc se nedostanou, protože Elsa je slušně vychovaná holka a nenechává si oblejzání cizími kocoury líbit. Smile Jinak pokud už kocourek projevuje znaky dospělosti, nemusíte s kastrací čekat až do jednoho roku.
_________________
Kačátko+Elsa, Čičik a Ošklivka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
J.



Založen: 18.11.2007
Příspěvky: 44

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2008 12:43:36
Odpovědět s citátem

Ano, mám stejnou zkušenost! V naší smečce jsou 2 holky, obě kastrované... A zatímco ta starší Eduša je povahově nerudná a nepřístupná, tak se k ní žádný kocour nedovolí ani přiblížit Evil or Very Mad , natož ještě přivonět ... zato ta druhá, přívětivější a vstřícnější Majda, tak ta to "odnáší" dodnes. A protože mám ve smečce ještě 2 nekastrované kocoury, tak ti si jí zálibně natahují do nozder, očichávají - stále jim voní Smile ... a ti ostatní, než byli vykastrovaní, dělali totéž. Z toho usuzuji, že nějaké zbytkové hormony v té kočičce prostě zůstávají ...
Ale já mám ještě další zkušenost : 2 vykastrovaní kocouři si čas od času na Majdu vyskočí, udělají všechno tak jak kocour má, zapřou se na zadní nohy, vyhrbí hřbet ... a skončí to u zakousnutí do šíje ... a najednou nic ... nevědí co Rolling Eyes, nebo jak dál Smile ... a tak zase slezou ... Je to až legrační Smile, jak z filmové komedie - jakože : "Tak co!? ... nic? - ... tak slez " Very Happy .
_________________
J. a její společenstvo ...
mňau!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 9:53:48
Odpovědět s citátem

Já myslím, že pokud je kočička vykastrovaná a už nehrozí nechtěné těhotenství není se čeho bát. Všechny kočky a kocouři i ti vykastrovaní mají v určitém období, zejména na jaře a na podzim svoje touhy. U kastrovaných jsou samozřejmě mnohem mnohem slabší, ale taky to na ně působí. Pokud nebude kocourek na kočičku nějak brutální, tak se ji nic nestane. Prostě si jen jako hrají na maminku a tatínka Very Happy , jediný problém by mohl být, že kocour začne značkovat, ale jinak opravdu nejde o nic nebezpečného. Někdy si to trénují na sobě i 2 nekastrovaní kocouři, u nás i kočky-holky občas napodobují krytí a nikomu se nic nestane, jen si trošku vzájemně vynadají Twisted Evil
Takže pokud nebude kocour značkovat nebo kočičku třeba kousat na krku do krve (normálně si kocour kočku za kůži na krku něžně přidržuje, ale neprokousne skrz) tak v klidu vydržte do jeho kastrace. Ale klidně to může dělat i po kastraci, hlavně takhle na jaře - to blbnou všichni a ne jen kočky!
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 10:10:34
Odpovědět s citátem

Sexuální chování se projevuje i u kastrátů a nemusí jít vždy jen o plození potomstva, ale třeba i o projev dominance. U nás dokonce to dokonce občas kocour zkouší i na své nezletilé dětičky bez ohledu na jejich pohlaví. Nikdy jim ale neublíží, vždy je jen chytí za krk a chvíli podrží a potom je zase nechá běžet. Je to přirozené chování a není dobré do něj zasahovat, nechte tomu volný průběh. K životu kočiček to patří.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2008 10:45:39
Odpovědět s citátem

Zdravím...
Já zas pozorovala zmíněné chování u dvou nekastrovaných koček. Jak jedna měla říji, druhá napodobovala kocoura, jinak k tomu nedocházelo. Ale bylo zajímavé, že se takto projevovala právě jen ta jedna. Jak ona měla říji, druhá takovou potřebu neměla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pavlinaa



Založen: 24.07.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Francie

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 13:32:02
Odpovědět s citátem

My mame byt asi tak 35m2 s balkonem- zasitovanym, dve kocky a jednoho korelaka- kteryho uz mame 5 let a nechteli jsme ho davat pryc. Kocky si na nej zvykli a neutoci na nej. Nejdriv jsme meli jen jednu kocku, ale byla doma casto sama a bylo ji smutno, tak jsme ji poridili druhou, ale je to maximalni strop, co se poctu kocek tyce, co bych asi unesla Surprised Hlavne kvuli tomu castymu neporadku a chlupum, ktery jsou temer vsude Surprised
_________________
Pavlína
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2008 14:01:33
Odpovědět s citátem

Pavlinaa napsal:
My mame byt asi tak 35m2 s balkonem- zasitovanym, dve kocky a jednoho korelaka- kteryho uz mame 5 let a nechteli jsme ho davat pryc. Kocky si na nej zvykli a neutoci na nej. Nejdriv jsme meli jen jednu kocku, ale byla doma casto sama a bylo ji smutno, tak jsme ji poridili druhou, ale je to maximalni strop, co se poctu kocek tyce, co bych asi unesla Surprised Hlavne kvuli tomu castymu neporadku a chlupum, ktery jsou temer vsude Surprised


To chce jako třetí (4.,5.,6..... Wink ) nahatého sphynxe nebo nelínajícího devon či cornish-rexe Wink
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Majole



Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Havířov

Předmět: Počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2008 6:44:33
Odpovědět s citátem

Máme byt 3+1 asi 70m2. Jsme v něm 2dospělí+1dítě+2kočky. Jedna kastrovaná, druhá ještě kotě. Původně přítel souhlasil i s třetí kočkou, ale po naprosto dokonalé likvidaci naší sedačky ji už odmítá. Brzy budeme mít hotový zasklený balkon, takže budou mít kočky svůj ráj tam. Taky mají kočky svoji skříňku na granule, konzervy, steliva a jiné kočičí věci. Kočky mají dost prostoru a občas je nemůžeme najít. Very Happy

Markéta+Dizi+Juli
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rheza



Založen: 05.09.2008
Příspěvky: 14

Předmět: Pocet kocek
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 15:14:36
Odpovědět s citátem

Tak u nas to v byte 2+kk zatim skoncilo ve stavu 2 kocicaci a 2 dospeli. Puvodne byl jenom jeden kocourek, ale jelikoz se nam zdalo, ze se v dobe kdy jsme pryc (napr. v praci) nudi a pak je takovy nastvany, tak jsme mu poridili kamaradku. Ted je to celkem zajimave, protoze ackoliv jsou oba dva jeste celkem mali ( kocour 7 mesicu a kocicka 5) tak uz ma snahy si na ni naskocit. Mala pritom dela sceny a rve na cele kolo, ale jakmile od ni odejde, tak uz jde a otravuje ho, proste herecka Smile kastrovat je budeme, ale jelikoz kocour neznackuje a krome tohoto obcasneho otravovani nema zatim jine projevy, tak zatim jeste asi pockame,...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
terez4



Založen: 29.06.2007
Příspěvky: 120

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 15:20:38
Odpovědět s citátem

To "naskakování" dělá i náš vykastrovaný kocour, prý to je takový projev dominance. Když jsme si přinesli malého kocourka, dělal mu to ten starší pořád, teď už jen výjimečně, asi mu prostě musel ukázat, kdo je tady pánem.
S tou kastrací bych určitě počkala. Stejně asi- dle věku- půjde první kočička, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Pocet kocek
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 9. 2008 15:29:28
Odpovědět s citátem

Rheza napsal:
kastrovat je budeme, ale jelikoz kocour neznackuje a krome tohoto obcasneho otravovani nema zatim jine projevy, tak zatim jeste asi pockame,...


No já teda bych s kastrováním rozhodně nečekala příliš dlouho - máte kočiny přesně v tom věku, kdy kočička může začít mrouskat a kocourek mít chutě. Je možné, že v tomhle podzimním až zimním období se jejich chutě neprojeví hned, ale přesto bych příliš dlouho neotálela, pokud nehodláte hledat koťátkům nové domovy. Kočička může začít mrouskat již v půl roce věku a kocouři tohle vycítí dřív než to poznají lidé.

Jinak to naskakování může být prostě jen ukázkou dominance, nemusí to být vyloženě náznak sexuálního chování. Ale tipuju, že u vás to brzy náznak bude.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Pocet kocek
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 5:16:17
Odpovědět s citátem

Souhlasím s April. U sphynxů třeba začínají první říje už kolem 5 měsíce a stačí jeden nenápadný skok a máte zaděláno na koťátka. Tím spíš, že je kocourek starší než kočička. Velmi brzy bude on vědět co má dělat a ona hned při první nenápadné říji může podržet a je hotovo. Myslím, že pokud koťátka neplánujete, měli byste zvýšit pozornost a bedlivě je sledovat, co to spolu vlastně nacvičují. Tím spíš, že chodíte do práce a nehlídáte je přes den. Asi bych se i poradila s vetem, co šetrného by se pro to dalo dělat.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rheza



Založen: 05.09.2008
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 10:19:13
Odpovědět s citátem

No uz driv jsme se bavily s vetem, ze kastraci oddalime, alespon jednou injekci kocici antikoncepce, protoze kocicka je velice drobna a vlastne si ji piplame od malinka, tak aby to zvladla, ale asi se tam stavime znovu se dohodnout kdy ji to nechat pichnout ( vim, ze je to asi pro kociny drijak, ale jednou to snad zvladne Sad )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 10:28:32
Odpovědět s citátem

Jo jednou by to snad mohla zvládnout. Rozhodně to bude asi lepší, než předčasné těhotenství. Je dobře, že to neberete na lehkou váhu a že máte zájem o zdraví a pohodu svých kočičáků. Tak přejeme, ať to vše dobře dopadne a ať vám dělají jen samou radost.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 9. 2008 15:16:53
Odpovědět s citátem

Sestry kočka také dostala jednu injekci, doporučil jí to veterinář, Meguš byla také trochu drobnější a myslím, že jí bylo kolem těch půl roku.

Jedna injekce je sice driják, ale protože stejně hned pak půjde na kastraci, myslím, že to kočička zvládne.

Hodně radosti s kočičkama.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 10. 2008 14:28:11
Odpovědět s citátem

přítel mě občas chce vyhodit z bytu a já bych si mohla dovolit jen malý pronájem, tak 30-40m2. Mám dva hodně akční kocoury zvyklé na 70m2. Zatím se nestěhuji spíš kvůli nim, přijde mi kruté dát je do tak malého prostoru. Nebudou strádat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
gabby.h



Založen: 12.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: Pocet kocek
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2009 9:15:47
Odpovědět s citátem

Ahoj, my mame domecek cca 130m2, v nem jsme dva dospelaci, 3 male deti ve veku 1,5 - 4,5 let, 2 kocicky a 1 kocourek a 1 pejsek. Celkem to jde. Akorat az budou kotatka, tak to bude asi mazec.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ali



Založen: 03.11.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ostrava

Předmět: Re: Pocet kocek
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2009 12:46:36
Odpovědět s citátem

Nazdárek, my jsme na cca 60 m2 2 člověkové, 2 holky pejskové a za 2 týdny 2 sibiřátka - jinak modrého kocouře už nějakou dobu sleduji, tak jsem se taky chtěla pochválit Wink , střídavě se těším-bojím-těším-bojím ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2009 13:32:37
Odpovědět s citátem

BlackOrchid napsal:
přítel mě občas chce vyhodit z bytu a já bych si mohla dovolit jen malý pronájem, tak 30-40m2. Mám dva hodně akční kocoury zvyklé na 70m2. Zatím se nestěhuji spíš kvůli nim, přijde mi kruté dát je do tak malého prostoru. Nebudou strádat?


Prostor neřešte, kocouři si zvyknou. Já osobně bych se vyhazovat - navíc opakovaně - nenechala, šla bych sama..... Ale to už je nad rámec rady k malému prostoru.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: tatiana
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2009 12:30:47
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Tak odedneška máme taky 2 kocouře Laughing


Na začátku této stránky je tento příspěvek. Docela mne Tatiano pobavilo, že po roce máte kocouřů mnohem víc a k tomu ještě vlastní odchov koťátek. Smile Wink Paráda Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2009 13:18:59
Odpovědět s citátem

jak tak koukám, v době založení tohoto vlákna jsem sloužila pouhým dvěma kočkám...od té doby se počet zdvojnásobil (a kdyby mi to tenkrát někdo předpověděl, tak mu nevěřím, páč přítel byl co se týče konečného počtu docela neoblomný)...už nikdy nebudu říkat nikdy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: tatiana
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 11. 2009 21:48:18
Odpovědět s citátem

adelnik napsal:
tatiana napsal:
Tak odedneška máme taky 2 kocouře Laughing


Na začátku této stránky je tento příspěvek. Docela mne Tatiano pobavilo, že po roce máte kocouřů mnohem víc a k tomu ještě vlastní odchov koťátek. Smile Wink Paráda Smile


No jo, člověk míní, okolnosti mění Rolling Eyes Laughing Wink

Mám hodného muže, který neremcá, když ráno nejdřív nakrmím a vykydám kočky a psa, který se při krájení krásného masa nesměle zeptá, zda bude z toho něco i pro něj Wink (bude!) a který sám mě v tom mém koníčku podporuje. Vypadá to tak, že začnu mluvit o nějakém vyhlídnutém kotěti a on pokaždé praví: "A kdy si pro něj pojedeme?" Smile

Já to vidím tak, že počet našich koček ještě není konečný........... Arrow
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: počet koček
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 11. 2009 15:02:10
Odpovědět s citátem

já bydlím v 3+1. 2 dvounožci, 2 kocouřice a 1 kocouř a 1 papagaj a pohoda. máme jeden pokoj volný, takže ten mají čičiny pro sebe. Mají tam záchodky, papu a svůj vlastní gauč. Dokonce už se naučily poslouchat na "Místo" a sami jdou do svého pokoje, když je na noc zavíráme - jsou to velcí zlobivci, kteří čekají na svou příležitost až usneme. Nejdříve jsem měla kocouře a kocouřici a říkala jsem si DOST, ale neodolala jsem vysněné mývalce, když se v srpnu objevila v ostravském útulku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (48x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (24x)
3
Britská krátkosrstá kočka (22x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (21x)
5
Mňoukání a štěkání (21x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top