Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Škrabadla z Aukra

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Kaliny



Založen: 01.12.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Škrabadla z Aukra
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 12. 2009 22:36:49
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
ani ne za 14 dnů si jedeme pro mainské mývalí koťátko. Ráda bych se Vás zeptala na Vaše zkušenosti se škrabadly z Aukra. Líbí se mi a i jejich cena je víc než příznivá. Asi to bude na úkor kvality, nebo se mýlím? Stále Váhám, zda do toho jít nebo koupit přes klasický intern. obchod škrabadlo značky Trixie. Děkuji moc za rady.
K.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Škrabadla z Aukra
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2009 6:42:02
Odpovědět s citátem

Radu sice nedám, ale doporučím k pročtení např.:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=3317
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=3132

Projděte si v nich odkazy např. na SOS Hodonín, kteří Vám zprostředkují případnou koupi a ještě tím podpoříte kočičky v jejich útulku.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Škrabadla z Aukra
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2009 8:50:03
Odpovědět s citátem

Kaliny napsal:
Dobrý den,
ani ne za 14 dnů si jedeme pro mainské mývalí koťátko. Ráda bych se Vás zeptala na Vaše zkušenosti se škrabadly z Aukra. Líbí se mi a i jejich cena je víc než příznivá. Asi to bude na úkor kvality, nebo se mýlím? Stále Váhám, zda do toho jít nebo koupit přes klasický intern. obchod škrabadlo značky Trixie. Děkuji moc za rady.
K.


Tak to já Vám ráda poreferuji Wink , škrabadlo z Aukra jsme kupovali asi před rokem a už bych to vícekrát neopakovala! Ano, cena je příjemná, ale jen ta počáteční. Na obrázcích vypadají moc pěkně, ale bohužel dlouho nevydrží. Plyšový potah je velmi "tenký", sisal na některých sloupcích vypadá jako na škrabadle, které máme přes 5 let kupované ve zverimexu a navíc už jsme museli i měnit celý sloupek, jelikož nevydržel váhu našeho kocoura a zlomil se Rolling Eyes . Takže ono se to pak i s těmi postupnými opravami vyšplhá v pohodě na cenu opravdu kvalitního škrabadla. Dnes už bych kupovala jen to, co na vlastní oči vidím a nebo u firmy, kde jsem jejich škrabadlo už někde viděla a mohu si být jistá tím, co mi domů pošlou Cool .
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 12. 2009 21:57:26
Odpovědět s citátem

Zdravím,
do koupě škrabadla z Aukra bych nešla.Abych udělala kompromis mezi cenou a kvalitou,vyberu si nějaký net obchod,jako třeba allpet.cz,happyanimals.cz...je obecně známo,že supr věci vyrábí prokocky.cz,ale kvalitě samozřejmě odpovídá cena.
Já nevím,my kupovali z allpetu Tarzana(Cat Gato) a plně vyhovuje.Kočina na něm řádí půlroku a stále vypadá jako nové když se vysaje;)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2009 5:43:59
Odpovědět s citátem

Já si myslím že na škrabadle se nevyplatí šetřit. Naše první škrabadlo bylo levné a za čtyři roky jsem ho kompletně vyhodila a mezitím jsem ještě opakovaně vyměňovala rozdrápané sloupky. Takže jsem investovala dost peněz do kvalitního bytelného škrabadla a po šesti letech vypadá stále dobře.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2009 12:37:47
Odpovědět s citátem

Lepší je určitě koupit na ZooHitu či ZooPlusu, ceny mají víc než dobré a akční ceny jsou bezkonkurenční Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2009 12:43:00
Odpovědět s citátem

Překrásné škrabadla mají na www.drapaki.pl
Ti co jezdí po výstavách je určitě viděli na živo.
Dokonce si můžete navrhnout vlastní design.
Doručit se dají na výstavy v ČR. Prostě paráda, určitě doporučuji.
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2009 18:55:46
Odpovědět s citátem

Izzy napsal:
Překrásné škrabadla mají na www.drapaki.pl
Ti co jezdí po výstavách je určitě viděli na živo.
Dokonce si můžete navrhnout vlastní design.
Doručit se dají na výstavy v ČR. Prostě paráda, určitě doporučuji.


Jo, jo, nejkrásnější, co jsem kdy kde viděla. Fortelně provedené, krásné, prací, je to hezký kus nábytku. Taky ho chci koupit, neskutečně se mi líbí. Viděla jsem je párkrát na výstavách a pokaždé můžu na nich oči nechat. Dokonalá řemeslná práce a dobře vymyšlené. A určitě nehrozí, že kdyby se cokoliv porouchalo, že se to nesežene. I když si myslím, že tady se nemá co porouchat, jak je to dobře udělané.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 12. 2009 19:50:16
Odpovědět s citátem

for Tatiana:
Přesně, taky jsem na ně zatím jen koukala, ale čekáme v prosinci sphynxí přírustek do rodiny, tak chceme v lednu na Ostravské výstavě nějaké větší koupit. Smile (když už budeme mít dva kočouře...teda kočenky) Cool
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Krist



Založen: 23.12.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 12. 2009 21:46:17
Odpovědět s citátem

mame doma dve skrabadla z Aukra. Absolutni spokojenost. Obe nova (pouzita bych v zadnem pripadku nekupoval). Prvni je tovarni vyroba, 1m vysky klasicky (700 kc) a druhy podomacku vyrobeny kocici strom z jablone az do stropu (5.500 kc) nejakym Brneskym kutilem a fakt supr, takze bych ty negativa zde bral jen jako spatnou volbu kupujicich Smile
Dalsi strom na balkon asi zkusim vyrobit sam, sisal. lano 8mm, 3pramenne, stacene za 7kc/m a zase z aukra!
_________________
http://romy.chytrak.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 12. 2009 15:02:29
Odpovědět s citátem

Já jsem měla škrabadla ze zooplusu, bohužel brzy odchází sisal na sloupcích, naše kočky si opravdu drápky nikde jinde nebrousí. Pak mám jedno veliké a členité z e-bay, tam většinou jen leží nebo se honí, tak sloupky ještě drží. Hloupé je, že k těmto německým škrabadlům se těžko shání sloupky, protože mají jiný průměr závitu, k některým mi sedly sloupky značky Trixie. Od firmy "pro kočky" jsem také chtěla, důkladně si je prohlédla na výstavě, jsou pěkná, leč i u těch s nejsilnějšími sloupky je použit opět stejně silný sisal - a to mi nepomůže, nadto za tu cenu.
Takže jsem opravdu raději zainvestovala (nespočítala bych, kolik mě stály náhradní sloupky a koťata taky slabý plyšový potah pak snadno protrhají) a objednala si dle vlastního návrhu od Poláků z "drapaku", jak už tu zaznělo a nemůžu si ho vynachválit. Sloupky jsou 14 cm tlusté a hlavně s opravdu tomu odpovídajícím tlustým sisalem!! Objednala jsem si o něco dražší verzi "sztruks" - silný manšestr - 2 opravdu prostorné "rozety" - kulaté pelechy průměru 45 cm a jedno polstrované velké lehadlo, určila jsem si výšku sloupků (2 na sebe a 1 zvlášť), podesta je opravdu dřevěná a bytelná a stálo to 153 euro. V této kvalitě bych ho za ty peníze u nás nekoupila. Je to i hezký kus nábytku do pokoje, takže opravdu doporučuji Smile
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (44x)
3
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (18x)
4
Pojištění koček (17x)
5
Jak se naučit vybírat mýtné (15x)
6
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (14x)
7
Mrouskání kočky (říje) (14x)
8
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
9
Vyhlášení NEJ fotky července 2023 (13x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top