Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Debata o skupině III. a o britských kočkách(hleda se řešení)

Fórum: Plemena

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: Debata o skupině III. a o britských kočkách(hleda se řešení)
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 14:54:04
Odpovědět s citátem

Ahojte,
přišel mi email s tímto odkazem, myslím, že chovatele britek (a nejen je) by to mohlo zajímat.

Omlouvám se, že to dávám na fórum, ale je to asi nejlepší způsob jak o tom informovat co nejvíc lidí.


Takže kdo chce, ať klidně navrhuje a diskutuje v následujícím odkazu:

http://www.cherrcat.cz/navrh/index.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 15:08:01
Odpovědět s citátem

Určitě je to šance pro méně početná plemena ve třetí skupině-bengálky,burmily...se ukázat.Protože častokrát jsem viděla že většinu III.BISky vyhrály britky.
Nicméně muselo by se o tom pořádně popřemýšlet,ale jako prvotní nápad mi to vůbec nepřijde špatné.I když otázka,jestli když bude 50 britek na výstavě a zbytek cca 10 ostatních z III,jestli má mezi 10 kočinami cenu dělat BIS.Říkám-promyslet to do detailu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 15:20:39
Odpovědět s citátem

Já už byla na 17 výstavách s naším kocourem briťákem... když je rozstřel o to, kdo jde do nominace BIS, tak v drtivém případě vyhraje hubená kočičule, když vypadnu tak fandím jinému briťákovi, aby se tam dostal... asi mám smůlu na porotce... ale vyndat britky z trojky a udělat jim vlastní skupinu by bylo fajn, je jich opravdu hodně a jestli bude i ta dlouhosrstá, tak by to asi bylo tuplem. Ale mám dojem, že nikdo nebude chtít udělat nějaký zásah, protože by se to týkalo všech, porotci by se museli přezkoušet atd…

PS:Jestě mě napadlo, že by mohli vyjmout i kartouzku, páč ta má s britkou hodně společného, viz jejich historie Smile

PS: proti tenkým tintítkům nic nemám, ale prostě mi přijde, že baculatá britka se nimi nemůže rovnat, je to přiliš velký rozdíl ve všem (kostra, srst, váha...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 16:32:09
Odpovědět s citátem

S tou dlouhosrstou máte pravdu, a když se vezme v úvahu kolik je britek variet(barevných).
Ovšem tohle je velký krok a nevím, i kdyby byla podpora, jestli se toho vůbec přes FIFáckou byrokracii dosáhne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 19:16:08
Odpovědět s citátem

Já jsem taky pro. Aspoń to rozdělit na kočky co se vystavují na dlouho a na krátko. Já zase na každé výstavě vidím vyhrávat v III Britky. Ono se to podle mně špatně rozhoduje. Podívejte se tlustou chlupatou Brotku a na Sphynx např. Mám k této skupině výhrady už dlouho, ale myslím, že loni nebo předloni to už na stole bylo. Psalo se o tom v IZ, že rozdělení III neprošlo Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: hrušky a jablka
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 12. 2009 18:27:44
Odpovědět s citátem

ahoj, pozor, nepleťme si hrušky s jablkama - v původním návrhu není řeči o vydělení britek ze skupiny III, ale o možnosti uspořádat pro plemeno s víc jak 50-ti přihlášenýma kočkama samostatnou BIS. V našich podmínkách to sice znamená prakticky jen britky a mainy, ale jinde může být jinak. Jako nápad to není vůbec marné, vlastně by to bylo jako by britky (+ maini) dostali samostatnou skupinu. Sice by to o chvíli prodloužilo BIS, ale bylo by na vůli organizátora, jestli tuhle možnost využije nebo ne. A nemusíte mít strach, že by pak v trojce zbylo málo koček, třeba teď na světovce ve Švýcarsku byl poměr cca necelá stovka britek : necelým třem stovkám jiných koček ve sk III.
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (61x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (28x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
6
Kočičí jména (23x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top