Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Polepšovna mazlíčků


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 16:09:44
Odpovědět s citátem

Tak jak se Vám to líbilo? Kocourek zlobí, tak ho dejte pryč Shocked
Myslím, že ač nejsem mediální hvězda ani doktorka, vymyslela bych jiné věci. Confused
Chodí majitelka sphynxíka i na toto forum?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 16:19:38
Odpovědět s citátem

Je to někde na netu?Chtěla jsem se na to koukat ale pak jsem musela z domu..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 16:47:29
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Tak jak se Vám to líbilo? Kocourek zlobí, tak ho dejte pryč Shocked
Myslím, že ač nejsem mediální hvězda ani doktorka, vymyslela bych jiné věci. Confused
Chodí majitelka sphynxíka i na toto forum?


jestli on neměl hlad?? NEBO JESTLI NECHTĚL DO POSTELE A SPÁT S PANIČKOU?
Oboje mne napadlo a oboje by asi vyřešilo celý problém.
Vzít si ho na noc do ložnice a dát mu tam na zem granulky a byl by klid.Smile)
hanka B
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
nelly ness



Založen: 26.03.2009
Příspěvky: 56
Bydliště: Praha

Předmět: ...
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 16:57:34
Odpovědět s citátem

kdo nesledoval - zítra bude na netu na stránkách novy.
_________________
Nelly Ness Coonies etc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BaraV



Založen: 10.02.2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 16:58:27
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Je to někde na netu?Chtěla jsem se na to koukat ale pak jsem musela z domu..


Dobrý den, bude to tady: http://archiv.nova.cz/polepsovna-mazlicku/ ale asi je ještě brzy...myslím že zítra to tam bude 100%

Taky si myslím, že řešení mohlo být jiné než se kocourka, kterého majitelka asi dlouho i léčila a starala se o něho hned zbavovat. Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 17:04:49
Odpovědět s citátem

Já mám kočky v posteli a celou noc spí a ani hlad je nevzbudí Very Happy
U toho druhého kocourka bych řekla, že první chyba byla doba odběru. 1 měsíc je dost málo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 17:44:26
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
fundog napsal:
Tak jak se Vám to líbilo? Kocourek zlobí, tak ho dejte pryč Shocked
Myslím, že ač nejsem mediální hvězda ani doktorka, vymyslela bych jiné věci. Confused
Chodí majitelka sphynxíka i na toto forum?


jestli on neměl hlad?? NEBO JESTLI NECHTĚL DO POSTELE A SPÁT S PANIČKOU?
Oboje mne napadlo a oboje by asi vyřešilo celý problém.
Vzít si ho na noc do ložnice a dát mu tam na zem granulky a byl by klid.Smile)
hanka B


Naprostý souhlas! Vzít ho k sobě a dát mu tam papání
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 18:51:55
Odpovědět s citátem

Tak tento konkrétní díl mne tedy také nenadchl. U nás spí kočkouni v posteli a je klid, tedy spíše spí zrovna tam, kde chtějí. Dřív když dělali v noci binec, vyřešil jsem to miskou s krmením hned v předsíni. Kočičák vyleze z pod peřiny, pochroupe pár granulek a zase zaleze. Žádný problém. Kočka je holt osobnost, kdo chce zvíře které poslouchá na slovo, měl by se asi poohlédnout po něčem jiném.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 19:13:48
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Tak jak se Vám to líbilo? Kocourek zlobí, tak ho dejte pryč Shocked
Myslím, že ač nejsem mediální hvězda ani doktorka, vymyslela bych jiné věci. Confused
Chodí majitelka sphynxíka i na toto forum?


Ale paní doktorka myslela dát ho pryč na chvíli - na zkoušku, co to udělá - tak jem to pochopila já, Chodila jsem k ní s mým kocourem a ona rozhodně lidem neradí dát zvíře pryč, ale hledá řešení / je moc prima - vysvětlí jádro problému / i když u kočky je to těžké - v případě, že je opravdu skutečný problém a ne o takovéhle "číčoviny " Laughing Tenhle díl nebyl o žádném problému Laughing dělá to na mne dojem, že se rodina se sphynxíkem chtěla jen ukázat v televizi Laughing Ani jsem to nedokoukala - tyhle pořady neřeší vážné problémy. i když lidi někdy řeší naprosto vážně neskutečné blbosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 19:20:47
Odpovědět s citátem

Já teda nevím, jak je to sestříhané, ale mně připadá, že málokdy paní doktorka pomůže. Sleduji na Spectru pořad Buď já, nebo pes a to je pořad na stejný způsob, ale přitom je to úplně jiné.
Nevidím, co se vyřeší tím, že dají kocoura na chvíli pryč. Zjistí, že ho mají dát pryč na stálo? Já bych zkoušela kocoura na noc nějak separovat, aby se mohl najíst i v noci. Pokud opravdu zlobil z hladu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 19:33:08
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Já teda nevím, jak je to sestříhané, ale mně připadá, že málokdy paní doktorka pomůže. Sleduji na Spectru pořad Buď já, nebo pes a to je pořad na stejný způsob, ale přitom je to úplně jiné.
Nevidím, co se vyřeší tím, že dají kocoura na chvíli pryč. Zjistí, že ho mají dát pryč na stálo? Já bych zkoušela kocoura na noc nějak separovat, aby se mohl najíst i v noci. Pokud opravdu zlobil z hladu.


ono všechno nemá vždycky jednoduchý řešení, někdy to nemá řešení žádné. Berme tenhle pořad tak, že je to show na komerční televizi - nic víc Laughing kocour měl hlad, to bylo jasný, navíc kočka je kupodivu noční zvíře Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Reg



Založen: 25.03.2009
Příspěvky: 223
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 12. 2009 21:46:48
Odpovědět s citátem

Pěkný večer,
zahlídla jsem jen upoutávky, ale neměla jsem možnost sledovat celé. jen k připomínkám - náš Lála i přez to, že má možnost přístupu po celém bytě, do několika "předhřátých" postelí i krmení nonstop - stejně se v noci probouzí a chodí dělat binec - huláká po bytě a škrábe na vchodové dveře. někdy jej musím násilím zababušit k sobě do postele a nedovolit mu odejít, aby usnul a dal pokoj a i my i sousedi mohli spát. také charles, který byl u nás na záletech pravidleně ve tři hodiny ráno opouštěl vyhřátou postel a chodil škrábat na dveře od pokoje či od balkonu.
Podotýkám, že tohle dělají bez ohledu na to, zda cítí za dveřmi konkurenci.
Jenže toto jsou nekastrovanci, těžko říct, zda by tohle jako kastráti dělali. A také netuším, zda kocourci z polepšovny byli s a nebo bez Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 12. 2009 0:41:59
Odpovědět s citátem

Taky jsem se dívala a nechápala, co vlastně řeší za problém. Mě taky kočky občas v noci hulákají, obzvlášť Olivka dovede být pěkně otravná, tak ji holt vyhodím z ložnice, otočím se na druhý bok a spím dál. Jinak misky s vodou a granulkami mají všude, kde se mohou vyskytovat, aby si mohli zobnout kdykoliv dostanou hlad. Nevím, co řešili. Nepochopila jsem to.

Taky jsem si řekla po shlédnutí, že se chtěli zviditelnit a ukázat se v televizi, že o nic jiného nešlo. Vždyť paní řekla, že pryč by kocourka nedali ani za nic. Jen na 1-2 noci k rodičům, co to udělá. To není řešení a ani to řešení nepřinese. A vůbec, bylo to o ničem, jaký problém.

Většinou všichni v noci chrní, ale taky někdy dostanou chuť se mazlit, tak je holt pomazlím a zase usnu. No a když je toho moc, tak zlobiče z ložnice vyhodím jinam, ať si bzíká tam. Pak ho to přejde a rozhodne se znovu spát. U nás se prostě v noci spí. I když je nás docela dost.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Sfinxie



Založen: 03.07.2009
Příspěvky: 267
Bydliště: Österreich

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 12. 2009 18:57:58
Odpovědět s citátem

Zdravim!

Tak jsem na ten porad koukla a pripada mi to celkem smesne. Kocourek vypada celkem hladove. Myslim, ze reseni je uplne jednoduche. Britaky krmit v jedne mistnosti a sphynxe v jine mistnosti. Sphynxici potrebujou tak i tak mnohem vic zradla nez ostatni rasy. Takze oddelit a sphynxum poradne nalozit plny talir a je po problemu. Laughing Dat jim poradny kousek rostenky a ty Whiskas nesmysly si muzou strcit za usi! Wink
_________________
Marketa Kraut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
polakova



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 7

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 12. 2009 23:42:17
Odpovědět s citátem

Teď jsem shlédla díl 27. Polepšovna mazlíčků a nestačím se divit.....

Člověk, který si pořídí sphynxe a zavře ho na noc do jedné místnosti (nebo se tam aspoň neřešilo, jestli spí s nimi a nebo je zavřený jinde- spíš bych řekla, že je jinde) to nechápu. Sphynx je přísavka, která potřebuje stále kontakt s člověkem. S náma spí v posteli a ne jenom on i ostaní briťulky a misky mají stále plné. Sphynxové přeci jedí často a hodně, protože mají rychlé spalování..... Paní doktor je možná odborník na psy, ale na kočičky se měli obrátit na někoho jiného. Můj názor. Hrozně ráda bych chtěla tu rodinku s kočikama vidět. Pán si s nimi hraje i 3/4 hodiny denně ? Se sphynxíkem ? Myslím, že mi dáte za pravdu, že toto plemeno vyžaduje pozornost neustále..... a ne 3/4 hodiny.....
_________________
AndreaP
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Jana Babická



Založen: 17.04.2006
Příspěvky: 238
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 12. 2009 9:39:38
Odpovědět s citátem

S náma spí v posteli a ne jenom on i ostaní briťulky a misky mají stále plné. Sphynxové přeci jedí často a hodně, protože mají rychlé spalování..... Paní doktor je možná odborník na psy, ale na kočičky se měli obrátit na někoho jiného. Můj názor. Hrozně ráda bych chtěla tu rodinku s kočikama vidět. Pán si s nimi hraje i 3/4 hodiny denně ? Se sphynxíkem ? Myslím, že mi dáte za pravdu, že toto plemeno vyžaduje pozornost neustále..... a ne 3/4 hodiny.....[/quote]

Nemůžeme si všichni myslet, že právě náš režim je ten nejlepší a jediný možný. U někoho kočky v posteli spí - u někoho ne, někdo má volný bufet - někdo krmení přiděluje, někdo má pro kočky místnost - někdo je má i v talíři. Správné je to, co komu vyhovuje, co je možné a co je nutné. Nemůžeme ukazovat náš "model " kočka v posteli s plnou miskou po celý den, jako jediný správný, můžeme říct že nám to tak vyhovuje.
Paní doktorka je odborník na chování zvířat - možná byste se divili, jak dokáže vysvětli to či ono chování zvířete majeteli, který si myslí, že se zvíře/kočka musí chovat tak, jak on si představuje Laughing Někdy jsou ty naše představy dost mimo a ona se je snaží vysvětlit a najít řešení. Tady si myslím, že se nevychází ze základní věci - kočka je noční lovec - a ať je v posteli nebo ne. Kočky se sice dost přizpůsobí režimu rodiny, ale ne 100% a tak proč se noční aktivitě divit - to si myslím že je škoda, že tam nepadlo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 12. 2009 14:26:16
Odpovědět s citátem

Nemůžeme si všichni myslet, že právě náš režim je ten nejlepší a jediný možný. U někoho kočky v posteli spí - u někoho ne, někdo má volný bufet - někdo krmení přiděluje, někdo má pro kočky místnost - někdo je má i v talíři. Správné je to, co komu vyhovuje, co je možné a co je nutné. Nemůžeme ukazovat náš "model " kočka v posteli s plnou miskou po celý den, jako jediný správný, můžeme říct že nám to tak vyhovuje.
Paní doktorka je odborník na chování zvířat - možná byste se divili, jak dokáže vysvětli to či ono chování zvířete majeteli, který si myslí, že se zvíře/kočka musí chovat tak, jak on si představuje Laughing Někdy jsou ty naše představy dost mimo a ona se je snaží vysvětlit a najít řešení. Tady si myslím, že se nevychází ze základní věci - kočka je noční lovec - a ať je v posteli nebo ne. Kočky se sice dost přizpůsobí režimu rodiny, ale ne 100% a tak proč se noční aktivitě divit - to si myslím že je škoda, že tam nepadlo.[/quote]

Konečně nějaký rozumný přístup. Také se mi nezdálo, že by se této kočičce dělo něco nepřístojného, či podobně nedobrého.
Já bych jen ještě dodala, že považuji za nešťastnou kombinaci britek a sphynxů v jedné místnosti. Ten, kdo to v pohodě zvládá budiž, ale tady mi přišlo, že majitelé dostatečně nezabezpečí to, aby se tento sphynxí kocourek do syta sám nerušeně najedl bez toho, aby ho britky "převálcovaly". Podotýkám, že to uvádím, jen v tomto daném případě (v této dané domácnosti), protože vím, že spousta z vás tyto dvě plemena doma chováte a funguje to Wink . Stačilo trošku zaexperimentovat s tím, co by vyhovovalo jak lidem, tak čičinám, ale oni evidentně ještě moc nezkusili Rolling Eyes
_________________

www.britaci.estranky.cz


Naposledy upravil Karin Š. dne 28. 12. 2009 14:28:37, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
RadkaK



Založen: 17.07.2007
Příspěvky: 382
Bydliště: Červený Kostelec - Náchodsko

Předmět: Re: Polepšovna mazlíčků
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 12. 2009 15:48:20
Odpovědět s citátem

No já si taky myslím, že je nešťastné řešení to,že jsou sphynxové dohromady s briťákama v jedené místnosti bez možnosti jít si kam je potřeba. Máme několik sphynxů a v jedné místnosti se taky neshodnou. A hlavně jsem se divila tomu, že paní říkala, že není celý den doma a pak se nemá divit, že v noci zlobí, když celý den spí a nemá lidskou společnost, kterou potřebuje k životu. Jo a procházky zrovna na letiště mi taky přijdou trochu divné, kočky žijící doma asi nemají rámus letiště moc rádi. Souhlasím spíš s tím, že se panstvo chtělo nějakým způsobem zviditelnit v TV.
_________________
Radka a kočičáci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 12. 2009 18:38:15
Odpovědět s citátem

Tak ty procházky na letiště za zvuku rachotící helikoptéry mě tedy taky jaksi dostaly, nemyslím si že je to pro kočičáka, duší a geny ostražitého lovce, to pravé ořechové.

Jinak jsem schválně uvedený pořad zkoukl ještě jednou, páč poprve jsem to sledoval jedním okem, no a závěr paní doktorky byl vcelku jasný a nekompromisní, kocourek řve hlady. Což ostatně znám z vlastní zkušenosti a od té doby co kočičákům nasypu na noc plnou misku, je v noci klid, vylezou, pochroupou, zalezou.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (52x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top