Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

povaha pro výstavu


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
hedvikas



Založen: 02.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: povaha pro výstavu
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 14:40:51
Odpovědět s citátem

Zdraím všechny majitele a chovatele těchto úžasných a zárověň opovrhovaných kočičáků.
Pro mě osobně se tito naháči staly láskou na první pohled. Bývala jsem pouze pejskař a čičiny v naší rodině se vyskytovali jen sporadicky.. Nalezené kotě, jedno také v popelnici. Některé u nás byli delší dobu, některé zmizely a jedno z nich je již 12tiletá dáma. CoCky byl první kočičák, který byl zakoupen a i s PP. Nelituji, je to naprosto nepopsatelné, být ve společnosti takto úžasného tvorečka.
Nikdy mě nelákali výstavy, také mi přišlo, že se na ně Cocky povahově nehodí - je trochu plašan, hysterik, nemusí moc lidí a má rád svůj klid. Čim dál tím častěji mě ale napadá, že bych to zkusila. Chci proto pár rad od Vás zkušených?
: Mohu začít s výstavami v roce a půl kočičáka?
: Jak mám začít, nemám absolutně představu, jak to chodí.
: PP mám od TICA
: Má se kočičák jakkoli připravovat?
: Jaké veškeré očkování má mít, popř testy? (jsme již objednáni na HCM)

Předem všem děkuji za jakoukoli radu.
hedvikas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 15:34:07
Odpovědět s citátem

Pro začátek bych doporučoval prostudovat tato vlákna, neboť tam je vše zodpovězeno:

http://www.kotatko.net/index.php?view=byrokratuvKoutek
http://www.kotatko.net/index.php?view=slabikarChovatele
http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=630
http://www.kockysphynx.cz/kocici-radce.html

No a tady je odkaz na kalendář výstav:
http://mainecoon.webgarden.cz/image/9852080

Co se týká konkrétních dotazů, určitě nejlépe poradí chovatel od kterého kočičák je (předpokládám paní Varousová), nebo spousta úspěšných vystavovatelů zde z fóra Smile

Jinak proč nezačít, vždyť sestřička Cocca dosáhla nádherných výstavních úspěchů Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 15:58:06
Odpovědět s citátem

Ono by nebylo od věci nejdříve nějakou výstavu absolvovat bez kocoura.

Mimochodem kvůli výstavě vyšetření na HCM mít nemusí, ale musí být plně naočkovaný včetně vztekliny. Výstavní zvířata hodně chovatelů očkuje i proti plísním. Někde vyžadují čip-to se dozvíte v propozicích-do ciziny jedině s čipem.

Musí mít zastřižené drápky, čisté uši-veterináři při přejímce kontrolují. Musí být zdravý. S sebou musíte mít jeho očkovací průkaz, pro všechny případy potvrzení o zaplacení klecného. nutnou výbavu do klece-záclonky, malý, nejlépe krytý pelíšek, malou kadibudku, mističku na vodu a granulky, stelivo, granule. Potřeby na péči-ubrousky na vytření očí a uší, třeba uchošťoury nebo co používáte, v případě sphynxe beru vlhčené ubrousky. Mám vždy s sebou papírové utěrky a kapesníčky. Doporučuji zakoupit termopodložku

http://www.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose/polstare/termopolstarky/123471

kdyby byla v hale zima. Mám dvě a jsou v provozu neustále.

Příprava-no je dobré naučit kocouře jakýsi "výstavní postoj", aby věděl, co se s ním bude dít-to mám z vlastní zkušenosti, kdy já to Adama neučila a pak na své první výstavě se mi pořád choulil do náruče a snažil se ocucávat mi krk Rolling Eyes Proto doporučuji nejdříve absolvovat výstavu bez kočky, podívat se, jak to tam chodí, jak se dané plemeno má předvádět-ideální by bylo domluvit se s nějakým "starým výstavním harcovníkem", který by vás zaučil, jako mně kamarádka Jana (díky, Jani )Smile

Věk rozhodující není, jde jen o to, že když na výstavy jezdí kocouř od kotiska, ví, co ho čeká, a některý si to umí vyloženě užívat-ví, že je krásný a dává to všem najevo. No a jiný si výstavy neoblíbí nikdy a bude to pro něj pouhopouhý stres. Pak je na vás, zda takové zvíře budete chtít dál vystavovat-vy nemusíte, jen chcete (stejně jako já). To nebudete vědět, dokud ho na tu výstavu nevezmete.

Jinak si přečtěte odkazy, co dal do svého příspěvku Olda.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 19:22:13
Odpovědět s citátem

Ano naše Cocca ( Camilka) byla moc úspěšná. Paní Varousová asi moc neporadí. Ona je spíš přes ty pesany Very Happy
Jen bych doporučila zařadit ještě Ověřovací třídu. přece jen je PP z TICA. O tu se žádá paní Šimkovou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hedvikas



Založen: 02.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 21:30:38
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Ano naše Cocca ( Camilka) byla moc úspěšná. Paní Varousová asi moc neporadí. Ona je spíš přes ty pesany Very Happy
Jen bych doporučila zařadit ještě Ověřovací třídu. přece jen je PP z TICA. O tu se žádá paní Šimkovou.




Zdravíme sestřičku Camilku a gratulujeme nejen k velkým úspěchům, ale i k čerstvému rodičovství.. Smile.
hedvikas a bráška Cocky (Kokeš)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 21:36:16
Odpovědět s citátem

Zdravíme sestřičku Camilku a gratulujeme nejen k velkým úspěchům, ale i k čerstvému rodičovství.. Smile.
hedvikas a bráška Cocky (Kokeš)[/quote]

Děkujeme za gratulaci. Mimča jsou super. Už s nimi začíná být zábava.
Také zdravíme Kokeše, doufám, že to je ten, co se mu tááák líbila moje tkaničková mikina Laughing Nechtěl se mě pustit, když jsme si byli pro Camču.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hedvikas



Založen: 02.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 1:01:50
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Zdravíme sestřičku Camilku a gratulujeme nejen k velkým úspěchům, ale i k čerstvému rodičovství.. Smile.
hedvikas a bráška Cocky (Kokeš)


Děkujeme za gratulaci. Mimča jsou super. Už s nimi začíná být zábava.
Také zdravíme Kokeše, doufám, že to je ten, co se mu tááák líbila moje tkaničková mikina Laughing Nechtěl se mě pustit, když jsme si byli pro Camču.[/quote]

Je to možné, že je to můj Kokeš... Smile.
Tkaničky a provázky miluje stále.
Věřim, že miminka jsou úžasná.. Jsou to nádherní ufonci, obzvlášť sphynxí koťátka v houfu musí být výborní...

Co se týká Cockyho a výstav - nevím, zda to zmákne. Je to nervóza, počurá se pokaždé, když je v bedýnce v autě a jedeme k vetovi. Navíc celou cestu prořve a já ho musím mít na sedadle spolujezce v bedýnce a držet ho za ruku (přední tlapku). Když nedržim, řve jak hysterka.
Ještěže mám automat... Laughing
Je takový od mala, myslela jsem, že to přejde, ale je to stále stejný..
Sad.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 3:35:41
Odpovědět s citátem

hedvikas napsal:
Co se týká Cockyho a výstav - nevím, zda to zmákne. Je to nervóza, počurá se pokaždé, když je v bedýnce v autě a jedeme k vetovi. Navíc celou cestu prořve a já ho musím mít na sedadle spolujezce v bedýnce a držet ho za ruku (přední tlapku). Když nedržim, řve jak hysterka.
Ještěže mám automat... Laughing
Je takový od mala, myslela jsem, že to přejde, ale je to stále stejný..
Sad.


Co se týká toho cestování tak nevím nevím. U nás Narinka snáší cestování úplně v pohodě, stočí se v přepravce do klubka a prospí celou cestu, ovšem kluci se mi při delší cestě nejen pozvrací, ale do toho se i pos..., takže naše nedávné větší několikahodinové cestování k vetovi kvůli vyšetření HCM byla vcelku katastrofa a horor, prostě cestování není jejich šálek kávy Rolling Eyes
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 8:58:46
Odpovědět s citátem

Naše Regina se v přepravce taky vždycky pozvrací i pokaká. Jenže tam je to horší, je to Mainka a její čištění je horší, než u naháčků. Cool A to přsto, že jezdí od mala skoro každý víkend na chatu.
Ale pokud Kokešovi vadí přepravka, tak nevím, jak se mu bude líbit v kleci Question Asi to budete muset zkusit. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 9:20:20
Odpovědět s citátem

A proč s Cockym chcete jezdit na výstavu? Osobně nemám kocoura chovného a ani to nemám v plánu a na výstavu bych ho v žádném případě nebrala. Osobně jsem se bez něj na pár výstav byla podívat a moc mě to tedy nenadchlo. Raději se chodím kouknout sama.

A pokud píšete, že je plašan a hysterik, tak ho budete výstavou a cestou zbytečně stresovat. Bude muset strávit několik hodin zavřený v kleci a kolem budou korzovat davy lidí. Nic to nepřinese ani jemu, ani Vám.

A to pominu rizika, že na výstavě může něco chytit. Od rýmy po plíseň.

Takže můj názor je, pokud na výstavu nepotřebujete, nejezděte. Už proto, že máte kocourka takové povahy. Doma mu bude líp Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 12:31:37
Odpovědět s citátem

Já osobně si to myslím taky. Není-li výstava nutností kvůli chovnosti, tak u zvířete-plašana-bych se na to vybodla. Ale je to na vás..........
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 13:17:42
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já osobně si to myslím taky. Není-li výstava nutností kvůli chovnosti, tak u zvířete-plašana-bych se na to vybodla. Ale je to na vás..........

Ono si nás to myslí více. Very Happy Ale vzhledem k debatě na vedlejším vlákně se k potřebě či nepotřebě výstav pro každou kočku už nějak asi nevyjadřujeme. Laughing Laughing Laughing
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 13:56:05
Odpovědět s citátem

Pavlína M. napsal:
Ono si nás to myslí více. Very Happy Ale vzhledem k debatě na vedlejším vlákně se k potřebě či nepotřebě výstav pro každou kočku už nějak asi nevyjadřujeme. Laughing Laughing Laughing


Já myslím že právě toto není případ vedlejšího vlákna, poněvadž hedvikas píše že to chce zkusit, né že musí, a vo vo vo tom to je Wink Toto rozhodnutí je na každém, jak tu svoji kočenu vidí, jestli to pro ni nebude zbytečně stresující. Určitě jsou kočeny, které si výstavy užívají a naopak... maximálně člověk po první výstavě přijde na to, že bude kočičáku doma lépe, no a nebo bude od té doby o dalšího nadšence víc Smile
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína M.



Založen: 09.08.2008
Příspěvky: 127
Bydliště: Havířov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 14:02:10
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:

Já myslím že právě toto není případ vedlejšího vlákna, poněvadž hedvikas píše že to chce zkusit, né že musí, a vo vo vo tom to je Wink

Není, proto tam bylo tolik smajlíků.. Laughing Laughing Laughing
_________________
Pavlína & ROYAL DREAM
Věřím, že kočky jsou duše vrácené na svět.
Jsem si jist tím, že kočka by se dokázala procházet po obláčku, aniž by se propadla.
(Jules Verne)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 14:18:37
Odpovědět s citátem

No Pavlíno, abych pravdu řekl, já si nedovedu představit, že bych s klukama měl někam takhle jet, jak jsem psal výše, stačí delší cesta a hrůza, poblijí se, pokadí.... minulé cestování za vetem mi Charlie škaredě odstonal, takže si říkám, že mi to za to riziko nestojí.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 14:21:10
Odpovědět s citátem

Některé kočky si to umí užívat-třeba Pepíček Jany-prostě vědí, že jsou krásní a blahosklonně dovolují lidem, aby je obdivovali Very Happy a dělá jim to dobře. Já když viděla Pepíčka, co předvádí před posuzovatelem, byla jsem z něj na hadry Razz - umí se prostě předvést - sahá packou na posuzovatele, tváří se jak jelimánek, prostě komediant první třídy. V kleci se chová jako doma, je mu šumafuk, co se kolem děje. Tenhle kocour mě pokaždé dostane Smile - a nejen mně. A je navíc doopravdy krásnej (a ví to, pacholek Wink ). I v autě v přenosce je jako doma, prostě to je správný výstavní kocour, který s tím nemá problém.

Můj kocour s výstavami problém má, chová se jako pako, vůbec jsem ho nepoznávala, vrčel i na mně, na posuzovatele až tak ne, ale přívětivě se taky netvářil, dával mi prostě dost najevo, že to nechce. Máme šampióna a skončila jsem. S ním už nikdy nikam nepojedu. A to není vyloženě žádný plašan, naopak doma je to naprostý suverén, cesty autem mu nevadí, v cizím prostředí je hned jako doma, ale výstavy prej NE. No tak ne.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
hedvikas



Založen: 02.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 14:48:54
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
A proč s Cockym chcete jezdit na výstavu? Osobně nemám kocoura chovného a ani to nemám v plánu a na výstavu bych ho v žádném případě nebrala. Osobně jsem se bez něj na pár výstav byla podívat a moc mě to tedy nenadchlo. Raději se chodím kouknout sama.

A pokud píšete, že je plašan a hysterik, tak ho budete výstavou a cestou zbytečně stresovat. Bude muset strávit několik hodin zavřený v kleci a kolem budou korzovat davy lidí. Nic to nepřinese ani jemu, ani Vám.

A to pominu rizika, že na výstavě může něco chytit. Od rýmy po plíseň.

Takže můj názor je, pokud na výstavu nepotřebujete, nejezděte. Už proto, že máte kocourka takové povahy. Doma mu bude líp Wink


Je to víceméně tlak od okolí, proč to jako nezkusit. Je to můj berušák a samozřejmně bych ráda, kdyby někdo ofiko oznámil, že je krásnej.. Smile.
Ale nejsem z těch, co by to lámal přes koleno. Když by ho to mělo deprimovat, tak na to kašlu...
Chtěla jsem vědět, co všechno by nás čekalo.. Znám jen lehce výstavy psů.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 15:45:08
Odpovědět s citátem

hedvikas napsal:
Silvie OK napsal:
A proč s Cockym chcete jezdit na výstavu? Osobně nemám kocoura chovného a ani to nemám v plánu a na výstavu bych ho v žádném případě nebrala. Osobně jsem se bez něj na pár výstav byla podívat a moc mě to tedy nenadchlo. Raději se chodím kouknout sama.

A pokud píšete, že je plašan a hysterik, tak ho budete výstavou a cestou zbytečně stresovat. Bude muset strávit několik hodin zavřený v kleci a kolem budou korzovat davy lidí. Nic to nepřinese ani jemu, ani Vám.

A to pominu rizika, že na výstavě může něco chytit. Od rýmy po plíseň.

Takže můj názor je, pokud na výstavu nepotřebujete, nejezděte. Už proto, že máte kocourka takové povahy. Doma mu bude líp Wink


Je to víceméně tlak od okolí, proč to jako nezkusit. Je to můj berušák a samozřejmně bych ráda, kdyby někdo ofiko oznámil, že je krásnej.. Smile.
Ale nejsem z těch, co by to lámal přes koleno. Když by ho to mělo deprimovat, tak na to kašlu...
Chtěla jsem vědět, co všechno by nás čekalo.. Znám jen lehce výstavy psů.


To samozřejmě chápu, že to chcete "zkusit". Ale Cocky by z toho určitě odvázáný nebyl, Vy asi ve finále taky. A jak už jsem psala výše, minimálně riziko nachlazení či chycení nějaké nemoci by mě spolehlivě, být Vámi, odradilo. Připadá mi to zbytečné. A to "že je krásnej" víte sama nejlépe. Mimochodem, v galerii jsem zahlédla jeho fotky a je fakt krásnej Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 15:56:26
Odpovědět s citátem

Ještě bych doporučovala, jeďte se na nějakou výstavu podívat. Přesně toto totiž mě osobně od vystavování (s našim prvním kocourkem jsem ještě o výstavách uvažovala) odradilo.

Nehledě na to, že znovu upozorňuji, že pokud máte sphynxe plašánka a necítí se dobře mimo domov, tak ho tím budete jen stresovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hedvikas



Založen: 02.01.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 21:29:53
Odpovědět s citátem

Já všem děkuji za cenné rady od znalých a protřelých... Smile.
Po všem, co zde bylo psáno, jsem se rozhodla, že opravdu nejprve mrknu na výstavu sama bez potencionálního výstavního mačičáka... Smile.
Pokud se mi to zalíbí (asi bude záležet také, na jakou se dostanu), hlavně chci, aby tam případně byli zastoupeni i nahatci, tak bych to s Kokešem zkusila a uvidíme, co on na to.. On je sice plašan, ale na druhou stranu se někdy rád předvede - je to hérečka... Umí sedět jak sfinga, zatáhne hlavu jak želvička, naběhnou vrásky a s přimhouřenýma očkama pozoruje, kdo všechno ho obdivuje. Myslím, že je trochu i narcis Laughing . Je zlatej, není to třeštiprdlo, chová se velice elegantně, tváří se u všeho jak aristokrat, jen když vítá a žádá popř. o dobrůtku, tak popustí uzdu fantazii a vříská jak opička.
Je to prostě úžasné plemeno kočky, takovou osobnost jsem nikdy nezažila. Všechny kočiny byli něčím fajn, byli členy rodiny, ale Cockyho něžná komunikace tlapkami, jemným zamňouknutím a mimikou jsou neopakovateným zážitkem.. Spousta mojich přátel si zpočátku myslela, že je nemocný, nebo se ho i štítí, jiní jsou fascinováni a někteří již uvažují také o pořízení sphynxe. Tahle kočka opravdu nenechá nikoho chladným a buď se zalíbí abnormálně, nebo naopak..

hedvikas
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (45x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (28x)
4
Kočičí jména (27x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (24x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (21x)
8
Jak se naučit vybírat mýtné (21x)
9
Seznam kočičích kaváren (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top