Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kočkoalba a galerie


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Kočkoalba a galerie
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 10:41:43
Odpovědět s citátem

Dobrý den,ráda si prohlížím kočkoalba a galerii fotek chlupáčů Myslím si však, že v poslední době někteří přispívatelé nemají soudnost.Posílají fotky, které bych já vymazala ze svého alba a né je posílala do veřejného fotoalba.Fotky nic neříkající, špatně vybrané,dublované záběry,nic neříkající momentky bez špetky vtipu. Snad se někdo chytne za nos, nebo ne ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 15:10:13
Odpovědět s citátem

Hezký den!
Za sebe musím říct, že se mi fotky v galerii v poslední době moc líbí. Mám moc ráda "akční" fotky, na kterých nejsou zachyceny jen "kočky ležící a spící", ale kočky v pohybu, v přírodě, se zvláštním výrazem, detaily koček apod. Jistě, je to o vkusu a o názoru jednotlivce, ale já si naopak galerii chválím. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 17:34:12
Odpovědět s citátem

Mě teda poslední dobou přijde galerie taky faj. Ten pocit jako vy jsem měla v zimě, pořád spící kočky, stejná poloha z několika stran a třeba 50x.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 19:43:27
Odpovědět s citátem

Ono ty akční fotky jsou taky záležitostí foťáku-mým Olympusem fotku kočky v pohybu neudělám ani omylem. Stačí aby při focení otočila hlavu a už je na fotce místo hlavy šmouha. A kupovat nový foťák jen kvůli fotkám do galerie, to se mi tedy doopravdy nechce. Takže moje fotky jsou a budou neakční. Pokud to bude více lidem vadit, tak třeba žádné.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Martina A+A



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 20:48:47
Odpovědět s citátem

Myslela jsem si, jake mám pěkné fotky koček, než jsem uviděla někerá fota v Kočkogalerii. Je asi fakt, že nestačí pěkný model Smile , musí být i dobry foťák. Kdybych se rozkrájela, tak takové ostré fotky detailů obličeje nikdy se svým foťákem neudělám Sad . Ale to nevadí, já se nevzdám a příležitostně budu Kočkogalerii zasobovat svými krasavicemi. Jestli se někomu nelíbí, tak ať se nedívá a jde někam na výstavu Saudka nebo do třba do Národní galerie! Já se na ostatní kočky ráda podívám Smile .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 4. 2009 21:40:03
Odpovědět s citátem

No já to asi napsala blbě Confused ...
Co se týče konkrétně mých fotografických schopností, ty by nevylepšil ani nejskvělejší fotoaparát Very Happy

Ale nechápala jsem dost dobře, které fotky mixatko kritizovala, v poslední době je v galerii dost pestrých, mimo jiné akčních fotek, které sice nejsou vždy profi, jsou třeba trošičku neostré, ale přesto dokonalé. Nebo fotky kočen v přírodě, v trávě, na stromech, detaily apod.

Ale to jsem se za sebe jen ohradila proti hodnocení, cituji:

"Posílají fotky, které bych já vymazala ze svého alba a né je posílala do veřejného fotoalba.Fotky nic neříkající, špatně vybrané,dublované záběry,nic neříkající momentky bez špetky vtipu."

Každopádně, jak jsem psala výše, jde o věc vkusu a názoru. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: kočkoalba a galerie
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 19:09:13
Odpovědět s citátem

Tak mám takový dojem,že pochvala děvčat na výborné fotky v galerie to zakřikla.To kvantum nic neříkajících fotek kočiček v klecích to je děsné,mám pocit,že to je provokace,fotky jsou z výstav za poslední čtyři roky.A v galerii mají být fotky čičin,se tam také objevily fota cen,zverlit mne opravdu nezaujal!Přimlouvala bych se pokud to jde,všechno smazat,navíc jsou všechna fota bez autora,tzn anonymní!!!!



Bětka,Barunka,Maruschka a Matěj(BBMM)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 19:10:24
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Mě teda poslední dobou přijde galerie taky faj.



No asi jsem to zakřikla Sad Již druhý den se v galerii objevuje nepřeberné množství fotek kočiček v kleci z výstav starých několik let. Sad A dneska přibylo dokonce i stelivo Sad Musím se ptát, toto jsou ty nejlepší kočkovité fotky, pro jejichž vkládání je galerie určena???
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Milena



Založen: 09.01.2009
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha Lužiny

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 19:21:47
Odpovědět s citátem

Tak už včera jsem chtěla k tomuto tématu napsat, že mi naopak galerie v poslední době - asi s přicházejícím jarem a lepším světlem - připadá zajímavá. Rozhodně kvalitnější fotky a i témata oproti zimnímu spánku přinesla oživení. Jaké bylo dnes mé překvapení, když jsem našla galerii zahlcenou více než padesáti fotkami koček v klecích, tak pokud bychom měli hodnotit funkci galerie, tak toto já bych považovala za nudu. Popis jednotlivých druhů je dobrý v atlasu koček, ale galerie by měla, dle mého názoru, obsahovat něco jiného - to , co tam až do včerejška v posledních týdnech bylo. Pokud se autor fotek chce pochlubit svými kočičáky, měl by si je hlavně dát do alba a do galegie dát jen to nejlepší a opravdu zajímavé. Nějak se mi nezdá, že kočky v kleci jsou opravdu to "nejzajímavější".
_________________
Kryšpín & Elisha & Yorik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
vetka.M



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 125
Bydliště: Kuřim

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 4. 2009 19:47:12
Odpovědět s citátem

Také mě to rozzlobilo. Chápu, když se chce někdo pochlubit a umístí pár hezkých fotek SVÉ kočky z výstavy do galerie, ale jen tak bez rozmyslu (nebo škodolibým úmyslem?) galerii zahltit fotkami cizích koček a dokonce kokard a steliva....maximálně přiřadit ke konkrétní akci, ale toto je moc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2009 13:34:55
Odpovědět s citátem

Vůbec jsem netušila, že lze fotku přitlapkovat anonymně...Vždyť je tam heslo, ne?
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina A+A



Založen: 06.04.2009
Příspěvky: 11

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2009 13:50:31
Odpovědět s citátem

No, možná by ty fotky z výstavy mohl někdo promáznou. Některé jsou tam dvakrát, jiné zase nejsou moc vydařené, a koneckonců, většinou tam nejsou ani naši kočičáci......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 4. 2009 15:31:15
Odpovědět s citátem

Raika napsal:
Vůbec jsem netušila, že lze fotku přitlapkovat anonymně..


Jde to, protože fotka se nepřiřazuje do Alba ke kočičákovi, ale pouze k akci - tj. k výstavě ... přímý odkaz, kam se vlastně fotka umísťuje - http://www.modrykocour.cz/events-item.php?id=490
Ovšem pokud se současně zaškrtne i políčko "Vložit do galerie", tak se fotka zobrazí i v ní. Pokud by zaškrtnuto nebylo, fotka by se zobrazovala pouze u té konkrétní akce (viz http://www.modrykocour.cz/events.php vpravo jsou informace o akcích, kam se přidávaly tenhle měsíc fotografie).
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mixatko.v



Založen: 23.01.2008
Příspěvky: 95
Bydliště: hranice

Předmět: Kočkogalerie
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2009 18:50:21
Odpovědět s citátem

Před třemi měsíci jsem psala o tom, že v kočkogalerii jsou podle mého názoru fotky, které tam nepatří,například šest-sedm fotek jednoho kocoura v téměř totožných pozicích. Můj názor se nesetkal s kladným ohlasem, což vůbec nevadí. Dobré je, že se situace radikálně zlepšila a v Kočkogalerii jsou většinou moc povedené obrázky.Že by se někdo přeci jen chytil za nos ?
Kočky mám moc ráda,všechna plemena a moc ráda a často si kočkogalerii prohlížím. Milí kočkofotografové a fotografky, jste dobří ! Foťte, posílejte, ale prosím i nadále nezapomínejte, že méně znamená někdy více!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Emily



Založen: 10.06.2009
Příspěvky: 151

Předmět: Re: Kočkogalerie
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 2. 2010 11:33:02
Odpovědět s citátem

[quote="mixatko.v"]Před třemi měsíci jsem psala o tom, že v kočkogalerii jsou podle mého názoru fotky, které tam nepatří,například šest-sedm fotek jednoho kocoura v téměř totožných pozicích.

S tym maximalne suhlasim!!!! Podla mna by sa to malo nejako regulovat.
Ale inak je tam vela krasnych fotiek a aj velmi vtipnych Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top