Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Výstava 13-14.ÚNOR - Clarion hotel Praha 9

Fórum: Výstavy

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: Výstava 13-14.ÚNOR - Clarion hotel Praha 9
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 1. 2010 11:54:13
Odpovědět s citátem

Protože nefungují stránky Českého svazu chovatelů, propozice na únorovou výstavu najdete na http://www.kockypraha8.websnadno.cz/ . Uzávěrka je 28.1., veškeré info na 773 999 352 nebo mailu venclikova@seznam.cz
zdravím a doufám že se uvidíme se spoustou z vás
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: Re: Výstava 13-14.ÚNOR - Clarion hotel Praha 9
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2010 11:37:46
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
Protože nefungují stránky Českého svazu chovatelů, propozice na únorovou výstavu najdete na http://www.kockypraha8.websnadno.cz/ . Uzávěrka je 28.1., veškeré info na 773 999 352 nebo mailu venclikova@seznam.cz
zdravím a doufám že se uvidíme se spoustou z vás


Musím napsat velikou pochvalu pořadatelům výstavy. Nádherné prostředí a především komfortní zázemí (počínaje parkováním a konče WC) a jako památka na výstavu pěkný diplom za jehož grafickou úroveň se nemusím stydět. Takže veliké díky a za rok zase moc ráda přijedu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2010 11:47:55
Odpovědět s citátem

Rovněž chci pochválit krásné prostředí , pěkně se i nakupovalo, dobrý nápad s náramky místo klasické vstupenky ... jenom jedna drobnost mi kalila radost ... proč ty vězeňské drátěné klece? Pohled na lidi šťouchající a píchající do vystavovaných zvířátek mi rval srdce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 2. 2010 12:01:30
Odpovědět s citátem

Taky se přidávám s chválou na tuto výstavu. Budu se těšit a doufat, že takové super prostory budou příště zase. Vše u nosu, za pusinku a komfortní. Děkujeme
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 15:52:25
Odpovědět s citátem

lucbic napsal:
Rovněž chci pochválit krásné prostředí , pěkně se i nakupovalo, dobrý nápad s náramky místo klasické vstupenky ... jenom jedna drobnost mi kalila radost ... proč ty vězeňské drátěné klece? Pohled na lidi šťouchající a píchající do vystavovaných zvířátek mi rval srdce.

Jsme moc rádi, že se vám na výstavě líbilo, budeme se snažit příští rok získat stejný prostor, i když finanční náročnost, jak si asi většina dokáže představit, je značná. Drátěné klece - ono neexistuje moc jiných alternativ - dřevěné klece se nedají dobře dezinfikovat (hlavní problém) a jsou nehorázně těžké a sklo vepředu je velmi nebezpečné při přepravě a manipulaci s klecemi - je velmi snadno rozbitné. Plexi se poškrábe, takže přes něj je nakonec špatně vidět a navíc to tenčí se prohýbá a rádo vypadává z rámečků (jako třeba u slovenských klecí). Takže ono moc na výběr není ... pokud Vás napadne nějaká skvělá inovace, napište a můžeme to probrat - dobrých nápadů není nikdy dost...
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 15:58:35
Odpovědět s citátem

Dloubání do koček se už probíralo tuším na Spynxím foru. Došlo se k tomu, že by bylo dobré, aby návštěvníci byli ohleduplní a děti vychované. Nic jinéh s tím nenaděláme. Já jsem měla na kleci přivázaný igelit a dokonce mi ho někdo odvázal a sundal. A nebyla jsem jediná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 17:13:44
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
lucbic napsal:
Rovněž chci pochválit krásné prostředí , pěkně se i nakupovalo, dobrý nápad s náramky místo klasické vstupenky ... jenom jedna drobnost mi kalila radost ... proč ty vězeňské drátěné klece? Pohled na lidi šťouchající a píchající do vystavovaných zvířátek mi rval srdce.

Jsme moc rádi, že se vám na výstavě líbilo, budeme se snažit příští rok získat stejný prostor, i když finanční náročnost, jak si asi většina dokáže představit, je značná. Drátěné klece - ono neexistuje moc jiných alternativ - dřevěné klece se nedají dobře dezinfikovat (hlavní problém) a jsou nehorázně těžké a sklo vepředu je velmi nebezpečné při přepravě a manipulaci s klecemi - je velmi snadno rozbitné. Plexi se poškrábe, takže přes něj je nakonec špatně vidět a navíc to tenčí se prohýbá a rádo vypadává z rámečků (jako třeba u slovenských klecí). Takže ono moc na výběr není ... pokud Vás napadne nějaká skvělá inovace, napište a můžeme to probrat - dobrých nápadů není nikdy dost...


dobré odpoledne všem,
ani mně to nedá. Výstava byla naprosto bez konkurence. Rozsáhlé prostory, prodejci měli dost místa a spoustu zásob, dokonalé zázemí. Opravdu tleskám a všem kteří se podíleli na této výstavě děkuji. Co se týká klecí, tak to už tady opravdu bylo probráno, ale jako nápad pro příští výstavu mám tento: nikdy nepouštět posuzovatele ve 14.00 na oběd. Ono jim to potom s plným žaludkem moc rychle nejde a BIS která trvá do večerních hodin je dlouhá a je škoda, že netrpělivci nevydrží a odjedou domů.

Very Happy přeji všem hezké odpoledne
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 18:09:19
Odpovědět s citátem

Ale mě se tam fakt líbilo Smile Postesknutí nad klecemi spíš mířilo na nezdvořáky, je mi jasné, že problematika klecí asi nemá moc řešení. Každopádně výstava super, jen tak dál Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena C.



Založen: 21.08.2007
Příspěvky: 209

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 18:15:41
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
... jako nápad pro příští výstavu mám tento: nikdy nepouštět posuzovatele ve 14.00 na oběd. Ono jim to potom s plným žaludkem moc rychle nejde a BIS která trvá do večerních hodin je dlouhá a je škoda, že netrpělivci nevydrží a odjedou domů.

Very Happy přeji všem hezké odpoledne
Hanka Blažková


Laughing Laughing Laughing nebo-li dokud neposoudí všechny vystavovatele, nedostanou oběd Laughing Laughing Laughing Já teda byla jen v neděli a to odsejpalo, BIS začala docela brzy na to, že ještě někdo ve 1/4 na 4 posuzoval. To teda oceňuju ty, kteří ručně vypisovali diplomy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 2. 2010 18:59:04
Odpovědět s citátem

Alena C. napsal:
Blažková Hana napsal:
... jako nápad pro příští výstavu mám tento: nikdy nepouštět posuzovatele ve 14.00 na oběd. Ono jim to potom s plným žaludkem moc rychle nejde a BIS která trvá do večerních hodin je dlouhá a je škoda, že netrpělivci nevydrží a odjedou domů.

Very Happy přeji všem hezké odpoledne
Hanka Blažková


Laughing Laughing Laughing nebo-li dokud neposoudí všechny vystavovatele, nedostanou oběd Laughing Laughing Laughing Já teda byla jen v neděli a to odsejpalo, BIS začala docela brzy na to, že ještě někdo ve 1/4 na 4 posuzoval. To teda oceňuju ty, kteří ručně vypisovali diplomy.


.....a proto ještě jednu - všem velký dík za krásný zážitek
Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lenka V.



Založen: 15.03.2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Úžice u Kralup n.Vlt

Předmět: foto z výstavy
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2010 16:09:42
Odpovědět s citátem

pár (46) krásných fotek z výstavy od Aprilmouse na http://aprilmouse.foto24.cz/clarion/ipage00001.htm [/url]
_________________
Lenka Venclíková
Dee burmilky
silver & golden
www.burmilla.snadno.eu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: foto z výstavy
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2010 17:11:58
Odpovědět s citátem

Lenka V. napsal:
pár (46) krásných fotek z výstavy od Aprilmouse na http://aprilmouse.foto24.cz/clarion/ipage00001.htm [/url]




Ty fotky jsou úžasné,díky za ně:-)


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (26x)
2
Přinesení (13x)
3
Editorial 19. června 2006 (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top