Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

granulky ACANA


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: granulky ACANA
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 8:40:29
Odpovědět s citátem

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, do teď jsem krmila naše dva kluky, Barmy krmivem PROPLAN, ty jim jedou, ale chtěla bych změnu, konzervy už nejí a změna granulí by jim prospěla, bohužel Nutram nejí, tak bych chtěla zkusit Acanu, má s tím někdo z vás zkušennost? Díky za info, postřehy. Lucie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Simírek
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 9:26:14
Odpovědět s citátem

Zkušenosti mám Very Happy Simírkovi jedou všechny druhy pro něj určené, dávám mu buď ještě pro koťata, je mu 10 měs. nebo pro dospělé, nebo pro kastráty a můžu říct, že mu chutnaj a co jsem četla, jsou hodně kvalitní, takže je klidně zkuste! Smile
Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 9:34:13
Odpovědět s citátem

Já mám také s Acanou zkušenost. Bohužel, to jsou zatím jediné granule, které obě moje kočky odmítly, což je mi líto, protože je to cenově výhodná značka a přitom kvalitní s vysokým procentem masa.
Klidně Acanu zkuste, ale je to vždycky tak trochu sázka do loterie, pokud přinesete kočce nové granule, jestli s nimi uspějete.

Tak ať Acana chutná Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Simírek
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 9:46:23
Odpovědět s citátem

Nejlepší je osvědčená taktika Wink přidat mu nejdřív nové granule do těch jeho oblíbených a postupně podíl zvětšovat, no a když je nebudou jíst vůbec, vždycky je komu to věnovat... Smile
Odpovědět 
Zarucha



Založen: 30.08.2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha 6

Předmět: K acaně
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 10:15:07
Odpovědět s citátem

O Acaně už se ve fóru docela hodně mluvilo, Lusilko, doporučuju projet spousty příspěvků k tématu Čím krmit, Granule, Střídání granulí atd.

Zarucha Acanu moc nebere, víc jí chutnají granulky Hills Science Plan. Vždycky lze doporučit koupit nejmenší balení, co mají, a vyzkoušet - smíchat s dosavadními granulemi a uvidíte. Je fakt, že Zara v případě Hills smíchaného s granulemi Whiskas spapala všechno, a teď už baští Hills samotný, u acany vyzobala granule, který znala, a Acana zůstala významně ležet v misce Twisted Evil . Zkoušela jsem to několikrát, vždy se stejným výsledkem, a nakonec Acanu spapal kocouř sousedky Razz Takže uvidíte sama Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: všem velký dík
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 8. 2006 10:26:14
Odpovědět s citátem

MOC VÁM DÍKY, ZA VAŠE POSTŘEHY, INFO, ZKUSÍM ACANU A UVIDÍM, PRÁVĚ, ŽE JE I LEVNĚJŠÍ A JE STEJNĚ KVALITNÍ JAKO PROPLAN, ČI JINÉ, JAK UŽ TU BYLO PSÁNO, TAK UVIDÍME, CO TI NAŠI MLSOUNI NA TO BUDOU POVÍDAT. URČO ZKUSÍM MENŠÍ BALENÍ A PAK SE UVIDÍM. DÍKY A VŠEM KOČIČÁKŮM KOČIČÁŘŮM ZDAŘ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavlína



Založen: 09.11.2004
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 12:31:35
Odpovědět s citátem

my krmíme Acanou už dlouho a holkám moc chutná, ale musíme míchat dietní s normálníma, protože z Dorotky se stává pěkná koule.Smile))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2006 13:24:01
Odpovědět s citátem

Pavlína napsal:
my krmíme Acanou už dlouho a holkám moc chutná, ale musíme míchat dietní s normálníma, protože z Dorotky se stává pěkná koule.Smile))


Very Happy no to se musím smát, jelikož naši kluci po kastraci tak ztloustli, že jsou taky jak koule, mají oba 6 kg, takže macani.
právě jsem přemýšlela nad light stravou, tak vyzkouším, hned zítra ji koupím.
Zdravím Vás všechny Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2006 22:18:19
Odpovědět s citátem

Když jsem začínala z kočkami a nic jsem o krmení nevěděla, dávala jsem kočičákům Whiskas v domnění, že je to fajn.
Pak jsme po doporučení přešli na Acanu a byl to velký skok o úroveň nahoru. Kočkám se krásně zlepšila srst a zakulatili se. Když jsem si pořídila kočičku na chov, přešli jsme na Hill's a můžu říct, že nastal opět velký skok!!!
Všechny kočičky se dostaly do špičkové kondice. Na Hill's nedám dopustit.

Takže...Acana ano, určitě je o hodně lepší než barvená supermarketová krmiva, ALE pořád se kvalitativně nedá srovnávat se špičkovými krmivy. Acana je prostě slušné premiové krmení.

Zkoušeli jsme ještě další druhy superprémiovek, ale Hill's přijímají všechny kočičky nejlépe. (Po jiných druzích měla vždy některá kočka průjem nebo zvracela)
Nyní vyzkoušíme Biomill, tak jsem zvědavá Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Re: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2006 6:47:41
Odpovědět s citátem

Adéla napsal:
Když jsem začínala z kočkami a nic jsem o krmení nevěděla, dávala jsem kočičákům Whiskas v domnění, že je to fajn.
Pak jsme po doporučení přešli na Acanu a byl to velký skok o úroveň nahoru. Kočkám se krásně zlepšila srst a zakulatili se. Když jsem si pořídila kočičku na chov, přešli jsme na Hill's a můžu říct, že nastal opět velký skok!!!
Všechny kočičky se dostaly do špičkové kondice. Na Hill's nedám dopustit.

Takže...Acana ano, určitě je o hodně lepší než barvená supermarketová krmiva, ALE pořád se kvalitativně nedá srovnávat se špičkovými krmivy. Acana je prostě slušné premiové krmení.

Zkoušeli jsme ještě další druhy superprémiovek, ale Hill's přijímají všechny kočičky nejlépe. (Po jiných druzích měla vždy některá kočka průjem nebo zvracela)
Nyní vyzkoušíme Biomill, tak jsem zvědavá Smile


Ahojky, díky za příspěvek, no musím říct, že ještě, že jsem klukům koupila jen menší balíček ACANY, jelikož jak jsem ho ráno nasypala do misky, tak odpoledne miska zůstala netknutá, potvory, prostě jim nevoněla a ani nechutala, takže zpět k Purině k ProPlankám a basta fidlil Člověk jim to chce zpestřit, ale jedí stále dokola to samé, už ani konzervy a syrové maso nechtějí, potvůrky. Hillsky jsem také chtěla zkusit, asi k tomu brzy dojde Smile)
Mějte se všichni, kočičákové - krásné. Lucka Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2006 7:26:49
Odpovědět s citátem

Osobně razím heslo - Vyhovuje, neměním, nezpestřuji, neexperimentuji!
Nezdá se mi, že pokud kočce některé granule vyloženě chutnají - vyjídají je až do prázdné misky, že by potřebovala změnu. Pokud jim něco plně vyhovuje, chutná, nezvracejí, neprůjmují, tak je změna granulí poměrně zbytečná.
Co se týká "nechuti" k experimentálnímu balíčku, jde také o to, že kočiny mají citlivější trávicí ústrojí, takže změny značek granulí by měly probíhat postupně přisypáváním nových do starších, v rozmezí 7-14 dnů, na některých obalech to dokonce i zmiňují. Následkem rychlé změny může být zvracení a průjmy.

April
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Lusilka



Založen: 05.10.2005
Příspěvky: 106
Bydliště: Šumperk

Předmět: Re: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2006 7:52:32
Odpovědět s citátem

April napsal:
Osobně razím heslo - Vyhovuje, neměním, nezpestřuji, neexperimentuji!
Nezdá se mi, že pokud kočce některé granule vyloženě chutnají - vyjídají je až do prázdné misky, že by potřebovala změnu. Pokud jim něco plně vyhovuje, chutná, nezvracejí, neprůjmují, tak je změna granulí poměrně zbytečná.
Co se týká "nechuti" k experimentálnímu balíčku, jde také o to, že kočiny mají citlivější trávicí ústrojí, takže změny značek granulí by měly probíhat postupně přisypáváním nových do starších, v rozmezí 7-14 dnů, na některých obalech to dokonce i zmiňují. Následkem rychlé změny může být zvracení a průjmy.

April


Jo jo, máte pravdu, jsem toho samého názoru, vím, že se mají postupně přisypávat nové do starých, ale v tom momentě jsem to opomněla, až druhý den, mi to trklo, ale už bylo pozdě, nechutili jim. Nevadí, ProPlanky jsou suprové - ve všem, takže vše zůstává při starém. Krásný den Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Adéla



Založen: 07.09.2006
Příspěvky: 277
Bydliště: moravské luhy a háje :)

Předmět: Re: :)
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 9. 2006 10:51:54
Odpovědět s citátem

Taky se mi osvědčilo zbytečně neměnit granule, když kočkám chutnají a vše je v pořádku.... Smile
Na Biomill jsem slyšela hodně chvály, navíc můžu využít výhod chovatelského klubu, tak po dlouhé době zas vyzkoušíme něco nového... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
160cm



Založen: 21.02.2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Praha

Předmět: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 2. 2007 22:51:52
Odpovědět s citátem

Acanou jsem krmila kocicku jako kote. Zpocatku ji moc chutnala (rozhodne vic nez Royal Canin), ale po nejake dobe se ji asi trochu zajedla (a to ji granule jen k snidani...) Nejvic ji chutnal Hills tunakovy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pewis



Založen: 30.11.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: orlová

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 11. 2007 8:52:35
Odpovědět s citátem

Tyto granulky jsou sice "jen" prémiovky, ale rozhodně jsou kvalitní. Řada malých zverimexů je dává na váhu a ty bych nekupovala - nikdy nevíte, co tam přimíchávají, aby ušetřili. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2009 17:11:15
Odpovědět s citátem

Já jsem se dlouho rozhodovala, co lepšího kočenám koupit, normálně dostávají Whiskas a Friskies. Tak jsem se byla zeptat v obchůdku, jestli má paní prodavačka Ontario, které jsem si vyhlídla. To neměla, ale nabídla mi Acanu půlkilovku, že ji mám vyzkoušet a Matynka baštila okamžitě a bez míchání starých a nových. Tak buď jí chutnají, a nebo ji Bart a Miuša nepustí ke granulím, tak měla tak velký hlad. Tak uvidíme, jaké budou pokroky a změny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 12. 2009 21:28:54
Odpovědět s citátem

Po Whiskasu a Friskies musíte po maximálně 3 týdnech vidět opravdu veliký skok, speciálně nová Acana je dobrá receptura a je super, když Vám to kočena baští. Friskes je podprůměrné krmivo a Whiskas na tom svým složením není o nic lépe, bohužel stále mnoho lidí dá na masáž reklamou - na kterou tyto firmy mají... Na opravdu kvalitní krmiva, RC, Hills, ANF... - tam neuvidíte "mediální masáž", stačí, že si to řeknou chovatelé a prodávají se samy Surprised
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: Re: granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2009 10:49:43
Odpovědět s citátem

mystiquefleur napsal:
Já jsem se dlouho rozhodovala, co lepšího kočenám koupit, normálně dostávají Whiskas a Friskies. Tak jsem se byla zeptat v obchůdku, jestli má paní prodavačka Ontario, které jsem si vyhlídla. To neměla, ale nabídla mi Acanu půlkilovku, že ji mám vyzkoušet a Matynka baštila okamžitě a bez míchání starých a nových. Tak buď jí chutnají, a nebo ji Bart a Miuša nepustí ke granulím, tak měla tak velký hlad. Tak uvidíme, jaké budou pokroky a změny.


Acana by měla být teď už opravdu v dobrém poměru kvalita/cena, takže pokud Vám ji kočky baští, je to fajn. U nás se toto krmivo nechytlo.

U Miušky sledujte, zdali granule opravdu kouše, maiňáci mají tendenci menší granule polykat a to pro zoubky není dobré.
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: Re: granulky
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 12. 2009 15:53:43
Odpovědět s citátem

No, mám takový dojem, že opravdu nekousala. ale u misky se vystřídali všichni tři a vyluxovali ji do poslední granule, tak teď už nevím, jestli to byla Miuša a nebo Maty

adelnik napsal:
mystiquefleur napsal:
Já jsem se dlouho rozhodovala, co lepšího kočenám koupit, normálně dostávají Whiskas a Friskies. Tak jsem se byla zeptat v obchůdku, jestli má paní prodavačka Ontario, které jsem si vyhlídla. To neměla, ale nabídla mi Acanu půlkilovku, že ji mám vyzkoušet a Matynka baštila okamžitě a bez míchání starých a nových. Tak buď jí chutnají, a nebo ji Bart a Miuša nepustí ke granulím, tak měla tak velký hlad. Tak uvidíme, jaké budou pokroky a změny.


Acana by měla být teď už opravdu v dobrém poměru kvalita/cena, takže pokud Vám ji kočky baští, je to fajn. U nás se toto krmivo nechytlo.

U Miušky sledujte, zdali granule opravdu kouše, maiňáci mají tendenci menší granule polykat a to pro zoubky není dobré.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2010 18:54:42
Odpovědět s citátem

Konečně jsem kočiskám koupila tu Acanu, kuřecí, a rovnou 18 kg. Myslela jsem si, že doma je jestě dost Friskiesu a Whiskasu, které jedly předtím, ale jaksi jsem zjistila, že nám zbývá asi tak kilo granulí a nemám ty nové s čím smíchat.
Bart ty granule moc baštit nechce z misky, ale když je aportuje, tak žere jak o duši.

V Acaně a whiskasu prý je rozdíl co se týče obilovin. bart je dost tlustý, pomůže mu tohle lepší krmivo zhubnout? nebo toto nemá vliv a záleží pouze na tom, jestli jsou ty granule classic nebo light verze?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2010 9:47:33
Odpovědět s citátem

mystiquefleur napsal:


V Acaně a whiskasu prý je rozdíl co se týče obilovin. bart je dost tlustý, pomůže mu tohle lepší krmivo zhubnout? nebo toto nemá vliv a záleží pouze na tom, jestli jsou ty granule classic nebo light verze?


Zkušenost z fora i má vlastní je, že po nových Acanách se spíše přibírá.

Obiloviny v granulích nemají moc vliv na váhu, na tu má vliv obsažený tuk.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: hubnutí
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2010 8:01:14
Odpovědět s citátem

Tak snad alespoň nepřibere, když nezhubne. Já jim chtěla koupit něco výživnějšího, kvalitnějšího, v přijatelné ceně. hubnutí je až na jiném místě... Děkuju za radu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2010 12:34:55
Odpovědět s citátem

Ahojky...
Tak Acana se u nás uchytila, ale šelmy přestaly jíst konzervy. jen trochu zobnou a pak už je maso nezajímá.
Máte někdo zkušenosti s tím, že by po změně na jiné, lepší granule (nemusí být jen acana) odmítaly vaše šišiny maso? Jestli je to třeba jen dočasné nebo apod?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Re: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2010 12:48:25
Odpovědět s citátem

mystiquefleur napsal:
Ahojky...
Tak Acana se u nás uchytila, ale šelmy přestaly jíst konzervy. jen trochu zobnou a pak už je maso nezajímá.
Máte někdo zkušenosti s tím, že by po změně na jiné, lepší granule (nemusí být jen acana) odmítaly vaše šišiny maso? Jestli je to třeba jen dočasné nebo apod?


U nás to bylo přesně naopak. Celou dobu jsem krmila Hill's a k tomu ráno a večer dostala maso (Shiny Cat) nebo kapsičku. Vždycky to tak decentně olízala, maso víceméně jedla. Když jsme zkusily Acanu, tak ta ji asi plně neuspokojovala, tak začla být jak prokopnutá, co se konzerviček a kapsiček týče. Jsem ještě neviděla, aby honila kousky kapsičky i pod talířkem, kam se ji zuřivým hltáním dostaly. Když jsme se vrátily zpět k Hill's, tak je z ni zase mlsná obludka, která kolikrát i to maso nedojí a nehcá ho tam okorat.

Řekla bych, že je to prostě tím, že kočině granule buď plně vyhovují a pak nemá moc choutky na nic jiného, nebo to není pro ni to pravé ořechové, tak se dojídá jinde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mistle



Založen: 03.03.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Acana
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2010 19:23:14
Odpovědět s citátem

Smeny napsal:


U nás to bylo přesně naopak. Celou dobu jsem krmila Hill's a k tomu ráno a večer dostala maso (Shiny Cat) nebo kapsičku. Vždycky to tak decentně olízala, maso víceméně jedla. Když jsme zkusily Acanu, tak ta ji asi plně neuspokojovala, tak začla být jak prokopnutá, co se konzerviček a kapsiček týče. Jsem ještě neviděla, aby honila kousky kapsičky i pod talířkem, kam se ji zuřivým hltáním dostaly. Když jsme se vrátily zpět k Hill's, tak je z ni zase mlsná obludka, která kolikrát i to maso nedojí a nehcá ho tam okorat.

Řekla bych, že je to prostě tím, že kočině granule buď plně vyhovují a pak nemá moc choutky na nic jiného, nebo to není pro ni to pravé ořechové, tak se dojídá jinde.


Tak my máme úplně stejnou zkušenost. Krmíme kočkouna odmalinka Hillskama a nijak neprojevuje zájem o maso/konzervy. Přitom u chovatelky byl zvyklý na vařené kuřecí a granule skoro nejedl. Teď když mu dáme konzervu (zkoušeli jsme všechny možné značky, i to samotné vařené kuřecí) a jediné co alespoň olízne jsou Shiny cat. A sní to jen málo kdy. Tak možná to bude jak říkáte, že pokud granule kočce vyhovují, tak nemá na nic ostatního chuť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2010 8:10:42
Odpovědět s citátem

Ty potvůrky dokud dostávaly Whiskas, tak zvládli 400g konzervu ve trojko za 5 minut a než misky dostaly, málem mě sežraly nadšením, že bude maso. A ještě jim to bylo málo.
a teď ani neotravujou, že chtějí maso, pro 3 jim stačí sotva půl konzervy. Takže jim asi Acana vyhovuje. Zvykly si na ně překvapivě rychle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
mystiquefleur



Založen: 05.11.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Opava

Předmět: zápach z tlamy a granule
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 4. 2010 11:23:17
Odpovědět s citátem

Dotaz pro ty, co krmíte Acanou jako já: Stalo se někomu z Vás, že po těchto granulích smrdí kočkám z tlamy?

Mia a Bart, jen otevřou tlamu, tak omdlívám. Je jedno, jestli se jen přede mnou lížou nebo na mě mňaučí, ale je to hrůza. Nevím, jestli mám hledat příčinu v granulích nebo někde jinde...
Jo, není to zápach dočasný granulový, že se právě najedly, ale pernamentní a úplně jiný - vražedný, než jak "voní" granule...

Díky za odp...
Mystique a Bart, Mia, Maty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top