Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

odčervovací pasta pro koťata - učinkuje ?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
babulka



Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 42

Předmět: odčervovací pasta pro koťata - učinkuje ?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 19:19:41
Odpovědět s citátem

ahoj všem, před týdnem od nás odcházelo domů koťátko , které bylo řádně očkováno a odčerveno. A dnes jsem se od nových páníčků dozvěděla ,že museli na veteriku a koťátko je začervené. Připadám si jako nezodpovědný chovatel a hledám chybu ale nenacházím ...
Koťátka byla všechna odčervena 3x pastou banminth katze , podle aktuální váhy + něco maličko navíc .... jiné koťátko zatím problémy nemá,ale začala jsem se toho děsit ..., zda se neobjeví další.
Nevíte čím by to mohlo být .... zítra mi paní napíše přesný druh parazitů , ale říkala něco o patazitech co mají králíci . My doma máme , ale jen kočku, kocoura a rybičky. Kočku i kocourka jsem odčervovala spolu s koťátky ...nemáte někdo podobnou zkušenost ? Díky za odpovědi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: odčervovací pasta pro koťata - učinkuje ?
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 19:40:04
Odpovědět s citátem

babulka napsal:
ahoj všem, před týdnem od nás odcházelo domů koťátko , které bylo řádně očkováno a odčerveno. A dnes jsem se od nových páníčků dozvěděla ,že museli na veteriku a koťátko je začervené. Připadám si jako nezodpovědný chovatel a hledám chybu ale nenacházím ...
Koťátka byla všechna odčervena 3x pastou banminth katze , podle aktuální váhy + něco maličko navíc .... jiné koťátko zatím problémy nemá,ale začala jsem se toho děsit ..., zda se neobjeví další.
Nevíte čím by to mohlo být .... zítra mi paní napíše přesný druh parazitů , ale říkala něco o patazitech co mají králíci . My doma máme , ale jen kočku, kocoura a rybičky. Kočku i kocourka jsem odčervovala spolu s koťátky ...nemáte někdo podobnou zkušenost ? Díky za odpovědi


Je možné,když jste odčervovali stejným odčervovadlem vícekrát tak přestává mít účinnost,proto se doporučuje odčervovadla měnit.Já jednou značkou odčervím max.dvakrát a potom odčervuji jiným.

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
babulka



Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 19:50:47
Odpovědět s citátem

ano odčervovala jsem jední přípravkem jednou ve 4 týdnu po druhé v 6 týdnu a potom 10.týdnu - tuto pastu doporuči vet. - Značku prý změnit až po čtvrt roce, ale to už je na nových páníčcích
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 20:14:15
Odpovědět s citátem

babulka napsal:
ano odčervovala jsem jední přípravkem jednou ve 4 týdnu po druhé v 6 týdnu a potom 10.týdnu - tuto pastu doporuči vet. - Značku prý změnit až po čtvrt roce, ale to už je na nových páníčcích



Tak já nic nevím,že by se měla značka měnit až po čtvrt roce.Odčervovadlo má určitou dobu působnosti,podle mne lze po této době opětovné odčervení provádět již jinou značkou.Koťata jsem také odčervovala pastou,ale dospělé kočeny odčervuji spot-onem a při každém odčervení jiným.Odčervuji jednou za půl roku.Vice o odčervování se dá prostudovat zde.Je to plně vyčerpávající.


http://www.modrykocour.cz/stranka.php?id=1005


BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
babulka



Založen: 08.07.2008
Příspěvky: 42

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2010 13:31:52
Odpovědět s citátem

Tohle už jsem měla právě dávno nastudované ... jen mě zarazila tato příhoda a vyvedla z míry. Ještě se mi to nestalo a připadala jsem si jako nezoodpovědný množitel co něco tvrdí a ono je to jinak. Tak jsem hledala jestli jsem něco opravdu neudělala špatně. Naštěstí po dnešním mailu od nové paničky koťátka už jsem klidnější. Veterinář paní vysvětlil, že jsem odčervovala správně a kvalitně ... jen koťátko si zareagovalo jinak a prý se to stává . Ostatní by takové problémy mít neměla ... uf Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (74x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (30x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (28x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (26x)
7
Mrouskání kočky (říje) (23x)
8
Mňoukání a štěkání (22x)
9
Kočka a umění. 10. díl: 20. století (21x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top