Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Vykonavani potreby mimo kocici WC

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: Vykonavani potreby mimo kocici WC
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 12:51:28
Odpovědět s citátem

Ahoj, mam uz asi mesic velky problem s kocickou. Je ji 7 let. V byte zije jeste s jednou kockou a psem. Doma se nic nezmenilo, vse je pri starem. Kocka najednou zacala mocit a kakat mimo sve WC. Vyzkousela jsem i jine kockolity ale nepomohlo. Mame dve WC a nepomohlo. Kocka navstevuje zem vedle WC nebo jde na hadr co do sprchace. Je to silne obtezujici. Zkusila jsem i obojek s feromony, ale bez uspechu. Prosim muze nekdo poradit?? Uz to nezvladam a pokud to pujde dal budu muset dat kocku z domu ven a jelikoz bydlim az v podkrovnim byte a okolo domu je spousta jinych kocek, nebude mit ani moznost se najist, protoze venku ji to snedi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:06:07
Odpovědět s citátem

Pěkný den,
doporučuji odebrat moč a poslat na rozbor - navštívit veterináře.
Kočička většinou tím, že začne být nečistotná,dává najevo nějaký problém,často to právě bývá zdravotní problém-zánět močového měchýře,infekce v močovodech aj.
Uvědomte si prosím,že kočička vám to nedělá schválně!Ona neví,jak vám to má říct a možná proto je nečistotná.To je první,čím bych začala- pokud její sedm let,je to velmi pravděpodobné.
Nevím co jste myslela tím,že venku by jí to snědli,ale každopádně pokud je zvyklá žít celý život v bytě,život venku by pro ni nejspíš v tak vysokém věku znamenal hrozný stres a dost možná i smrt.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Vykonavani potreby mimo kocici WC
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:07:04
Odpovědět s citátem

KimBee napsal:
Ahoj, mam uz asi mesic velky problem s kocickou. Je ji 7 let. V byte zije jeste s jednou kockou a psem. Doma se nic nezmenilo, vse je pri starem. Kocka najednou zacala mocit a kakat mimo sve WC. Vyzkousela jsem i jine kockolity ale nepomohlo. Mame dve WC a nepomohlo. Kocka navstevuje zem vedle WC nebo jde na hadr co do sprchace. Je to silne obtezujici. Zkusila jsem i obojek s feromony, ale bez uspechu. Prosim muze nekdo poradit?? Uz to nezvladam a pokud to pujde dal budu muset dat kocku z domu ven a jelikoz bydlim az v podkrovnim byte a okolo domu je spousta jinych kocek, nebude mit ani moznost se najist, protoze venku ji to snedi.


To si děláte legraci? Co když třeba tímto chováním upozorňuje na nějaký zdravotní problém?? Navštívila jste veterinu? Kočička nemá moc jiných způsobů, jak na sebe jinak upozornit. Beru, že to asi není nic příjemného, ale pokud jste na veterině nebyla - předpokládám z toho, že to nezmiňujete, ale o výhozu už uvažujete, tak to mě zaráží. Sedmiletou kočku zvyklou žít v bytě přece nemůžete jen tak vyhodit ven!! A ještě se zeptám, zdali je kastrovaná?
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:12:57
Odpovědět s citátem

Na veterine jsem byla a o nejakem rozboru mi nic nerekli. Jen kdyz chodi aspon na hadr tak ji tat ten hadr do wc a obalamutit ji tim. Nebudte na me hned zly, kocky miluju nadevse ale obcas clovek proste uz take nezvlada. Psala jsem si o radu ne o vitky.
Cetla jsem ted jednu diskuzi, kde se vse obratilo jako hned tady proti me. Proc?
Kocky i psa mam kastrovane.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:19:04
Odpovědět s citátem

Tak uz jsem dohodnuta pres tel. se sestrou z veteriny, ze privezu vzorecek moci. Doufam ze se mi to podari nejak odebrat.
Nezlobte se za reakci, ale jsem opravdu zoufala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:23:18
Odpovědět s citátem

citace:
Cetla jsem ted jednu diskuzi, kde se vse obratilo jako hned tady proti me. Proc?
Protože chcete kočku po 7mi letech v bytě vyhodit ven.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:27:44
Odpovědět s citátem

Obe kocky jeste pred dvema lety byly venku normalne, ted uz jsou ale doma z bezpecnostnich duvodu, je tu vetsi provoz aut a bala jsem se o jejich zivot.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 13:28:51
Odpovědět s citátem

KimBee napsal:
Tak uz jsem dohodnuta pres tel. se sestrou z veteriny, ze privezu vzorecek moci. Doufam ze se mi to podari nejak odebrat.
Nezlobte se za reakci, ale jsem opravdu zoufala.


Víte, ono je třeba napřed vše zvážit a hledat řešení dobré pro kočičku-vím že je to těžké,ale mně se nedávno v bytě poblil pes-no poblil,slabé slovo..měla jsem ji nahlídání,pokadila mi celý byt,všude nablila žaludeční šťávy a já měla strach co jí je...nakonec byla jen ve stresu z naší kočky:-D Věřte mi že uklízet psí hovínka a blitíčka rozšlapaná po bytě není nic moc práce,ale člověk musí přemýšlet taky PROČ to to zvířátko provedlo.
Moč nejlépe naberete tak,že až si kočička čupne na boek k čurání,strčíte po ní lžíci nebo něco takového.Nebo natáhnout ze stříkačky loužičku co udělá třeba na lině.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
KimBee



Založen: 16.01.2005
Příspěvky: 18
Bydliště: Varnsdorf

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 16:14:53
Odpovědět s citátem

JJ mate pravdu. Na vet mi rekli, ze moc nesmi byt starsi nez 20 minut, pote se rozpousti ripadne kameny apod. Proro musim s kocickou na sono a u toho ji odeberou moc rovnou z briska. Pry je to bezbolestne, ale pro me to bude zase slzave udoli Smile Takze dam pak vedet jak jsme dopadli.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 17:46:34
Odpovědět s citátem

Mě opravdu hodně naprudila ta věta, že ji vyhodíte ven, ještě s dodatkem, že se tam vůbec nedostane ke žrádlu! Za to přece nemůžete čekat chválu, či pozitivní reakce.
Jinak ten další postup je dobré řešení, držím palce a pak dejte vědět, jak jste dopadli, snad to nebude nic vážného.
_________________

www.britaci.estranky.cz


Naposledy upravil Karin Š. dne 17. 5. 2010 11:05:52, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 5. 2010 17:47:49
Odpovědět s citátem

Chodí - li na jedno místo, znamená to, že je čistotná a našla si namísto wc jinou alternativu a to buď z důvodů zdravotních nebo psychických. Zdravotní vyšetření je krok číslo jedna. Pokud se nenajde nic v moči, zkoušejte trus.
Až když zjistíte, že zdravotním problémem to není, můžeme se posunout dál.

To, že tu na vás někdo vyjel, tomu se nedivte. Na takovou reakci byste narazila na každém kočičím fóru, protože zmínka o tom, že kočku vyhodíte ven je v kontextu vašeho problému dost na pováženou Smile Každopádně dámy by nemusely být hned tak prudké. Nenapsala jste to přece proto, že byste chtěla kočku vyhodit, ale proto, že jste neviděla jiné řešení. Já ho, než jsem se začala o chov koček zajímat, také neznala a neznal ho tu ve svých začátcích nikdo, takže v tomto ohledu vám nemusí nikdo nic vyčítat a neřešte to. Člověk se pořád učí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
salome



Založen: 19.05.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: ostrava

Předmět: Re: Vykonavani potreby mimo kocici WC
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 5. 2010 21:09:51
Odpovědět s citátem

KimBee napsal:
Ahoj, mam uz asi mesic velky problem s kocickou. Je ji 7 let. V byte zije jeste s jednou kockou a psem. Doma se nic nezmenilo, vse je pri starem. Kocka najednou zacala mocit a kakat mimo sve WC. Vyzkousela jsem i jine kockolity ale nepomohlo. Mame dve WC a nepomohlo. Kocka navstevuje zem vedle WC nebo jde na hadr co do sprchace. Je to silne obtezujici. Zkusila jsem i obojek s feromony, ale bez uspechu. Prosim muze nekdo poradit?? Uz to nezvladam a pokud to pujde dal budu muset dat kocku z domu ven a jelikoz bydlim az v podkrovnim byte a okolo domu je spousta jinych kocek, nebude mit ani moznost se najist, protoze venku ji to snedi.


Běžte k veterináři!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (51x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Jak jsem na svoji paničku zase vyzrála! (19x)
4
Veterinární poradna: Syrové maso pro kočku? (19x)
5
Veterinární poradna: Rolnička u kočky (17x)
6
Kočičí jména (16x)
7
Plemena koček podle FIFe (16x)
8
HCM u koček - program PawPeds (16x)
9
Vyhlášení NEJ fotky června 2023 (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top