Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

vleze si do WC ale čůrá kolmo na zeď

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: vleze si do WC ale čůrá kolmo na zeď
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 5. 2010 18:17:54
Odpovědět s citátem

Mám problém se svým dvouletým siamáčkem. Před časem jsem si všimla že je načůráno i za záchůdkem, ale říkala jsem si že on si prostě někdy přidřepne tak na kraj že se mu to třeba mohlo povést trochu mimo. A ted ho vidím jak si sedne do toho WC, vyhrabe si jamku ale místo aby si přidřepnul a vyčůral se směrem dolů (jak to vždycky normálně dělal) tak zvedne zadek do vzduchu a celou dávku moči pustí na zeď! Ten postoj vypadá jakoby značkoval, ale vykastrovaný je již rok, a dosud nic takového nedělal. Co mám udělat aby zase čůral v sedě jako dřív? Pomohlo by kryté WC? Zas ale aby si nenačůral na záda Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: Re: vleze si do WC ale čůrá kolmo na zeď
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 5. 2010 22:41:13
Odpovědět s citátem

BlackOrchid napsal:
Mám problém se svým dvouletým siamáčkem. Před časem jsem si všimla že je načůráno i za záchůdkem, ale říkala jsem si že on si prostě někdy přidřepne tak na kraj že se mu to třeba mohlo povést trochu mimo. A ted ho vidím jak si sedne do toho WC, vyhrabe si jamku ale místo aby si přidřepnul a vyčůral se směrem dolů (jak to vždycky normálně dělal) tak zvedne zadek do vzduchu a celou dávku moči pustí na zeď! Ten postoj vypadá jakoby značkoval, ale vykastrovaný je již rok, a dosud nic takového nedělal. Co mám udělat aby zase čůral v sedě jako dřív? Pomohlo by kryté WC? Zas ale aby si nenačůral na záda Smile


Bohužel vás zklamu - nepomůže nic. Oba moji kocouři čůrají na stěnu záchodu, nějaké přidřepnutí - o tom nemůže být ani řeč. Otevřený záchod bych si u nás už nelajzla. Smiřte se s tím, že je vaše kočka křížená s čunčetem, jako ti naši.. tady se opravdu nedá s ničím poradit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2010 5:13:22
Odpovědět s citátem

Tento způsob močení je u kocourů a to i kastrovaných úplně normální a dokonce to dělají i některé kočky. Odnaučit se to nedá, je to jako byste chtěla chlapovi vysvětlit že je pro něj přece pohodlnější když si na WC sedne. Nezbývá než koupit pořádný krytý záchodek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2010 6:56:00
Odpovědět s citátem

Nám takhle čůrá kastrovaná kočka, dokonce to od ní okoukala i mladší kočka, která takhle NIKDY nečůrala. Pomůže krytý záchůdek, ale je nutné tam mít dvířka. My je tam zpočátku neměli a číča tou dírou čůrala vesele ven.
Můžu doporučit tento záchůdek :
http://prozviratka.cz/chovatelske-potreby/chovatelske-potreby-pro-kocky-toalety-toaleta-catit-design-modra-4480.html[/quote]
Mně jej poradila paní Alena V. a je naprosto skvělý. Některé kryté záchůdky mají totiž spoj mezi dolním a horním dílem nízko, takže při tomto způsobu močení zateče moč do spoje a mnohdy vyteče za záchůdkem.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
BlackOrchid



Založen: 31.12.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 5. 2010 10:52:26
Odpovědět s citátem

díky za reakce, já to netušila že takhle normál čůraj, protože doteďka čůral směrem dolů Laughing

Tak jo, tak jdeme do krytého záchůdku, akorát to bude chtít nějaký větší, jsou totiž zvyklí na obr toaletu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (15x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top