Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde jste všeci????


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 13:32:50
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Blažková Hana napsal:
Z mého pohledu a po přečtení všech příspěvků od založení tohoto fóra a po první sprše které se mi dostalo, toto fórum bylo prvotně založeno pouze za účelem scházení se lidí okolo chovatelské stanice koček Tyrell a paní Karolíny Leitnerové. Postupem času se zde začali scházet i majitelé sphynxíků z jiných chovatelských stanic. A z fóra "přátelského" se rázem stalo fórum "nepřátelské". Tak to cítím já a možná i více majitelů, kteří sem již také asi přestali chodit.


Dobré odpoledne Hanko,
myslím že jste to trefila a to "nepřátelství" jste vystihla vcelku přesně, neboť co se nahatého fóra modrého kocouře týká, nikdy se nejednalo o typické diskusní fórum, ale fanklub. Pro nikoho nic ve zlém, ale je to prostě tak Wink


no, a proto se lidé kteří si chtějí v přátelském duchu popovídat, poradit se a pochlubit svými miláčky scházejí na Facebooku aniž by se báli kdo je zase za příspěvek napadne a urazí. Pustí si mezi přátele pouze lidi se kterými chtějí být v kontaktu a je jim tam společně dobře. Já osobně nemám Oldo pocit, že jsem přišla o své soukromí. Je to čistě povídání o sphynxech a zveřejním zde pouze to, co chci aby lidé četli. Tak jaký je v tom rozdíl od MK ? Myslím, že žádný. Rozdíl je pouze v tom, že se zde scházím s chovateli sphynxů z celého světa a sama si rozhodnu, kdo v mé skupině přátel bude. A když se nedejbože zmýlím, tak ho prostě zablokuji a již nemá možnost moje příspěvky číst. Zároveň si sama rozhodnu, koho za kamaráda přijmu a koho ne.
Zkuste to, a možná mi dáte za pravdu

hezký den
Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 13:38:13
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
[proto se lidé kteří si chtějí v přátelském duchu popovídat, poradit se a pochlubit svými miláčky scházejí na Facebooku aniž by se báli kdo je zase za příspěvek napadne a urazí. Pustí si mezi přátele pouze lidi se kterými chtějí být v kontaktu a je jim tam společně dobře. Já osobně nemám Oldo pocit, že jsem přišla o své soukromí. Je to čistě povídání o sphynxech a zveřejním zde pouze to, co chci aby lidé četli. Tak jaký je v tom rozdíl od MK ? Myslím, že žádný. Rozdíl je pouze v tom, že se zde scházím s chovateli sphynxů z celého světa a sama si rozhodnu, kdo v mé skupině přátel bude. A když se nedejbože zmýlím, tak ho prostě zablokuji a již nemá možnost moje příspěvky číst. Zároveň si sama rozhodnu, koho za kamaráda přijmu a koho ne.
Zkuste to, a možná mi dáte za pravdu.


Něco na tom je, už jsem ve fázi testování Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 14:11:27
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Blažková Hana napsal:
[proto se lidé kteří si chtějí v přátelském duchu popovídat, poradit se a pochlubit svými miláčky scházejí na Facebooku aniž by se báli kdo je zase za příspěvek napadne a urazí. Pustí si mezi přátele pouze lidi se kterými chtějí být v kontaktu a je jim tam společně dobře. Já osobně nemám Oldo pocit, že jsem přišla o své soukromí. Je to čistě povídání o sphynxech a zveřejním zde pouze to, co chci aby lidé četli. Tak jaký je v tom rozdíl od MK ? Myslím, že žádný. Rozdíl je pouze v tom, že se zde scházím s chovateli sphynxů z celého světa a sama si rozhodnu, kdo v mé skupině přátel bude. A když se nedejbože zmýlím, tak ho prostě zablokuji a již nemá možnost moje příspěvky číst. Zároveň si sama rozhodnu, koho za kamaráda přijmu a koho ne.
Zkuste to, a možná mi dáte za pravdu.


Něco na tom je, už jsem ve fázi testování Wink

hele Oldo, když na to přišla ženská ve věku babiček, tak to asi nebude tak strašné Smile to zvládnete Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 14:14:33
Odpovědět s citátem

V tomto je možná ten zásadní problém a rozdíl ve vnímání.

Já fórum MK neberu jako fan klub nikoho - ale jako fórum, kde si přijde sphynx maniak pro radu a tu dostane. A je úplně jedno, od koho má kotě nebo s kým je kamarád, nebo není.

Pokud si někdo chce povídat, navzájem si chválit krásná koťátka a gratulovat ke každému titulu, souhlasím, MK není ten správný web a já se ráda přidám i tam, kde se takovýmto způsobem komunikuje. Uf, jen ta představa, že obecně na MK by uživatelé napříč plemeny takto přispívali a gratulovali ke každému vrhu a úspěchu je hrozná Wink ... Nebo že by btritkaři a jiné chtěli založit vlastní "sekci", protože i jejich plemeno je nějak odlišné od ostatních.

Např. - upřímně řečeno, měla jsem za to že tím, že jsem se stala jednou z moderátorek, tento dojem "fan clubu" trochu opadne. Není tajemstvím, že mám druhého kocourka (stejně jako prvního) od Ivany Rufenachtové. A také se netajím tím, že jsem v kontaktu i s Karolínou Leitnerovou, protože si jí za mnoho věcí velmi vážím. Škoda no, mám pocit, že efekt byl spíše opačný Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 14:34:57
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
V tomto je možná ten zásadní problém a rozdíl ve vnímání.

Já fórum MK neberu jako fan klub nikoho - ale jako fórum, kde si přijde sphynx maniak pro radu a tu dostane. A je úplně jedno, od koho má kotě nebo s kým je kamarád, nebo není. Twisted Evil


dobré odpoledne Silvie,
sphynx maniak si může přijít o radu na MK kamkoliv a vůbec to nemusí být sphynxí fórum. Pokaždé odpověď dostane napříč chovatelským spektrem. Zkuste se na to podívat takhle. A odpoví mu tam i majitelé sphynxů. Sphynxí fórum by mělo být o scházení se lidí, kteří toto plemeno vlastní. O svých radostech a starostech. Samozřejmě i o radách. Ale obrátit se o radu a dozvědět se ať si ji najdu, to opravdu nebude ten pravý přístup přátel jednoho plemene. To je přístup "jedněch" proti "druhým". A asi proto ti druzí našli k sobě cestu jinde.

nebuďte zklamaná, někdy se holt nezadaří

Hanka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 6. 2010 15:05:31
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

sphynx maniak si může přijít o radu na MK kamkoliv a vůbec to nemusí být sphynxí fórum. Pokaždé odpověď dostane napříč chovatelským spektrem. Zkuste se na to podívat takhle. A odpoví mu tam i majitelé sphynxů.


V tom naprosto souhlasím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 19:07:10
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:
Z mého pohledu a po přečtení všech příspěvků od založení tohoto fóra a po první sprše které se mi dostalo, toto fórum bylo prvotně založeno pouze za účelem scházení se lidí okolo chovatelské stanice koček Tyrell a paní Karolíny Leitnerové. Postupem času se zde začali scházet i majitelé sphynxíků z jiných chovatelských stanic.


K tomu můžu jen dodat, že toto fórum založila Blanka Dubská, majitelka Croniho od neznámého chovatele/fantoma od benzínové pumpy a Sebíka Venustus od Dany Kouřilové. Přidávali se postupně lidé se Sphynxy od Venustus, Atton Moravia, Tyrell a dalších stanic, které vznikaly.
Mě to příjde jako celkem logický postup a ne jako ničí fanklub. Nikdo nikoho nenutil a nenutí tu být, myslím, že všichni jsou dospělí a svéprávní, aby se sami rozhodovali. Já v tom nevidím problém, jak odstartovalo toto fórum a kým. A narozdíl třeba od Facebooku tu nikdo žádnou selekci lidí kdo tu smí být a kdo ne nedělá, což je dobře. Všichni mají stejnou šanci.

Co se týká moderování, tak chci jen veřejně napsat, že jsem to nebyla já, kdo sdělil paní Blažkové, že je zde reklama nežádoucí. Nevím, kdo z moderátorů to byl. Chlubilo se tu v minulosti víc lidí miminky, novými Sphynxy odkudkoliv a nikdy jsem v tom neviděla problém.

Ještě níže napíši víc svých názorů k tomuto, ale ne jako reakci na tento příspěvek, aby si to nedejbože p.Blažková nebrala osobně Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 19:27:27
Odpovědět s citátem

V začátcích, kdy v Čechách opravdu bylo chovatelů jako šafránu a ne všichni z nich byli jakkoliv ochotní poradit, ba naopak, tak jsem se toho s radostí ujala. Vedle rad soukromých, po mailu nebo telefonu mi přišlo fórum jako fajn nápad, kdy se informace může dostat k širší veřejnosti než při soukromé korespondenci. Asi to tedy byla zjevně chyba. Mrzí mě, že to teď vnímáte tak negativně a jako zbytečné a jediné, co zústalo jsou vzpomínky na hádky a narážky. Najednou si nikdo nevzpomíná na ty lepší časy tady. No možná nastal čas poprosit Filipa, aby toto fŕum odstranil, když tedy o něj nikdo nejeví zájem a je vnímáno jako tak špatné. Nebo bychom mohli nechat hlasovat.....

Upřímně se mi nijak nelíbí, že je toto fórum označováno za moje. První iniciátorkou byla Blanka (jak jsem výše psala) která poprosila Filipa, aby mě současně s ní udělal moderátorkou. Někdo holt začal, ať se to komukoliv líbí, nebo ne.

Facebook je v podstatě soukromý, uzavřený, nebo můžeme říct i elitářský, pokud si neuděláte vyloženě veřejnou stránku pro fandy čehokoliv (hlavně to dělají restaurace, obchody, známé osobnosti), v tomto případě Sphynxy (a na Facebooku i takových stránek pár je). Ano, člověk si tam vyselektuje skupinu přátel se kterými je mu dobře a chce s nimi trávit čas a sdílet rady a soukromé informace atd. Výsledkam je ale opět uzavřená skupina lidí a širší veřejnosti, například teprve hledající zájemci o Sphynxe maj zase smůlu a nic se nedozví.

Řekla bych, že vše má své pro i proti. Facebook i MK Sphynx fórum a taky že máme tu úžasnou možnost svobodného výběru kde chceme být a co chceme říct Smile

A na závěr, pokud tohle fórum zůstane jak je, kdo sem nechce chodit, ať sem nechodí. Kdo nechce radit, ať neradí. Kdo se chce hádat, ať se hádá....se všemi následky svého jednání.... Koneckonců je to veřejné fórum.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 19:42:38
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Co se týká moderování, tak chci jen veřejně napsat, že jsem to nebyla já, kdo sdělil paní Blažkové, že je zde reklama nežádoucí. Nevím, kdo z moderátorů to byl. Chlubilo se tu v minulosti víc lidí miminky, novými Sphynxy odkudkoliv a nikdy jsem v tom neviděla problém.


Tak já si nejsem jistá, jestli jsem to náhodou nebyla já, opravdu si to nepamatuji. Komunikovala jsem jen prostřednictvím soukromých zpráv zde na MK a tak je samozřejmě všechny vzhledem ke kapacitě nemám uložené.

Nicméně z mé strany by to bylo opravdu v rámci udržení slušnosti v komunikaci, jelikož - pokud si správně pamatuji - paralelně s pochvalným příspěvkem (resp. novým tématem) paní Blažkové zde byla otevřená poměrně neslušná a řekla bych až vulgární debata, týkající se p. Rufenachtové. A pokud jsem tu soukromou zprávu paní Blažkové psala já, určitě to bylo i s vysvětlením, ne jen pouhé sdělení "reklama je nežádoucí".

U mne o neobjektivnosti vůči p. Rufenachtové nemůže být řeč, jak už jsem vysvětlovala výše.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 20:41:16
Odpovědět s citátem

Já se nedomnívám, že toto fórum je zbytečné a mělo by být zrušeno. Pokud někdo nový hledá o naháčcích informace, najde jich tady rozhodně více než kdekoliv jinde. Je tedy fakt, že z něčeho musí být dost zmatený, ale jak jsem zaregistrovala, tak ti lidé, co vyvolávali nejvíce emocí, sem jaksi přestali chodit a tak je klid.

Já osobně díky tomuto fóru a MK jsem získala pár skvělých přátel, se kterými bych se bez tohoto fóra nikdy nemohla poznat. Takže už jen za tohle jsem velice vděčná. Získala jsem zde své první zkušenosti. Díky tomuto fóru mám dnes peterbaldy (díky, Silvie OK za upozornění na toto plemeno!) a svoje první nádherné nahaté peterbadlí miminko a další čekám.

Nakonec je to každého věc, kde a s kým chce trávit svůj volný čas.

Já i když už moc nepřispívám, tak si to tady ráda přečtu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 7:19:52
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Blažková Hana napsal:
Z mého pohledu a po přečtení všech příspěvků od založení tohoto fóra a po první sprše které se mi dostalo, toto fórum bylo prvotně založeno pouze za účelem scházení se lidí okolo chovatelské stanice koček Tyrell a paní Karolíny Leitnerové. Postupem času se zde začali scházet i majitelé sphynxíků z jiných chovatelských stanic.


K tomu můžu jen dodat, že toto fórum založila Blanka Dubská, majitelka Croniho od neznámého chovatele/fantoma od benzínové pumpy a Sebíka Venustus od Dany Kouřilové. Přidávali se postupně lidé se Sphynxy od Venustus, Atton Moravia, Tyrell a dalších stanic, které vznikaly.
Mě to příjde jako celkem logický postup a ne jako ničí fanklub. Nikdo nikoho nenutil a nenutí tu být, myslím, že všichni jsou dospělí a svéprávní, aby se sami rozhodovali. Já v tom nevidím problém, jak odstartovalo toto fórum a kým. A narozdíl třeba od Facebooku tu nikdo žádnou selekci lidí kdo tu smí být a kdo ne nedělá, což je dobře. Všichni mají stejnou šanci.

Co se týká moderování, tak chci jen veřejně napsat, že jsem to nebyla já, kdo sdělil paní Blažkové, že je zde reklama nežádoucí. Nevím, kdo z moderátorů to byl. Chlubilo se tu v minulosti víc lidí miminky, novými Sphynxy odkudkoliv a nikdy jsem v tom neviděla problém.

Ještě níže napíši víc svých názorů k tomuto, ale ne jako reakci na tento příspěvek, aby si to nedejbože p.Blažková nebrala osobně Wink


dobré ráno všem,
máte pravdu paní Leitnerová. Nikdo nikoho nenutí sem chodit. A proto sem poslední dobou nikdo nechodí. Nikdo (kdo nemá potřebu se hádat), není zvědavý na styl debaty který zde vládne.
všem přeji hezký den
Hana Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 7:29:29
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
Blažková Hana napsal:
Z mého pohledu a po přečtení všech příspěvků od založení tohoto fóra a po první sprše které se mi dostalo, toto fórum bylo prvotně založeno pouze za účelem scházení se lidí okolo chovatelské stanice koček Tyrell a paní Karolíny Leitnerové. Postupem času se zde začali scházet i majitelé sphynxíků z jiných chovatelských stanic.


K tomu můžu jen dodat, že toto fórum založila Blanka Dubská, majitelka Croniho od neznámého chovatele/fantoma od benzínové pumpy a Sebíka Venustus od Dany Kouřilové.)


nevím jestli čtu vlákna pozorně, ale pokud ano, tak toto fórum nezaložila pouze paní Dubská

>S Blankou a díky Filipovi, jsme tohle fórum založily, aby majitelé, chovatelé a zájemci o Sphynxe měli místo, kde se mohou scházet, pokecat, vyměnit si zkušenosti, veselé příhody, navázat přátelství...

_________________
Karolina<

Hana Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 7:54:11
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

nevím jestli čtu vlákna pozorně, ale pokud ano, tak toto fórum nezaložila pouze paní Dubská

>S Blankou a díky Filipovi, jsme tohle fórum založily, aby majitelé, chovatelé a zájemci o Sphynxe měli místo, kde se mohou scházet, pokecat, vyměnit si zkušenosti, veselé příhody, navázat přátelství...

_________________
Karolina<

Hana Blažková


A věřila byste, že tehdy jsem se do toho motala i já a také jsem podpořila založení tohoto fora? Very Happy

Někdo musí podnítit založení fora, jakéhokoliv, někteří se k tomu připojí a projeví svou ochotu pomoct ostatním. Kdybyste podnítila založení fora Vy, byla byste to možná Vy, kdo by byl dnes "pranýřován", jako je teď Silvie, Karolína, Blanka ....

Že se Vám chce slovíčkařit. Nikdo Vás tu přece nedrží a nenutí Vás přispívat sem, když se Vám tady nelíbí, paní Blažková.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 8:06:52
Odpovědět s citátem

April napsal:
Blažková Hana napsal:

nevím jestli čtu vlákna pozorně, ale pokud ano, tak toto fórum nezaložila pouze paní Dubská

>S Blankou a díky Filipovi, jsme tohle fórum založily, aby majitelé, chovatelé a zájemci o Sphynxe měli místo, kde se mohou scházet, pokecat, vyměnit si zkušenosti, veselé příhody, navázat přátelství...

_________________
Karolina<

Hana Blažková


A věřila byste, že tehdy jsem se do toho motala i já a také jsem podpořila založení tohoto fora? Very Happy

Někdo musí podnítit založení fora, jakéhokoliv, někteří se k tomu připojí a projeví svou ochotu pomoct ostatním. Kdybyste podnítila založení fora Vy, byla byste to možná Vy, kdo by byl dnes "pranýřován", jako je teď Silvie, Karolína, Blanka ....

Že se Vám chce slovíčkařit. Nikdo Vás tu přece nedrží a nenutí Vás přispívat sem, když se Vám tady nelíbí, paní Blažková.


milá April,

byla zde vznesena otázka " kde jste všichni". Bylo na ni názorově odpovězeno.
Vaše odpověď potvrzuje můj názor, proč sem lidé přestávají chodit.

Hana Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 8:28:15
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:

Vaše odpověď potvrzuje můj názor, proč sem lidé přestávají chodit.

Hana Blažková


Kouzlo internetu, internetových diskuzí, webů, sociálních webů a virtuálních existencí spočívá v tom, že se každý může pohybovat kde je mu libo dle své vlastní vůle.
Nikdo není povinen chodit sem a nikoho nenutíme sem chodit. Je svobodná volba tu být a radit, či tu nebýt a scházet se jinde.

Sphynxaři či potenciální zájemci o sphynxe zde mají veřejně dostupné forum - mohou sem psát, mohou kontaktovat někoho přímo. Nicméně troufám si tvrdit, že nebýt tohoto fora, nebylo by koho kontaktovat, a v tom je přínos, který někteří nedocení - možná jejich weby a jejich chovatelské stanice by pro laiky zapadly, nebýt toho, že se tu každý mohl prezentovat během těch 4 let, co sphynxí forum funguje, a udělat si tu "vizitku" ba až reklamu.

Jak píšu, nikdo nikdy nikoho nenutil, nenutí a nebude nutit k tomu sem přispívat. Proto i zvolání "kde jste všichni" je zbytečné, neboť nikdo není povinen tu být (snad krom moderátorů).

Forum funguje a bude nadále fungovat.

Závěrem bych dodala, že forum bylo, je a jistě i bude nadále užitečné pro všechny současné i potenciální sphynxaře, kteří mají zájem čerpat informace a hledat odpovědi na své otázky, i navzdory domněnkám některých o jeho přežitku, nepřátelskosti či zbytečnosti. Tečka.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Blažková Hana



Založen: 23.03.2009
Příspěvky: 345

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 8:54:02
Odpovědět s citátem

April napsal:
Blažková Hana napsal:

Vaše odpověď potvrzuje můj názor, proč sem lidé přestávají chodit.

Hana Blažková


Kouzlo internetu, internetových diskuzí, webů, sociálních webů a virtuálních existencí spočívá v tom, že se každý může pohybovat kde je mu libo dle své vlastní vůle.
Nikdo není povinen chodit sem a nikoho nenutíme sem chodit. Je svobodná volba tu být a radit, či tu nebýt a scházet se jinde.

Sphynxaři či potenciální zájemci o sphynxe zde mají veřejně dostupné forum - mohou sem psát, mohou kontaktovat někoho přímo. Nicméně troufám si tvrdit, že nebýt tohoto fora, nebylo by koho kontaktovat, a v tom je přínos, který někteří nedocení - možná jejich weby a jejich chovatelské stanice by pro laiky zapadly, nebýt toho, že se tu každý mohl prezentovat během těch 4 let, co sphynxí forum funguje, a udělat si tu "vizitku" ba až reklamu.

Jak píšu, nikdo nikdy nikoho nenutil, nenutí a nebude nutit k tomu sem přispívat. Proto i zvolání "kde jste všichni" je zbytečné, neboť nikdo není povinen tu být (snad krom moderátorů).

Forum funguje a bude nadále fungovat.

Závěrem bych dodala, že forum bylo, je a jistě i bude nadále užitečné pro všechny současné i potenciální sphynxaře, kteří mají zájem čerpat informace a hledat odpovědi na své otázky, i navzdory domněnkám některých o jeho přežitku, nepřátelskosti či zbytečnosti. Tečka.


dobrý den April,
já pořád nechápu, proč se zde tolik lidí rozčiluje nad odpovědí na otázku kde jste všichni?.
Nikdo zde nenapsal, že si myslí, že toto fórum je zbytečné a přežité. Napsala jsem zde pouze můj mázor, že toto fórum se jeví jako fanklub.
Byla to konkrétně moderátorka Bee, která mi napsala ať si poděkování vyřídím soukromou zprávou a neobtěžuji zde. Že sem reklama nepatří.
Jsou prostě lidé, kteří už mají dost hašteření a neustálé ironie. Já mezi ně patřím také. A proto, jak správně říkáte že nikdo sem nenutí lidi chodit, tak sem prostě někteří lidé pouze jdou, přečtou a již svůj názor veřejně neprezentují, protože buď nebývá jejich názor pochopen, nebo je jejich názor zesměšněn, a nebo jsou napadnuti z něčeho co zde vůbec nenapsali a jejich názor je otočen a pochopen zcela jinak.
Tato naše diskuze je toho příkladem.

Hanka Blažková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 9:23:55
Odpovědět s citátem

No tolik lidí se rozčiluje Smile mám dojem, že je to přibližně stejné množství lidí, kterými se zaštiťujete při obratech - lidé mají dost hašteření, ironie ... lidé ochází jinam, lidé se neprezentují, lidé nejsou pochopeni ....

Lidé mohou být dva a může jich být sto.

Ano pravda, teď už je naše diskuze o ničem a nehodlám v ní již nadále pokračovat, neboť máte potřebu jen sdělit, že zdejší forum je pro vyvolené, kdežto ti "nevyvolení" se scházejí kdesi na Facebooku.

Já pouze budu stát stále za svým, že kdokoliv sem přijde a napíše svůj kočičí problém, bude mu v rámci možností a schopností poskytnuta rada. A stejně tak může každý kdykoliv odejít.
Každý je vítán, ale nikdo není držen.

Přeji všem čtenářům hezký den!
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 12:11:25
Odpovědět s citátem

Blažková Hana napsal:


nevím jestli čtu vlákna pozorně, ale pokud ano, tak toto fórum nezaložila pouze paní Dubská

>S Blankou a díky Filipovi, jsme tohle fórum založily, aby majitelé, chovatelé a zájemci o Sphynxe měli místo, kde se mohou scházet, pokecat, vyměnit si zkušenosti, veselé příhody, navázat přátelství...
Karolina<

Hana Blažková


vidím, že Vaší doménou je hnidopišství, slovíčkaření a velmi přesné formulace Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Izzy



Založen: 05.08.2008
Příspěvky: 150
Bydliště: Ostrava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 13:38:10
Odpovědět s citátem

No a to je přesně to, proč na to tady lidi kašlou a raději nic nepíšou. Už jsme zase u výsměchu, urážek a napadání navzájem, že? Fakt pěkné. Sad

Nějak mi to hlava nebere. Jste všichni lidi kteří mate stejného koníčka a lásku a tou je sphynx. Čím to je? Rivalita? Závist? Nebo jen nepochopení? Mě jako laika tohle hrozně mrzí. Sad

Myslím, že sphynxové by si zasloužili Vaši spolupráci, vědomosti, rady a pomoc. Jen tak můžeme pozvednout plemeno nejen pro nás, ale i pro další generace. Udělat sphynxe zdravější, otužilejší, povahově vyrovnanější, prostě takové jaké je chceme mít. A ukázat lidem,, venku,, že nejsme jen banda množek která kryje odpad s vidinou zisku. Sad

Chovatelé se místo spolupráce vzájemně špiní v zahraničí. Neuvědomujete si, že Vy všichni tu žijete, chováte.... Venku na nás koukají jako na celek a né jako na individuality.

Sami sobě ,,kadíme ,, do vlastního hnízda. Sad

A teď do mě.....
_________________
Izzy & Nammu & Jimmy Blue Smile

www.irkabayacats.wbs.cz
www.irkabaja.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 14:01:59
Odpovědět s citátem

Izzy napsal:
No a to je přesně to, proč na to tady lidi kašlou a raději nic nepíšou. Už jsme zase u výsměchu, urážek a napadání navzájem, že? Fakt pěkné. Sad

Nějak mi to hlava nebere. Jste všichni lidi kteří mate stejného koníčka a lásku a tou je sphynx. Čím to je? Rivalita? Závist? Nebo jen nepochopení? Mě jako laika tohle hrozně mrzí. Sad

Myslím, že sphynxové by si zasloužili Vaši spolupráci, vědomosti, rady a pomoc. Jen tak můžeme pozvednout plemeno nejen pro nás, ale i pro další generace. Udělat sphynxe zdravější, otužilejší, povahově vyrovnanější, prostě takové jaké je chceme mít. A ukázat lidem,, venku,, že nejsme jen banda množek která kryje odpad s vidinou zisku. Sad

Chovatelé se místo spolupráce vzájemně špiní v zahraničí. Neuvědomujete si, že Vy všichni tu žijete, chováte.... Venku na nás koukají jako na celek a né jako na individuality.

Sami sobě ,,kadíme ,, do vlastního hnízda. Sad

A teď do mě.....


Není proč - vystihla jste to přesně! Ráda jsem tohle Vaše fórum navštěvovala, kvůli tomu, že jste byli sehraní chovatelé, kteří mají společný cíl a u jiných plemen se to až tak často nevidí. Poslední dobou je to opravu jen o tom, vypichování, kdo co udělal, nebo napsal....proč? Je snad úplně jedno, kdo z Vás tohle fórum založil - hlavní jsou snad ty informace, které tady lze najít a to, za čím Vy jako chovatelé směřujete. Nevím, co se stalo nebo změnilo - ale není to zcela zbytečné, tohle vzájemné vytahování strašáků? Zvlášť, když vím, že někteří z Vás jste opravdu super lidičky, kteří jsou ochotní poskytnout kvalitní rady ohledně chovu všeobecně a i něco navíc Smile
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 14:44:57
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
Poslední dobou je to opravu jen o tom, vypichování, kdo co udělal, nebo napsal....proč?


No, když pominu zrovna toto aktuální téma, tak naopak se dle mého fórum dost uklidnilo od hádek a dohadování.

A "nejzábavnější" na tom je, že právě dohadování se a "pikantní" přípěvky sem lákají diskutující... Nejživěji na tomto fóru bylo, když se tu hádalo a vyhrožovalo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 17:54:10
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
A "nejzábavnější" na tom je, že právě dohadování se a "pikantní" přípěvky sem lákají diskutující... Nejživěji na tomto fóru bylo, když se tu hádalo a vyhrožovalo...


Asi tak nějak, když někdo potřebuje radu, tak je tu ticho po pěšině, když je třeba někoho osočit, pohádat se, je najednou každý expert na chov Wink

Možná místo moudrých rad typu "komu se tu nelíbí, ať sem neleze", by to chtělo malilinko sebereflexe Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 19:47:49
Odpovědět s citátem

Dovoluji si mít návrh - ukončeme tuto debatu, která stejně nikam nevede - myslím, že vše co jsme si chtěli sdělit, jsme si sdělili.

Naopak jsem toho názoru, že konstatování "komu se tu nelíbí, ať sem neleze" je poměrně vhodné.

Opravdu si nemyslím, že by toto fórum bylo jen o urážkách a dohadování se - dle mého názoru 5% z příspěvků jsou tohoto ražení. Takže zbylých 95% (orientačně, samozřejmě) jsou rady a pro sphynxaře důležité informace, takže nevidím důvod sphynx fórum nějak hanit nebo tu situaci dramatizovat.

A divím se, že se někdo takto pohoršen neozval dva roky zpátky, rok zpátky, kdy zde opravdu byly dle mého názory příspěvky dost urážlivé a vulgární. Tímto to pro mne vystihl Olda: "když někdo potřebuje radu, tak je tu ticho po pěšině, když je třeba někoho osočit, pohádat se, je najednou každý expert na chov " a já bych to jen upravila tak, že když je potřeba někoho osočit, pohádat se, to najednou je příspěvků až člověk nestačí dočítat.

Já si stále stojím za tím, že fórum je takové, jaké si jej účastníci dělají. Nemyslím si, že vliv moderátorů je natolik silný, aby chod fóra (ve smyslu pomoci s určitým problémem) nějak zvlášť ovliňoval.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 20:06:29
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Asi tak nějak, když někdo potřebuje radu, tak je tu ticho po pěšině, když je třeba někoho osočit, pohádat se, je najednou každý expert na chov Wink


trefné! jsou jedinci, kteří sem nikdy ničím konstruktivním, ani malou malinkatou radičkou nepřispěli, ale když jde o hádání, do několika minut nejpozději hodin se tu objeví a jsou velmi aktivní. Laughing
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 20:29:46
Odpovědět s citátem

Karolina Leitnerova napsal:
jsou jedinci, kteří sem nikdy ničím konstruktivním, ani malou malinkatou radičkou nepřispěli, ale když jde o hádání, do několika minut nejpozději hodin se tu objeví a jsou velmi aktivní. Laughing


Very Happy Snad se blýskne na lepší časy Wink

Takže konec hádek a kdo ví, tak ať mi v sekci Mýdlo pro sphynxe poradí, jak docílit toho, aby se mi nešpinili kočičáčci Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:13:36
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Karolina Leitnerova napsal:
jsou jedinci, kteří sem nikdy ničím konstruktivním, ani malou malinkatou radičkou nepřispěli, ale když jde o hádání, do několika minut nejpozději hodin se tu objeví a jsou velmi aktivní. Laughing


Very Happy Snad se blýskne na lepší časy Wink

Takže konec hádek a kdo ví, tak ať mi v sekci Mýdlo pro sphynxe poradí, jak docílit toho, aby se mi nešpinili kočičáčci Wink


Oldo, já mám jednu opravdu "velmi konstruktivní" radu hned - pořídit si chlupáče Wink
A už mlčím Wink
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:25:22
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
fofo177 napsal:
Karolina Leitnerova napsal:
jsou jedinci, kteří sem nikdy ničím konstruktivním, ani malou malinkatou radičkou nepřispěli, ale když jde o hádání, do několika minut nejpozději hodin se tu objeví a jsou velmi aktivní. Laughing


Very Happy Snad se blýskne na lepší časy Wink

Takže konec hádek a kdo ví, tak ať mi v sekci Mýdlo pro sphynxe poradí, jak docílit toho, aby se mi nešpinili kočičáčci Wink


Oldo, já mám jednu opravdu "velmi konstruktivní" radu hned - pořídit si chlupáče Wink
A už mlčím Wink


Karin, tak to bylo dobrý Wink !

A co poradíte mně, když mám i chlupáče Wink Very Happy
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:28:46
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
Oldo, já mám jednu opravdu "velmi konstruktivní" radu hned - pořídit si chlupáče Wink


Hmmmm, možná bych byl čistej, ale počítám tak maximálně do tří dnů bych byl klientem plicního oddělení nebo na ARO. Very Happy
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:40:10
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Karin Š. napsal:
Oldo, já mám jednu opravdu "velmi konstruktivní" radu hned - pořídit si chlupáče Wink


Hmmmm, možná bych byl čistej, ale počítám tak maximálně do tří dnů bych byl klientem plicního oddělení nebo na ARO. Very Happy


Tatiano, raději už nic (proto jsem to psala sem a ne do sekce "Mýdlo" Wink ) a i tak jsem to chtěla smazat, že jsem asi zbytečně ústnatá a ono to jen tak lehko jaksi nejde... Rolling Eyes

A teď vážně - Oldo, alergie je přece většinou na sliny, tzn. že se stejně čištěním sliny na kůži dostanou....a nebo je alergie opravdu jen na samotné chlupy a sliny díky intenzivnější hygieně naháčků nejsou až tak akutní??
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:47:22
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
Oldo, já mám jednu opravdu "velmi konstruktivní" radu hned - pořídit si chlupáče Wink
A už mlčím Wink


Ano Karin Smile

To majitelé britek nebo maiňáků, ti jsou na tom úplně jinak, že? Wink

Já myslím, že kdyby britkaři měli samostatné fórum, že bychom se taky dobře bavili. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top