Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Kde jste všeci????


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 21:58:04
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
A teď vážně - Oldo, alergie je přece většinou na sliny, tzn. že se stejně čištěním sliny na kůži dostanou....a nebo je alergie opravdu jen na samotné chlupy a sliny díky intenzivnější hygieně naháčků nejsou až tak akutní??


Karin, dovolím si Vás nasměrovat sem:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=564
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 22:01:02
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Karin Š. napsal:
A teď vážně - Oldo, alergie je přece většinou na sliny, tzn. že se stejně čištěním sliny na kůži dostanou....a nebo je alergie opravdu jen na samotné chlupy a sliny díky intenzivnější hygieně naháčků nejsou až tak akutní??


Karin, dovolím si Vás nasměrovat sem:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=564


Díky Wink
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 6. 2010 22:21:25
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Já myslím, že kdyby britkaři měli samostatné fórum, že bychom se taky dobře bavili. Laughing


jasně, přece nejsme rasisti Wink Very Happy
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 18:48:17
Odpovědět s citátem

Jak to tady pročítám, možná, že se nejedná ani tak o velkou skupinu. Docela by mě zajímalo, kolik lidí sem ve skutečnosti vlastně chodí. Zatím mi připadá, že je tu několik lidí pod vícero nikama. Stačí se podívat na téma alergie. Pí Leitnerová se ptá a pak si sama odpovídá a nakonec si zapomene přehodit nik. Confused
A pak to vypadá, že když sem vleze někdo jiný a není s váma za jedno, zamknete téma, nebo ho vymažete a nebo se začnete hádat.
Tak si tady dál pište dotazy, pak si na ně sami můžete odpovídat a nedivte se, že je tu prázdno.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 18:57:12
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Jak to tady pročítám, možná, že se nejedná ani tak o velkou skupinu. Docela by mě zajímalo, kolik lidí sem ve skutečnosti vlastně chodí. Zatím mi připadá, že je tu několik lidí pod vícero nikama. Stačí se podívat na téma alergie. Pí Leitnerová se ptá a pak si sama odpovídá a nakonec si zapomene přehodit nik. Confused
A pak to vypadá, že když sem vleze někdo jiný a není s váma za jedno, zamknete téma, nebo ho vymažete a nebo se začnete hádat.
Tak si tady dál pište dotazy, pak si na ně sami můžete odpovídat a nedivte se, že je tu prázdno.


Prosím Vás, emilly - buďte tak hodná a procentuálně odhadněte, KOLIK podle Vás témat se uzavřelo nebo vymazalo??? Já si stále stojím za svým odhadem maximálně 5% - a to většinou z důvodu, že forma příspěvků už hodně přesahovala meze slušnosti!!! Obvykle nejsem takto zatížená na čísla, ale tato konstatování typu "není s váma zajedno, smažete téma" jsou jednoduše z mého pohledu velmi zavádějící a nesprávná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 18:58:54
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Jak to tady pročítám, možná, že se nejedná ani tak o velkou skupinu. Docela by mě zajímalo, kolik lidí sem ve skutečnosti vlastně chodí. Zatím mi připadá, že je tu několik lidí pod vícero nikama. Stačí se podívat na téma alergie. Pí Leitnerová se ptá a pak si sama odpovídá a nakonec si zapomene přehodit nik.


Dříve mohli do fora přispívat i neregistrovaní lidé - proto některé starší příspěvky mají autora "anonymní". A to nejen ve sphynxím foru, ale v celém foru Modrého kocouře.
Takže tohle Vaše konkrétní obvinění je, emilly, naprosto mimo.

Nicméně ano, někteří jedinci mají povícero nicků, toto ovšem vidíme právě my, moderátoři.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.


Naposledy upravil April dne 24. 6. 2010 19:06:44, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 18:59:17
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Jak to tady pročítám, možná, že se nejedná ani tak o velkou skupinu. Docela by mě zajímalo, kolik lidí sem ve skutečnosti vlastně chodí. Zatím mi připadá, že je tu několik lidí pod vícero nikama. Stačí se podívat na téma alergie. Pí Leitnerová se ptá a pak si sama odpovídá a nakonec si zapomene přehodit nik. Confused


Škoda že fórum nezobrazuje IP adresy, pak by jistě nevznikaly žádné dohady, kdo je kdo. Psaní příspěvků a odpovídání samozřejmě vyžaduje registraci a přihlášení, takže co se Anonymního příspěvku Karolíny týká, tak mě napadá opravdu jen nějaká ta technická chyba, určitě ne žádné spiknutí. Samozřejmě že nic nebrání aby jeden člověk vystupoval pod více nicky, ovšem admini by náhled IP adres mít měli a tudíž i možnost tuto nekalost odhalit. Pokud se pletu, tak mě jistě opraví
Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:02:14
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Zatím mi připadá, že je tu několik lidí pod vícero nikama. Stačí se podívat na téma alergie. Pí Leitnerová se ptá a pak si sama odpovídá a nakonec si zapomene přehodit nik. Confused


A, prosím Vás... Na toto jste přišla jak???

V tomto konkrétním tématu Alergie a Sphynx přispívají lidé, které osobně znám nebo o jejich "skutečnosti" vím. Nehledě na to, že i IP adresy odpovídají nickům a podpisům (ano, Karolína je tam jednou jako Anonymní, ale podepsala se!). Prosím Vás, kritizujte - s tím nemám problém. Ale nepište zavádějící nesmysly!!!


Naposledy upravil Silvie OK dne 24. 6. 2010 19:15:13, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:04:53
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Psaní příspěvků a odpovídání samozřejmě vyžaduje registraci a přihlášení, takže co se Anonymního příspěvku Karolíny týká, tak mě napadá opravdu jen nějaká ta technická chyba, určitě ne žádné spiknutí. Samozřejmě že nic nebrání aby jeden člověk vystupoval pod více nicky, ovšem admini by náhled IP adres mít měli a tudíž i možnost tuto nekalost odhalit. Pokud se pletu, tak mě jistě opraví
Wink


Dříve bylo možné do fóra přispět i bez přihlášení. Anonymní - podepsaný - příspěvek je z r. 2006!

Ano, moderátoři náhled IP adres mají. A ano, je možné "odhalit nekalosti". Mohu zodpovědně prohlásit že v tématu Alergie a Sphynx nekalosti nejsou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:05:39
Odpovědět s citátem

Ještě bych dodal, že u mě osobně vzbuzují nedůvěru spíše příspěvky, které se vyrojí když je nějaké to kontroverzní téma a najednou je kopice čerstvě zaregistrovaných uživatelů s počtem příspěvků 1 a posléze již o těchto pisatelích není vidu slechu...
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:08:56
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ještě bych dodal, že u mě osobně vzbuzují nedůvěru spíše příspěvky, které se vyrojí když je nějaké to kontroverzní téma a najednou je kopice čerstvě zaregistrovaných uživatelů s počtem příspěvků 1 a posléze již o těchto pisatelích není vidu slechu...


Ano Oldo, souhlasím. A právě z těchto přispivatelů se většinou rekrutují ti "nekalí".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:12:42
Odpovědět s citátem

No, konkrétně v tomto vlákně se určitá duplicita nicků vyskytuje... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:30:40
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
No, konkrétně v tomto vlákně se určitá duplicita nicků vyskytuje... Laughing


A co brání jejich zveřejnění??? Naznačování, že někdo je tu vícekrát je přece o ničem...

Ovšem je tu i možnost shodné IP adresy, pokud pisatelé mají shodného poskytovatele internetu a nemají veřejnou IP adresu Rolling Eyes
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:34:26
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Ovšem je tu i možnost shodné IP adresy, pokud pisatelé mají shodného poskytovatele internetu a nemají veřejnou IP adresu Rolling Eyes


Ano, právě proto. Nicméně pevně doufám, že pokud se jedná opravdu o úmyslnou duplicitu nicků, že si to ty dotyčné osoby propříště rozmyslí. Není zase až takový problém dát si práci porovnat jednotlivé příspěvky a potvrdit si to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:37:01
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:

Ovšem je tu i možnost shodné IP adresy, pokud pisatelé mají shodného poskytovatele internetu a nemají veřejnou IP adresu Rolling Eyes


Právě proto se nic nezvěřejňuje a ani nebude, nicméně po porovnání názorů a příspěvků a časů si jde již udělat závěry, zda se jedná o úmyslnou či o neúmyslnou shodu.
Stačí, že dotyční vědí, že nejsou tak anonymní, jak si myslí.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:37:33
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
No, konkrétně v tomto vlákně se určitá duplicita nicků vyskytuje... Laughing


Jestli je to narážka na mě, tak to bohužel. Mám možná společnou vifinu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:43:18
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Silvie OK napsal:
No, konkrétně v tomto vlákně se určitá duplicita nicků vyskytuje... Laughing


Jestli je to narážka na mě, tak to bohužel. Mám možná společnou vifinu Smile


Ano, emilly. Shodou náhod máte wifi společnou s dvěma dalšími přispivateli zde na MK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 19:56:12
Odpovědět s citátem

Já vím jen o jedné, to druhé ne.
Bohužel. Takže IP adresa asi nebude ten správný detektiv.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:02:52
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Já vím jen o jedné, to druhé ne.
Bohužel. Takže IP adresa asi nebude ten správný detektiv.


Já po tom rozhodně pátrat nemíním.

Jen - jak už jsem psala výše - odpusťe si prosím nerelavantní a nesmyslná obvinění. Hážete špínu na fórum naprosto neoprávněně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
emilly



Založen: 24.03.2008
Příspěvky: 59

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:11:23
Odpovědět s citátem

Já po tom rozhodně pátrat nemíním.

Jen - jak už jsem psala výše - odpusťe si prosím nerelavantní a nesmyslná obvinění. Hážete špínu na fórum naprosto neoprávněně.[/quote]


Já nevím, ale vám připadá, že tu někoho obviňuju a něco špiním?
Je to tu opravdu jen fanklub a běda tomu, kdo jím není. Tak se tu mějte pěkně.
Možná by bylo lepší nepsat moderátor, ale obhájce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:14:17
Odpovědět s citátem

Emilly,

zopakuji tedy svůj dotaz z 24.06.2010 18:57:
Prosím Vás, emilly - buďte tak hodná a procentuálně odhadněte, KOLIK podle Vás témat se uzavřelo nebo vymazalo??? Já si stále stojím za svým odhadem maximálně 5% - a to většinou z důvodu, že forma příspěvků už hodně přesahovala meze slušnosti!!! Obvykle nejsem takto zatížená na čísla, ale tato konstatování typu "není s váma zajedno, smažete téma" jsou jednoduše z mého pohledu velmi zavádějící a nesprávná.

a další z 24.06.2010 19:02:
A, prosím Vás... Na toto jste přišla jak???
V tomto konkrétním tématu Alergie a Sphynx přispívají lidé, které osobně znám nebo o jejich "skutečnosti" vím. Nehledě na to, že i IP adresy odpovídají nickům a podpisům (ano, Karolína je tam jednou jako Anonymní, ale podepsala se!). Prosím Vás, kritizujte - s tím nemám problém. Ale nepište zavádějící nesmysly!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:18:34
Odpovědět s citátem

Ještě by mne tedy zajímalo, čí fanklub já obhajuji. Je to celkem zamotané, u mě:

Kocoura (prvního i druhého) mám od paní Ivany Rufenachtové.
Mýdlo na sphynxe a na sebe mám od Karolíny.
S oběma jsem v kontaktu.

V kontaktu jsem byla s p. Blažkovou, osobně jsme se viděly na výstavě v Brně a nemyslím si, že zrovna my dvě by jsme měly nějaký osobní spor. Pouze názorové rozdíly, v některých oblastech.

S Tatianou a Oldou jakožto dalšími chovateli se znám nejlépe a rozhodně s nimi spor nemám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:20:00
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Já nevím, ale vám připadá, že tu někoho obviňuju a něco špiním?
Je to tu opravdu jen fanklub a běda tomu, kdo jím není. Tak se tu mějte pěkně.
Možná by bylo lepší nepsat moderátor, ale obhájce.


Ano, připadá. Stačí si přečíst Vaše předchozí příspěvky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:38:18
Odpovědět s citátem

emilly napsal:
Já po tom rozhodně pátrat nemíním.

Jen - jak už jsem psala výše - odpusťe si prosím nerelavantní a nesmyslná obvinění. Hážete špínu na fórum naprosto neoprávněně.



Já nevím, ale vám připadá, že tu někoho obviňuju a něco špiním?
Je to tu opravdu jen fanklub a běda tomu, kdo jím není. Tak se tu mějte pěkně.
Možná by bylo lepší nepsat moderátor, ale obhájce.[/quote]

Jsem blbá já?? Nebo někdo neumí spočítat 1 + 1??? Twisted Evil Jako, nepřestávám se podivovat nad tím, že někteří něco napíší a pak se ještě diví, o co ostatním jde, že oni nic špatného nenapsali... a více to nehodlám rozebírat. Navíc myslím, že tohle se celé týká Sphynxů a toho bezduchého vytahování bylo až dost, ne??! Nevidím, že by to někam vedlo - já bych to asi celé odmazala a nechala jen ty konkrétní příspěvky k tématu, jelikož tohle je už celé úplně mimo mísu - co Silvie?? Wink

A Oldo k IP adresám - dá se to vždy obejít. Většina lidí chodí do práce, píše z tama i z domu.....takže dvoum různým nickům pod jinýma IP adresama nic nebrání =(
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 20:41:19
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
A nevidím, že by to někam vedlo - já bych to asi celé odmazala a nechala jen ty konkrétní příspěvky k tématu, jelikož tohle je už celé úplně mimo mísu - co Silvie?? Wink


Já teda nic mazat v plánu nemám, naopak si myslím, že tato diskuse mnohé vysvětlila. Snad se to časem posune v přehledu témat někam hooodně daleko, ať to nováčci nemusí číst Wink

Už jsem jednou prosila/žádala o přerušení této debaty a budu ráda, pokud se na tom shodneme všichni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 21:00:15
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Už jsem jednou prosila/žádala o přerušení této debaty a budu ráda, pokud se na tom shodneme všichni.


OK. To bude asi nej, jen ty nové pak fakt lituju. Rolling Eyes

Dobrou Wink
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 6. 2010 21:56:25
Odpovědět s citátem

Silvie, hoď to prostě za hlavu, to je jediné a nejlepší řešení-tohle má být o našich nahatých láskách, tak se vrátíme k tématu, co říkáte?

A nic bych nemazala, kdo umí číst a vnímá, pochopí.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2010 12:31:19
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Silvie, hoď to prostě za hlavu, to je jediné a nejlepší řešení-tohle má být o našich nahatých láskách, tak se vrátíme k tématu, co říkáte?

A nic bych nemazala, kdo umí číst a vnímá, pochopí.


Tatiano, naprosto souhlasím. Mám jednu jedinou poslední poznámku k tomu jestli a kdo sem chodí. Pokud si někdo otevře obsah fóra, vidí jednotlivá témata. Vždy je tam zmíněno, kolik je v tématu odpovědí a kolik lidí téma shlédlo. Tady lze celkem jasně vidět, kdo přispívá a kolik je jen těch co čtou, aniž by se jakkoliv zapojili. Shlédnutí jde u některých témat do hodně tisíců (fakticky to bude méně, protože se někteří vracejí opakovaně), takže je jasné, že "kde jste všici" neznamená nutně, že je fórum naprosto mrtvé, ale že prostě jen zrovna nikdo nic nového nepapsal. Podobně to je všude. I na zmiňovaném mezinárodním fóru je momentálně něco přes 500 členů a přispívá jich jen hrstka, ostatním příspěvky chodí do mailu, jsou na denním souhrném mailu nebo čtou přes web, zkrátka jen "koukají" ale sami ničím nepřispívají. Samozřejmě jim to nemám za zlé, nikdo nemá povinnost čímkoliv přispívat. Příjde mi pak ale divné, že zrovna ti lidé se po čase ozvou a prskají, že je mrtvo a že sem nikdo nechodí, z takových a makových důvodů.
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 6. 2010 14:36:44
Odpovědět s citátem

Jen tak mimochodem, Karolíno, je fajn, že jste zase tady Smile !
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Karolina Leitnerova



Založen: 02.02.2006
Příspěvky: 361
Bydliště: La Maison De Lions

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 6. 2010 20:17:34
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Jen tak mimochodem, Karolíno, je fajn, že jste zase tady Smile !


Děkuju Tatiano, vlastně jsem tu průběžně pořád Smile , jen někdy nemám čas nebo chuť přispívat, nebo něco dodávat... Prostě jen jak říkávala Dana Kouřilová, život není jen o kočkách. Máme teď krásná miminka a je s nima hromada práce, tak vedle všech ostatních povinností už moc času nezbývá. Akorát teď dávám fotečky na Facebook Wink
_________________
Karolina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (31x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)
5
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top