Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stronghold a alergie?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: Stronghold a alergie?
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2010 15:58:25
Odpovědět s citátem

Dobrý den, kočkám jsem aplikovala Stronghold, zdálo se mi, že se šrábou byly po výstavě a čekala jsem příchod dvou nových koťátek do domácnosti. Jedna z koček 5 den v místě aplikace vylysalé, rozškrábané místo cca 6x3cm. Také si to stále vylizuje, kůže je hodně podrážděná a zarudlá, poškrábaná, dokázala to přes noc, včera tam ještě nic neměla. Stronghold už dostala i dříve asi 2x a nikdy nic. Mázla jsem jí to Halicarem proti svědění a nasadila takový ten elastický návlek, límec jí nebrání ve šrabání, ten jsem zavrhla. Poradíte někdo něco, co třeba potřít to Fenistilem proti svědění, rozhodně nechci hned dávat Prednison nebo něco podobného. Díky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tif



Založen: 15.02.2007
Příspěvky: 145
Bydliště: okres Nový Jičín

Předmět: re
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2010 16:25:00
Odpovědět s citátem

Ideální by bylo poradit se s vetem. Možná budou stačit antihistaminika.
_________________
tif, Barča, Šebí a Mikča
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Bertík



Založen: 26.04.2010
Příspěvky: 41

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 7. 2010 18:27:20
Odpovědět s citátem

Stejný problém se vyskytl u nás po aplikaci Frontline. V místě aplikace vypadaly chlupy jen trošku, ale opadal celý krk. Kocour si to rozškrábal do krve, velké boláky. Vet podal injekčně antibiotika a dostali jsme domů desinfekci, kterou se potíralo 3x denně. Po aplikaci desinfekce se škrábal podstatně méně a brzo obrostl. Vet provedl testy na vnější parazity a na plísně, všechno negativní, takže to byla reakce na Frontline.
_________________
Hanka a Bertík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 29. 7. 2010 14:36:09
Odpovědět s citátem

Dobrý den, tak jsem kočence dala na noc na postižené místo homeopatickou mastičku na zklidnění, přikryla sterilním gázou a natáhla jsem jí pruban do kterého jsem vystřihla díry pro nožičky. Částečně to zabránilo dalšímu škrabání a zhoršování situace, ráno jsme hned pádili na veterinu. Sešli se kolem nás doktoři a nechtěli věřit, že toto může napáchat Stronghold, pak ale ještě dorazila paní doktorka co také chovala kočky a už prý o podobné reakci slyšela na výstavě. Kočičku vyfotili a poslali to někomu kdo dělá kontroly veterinárních léčiv, prý snad se už i tyto přípravky pančují. Je to hrozné, chudák kočka, dostala ATB, Prednison a ještě ,mast a jednou denně koupele v hypermanganu, je z toho celá špatná, taky musí mít nasazený pořád ten pruban. Chudáci zvířata, nevím jak to budu dál řešit, chodíme na výstavy a nechci mít zablešený celý dům, snad jedině pudr, ten doufám neublíží.
Podle toho co píše Bertík už to nebudu riskovat ani z Frontlinem. Dávejte pozor na své kočičky, všem držím palce ať se vám nic podobného nestane.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (30x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (16x)
4
Britská krátkosrstá kočka (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top