Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Neustálé noční řvaní


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ajuš



Založen: 14.05.2010
Příspěvky: 7

Předmět: Neustálé noční řvaní
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2010 10:01:45
Odpovědět s citátem

Vím, že těchto témat je tu spoustu. Ale našla jsem jen, když se jedná o puberťáky, nekastráty nebo kočičky právě přivezené. Kocourovi je přes 2 roky, rok už je vykastrovaný. Před kastrací to nedělal. Změna u nás je taková, že jsme se stěhovali. Ale před stěhováním taky řval, po stěhování byl měsíc klid a teď to začlo nanovo. Zkoušela jsme ho na noc utahat hodně si s ním hrát. Hladový být nemůže, protože má ke granulím přístup celý den a než jdu spát dávám mu maso. Většinou to začíná ve 3 nebo ve 4 ráno a trvá do půl 6 než vstávám do práce. Už sem zkoušela ho ignorovat, domlouvat a dokonce, když už mi ruply nervy sem ho i rosila vodou. Kdyby běhal po bytě a hrál si, tak bych to chápala, ale on si sedne nejlépe někam, kde se to pořádně ozývá a řve jak nejvíc nahlas může. Čekám, kdy na nás sousedi zavolaj policajty, že po nocích týráme dítě, protože to tak opravdu zní. Nenapadá vás něco? Nebo se mám radši smířit s tím, že mě nejspíš po pár letech odvezou do blázince Very Happy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 7. 2010 10:51:38
Odpovědět s citátem

Ve 4 ráno, to je normální čas, kdy kočka vstává. Alespoň u nás to tak je. Prostě je to noční tvor. Ona si pak zase po 6. hodině jde lehnut. A to že řve a nehraje si sama je podle mě přilákání pozornosti a samotnou jí to nebaví. Já bych vám poradila, pořiďte jí kočičího kamaráda. U nás to spoustu věcí vyřešilo.
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ajuš



Založen: 14.05.2010
Příspěvky: 7

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 7. 2010 10:36:40
Odpovědět s citátem

Betty napsal:
Ve 4 ráno, to je normální čas, kdy kočka vstává. Alespoň u nás to tak je. Prostě je to noční tvor. Ona si pak zase po 6. hodině jde lehnut. A to že řve a nehraje si sama je podle mě přilákání pozornosti a samotnou jí to nebaví. Já bych vám poradila, pořiďte jí kočičího kamaráda. U nás to spoustu věcí vyřešilo.


No to by u nás bohužel neprošlo Sad . Sem docela ráda, že se přítel smířil s jedním kočičákem. Není zrovna kočkomil. Navíc dokud sem bydlela u mamky měl Pufan kamarádku. Ale ta noční šou byla na chlup stejná. Číca totiž spala až do rána Surprised .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2010 9:05:48
Odpovědět s citátem

Zřejmě máte zpěvného kocouře, což vám ale vůbec nezávidím. Též se mi stává, že starší kočka si uprostřed noci (okolo čtvrté ráno) začne mňoukat, zní to jako mrouskací zpěv. Naštěstí je to spíše vyjímečné a ne tak hlasité, aby to vzbudilo jiné spáče než mne. Vůbec však nevím, co vám poradit. Možná byste se mohla obrátit s dotazem na odbornici na zvířecí chování, p. Žertovou, třeba Vám poradí, jak toto nežádoucí chování odstranit.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Bertík



Založen: 26.04.2010
Příspěvky: 41

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 23. 7. 2010 11:50:54
Odpovědět s citátem

U nás to většinou Bertík kolem půl páté začne naříkat, škrábat mi na dveře do ložnice a vymýšlí "psí kusy", abych vstala, stačí pohladit, dát půl kapsičky, nažere se, umyje a jde znova spát. Pak začne řádit v sedm nebo i později Smile. Ale je fakt, že byl naučený, když chodil ven, že mamina v pět vstávala do práce, pustila ho domů a dala mu nažrat.
_________________
Hanka a Bertík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: noční řvaní
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 7. 2010 21:47:15
Odpovědět s citátem

U nás to bylo něco podobného-kastrovaný kocour řve ve 3hod-nepomohlo vůbec nic ,snažili jsme se ho utahat a to tak ze jsme si snim cele odpoledne hrali a nedovoli mu spát a nic nepomohlo ani voda ,...ale on mnoukal i dopoledne a manžel který dělá na směny byl zoufalý a se slovy že ho asi ,,zabije,když toho nenechá Laughing ,jsme pořidili ještě jednoho kocourka a po roce ještě jednoho(a to jsme řikali jeden a dost Laughing )Mnoukat sice přestal ,ale ne úplně když se citi sám tak ještě i dnes spustí sedne do obýváku na stůl a mnouká a jedině kdo přiběhne jsme my protože ti dva kočičáci ho mají na háku Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mafimafi



Založen: 03.07.2008
Příspěvky: 12
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2010 15:58:51
Odpovědět s citátem

tak mi to prožíváme také. Máme malého teroristu, kterého jsme nechali vykastrovat s nadějí, že bude klidnější a bude se držet doma. Opak je pravdou! Od půl páté ráno začíná budit všechny co jsou v domě a když konečně aspoň někoho vzbudí tak si jde lehneut ke mě pod peřinu. No ale pak začíná druhé kolo a to pro změnu trénuje skok na kliku a snaží se utéct na zahradu a dál, což se mu většinou podaří Laughing . Je povahově úplně jiný než ostatní kočičáci u nás doma, ale milujeme ho, jelikož je to malý nebojsa a chytrolín.
_________________
Martina, Nick, Skipy, Arkas a Buci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (49x)
2
Vyhlášení NEJ fotky prosince 2023 (45x)
3
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (22x)
4
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (18x)
5
Vyhlášení NEJ fotky ledna 2024 (17x)
6
Pojištění koček (17x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (16x)
8
Vyhlášení NEJ fotky února 2024 (16x)
9
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top