Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Vana

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Petra.P



Založen: 13.09.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Moravský Krumlov

Předmět: Vana
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 9. 2010 23:08:41
Odpovědět s citátem

Předem bych chtěla pozdravit všechny milovníky kočiček a zvířátek všeobecně.
Nejdu ani tak pro radu, ale jen se jdu pochlubit co začal dělat ten náš kocourek. Před čtrnácti dny jsem koupila domů jako překvapení kotátko britáčka jmenuje se Maxmilián. Minulou sobotu mu byli tři měsíce.
První dny chodil na svůj záchůdek, ted tam chodí stále, ale občas ho nachytám jak nám čůrá do vany Smile Myslíte si že ho láká ta bílá barva?? Máme totiž v Maxíkovo záchůdku silikagel. A také jsem vypozorovaa že když ho strčím do záchudku aby se vyčůral tak se nevyčůrá, ale strčím mu tam jeho myšku a už čůrá Smile To nechápem Smile Vanu vyčistím, ale stejně tam zase vleze.
V sobotu jsem objednala na netu odpuzovač koček, ale jak jsem studovala toto povídání o kočičkách, tak jsem zjistila že to nepomáhá Smile Ale zase si říkám že je to ještě kotátko a že se to časem možná odnaučí. Ale pořád lepší jak postel Smile
Jinak kocourka až bude jeho čas tak ho necháme kastrovat, ale už ted se toho bojím Sad
Jinak bych moc chtěla poděkovat zakladatelkám těchto stránek, našla jsme tu plno inspirací a rad za které jsem moc ráda Smile Přeji všem radost s kočičkama. Díky Petra a Maxíček Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vana
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 6:09:24
Odpovědět s citátem

Poděkování spíše zakladateli Filipovi a my děkujeme za pochvalu Smile

Vyměňte stelivo - silikagel je poměrně specifický druh a ne každá kočka je ochotná se s ním spřátelit. Zkuste bentonitové hrudkující - kočky v něm mohou skvěle hrabat a navíc jim připomíná "písek".

Čůrání do vany považuju ještě za tu lepší variantu, spláchne se to a je to fuč Smile
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 11:17:29
Odpovědět s citátem

Já mám stelivo bentonitové, záchody dva, nicméně starší kočka chodí občas do umyvadla. Není to pravidelně, ale minimálně jednou týdně vyhupsne do umyvadla, svůj výrobek imaginárně zahrabe a spokojeně odchází. A nejraději se synchronizuje se mnou Smile
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Vana
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 15:25:43
Odpovědět s citátem

Petra.P napsal:

První dny chodil na svůj záchůdek, ted tam chodí stále, ale občas ho nachytám jak nám čůrá do vany Smile Myslíte si že ho láká ta bílá barva?? Máme totiž v Maxíkovo záchůdku silikagel. A také jsem vypozorovaa že když ho strčím do záchudku aby se vyčůral tak se nevyčůrá, ale strčím mu tam jeho myšku a už čůrá Smile To nechápem Smile Vanu vyčistím, ale stejně tam zase vleze.


Jak říká April, vana není až tak špatná varianta, spláchne se to a ušetřite za silikagel Wink Já teda nejsem vyznavačem silikagelu, při představě, že mám v bytě tuto hmotu nacucanou močí, se mi ježí chlupy. My užíváme po dlouhém testování různých steliv od bentonitu po dřevité definitivně Bio Cat's Micro Fresh a nemůžu si to vynachválit. Kocour je taky spokojený.

Petra.P napsal:
Jinak kocourka až bude jeho čas tak ho necháme kastrovat, ale už ted se toho bojím Sad

Netřeba se bát. Kocour už druhý den skoro o ničem neví. Nepříjemné je pro něho možná to probírání z narkózy, kdy neví, proč se mu pletou nohy, ale to je hned za vámi a budete mít doma spokojeného macka. Náš než šel na kastraci, bloumal po bytě a mrančel, občurával rohy i postele, teď je nám dobře všem Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 20:05:34
Odpovědět s citátem

Silikagel moje kočka nesnášejí-našlapovaly v něm jako baletky a nikdy se tam nevykadily, jen rychle vyčůraly. Tak jsem ho druhý den vyhodila-co kdyby začaly kadit na nepatřičná místa. Já používám cat best oko plus a míchám ho s kukuřičným stelivem green cat. Při mém počtu koček se mi bentonitová steliva neosvědčila.

Moje Olivka se mi teď několikrát vyčůrala do WC mísy-to když jsem čistila jejich záchodky a měla dekl odklopený a hrudky naházené do mísy-tak si skočila na okraj mísy a vyčůrala se. Šikovná kočička. Jenže dekl mám trvale zavřený, aby mi z mísy kočky nepily vodu, takže má šanci jen při čištení Very Happy
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Petra.P



Založen: 13.09.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Moravský Krumlov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 20:16:41
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Silikagel moje kočka nesnášejí-našlapovaly v něm jako baletky a nikdy se tam nevykadily, jen rychle vyčůraly. Tak jsem ho druhý den vyhodila-co kdyby začaly kadit na nepatřičná místa. Já používám cat best oko plus a míchám ho s kukuřičným stelivem green cat. Při mém počtu koček se mi bentonitová steliva neosvědčila.


My jsme právě koupili do foroty tři osmikilové balíky. Doporučila mi to chovatelka od které máme Maxíka. Ale nějaké jiné stelivo asi koupím a ten silikagel prodám Smile No ne asi, ale určitě Smile Ale jak píšete ta vana je celkem přijatelná. Zrovna před chvílí jsem se spršila a ta potvůrka už byla zase ve vaně a čůrala, tak jsem na něj cálka trochu vody on se jakože oklepal a čůral veslele dál Smile
Ale té kastrace se vážně bojím, ještě má sice čas, ale už ted je mi ho líto Smile Pak mu časem pořídíme kamaráda když bude smutný Smile My jsme si s přítelem ted dostavili baráček a každej si hned myslel že bude miminko. No ono je, ale chlupaté Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 21:14:29
Odpovědět s citátem

Petra.P napsal:

Ale té kastrace se vážně bojím, ještě má sice čas, ale už ted je mi ho líto Smile

Jéžiš proč? Mně by bylo líto nekastrovaného. Buďto by doma mrančel a toužil nebo by lítal venku, rval se s kocoury a šlo mu o krk. Manžel taky pořád vykládal "to mu nemůžeš udělat, připravit ho o potěšení...", dokud mu párktát nepočural postel. A jaké potěšení? Mám briťáka s rodokmenem, když pominu koupi na mazlíka, musel by být uchovněný, testovaný, kočka "partnerka" taktéž, pokud bych mu jako teda měla něco dopřát. A kočky se vodí ke kocourovi, takže občas pár dnů doma ještě něčí kočku ... Když jsem to mužovi vykládala, koukal jak z jara. On měl prostě vizi, že "to mám kocourovi dopřát" a dál nemyslel ani o centimetr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Petra.P



Založen: 13.09.2010
Příspěvky: 3
Bydliště: Moravský Krumlov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 21:38:50
Odpovědět s citátem

Já vím, já to nemyslím zle Smile Vím že mu bude lépe, kotátka nechceme. Ale mám na mysli že mi ho bude líto po té narkoze Sad A my nemáme kocourka s papírama, proto dál šířit kotátka nechceme. Je to náš mazel Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 22:15:45
Odpovědět s citátem

Petra.P napsal:
Já vím, já to nemyslím zle Smile Vím že mu bude lépe, kotátka nechceme. Ale mám na mysli že mi ho bude líto po té narkoze Sad A my nemáme kocourka s papírama, proto dál šířit kotátka nechceme. Je to náš mazel Smile

On se z toho vyspí. Vet mi říkal, ať ho ještě nechám v přepravce, ale manžel měl pocit, že on chce přece ven, tak ho vypustil. No kocour plandal, padal, plazil se, tak jsem ho vzala do postele a šli jsme spat. Dvě hodiny prospal a už chodil normálně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top