Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nové kotě nežere


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: Nové kotě nežere
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 14:20:25
Odpovědět s citátem

Jsem tu nová, tak se omlouvám, jestli to tu někde je...

Od verejška mám doma dvouměsíční kočičku (britský tata vs obyč máma). Vera byla trochu vystrašená, zalezla za sedačku a vylezla až po hodině, pak zkoumala a usnula se mnou v posteli. V noci se budila a kňourala, ale s tím sem počítala..
Ale problém je, že nic nepapá. Její chovatelka nám dala v pytlíku staré granule, abych jí je smíchala s novými (mám Royal Canin pro koťátka). Udělala jsem to, ale nic, jen k tomu čuchla. Dneska sem jí je zkusila namočit, ale zas nic. Zato kousek šunky zhltla.. Si říkám, že když na granule byla zvyklá u chovatelky, tak by je mělá žrát, ne?
Mám trochu strach, nemám s chovem koček zkušenosti.
U rodičů máme jen dva venkovní kocoury a ti byli z vesnice a žrali jak blázni, protože u původních majitelů nebyli moc krmení.
Jinak je čilá, hraje si, chodí za mnou jako pejsek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Nové kotě nežere
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 15:35:21
Odpovědět s citátem

alishka napsal:
Jsem tu nová, tak se omlouvám, jestli to tu někde je...

Od verejška mám doma dvouměsíční kočičku (britský tata vs obyč máma). Vera byla trochu vystrašená, zalezla za sedačku a vylezla až po hodině, pak zkoumala a usnula se mnou v posteli. V noci se budila a kňourala, ale s tím sem počítala..
Ale problém je, že nic nepapá. Její chovatelka nám dala v pytlíku staré granule, abych jí je smíchala s novými (mám Royal Canin pro koťátka). Udělala jsem to, ale nic, jen k tomu čuchla. Dneska sem jí je zkusila namočit, ale zas nic. Zato kousek šunky zhltla.. Si říkám, že když na granule byla zvyklá u chovatelky, tak by je mělá žrát, ne?
Mám trochu strach, nemám s chovem koček zkušenosti.
U rodičů máme jen dva venkovní kocoury a ti byli z vesnice a žrali jak blázni, protože u původních majitelů nebyli moc krmení.
Jinak je čilá, hraje si, chodí za mnou jako pejsek.


Granule, granule - a co tak maso?? Na malé kousky nakrájené přemražené hovězí, kuřecí nebo krůtí, popř. rybu bez kostí (ale tu mírně povařit) a k tomu postupně přidávat granulky, pokud je samotné nechce. Do čeho jste ty granule namáčela??
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 17:53:55
Odpovědět s citátem

Karin, vy ste příjemná jak osina v prdeli, s prominutím..

Alisho, dávejte granule dál, kotě se rozjí. Nový domov musí nejprve vstřebat, až se bude cítit v bezpečí, začne jíst. Určitě se jí stýská i po matce nebo se cítí sama, když kňourala. Zkuste i nějakou tu konzervičku nebo maso na rozjezení, ale já osobně bych syrové nedávala, pokud není kotě důkladně odčervené. Je to normální chování, nebojte. Já osobně granule do ničeho nenamáčím - mým kočkám to nechutná a lepší tuhá strava pro začátek než rozřídlá vodou. Zkuste dát nejdřív granule, na kt. je zvyklá od chovatelky a RC přimíchávejte až bude jíst..

S kočičkou hodně štěstí, to si užijete. Já už bych koťata znova nezvládla Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 18:09:42
Odpovědět s citátem

Tak jsem ji zkusila granule namocit - nic, nakonec jsem je smichala s kapsickou a pustila se do toho jak kdyby tri dny nejedla, uvidim, budu zkouset tu kapsicku postupne ubirat.. Ale je mozne, ze bude papat spis vlhke nez suche krmeni.. I kdyz me prijde suche levnejsi a i pohodlnejsi..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 18:11:51
Odpovědět s citátem

Nico napsal:
Karin, vy ste příjemná jak osina v prdeli, s prominutím...


Prominutí si nechejte od cesty. To je Vaše vizitka ... Shocked
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 19:02:21
Odpovědět s citátem

Nico napsal:
Karin, vy ste příjemná jak osina v prdeli, s prominutím..


Nico, slovo SLUŠNOST na fóru Vám nic neříká?? Karin zde řekla jen svůj názor a já bych také doporučovala vyzkoušet přemražené masíko. Prostě jsou kočičky, které granulky moc nemusí a u malého kotěte nebudu experimentovat, zda je sní nebo bude raději hlady. Moje odchovávaná koťata dostávají zprvu RC Babycat taky namočenou, i když raději křoupají.

Alishko, myslím, že přimícháváním kapsiček na to jdete dobře, postupem času přijdete na to, co kočičce nejvíce vyhovuje. Já dávám ke koťátkům vždy jídelníček, který jim doma svědčil, přesto po přechodu se často strava úplně změní, že papají to, nad čím doma ohrmuli nos, nebo naopak nechtějí to, čeho by se doma ujedli Smile
Takže vydržte a zkoušejte a masíko klidně zkuste, já s ním krmím jako prvním! jídlem už 5 týdenní koťata, hned po tvarohu..
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Nico



Založen: 08.02.2010
Příspěvky: 44
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 19:09:08
Odpovědět s citátem

Naopak, slovo SLUŠNOST mi říká dost a nesouvisí s tím, jestli člověk používá slovo prdel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 20:39:02
Odpovědět s citátem

Nico napsal:
Naopak, slovo SLUŠNOST mi říká dost a nesouvisí s tím, jestli člověk používá slovo prdel.


Nějak mi nedochází, proč hned na začátku ta "slušná" slova........ nějak jsem nepochopila, čím byla Karin nepříjemná, že si to od vás vysloužila.

Já osobně s tím souhlasím, proč ne maso? Granule jsou jediné správné krmení? Určitě ne. Já dávám hovězí maso také mezi první pevnou stravou svým koťátkům, a zatím jsem s tím problém neměla. Všechna moje koťata do jednoho považují granule jen za pamlsek, který chroupají, když mají chuť si něčeho zobnout. Jídlo pro ně představuje maso, ryba, tvaroh, smetana, konzervy a paštiky pro kočky. To když nesu, tak se může celá smečka přerazit. Granule - dávám RC baby cat a Brit care kitten - ty tohle nadšení a nedočkavost rozhodně nevyvolají.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Luci + 4



Založen: 12.08.2007
Příspěvky: 329

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 22:08:16
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,

skoro mne překvapuje, že tu místo osin spíš není poznámka, že ve 2 měsících by kotě mělo být ještě u maminy kočky, že?

K dotazu: Kotě je samozřejmě trochu ( nebo víc) vystresované přechodem do nového prostředí - i vzhledem k tomu, že ve 2 měsících by opravdu ještě mělo být s mámou. Takže může odmítat granule i z tohoto důvodu...

Také bych poradila nabídnout kotěti maso, hovězí, kuřecí, jemně krájené a předtím přemražené, samozřejmě. Určitě jsou vhodné i kotěcí kapsičky, paštičky, jak zmiňují dámy přede mnou, může být i tvaroh atd. Určitě mu dávejte zatím jen ty granule, na které bylo zvyklé od původní majitelky , s mícháním granulí počkejte, až si kotě u vás více zvykne. Že má kotě mít stále k dispozici misku s vodou, to zřejmě víte.
Samozřejmě sledujte, jestli kotě nemá průjem, nezvrací a je přiměřeně čilé.

Ještě k vaší poznámce, že granule považujete za levnější řešení výživy kotěte.No. Záleží na tom, jaké granule se dávají a hlavně - myslím, že chtít šetřit na výživě kočky není úplně optimální přístup...

Přeji vám, ať kočička brzy baští s chutí a užívejte si radost s kotětem a z kotěte...jsou to ty nejkrásnější chvíle a hrozně rychle to uteče.
_________________
Někdo má kočky na střeše, někdo v kleci, někdo na kšeft, někdo ve voliéře, někdo na exhibici...Sad Naštěstí je pořád dost těch, kteří mají kočky v srdci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 9. 2010 23:51:18
Odpovědět s citátem

Luci, bylo zmíněno, že se jedná o křížence, tudíž velmi pravděpodobně neplánované spojení, spíš mělo kotě štěstí, že vůbec našlo nový domov-taky mohli koťata utopit nebo odnést do lesa nebo co já vím co ještě takoví lidé s nechtěnými koťaty jsou schopni udělat. Můj Čuk a Gek byli ještě mladší, když jsem je přijala, těm byl tak měsíc. Ti se vrhali na všechno, co vonělo jídlem, granule, kapsičky, všechno jedno, hlavně že se to dalo jíst. Dneska si už pacholci vybírají-granule jsou až ta poslední volba. A že mají samé superprémiovky, nic špatného.

Já tomu moc nevěřím, že dvouměsíční kotě je zvyklé na granule. Moje i když měly k dispozici mrňavé granulky RC baby cat, tak je stejně nechtěly a baštily maso, rybu, kapsičky a paštičky-samozřejmě pro koťata. Teprve teď, když jim táhne 3. měsíc, začínají granule taky uzobávat-ale zase spíše velké, pro dospěláky. Takže kotěcími granulkami se u nás vesměs živí skoro pětikilový tatínek, a kotíci chroupají RC senzible Laughing Nějak jim nemůžu pořád vysvětlit, že to má být obráceně. Ale vzhledem k tomu, že granule nemají jako základ jídelníčku, tak to příliš neřeším.

Do masa přidávám trošku panenského olivového oleje, vitamínovo-minerální směs, L-lysin, vločky droždí. Přidávám i jemně mletou syrovou mrkev-jakpak ji vyjedí. Krmení masem vychází nakonec nejlaciněji-u nás dostanu hovězí líčka za 50 Kč a nožinu za 109 Kč-tak málo stojí leda cajková kapsička, kvalitnější pod 180 Kč/kg nejde. A ty hodně dobré vycházejí i na 250-450 Kč-to bych je mohla krmit roštěnkama a svíčkovou. Pangase dostanu v akci za cca 80 Kč/kg. Kdepak, pro mně je to jasná volba, 100% masa je jen v mase, a když tam přidám vitamíny, minerály atp., je to nejlepší jídlo, co jim můžu nabídnout. A ke všemu mě vyjde ještě nejlaciněji. Při mém počtu zvířat si nemůžu dovolit kupovat 85g paštiku nebo kapsičku za 20 a více peněz, těch by ta má smečka za den splivla 10-15 Wink I kuřecí prsa se dostanou v akci pod 100 Kč, já je běžně koupím za 109, takže maso je u mně jasná volba. Jen je s tím poněkud více práce než s nasypáním granulí, to je fakt.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2010 7:28:50
Odpovědět s citátem

Vodu samozrejme ma, kazdy den menim za cerstvou. Uz se rozpapala, kapsicky ji chutnaji. Dneska planuju uvarit a obrat ji maso z kureci kostry, co tu mam na polevku.
S tim masem ste me nahlodali, jsem ochotna na nej prejit.. Jen nemam vubec predstavu, kolik ho kocka denne sezere?
A jake muze? Asi kureci, ryby, hovezi. Veprove moc asi ne, ze?
Jsem uplny zacatecnik, babicka s dedou kocky meli, ale na vesnici se nejaka vyziva moc neresi, tam kocky dostaly zbytky.
Nasi doma maj venkovni krizence, ale ti zerou granule, takze bez problemu.. A obcas jim prilepsi konzervou.
Jinak uz je to dobre, dneska radi jako cerna ruka uz od sesti od rana, akorat me stve, ze me nenecha prispat:-D, ale co, holt je to miminko.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2010 8:09:55
Odpovědět s citátem

alishka napsal:
Vodu samozrejme ma, kazdy den menim za cerstvou. Uz se rozpapala, kapsicky ji chutnaji. Dneska planuju uvarit a obrat ji maso z kureci kostry, co tu mam na polevku.
S tim masem ste me nahlodali, jsem ochotna na nej prejit.. Jen nemam vubec predstavu, kolik ho kocka denne sezere?
A jake muze? Asi kureci, ryby, hovezi. Veprove moc asi ne, ze?
Jsem uplny zacatecnik, babicka s dedou kocky meli, ale na vesnici se nejaka vyziva moc neresi, tam kocky dostaly zbytky.
Nasi doma maj venkovni krizence, ale ti zerou granule, takze bez problemu.. A obcas jim prilepsi konzervou.
Jinak uz je to dobre, dneska radi jako cerna ruka uz od sesti od rana, akorat me stve, ze me nenecha prispat:-D, ale co, holt je to miminko.


Já osobně si případného řádění snažím nevšímat, a třeba i dělám, že spím, aby si nezvykli, že si s nimi budu hrát třeba v 5 ráno nebo že jim v tuhle pro mně nekřesťanskou dobu dám napapat, to ani náhodou. Spím s 8 kočkami, a v naprosté většině dnů ožívají až se mnou. Dokud spím, je pokoj, a to tam mám 4 odrostlá koťata. Taky to zkoušela, blbnout ve 4 ráno, ale já na to nereagovala nijak, a tak dávají pokoj a vstávají až se mnou.

Maso, maso můžete jakékoliv, i libové vepřové, proč ne, i v některých konzervách pro kočky je, nevidím důvod, proč by nesměly kočky zrovna vepřové, když bude z dobrého zdroje a uvařené. Hovězí, kuře, krůta, králík, jakákoliv ryba, koňské, jehněčí, prostě jakékoliv maso. A kolik? Je to kotě, takže množství asi jako je malá myška, řekněme teď tak vrchovatou kávovou lžičku masa 2x denně, musí to sníst na posezení-pokud sní a ještě bude koukat, kde je další, příště trochu přidáte, když nechá, uberete-maso nesmíte nechávat dlouho ležet, musí to sníst a zbytky tak do půlhoďky odstraňte. Další krmení dejte trochu tučného tvarohu s kouskem žloutku a kapkou medu, pak třeba kysanou smetanu, jogurt s živými kulturami, občas, ale fakt jen občas jako ňamku kousek kvalitní šunky (není nezbytné, jen ji prostě milují, aspoň ti moji všichni do jednoho), pribiňáček, lučinu, někdy uvařte kousek ryby, lososa, pangase, makrely, pstruha-pozor na kosti-promněte prsty důkladně maso, aby tam nebyla kosti. Do masa někdy přidávám trošičku rozvařené rýže a jemně nastrouhanou syrovou nebo i vařenou mrkev-ne moc. Syrové maso dávám zásadně přemražené aspoň 3 dny, pak ho nechám volně rozmrznout, pokapu ho panenským olivovým olejem, zasypu vitamínovo-minerální směsí, přidám tu syrovou mrkvev a trochu vody, aby bylo vláčné, a kočky se mohou zbláznit. Během chvilky jsou misky prázdné. Vnitřnosti taky vařím. Dávám játra, srdíčka, žaludky, ledvinky, držťky-co dostanu koupit. Drůbeží, hovězí i vepřové. Hovězí srdce, pokud dostanu čerstvé, dám taky syrové.

Přeju hodně radosti s kočičkou. Jsou to sluníčka, která prosvětlují naše dny.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz


Naposledy upravil tatiana dne 12. 9. 2010 10:24:19, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2010 9:33:32
Odpovědět s citátem

Dekuju moc za rady! Dneska vyndam tu kostru, co tam mam, oberu ji to a uvidime:) Prece jen budu rada, kdyz budu vedet, co ji davam papkat. A ono to fakt pak vyjde levneji, jak tak koukam:) A dospele kocce se dava toho masa kolik? Jen abych dopredu vedela? Tak " dve, tri mysi" denne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2010 10:22:05
Odpovědět s citátem

alishka napsal:
Dekuju moc za rady! Dneska vyndam tu kostru, co tam mam, oberu ji to a uvidime:) Prece jen budu rada, kdyz budu vedet, co ji davam papkat. A ono to fakt pak vyjde levneji, jak tak koukam:) A dospele kocce se dava toho masa kolik? Jen abych dopredu vedela? Tak " dve, tri mysi" denne?


Asi tak Smile - bude-li miska vylízaná do dna, lze trošku přidat, pokud zůstane zbytek, tak prostě trochu uberete.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 9. 2010 11:05:32
Odpovědět s citátem

alishka napsal:
Dekuju moc za rady! Dneska vyndam tu kostru, co tam mam, oberu ji to a uvidime:) Prece jen budu rada, kdyz budu vedet, co ji davam papkat. A ono to fakt pak vyjde levneji, jak tak koukam:) A dospele kocce se dava toho masa kolik? Jen abych dopredu vedela? Tak " dve, tri mysi" denne?


Když se srovná cena kvalitních granulí s masem, není vůbec maso to drahé Smile Pokud už teda člověk nekupuje superkvalitní hovězí, které nedopřeje ani sám sobě Wink

Mimochodem, na chalupě nám přišla přitoulaná kočička porodit na zápraží, tak se teď starám o čtyři momentálně osmitýdení koťátka. Když jim dám tvaroh s rozmíchaným žloutkem nebo najemno nasekané vařené kuřecí, můžou se zbláznit Smile Jedna kočička (zrovna největší cvalda) si stoupne nohama do misky a vrčí "to je všechno moje" Razz Zrovna to kuřecí, neobírám se se žádnými kostrami, vždyť se dají koupit kuřecí stehna v akci i za 50 Kč kilo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 10:18:31
Odpovědět s citátem

[ neobírám se se žádnými kostrami[/quote]


Já kupuju v akci rovnou kuřecí řízky, oběd pro dvě dospělé kočky vyjde na cca 7,-Kč, což je cena dost dobrá.
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Basalka



Založen: 10.09.2010
Příspěvky: 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 10:22:56
Odpovědět s citátem

Tak to je přesně i s mojí 5 měsíční briťulkou. Myslela jsem si, jak ji neudělám radost kvalitními granulkami pro koťátka - je to Iams, protože u chovatele baštila obyčejnější a suché. Houbelec. Zato když trochu povařím rybí filé s kuřecím srdcem a játry, k tomu nasekané syrové maso, co zrovna mám (pytlíkuju to po jednotlivých dávkách syrové do mražáku a jen s tu směs rozmrazím), granulky přeliju tím vývarem a k tomu nasekanou masovou směs, olivový olej, lososový olej, mořské řasy, taky vločky droždí a kousek žloutku - tak se milostpaní odhodlá trošku odpápnout - ale musí to být nasáklé, na takovou mokrou směs, jinak vyžere jen to maso Všichni se mi doma smějí, že jsem ji velmi rychle zmlsala. Je to sice náročnější, než chystat jen nasypat do misky granule, to je fakt, ale netroufám si dát ji nějakou hladovku, aby začala baštit to, co má v misce. A takto mám jistotu, že ji dávám kvalitu, je krásná a kulaťoučká, srst v nejlepší kondici.
Mám doma i psíky a s nimi mám podobnou zkušenost - není nad maso a domácí - připravovanou - stravu!!! S granulkami, proti všem doporučovaným radám, zacházím spíše jako s těstovinou, prostě příloha k tomu lepšímu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 10:32:47
Odpovědět s citátem

Tak to je fakt kuchařka na plný úvazek Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 12:29:58
Odpovědět s citátem

No, ted jsem ji prinesla kamosku, ta granule papa, takze rano jim dam kapsicku, pres den tam jsou nasypane v misce granule, ubyvaj, ale to si myslim, ze papa ta nova a vecer jim davam varene kureci, to jim chutna..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (59x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (26x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (24x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top