Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

cena koťat

Fórum: Všehochuť

Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Anonymní






Předmět: cena koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2005 21:54:08
Odpovědět s citátem

Dobrý den, ráda bych měla představu, kolik asi tak může stát kotě britské kočičky. Přemýšlím o koupi, mluvila jsem s jenou chovatelkou, ketrá má koťata bez PP, a nejsem si jistá, jestli její cena není příliš vysoká. Můžete mi někdo, prosím, poradit? Jen orientačně. Děkuji.
Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: cena kotěte
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2005 22:14:57
Odpovědět s citátem

Britská koťata bez PP kolem 2500-3000, s PP od 7000 výše-alespoň co jsem měla nabídky já.Přeji šťastnou ruku při výběru koťátka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
EvaPa



Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 7
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2005 22:51:40
Odpovědět s citátem

Jojo, ceny bezpapíráčků se pohybují tak jak napsala Janča. Jen si na to dávej pozor. Raději své "vyvolené" kotátko nejdříve párkrát navštiv, podívej se v jakém vyrůstá prostředí a jak se k němu chovají. A obzvláště se podívej v jakém je zdravotím stavu! Kamarádka si dovezla koťe u kterého jí chovatelka tvrdila, že je ve 100% zdravotním stavu. Hned druhý den se začalo projevovat, že to nebude až taková pravda.. Koťe pšikalo, teklo mu z očiček a na ouškách a po těle jsme objevily něco podobného jako u člověka ekzém. Tak jsme hned jely na veterinu a tam zjistili, že má plíseň a další zdravotní problémy. Koťe další den putovalo zase za svou chovatelkou.. Tak radeji pozor při výběru.. Přeji hodně štěstí a pak hodně radosti z chlupaté kuličky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Andrea.



Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 52
Bydliště: Brno

Předmět: Cena Ragdollů
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 9. 2005 15:34:26
Odpovědět s citátem

Chtěla bych si pořídit kotě plemena Ragdoll, a tak by mě zajímala orientační cena kočičky na mazlení bez PP. Může mi někdo poradit?
_________________
Andrea. (Kissy a Twix)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
janina



Založen: 12.09.2005
Příspěvky: 2
Bydliště: SR

Předmět: Re: Cena Ragdollů
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 9. 2005 18:01:39
Odpovědět s citátem

Andrea. napsal:
Chtěla bych si pořídit kotě plemena Ragdoll, a tak by mě zajímala orientační cena kočičky na mazlení bez PP. Může mi někdo poradit?


Cena ragdollikov s PP, bez PP sa ani nedaju kupit, sa v Cechach pohybuje od 8-10 az do 15-20 tis. KC na mazla, zavisi to od toho aka je to stanica, ake kvalitne ma chovne macicky, ci su zo zahranicia a podobne Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
katka D
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 1. 2006 12:36:01
Odpovědět s citátem

Když jsem sháněla v listopadu kotě s pp, u britek i ragdollů byly na chov kolem 15 tisíc. , na mazlíka o pár tisíc levnější.
Odpovědět 
Satinka



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 1. 2006 10:53:24
Odpovědět s citátem

No tak v SR sa cena ragdollky na mazlíka pohybuje od 15-20.000,- a na chov od 25-40.000,- podľa kvality. A bola som upozornená že menej ako 20.000,- za maznáčika si pýta málo kto.... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tereza N.



Založen: 31.10.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Krajková, okr. Sokolov

Předmět: Re: cena koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 10:53:01
Odpovědět s citátem

My jsme Montíka koupili bez PP za 3500 Kč, je to britská modrá krátkosrst. Máme trochu problémy s očima a když jsem si ho brala byl trochu nastydlý. Oči otíráme preventivně borovou vodou. Chovatelka má kočky venku! Myslím si, že je lepší si přidat nějakou tu korunu a koupit si mazlíka s PP. Jedna paní mi brit.mod. nabízela s PP za 5000 Kč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: cena koťat
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 11:00:58
Odpovědět s citátem

Tereza N. napsal:
My jsme Montíka koupili bez PP za 3500 Kč, je to britská modrá krátkosrst. Máme trochu problémy s očima a když jsem si ho brala byl trochu nastydlý. Oči otíráme preventivně borovou vodou. Chovatelka má kočky venku! Myslím si, že je lepší si přidat nějakou tu korunu a koupit si mazlíka s PP. Jedna paní mi brit.mod. nabízela s PP za 5000 Kč.


Nerada bych, aby se tu opět rozpoutala diskuze o PP a bez PP .... vždycky jde o to, jak se kdo ke svým kočkám, ke svému chovu, chová .... problém bývá v lidech, ne v PP ....

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: cena koťát
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 11:18:31
Odpovědět s citátem

Taky máme brit. modrou bez p.p.za 3000kč a problém s okem.Ale jinak je zdravý a při odběru naočkovaný,odčervený.Brali jsme ho v 8 týdnech.Od přinesení s ním nebyly potíže.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: slzení oček a PP
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 11:34:30
Odpovědět s citátem

Tak já mám britskou modrou s PP a taky nám slzí očka,už od malinka, jedno víc a jedno míň.Slzné cesty jsou průchodné-ověřeno u veta-, zánět nemá, jen prostě víc slzí. Třeba pláče nad nekonečnou diskuzí, jestli její kočičí kamarádi a kamarádky mají nebo nemají mít PP. Ať chceme nebo ne, kočičky bez PP tu byly ,jsou a budou, nechme je v klidu žít v jejich určitě báječných domovech třeba i s uslzenýma očkama nebo jinou malou vadou na kráse.O to nám přece nedělají méně radosti. Koneckonců my lidi taky nejsme bez vady (někdo má křivé nohy, jiný řídké vlasy, pupínky na obličejí, pár kilo navíc),ale nikdo nechce, aby se dál rodily jen dokonalé děti ze šlechtických rodů. Tak už nechme PP bez komentářů a užívejme si kočiček, utírejme jim očka, když to potřebují a mějme je všechny rádi. Zanícené diskuze přenechme webům zanícených chovatelů, tady jsme přece milovníci všech koček( i když snad většina chovatelů své kočky i miluje).Howgh. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Cassi



Založen: 02.10.2005
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava

Předmět: cena koťát
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 1. 2006 16:52:30
Odpovědět s citátem

Máte pravdu,já bych toho svého miláčka chlupatého nedala za nic na světě.Zdraví je nejisté u každé kočky,ať má papíry nebo ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2006 23:12:39
Odpovědět s citátem

Máte pravdu i ne. Kočka je kočka a za nic nemůže. ALe to co píšete o tom, že jen kočky bez PP mají drobné vady na kráse a proto je máme nechat žít, ať slzí a podobné řečičky. No víte, i v chovech,kde se odchovávají kotata s PP jsou číčy, které tyto drobné vady nakráse, jak říkáte, mají a pak jsou prodávány jako tzv. mazlíčci za o mnoho nižší cenu a k takové čičině získáte nejen záruku, že máte plemeno, které jste si vybrala s drobnou chybičkou, ale i záruku zdraví při prodeji, plného očkování a tzv. chovatelského servisu, který Vám chovatell bez PP snad nikdy nenabídne, protože takový chovatel je spíš jen "výrobna koťátek",kde je podhoubí pro spooustu nemocí, ale to bychom už mohli dááávno všichni vědět, jak to chodí. No nic, každému co jeho jest, chceš-li kotě pochybného původu, ač chceš britskou modrou, máš ho mít, ale jestli to bude to pravé, můžeš pouze doufat a o zdraví a léčbě,která může následovat ihned po odebrání do nového domova ani nemluvě.... Ano, ano kočky bez PP tu byly, jsou a vždy budou, ale je mi jich líto,jejich osud byl ,je a bude velmi nejistý.... Takže raděj tisícovku připlatím, koupím s PP a nemusím vydávat onu tisícovku za léčbu a mít nervíky, zda moje kočička bude vůbec kdy v pořádku... pa a užívejte své miláčky a nově kupujícím, ať si dávají pozor od koho, kde kupují kočičku, ty ušetřené tisíce mohou být "klamné"....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2006 23:21:18
Odpovědět s citátem

Janča:ještě něco- Vy si myslíte, že chovatelé chovající kočky s PP a věnují se jejich křížení selektivně a se záměrem vyšlechtit co nejlepší zvířata a zdokonalovat tak naše i zahraniční chovy, nemají rády kočky a kočky nejsou jejich mazlíčci???? To snad nemyslíte vážně! Asi jste nikdy toho pravého zaníceného chovatele koček,který chová s PP,jak vy říkáte, nepotkala, to je škoda, jinak byste viděla, že nejen vy majitelé koček bez PP, jste milovníci koček! Jděte na diskusní fóra , kde se, podle Vás, baví jen ti, kdož možná své kočky milují- tedy ti opravdoví chovatelé na "vyšší úrovni" a uvidíte,jestli své kočky milují. Možná se i něco přiučíte...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 6:22:15
Odpovědět s citátem

Poměnko, než tady začnete někoho napadat, přečtěte si ještě jednou, nebo dvakrát (nebude-li to stačit) Janči příspěvek a možná si i toho dejte dobrý zelený čaj a popřemýšlejte o své odpovědi...

Toto téma původně začínalo otázkou, kolik tam může stát kotě britské kočky a do toho se sem zamotala diskuse o PP nebo nePP a nakonec přišla cassi s příspěvkem, že její kočka bez PP má TAKY problém s okem.

Janča jen chtěla vysvětlit, že je úplně jedno, jestli kočka má PP nebo ne, důležité je mít kočičku rád a starat se o ní. A že problémy (jakékoliv, ať už okem, ledvinami, zlomeniny, cokoliv) můžou potkat jak kočičku s nebo bez PP.

Jak Vy můžete vědět, co má Janča za kočičky? Jste si jistá, že má kočky "jen" bez PP? Jste si jistá, že nemá doma papírovou kočku? Nebo že nikdy neměla papírového kocourka se ZÁRUKOU zaníceného chovatele (jak Vy píšete), že bude kocourek zdravý a bez jakýchkoliv vad????

Omlouvám se za tón mého příspěvku, ale je půl sedmý ráno a taky nemám ráda tyhle horké hlavy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 7:20:42
Odpovědět s citátem

Pomněnko, musím souhlasit s Olivkou, než začnete někoho napadat, tak si nejdřív projděte jeho příspěvky ve foru ...
Nehodlám si hrát na ničí mluvčí, jen Vám trochu osvětlím stav věci - janča je jedna z těch, co si pořídili kočky s PP. A opět, píše to sama zde ve foru, jeden její kocourek s PP umřel na FIPku ... kočička s PP má slzavé oko ... takže nesuďte někoho, o kom kulový víte ....

A ohledně těch diskuzí na chovatelských servrech ... víte, než jsem si já pořídila svýho bezpapíráčka, dost často jsem se na chovatelských servrech pohybovala a zjišťovala co a jak ... bohužel, tamní přístup, chování, hádky a někdy i bezdůvodné napadání mně přesvědčilo, že je důležité mít kočku od člověka, který se o ně stará a má je rád, a jeho kočky jsou zdravé, čisté, opečovávané, než zrovna to, jestli kočka je od toho "správného" chovatele.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 8:08:15
Odpovědět s citátem

Tak se zase jednou snaha minula účinkem Smile)
chtěla jsem laskavě a v dobrém ukončit debatu o PP a spíše se zase rozbouřila
Pomněnko, opravdu jste si to špatně přečetla,mám doma dvě britky s Exclamation PP ( právě proto, že jsem si předtím nastudovala, že by měla být záruka zdravé kočky), z toho jedna je zdravotně v pořádku, jen nemá zcela standardní zabarvení, druhá má ty slzavé očička. Měla jsem i třetího kocourka, také s PP ten zemřel na FIP- a byl z velké známé chovatelské stanice, nicméně teď s odstupem času se zkušenostmi vidím, že to byla spíše velkovýrobna koček pro peníze. Přiznejme si ,že i takové existují.Proto jsem psala, že většina chovatelů snad své kočky i miluje, v což taky doufám. Doufám, že už je to to poslední, co jsem k tomuto tématu musela ze své strany vysvětlovat,zdravím všechny kočičáky a jejich páníčky,páček čumáček:-)) Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 8:50:39
Odpovědět s citátem

Víte Pomněnko... vzpomeňte si na svůj dotaz na kočkách-online ohledně Vaší kočičky a krvi ve stolici... Protože jsem o tom něco malinko věděla a chtěla Vám poradit (protože chápu, jak se člověk cítí, když se u kočičky objeví NĚCO a člověk nejdřív zjišťuje třeba na netu, než jede na veterinu) tak jsem Vám hned odepisovala.

A nezjišťovala jsem, zda má kočička PP nebo nemá...

A taky jsem nepsala, že se to objevilo u kocourka bez PP...

A taky jsem nepsala, že u mojich koček s PP se to (bohudík zatím) nikdy neobjevilo...

Modrýho Kocouře si vážím, že jsem tady našla nejen spoustu rad, zkušeností, ale že jsem tady objevila i pár přátel, kteří nerozlišují kočky podle nějakých papírů... Ale jsou tady a rádi pomůžou, když můžou... Exclamation

Proto je tady i oheň na střeše, když se tady objeví někdo, kdo rozpoutává diskusi ohledně chovatelů, množitelů, PP nebo nePP, útulků a podobných...

Mějme svoje kočičky rádi a nekoukejme na to, co má za původ...

A nebuďme na sebe škaredí, vždyť už takhle ten svět kolem nás stojí za prd... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 15:34:27
Odpovědět s citátem

Čím napadám? Nevím, proč mi vysvětlujete, že je jedno zda má kočka PP či nikoliv, že zdravotní problém může mít jakákoliv kočka, to je myslím, logické, nic není difinitivní, a PP není záruka celoživotního zdraví. No nic, jedeme dál... problém těchto diskusí je ten, že přečtený text si každý může vyložit trošku jinak, každý mám jiné zkušenosti a pohled na věc a věci se lehce vytrhávají z kontextu. V jádru myslíme zřejmě všichni totéž. Olivko: Jsem ráda, že jste mi odpověděla, vážím si toho a pokud byste měla Vy nějaký problém, taky bych odpověděla, bez váhání a neřeším, zda se jedná o kočku s PP či bez. Nějak jste mě nasměrovala mezi nějaké nevraživce, co do něčeho jen šťourají, aby vyvolali problémy a co "napadají"... Docela mě to mrzí, ráda chodím se radit a povídat o čičinách a pokud jsem se Vás dotkla, tak se omlouvám, ale jsem tak trochu horká hlava, tak pardon Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 15:41:33
Odpovědět s citátem

April: Bohužel, já mám s chovateli, kteří chovají své papířáčky ty nejlepší zkušenosti a to i z různých serverů. Možná jste nenarazila na ty správné lidi. Nikoho nesoudím... každému co jeho jest.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 15:48:14
Odpovědět s citátem

Pomněnka napsal:
April: Bohužel, já mám s chovateli, kteří chovají své papířáčky ty nejlepší zkušenosti a to i z různých serverů. Možná jste nenarazila na ty správné lidi. Nikoho nesoudím... každému co jeho jest.


Víte Pomněnko, problém je v tom, že jste se dost nemístně obula do janči, bez znalosti širších souvislostí .... proto tu vznikla tahle širší debata ...

Já na jiných serverech na pár lidí narazila .... a pokud pro ty lidi je prvořadý fakt, podle kterého vás soudí, ten, že máte kočku bez PP, nikoliv samotná kočka, nemám se s těmi lidmi tím pádem o čem bavit, bohužel.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 17:25:12
Odpovědět s citátem

Jen v rychlosti:
Nikoho jsem se nechtěla dotknout takovým způsobem, jakou to vyvolalo reakci, jsem zaražená. No budiž, Janče se omlouvám, pokud to přijme, ale mám své zkušenosti. Ale musím se vážně zastat chovatelů, co mají papíráčky, protože i mezi nimi jsou takový, kteří by za své kočky doslova dýchali, myslím, že je jich většina! Proto si zvolili náročnější, dražší cestu okolo chovu koček a myslí to s nimi vážně. Jinak ,když vlastníte kočku bez PP, je to složitější. Nechci znovu začínat nějakou polemiku o tom, proč jste si ji koupila, protože se toho bojím a neznám okolnosti. Je to Vaše věc a každý by to měl respektovat, jen si myslím, že pro neznalé celé problematiky okolo chovu koček, je lepší,když se obrátí spíše na chovatele,který má chovnou stanici a dává určité záruky , než tam, kde je kočka o něco "levnější", ale ale... už to vážně nechci rozebírat. (byla jsem teď svědkem případu,kdy paní docela trpce litovala své"koupě", tak podle toho reguji) Pa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 17:42:45
Odpovědět s citátem

Respekt je zapotřebí na obou stranách ....

Zkušenosti lidí jsou různé, janča měla naopak s "PP koupí" zkušenost tu nejhorší ... já např. měla s bez PP koupí zkušenost dobrou .... ale nebudu nikomu vnucovat ani jedno ... každý musí koupi kočky zvážit ... já také velmi zvažovala a nakonec jsem se rozhodla pro tuhle cestu .... a nebylo to rozhodně jen z finančních důvodů ....

Můj názor je, že tak, jak nelze o všech chovatelích tvrdit, že jsou ti nejlepší a nejlaskavější a nej nej nej, tak nelze o všech "množitelích" tvrdit, že jsou jen ti nejhorší, nejšpatnější .... vždy je zapotřebí individuálně hodnotit člověka a celkový přístup ke svému "chovu" ...

Myslím, že rozumné bude už tuhle diskuzi definitivně uzavřít se závěrem, že je důležité hodnotit chov a prostředí, ze kterého kotě vychází .... ať už si lidé koupí kočku s PP, nebo bez PP.

A.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 22:49:23
Odpovědět s citátem

OK.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
janča



Založen: 22.09.2004
Příspěvky: 313

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2006 23:27:01
Odpovědět s citátem

Pomněnka napsal:
Jen v rychlosti:
Nikoho jsem se nechtěla dotknout takovým způsobem, jakou to vyvolalo reakci, jsem zaražená. No budiž, Janče se omlouvám, pokud to přijme, ale mám své zkušenosti. Ale musím se vážně zastat chovatelů, co mají papíráčky, protože i mezi nimi jsou takový, kteří by za své kočky doslova dýchali, myslím, že je jich většina! Proto si zvolili náročnější, dražší cestu okolo chovu koček a myslí to s nimi vážně. Jinak ,když vlastníte kočku bez PP, je to složitější. Nechci znovu začínat nějakou polemiku o tom, proč jste si ji koupila, protože se toho bojím a neznám okolnosti. Je to Vaše věc a každý by to měl respektovat, jen si myslím, že pro neznalé celé problematiky okolo chovu koček, je lepší,když se obrátí spíše na chovatele,který má chovnou stanici a dává určité záruky , než tam, kde je kočka o něco "levnější", ale ale... už to vážně nechci rozebírat. (byla jsem teď svědkem případu,kdy paní docela trpce litovala své"koupě", tak podle toho reguji) Pa


ok,omluva přijata,v pohodě Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
rychla.zelva



Založen: 10.03.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Želivec

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 4. 2006 22:17:36
Odpovědět s citátem

Ráda bych se zeptala za kolik se obecně dá pořídit koťátko s PP i bez PP plemen: Ragdoll, Britská kočka, Sibiřská kočka (Něvská Maškaráda) a Birma??

Předem děkuji za Vaše odpovědi..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Olivka



Založen: 15.07.2005
Příspěvky: 129
Bydliště: Kladno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2006 6:45:41
Odpovědět s citátem

rychla.zelva napsal:
Ráda bych se zeptala za kolik se obecně dá pořídit koťátko s PP i bez PP plemen: Ragdoll, Britská kočka, Sibiřská kočka (Něvská Maškaráda) a Birma??

Předem děkuji za Vaše odpovědi..


Odpovím jen na britskou kočku s PP - někdo ji prodá za 5.000 a je šťastný, že má "jeho" koťátko hodné nové páníčky a veškerou péči - a je s Vámi každou chvíli v kontaktu, připravený pomoct a poradit, někdo ji prodá za 15.000 a osud kotěte je mu fuk...
Záleží na chovatelské stanici, jeho majiteli, sídla chovatelské stanice - třeba takoví Pražáci do ceny kotěte promítnou nejen krmení, očkování a jiné potřebné, ale i nájem bytu, provoz automobilu, cenu vstupenek do kina a jiných požitků Laughing Laughing
Záleží taky na jménu CHS, počtu kokard získaných vystavováním v růžově ozáclonkovaných klecích... Laughing
Ale abych to shrnula, u kotěte britské kočky s PP počítejte s cenou kolem 8.000 Kč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Satinka



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2006 8:32:30
Odpovědět s citátem

rychla.zelva napsal:
Ráda bych se zeptala za kolik se obecně dá pořídit koťátko s PP i bez PP plemen: Ragdoll, Britská kočka, Sibiřská kočka (Něvská Maškaráda) a Birma??

Předem děkuji za Vaše odpovědi..



Ja zase odpoviem co sa tyka plemena RAGDOLL - da sa kupit iba s papiermi. Cena na maznaka je 15.000,- (CZK), na chov je ta cena podstatne vysia a zalezi od kvality... takze sa moze vysplhat aj na 35.000,- (CZK)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pomněnka



Založen: 12.01.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: Ústí nad Labem

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2006 9:19:26
Odpovědět s citátem

Zdravím, psala jsem do tématu Sibiřská kočka, že pokud budete mít zájem o informace kolem Něv, tak Vám písnu např.mail, pokud máte dále zájem, protože se také jedná pouze o prodej s PP z CHS!. Navíc něvy mají svá specifika.

Ještě mě zarazila cena ragdollů v příspěvku Satinky, také jsem si scháněla colourpoity v počátku a ragdolla mi nabízeli cca v říjnu loňského roku od 9 000 - 15 000.¨- na mazla. A colourpointy britské kočky za 13 000.- na mazla !!! Shocked Ale zkusila jsem jen jednu CHS britských koček, tak nemám srovnání. Vše jedině s PP.
A jak píše Olivka, je to o lidech, pokud budete schánět a ptát se, můžete sehnat zvíře z kvalitního chovu i za přijatelnější ceny. Protože chovatelům půjde o "kvalitní" majitele.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Satinka



Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 28
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 4. 2006 9:58:19
Odpovědět s citátem

Pomněnka napsal:
Zdravím, psala jsem do tématu Sibiřská kočka, že pokud budete mít zájem o informace kolem Něv, tak Vám písnu např.mail, pokud máte dále zájem, protože se také jedná pouze o prodej s PP z CHS!. Navíc něvy mají svá specifika.

Ještě mě zarazila cena ragdollů v příspěvku Satinky, také jsem si scháněla colourpoity v počátku a ragdolla mi nabízeli cca v říjnu loňského roku od 9 000 - 15 000.¨- na mazla. A colourpointy britské kočky za 13 000.- na mazla !!! Shocked Ale zkusila jsem jen jednu CHS britských koček, tak nemám srovnání. Vše jedině s PP.
A jak píše Olivka, je to o lidech, pokud budete schánět a ptát se, můžete sehnat zvíře z kvalitního chovu i za přijatelnější ceny. Protože chovatelům půjde o "kvalitní" majitele.


Teraz bohuzial musim napisat, ze napr. na slovensku je ticha dohoda medzi chovatelmi a nikto nejde s cenami nizsie ako 20.000,- SKK za maznacika. A ak by mi ho aj niekto ponukal lacnejsie, uz by sa mi to zdalo divne, lebo by som sa obavala, ze nieco nie je v poriadku Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (35x)
2
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (17x)
4
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (13x)
5
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (13x)
6
Britská krátkosrstá kočka (13x)
7
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top