Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Granule pro koťata a dospělá kočka


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Macal



Založen: 24.05.2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: Granule pro koťata a dospělá kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2010 7:44:32
Odpovědět s citátem

Mám kotě, kterému dávám kvalitní kotěcí Royal Canin a velice chutnají i druhému 5 letému kocourkovi. Může je žrát i když je už starší??? Problémy s váhou nemá...
Calábková
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
beta.1



Založen: 20.06.2007
Příspěvky: 640

Předmět: Re: Granule pro koťata a dospělá kočka
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2010 12:21:13
Odpovědět s citátem

Macal napsal:
Mám kotě, kterému dávám kvalitní kotěcí Royal Canin a velice chutnají i druhému 5 letému kocourkovi. Může je žrát i když je už starší??? Problémy s váhou nemá...
Calábková



Co vím já,tak semtam když si zobne nevadí,ale kotěcí granule mají jiné složení než dospělácké.Složení se hlavně liší ve vyšším obsahu bílkovin,které kotě potřebuje ke svému vývinu.Pro dospělou kočku je vysoký obsah bílkovin na závadu,neposlouží to ledvinám.Takže já bych dospělákovi koupila RC,ale pro dospělé kočky,určitě by mu chutnali stejně jako kotěcí.Další možnost krmit odděleně:-)

BBMM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Macal



Založen: 24.05.2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2010 16:52:01
Odpovědět s citátem

Máme dvoje granule RC pro koťata a dospělé kočenky, ale vždycky se vrhnou oba na ty kotěcí. Jak to mám vyřešit, hlídat je aby každý jedl jenom ty svoje , to dost dobře nejde...Totě už má skoro 11 měsíců, tak už jim dát jenom dospělé??? Nebo dojíst zásobu kotěcích a pak dát jenom dospělé??? Každá rada drahá... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2010 17:29:55
Odpovědět s citátem

Pokud má kotě 11 měsíců tak už můžete oběma dát dospělácké granule, zbytek kotěcích samozřejmě můžete spotřebovat, můžete je dávat třeba na střídačku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Macal



Založen: 24.05.2005
Příspěvky: 35
Bydliště: Olomouc

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2010 16:09:57
Odpovědět s citátem

Mám koupit dranule RC pro britky?? To 11. měsíční je totiž modrý briťák a ten starší obyčejný kocourek... Máte s nima zkušenosti a může je dávat i tomu obyčejnému?? Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2010 17:06:26
Odpovědět s citátem

Macal napsal:
Mám koupit dranule RC pro britky?? To 11. měsíční je totiž modrý briťák a ten starší obyčejný kocourek... Máte s nima zkušenosti a může je dávat i tomu obyčejnému?? Shocked


Já mám doma mezi těmi svými 8 "von" (s průkazy původu) taky dva "obyčejné" kocoury, a rozdíly mezi nimi tedy doopravdy nedělám. Jedí všichni stejné jídlo.

Tomu obyčejnému to bude chutnat úplně stejně jako briťákovi. A jen tak mezi námi, já osobně nevěřím, že granule pro britky jsou ty nej pro britky a jiné ne. pro mainy jen pro ně a jiné ne, atd... dle mně je to jen a pouze tahák na peníze a nic jiného. Když koupíte jakékoliv kvalitní granule s vysokým obsahem masa a bez obilovin a chemických konzervantů (třeba zn, Brit care. Iams, Orijen)e, posloužíte kočkám úplně stejně dobře a za daleko míň peněz.

A pokud chcete za každou cenu RC, tak teď na Korunce mají pár druhů RC (Senzible, Indoor) 10 kg za 1199 Kč, což je bombová cena. A jak kočkám chutnají, koťatům i dospělákům. Kaťata mají v misce nasypány kotěcí RC a chodí na dospělácké Senzible.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2010 17:08:34
Odpovědět s citátem

Podle mého názoru jsou speciální granule pro britky jen reklamní trik, dávejte jakékoliv kvalitní granule, které oběma budou vyhovovat. Můžete zkusit třeba Acanu, která je vhodná pro všechny věkové kategorie - ale některýn kočkám moc nechutná tak nejdříve zkuste menší vzorek. Já mám koček hodně, samé britky, nejmladší je dvouletý kocour a nejstarší téměř třináctiletá kastrátka, jedna chovná kočka je březí, dvě až donedávna kojily a všichni baští Acanu a vyhovuje jim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Betty



Založen: 13.03.2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Chouzavá

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 10. 2010 18:16:12
Odpovědět s citátem

Našim kočkám granule pro britky chutnaly. Jsou větší, takže opravdu mohou chroupat. Jsou ale také tučnější než jiné RC granule, takže pozor na váhu. Ale určitě bych neřešila, že je bude jíst i "obyč" kocourek. Pokud mu budou chutnat, tak proč ne Smile
_________________
Kačka + Betty + Wyome + Jessinka + Romeo

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 17:56:13
Odpovědět s citátem

Dříve jsme měli dva kocourky, kteří byli od sebe 3 roky, takže když jsme si přivezli malého tobíska, dostával kotěcí granulky a starší kocourek měl pro dospěláky od Brit Care , krmili jsme je zvlášť, takže v pořádku. A časem se sjednotili na těch dospěláckých.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (33x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
HCM u koček - program PawPeds (20x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (18x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top