Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

stelivo ASAN

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
helina



Založen: 25.07.2007
Příspěvky: 18

Předmět: stelivo ASAN
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2007 8:27:21
Odpovědět s citátem

Ahoj, prosím, máte někdo zkušenosti s ,,ekologickým" stelivem ASAN? Mám ted jedno baleni a protoze jsem alergik, jsem z nej hodne nadsena...zvlast se mi libi ,,likvidace prostrednictvim WC". Jen - na baleni je napsano, ze vydrzi pro 1 kocku 4-5 tydnu (je toho 10l), coz mi prijde divne...pry je toho treba nasypat 4cm a to vydrzi tyden (?). Nechapu Sad.
Bobiky se odstranuji v pohode, ale jinak....cisteni je trochu problem...Poradi mi nekdo? Dik moc:-)!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
renata72



Založen: 25.02.2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Bohumín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2007 8:49:29
Odpovědět s citátem

My nepoužíváme ASAN, ale Cats best oko plus. Myslím, že je to podobné, to naše je dřevité a prodává se na litry, protože je lehké. Vybíráme z něho jenom hrudky a jednou za čas ho přesypu do igelitu, vyčistím záchod a stelivo tam vrátím a podle potřeby dosypávám. Nesmrdí, dobře hrudkuje, nekřupe, jako silikon, kočičákům pod tlapkama. Jenom je lehké a trochu se roznáší i mimo záchod, lepí se jim na tlapky. Máme 2 kocourky, každý má svůj záchůdek a 40l balení máme cca na 2 měsíce. Napište, jak vám slouží, možná ho taky prubneme Smile)) Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Pavla1



Založen: 16.02.2007
Příspěvky: 66
Bydliště: Pardubicko

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 9. 2007 17:48:30
Odpovědět s citátem

Mě tedy stelivo Asan vůbec neoslovilo.Taky používám Cast best oko plus a jsem s ním spokojená. Neumím si představit,že moč nechám v záchůdku týden, ale je pravda že jsem ještě nikdy nehrudkující stelivo neměla.
_________________
Pavla
http://www.kocicinadeje.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
BaraHortova



Založen: 01.07.2009
Příspěvky: 11

Předmět: stelivo ASAN
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 7. 2009 18:00:33
Odpovědět s citátem

Mě stelivo ASAN vůbec neohromilo spíše naopak Confused . Výkali zašpinily všechno stelivo okolo a navíc z toho stelivo padá lepí se atd. zápach to vůbec nepohltilo a záchod nám to jakorát ucpalo Sad takže už nikdy více.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 7. 2009 18:06:38
Odpovědět s citátem

Stelivo ASAN je asi nejhorší z toho co jsem za léta chovu vyzkoušela. Za tři dny páchlo naprosto strašně, roznesené bylo nejen kolem záchodu, ale naprosto po celém bytě. Nakonec jsem zbytek koupených dvou pytlů věnovala švagrové pro morčata a ani ji moc nenadchlo. Cats Best se také dá splachovat, přitom perfektně hrudkuje a dlouho vydrží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
AjA



Založen: 26.08.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Chomutov

Předmět: ASAN
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 10:30:46
Odpovědět s citátem

Koupila jsem toto stelivo jako novinku, a hned druhý den jsem ji odstranila. Kočka sice šla na malou (moč byla dost cítit), ale na velkou se celý den neodvážila. Držela to s sobě, kroužila kolem, až mi to nedalo, a dala jsem ji starou osvědčenou podestýlku. Okamžitě si šla ulevit. Takže jsem tu použitou půku vyhodila, a ta ještě čistá půjde asi taky. A novinkám se asi budu bránit. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: stelivo ASAN
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 7. 2009 19:12:06
Odpovědět s citátem

helina napsal:
Ahoj, prosím, máte někdo zkušenosti s ,,ekologickým" stelivem ASAN? Mám ted jedno baleni a protoze jsem alergik, jsem z nej hodne nadsena...zvlast se mi libi ,,likvidace prostrednictvim WC". Jen - na baleni je napsano, ze vydrzi pro 1 kocku 4-5 tydnu (je toho 10l), coz mi prijde divne...pry je toho treba nasypat 4cm a to vydrzi tyden (?). Nechapu Sad.
Bobiky se odstranuji v pohode, ale jinak....cisteni je trochu problem...Poradi mi nekdo? Dik moc:-)!


Bacha, bacha, bacha na likvidaci Asanu prostřednictvím WC!!!

Znám osobně paní, která díky likvidaci Asanu splachováním do toalety musela nechat dělat v celém baráku komplet nové odpady-Asan je DOKONALE ucpal!

Mě to tedy do chalupy nesmí. Nevíc po 2-3 dnech vše smrdělo jak bolavá noha a čištění kadibudky byl brrrrrr zážitek. Asan nikdy více, to už radši nacupované noviny.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
pazik



Založen: 07.10.2008
Příspěvky: 46
Bydliště: Plzeň

Předmět: Asan
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 18:44:29
Odpovědět s citátem

Z vlastní zkušenosti - nikdy více!!! A všem, kteří ho mají nutkání vyzkoušet doporučuji nebrat, nebrat a do třetice nebrat. Smrdí ihned, čištění hrozné . Považuji ho za nejhorší stelivo co se na trhu dá sehnat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 19:57:48
Odpovědět s citátem

Vyzkoušeli jsme několik steliv... Protože chováme sphynxíky, vždy jsme se potýkali s tím, aby bylo bezprašné, kvůli špinění našich princezen a pak poněkud se zápachem, protože sphyxové by některým lidem mohli konkurovat:-))) cats best oko plus, cats best natural, pak míchání těchto steliv atd... Bylo to to nejlepší do doby, než jsme vyzkošeli silikonové stelivo magic pearls... Zápach je hned pryč, vybíráme pouze hovínka, absolutně vysušené... a moč se během několika sekund vstřebává do těchto krystalů... Je sice dražší, ale člověk platí i za jistý svůj komfort a navíc ve finále jsme zjistili, že on zas tak drahý není, když vidím jeho delší životnost...
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2009 13:41:07
Odpovědět s citátem

Tomtom napsal:
Vyzkoušeli jsme několik steliv... Protože chováme sphynxíky, vždy jsme se potýkali s tím, aby bylo bezprašné, kvůli špinění našich princezen a pak poněkud se zápachem, protože sphyxové by některým lidem mohli konkurovat:-))) cats best oko plus, cats best natural, pak míchání těchto steliv atd... Bylo to to nejlepší do doby, než jsme vyzkošeli silikonové stelivo magic pearls... Zápach je hned pryč, vybíráme pouze hovínka, absolutně vysušené... a moč se během několika sekund vstřebává do těchto krystalů... Je sice dražší, ale člověk platí i za jistý svůj komfort a navíc ve finále jsme zjistili, že on zas tak drahý není, když vidím jeho delší životnost...

Tak mě se zase silikonové stelivo neosvědčilo a to hlavně z toho důvodu že dvě z mých koček ho absolutně odmítly používat a dělaly loužičky kde se dalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 8. 2009 19:09:01
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Tomtom napsal:
Vyzkoušeli jsme několik steliv... Protože chováme sphynxíky, vždy jsme se potýkali s tím, aby bylo bezprašné, kvůli špinění našich princezen a pak poněkud se zápachem, protože sphyxové by některým lidem mohli konkurovat:-))) cats best oko plus, cats best natural, pak míchání těchto steliv atd... Bylo to to nejlepší do doby, než jsme vyzkošeli silikonové stelivo magic pearls... Zápach je hned pryč, vybíráme pouze hovínka, absolutně vysušené... a moč se během několika sekund vstřebává do těchto krystalů... Je sice dražší, ale člověk platí i za jistý svůj komfort a navíc ve finále jsme zjistili, že on zas tak drahý není, když vidím jeho delší životnost...

Tak mě se zase silikonové stelivo neosvědčilo a to hlavně z toho důvodu že dvě z mých koček ho absolutně odmítly používat a dělaly loužičky kde se dalo.


U nás šlo do popelnice tentýž den, co jsem ho do kadibudky nasypala. Hrozila totální destrukce dřevěné podlahy i zátěžového lina.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Tomtom



Založen: 15.07.2008
Příspěvky: 94
Bydliště: Praha 9

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 12:07:22
Odpovědět s citátem

Každá kočka je holt jiná, u nás má úspěch, takže jsem rád.
_________________
Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Smeny



Založen: 25.11.2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 8. 2009 20:21:29
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:

U nás šlo do popelnice tentýž den, co jsem ho do kadibudky nasypala. Hrozila totální destrukce dřevěné podlahy i zátěžového lina.


U nás hned druhý den. Koupili jsme ho, protože naše kočka kašle a používáme Cat's best, které je přeci jen trochu prašnější. No a jaké bylo mé překvapení, když jsem se sama rozkašlala při sypání steliva do záchůdku a kočka ten den kašlala tak 5-6x, což není normální (většinou kašle tak jednou max. 2x). Jo a taky se mohla zbláznit. Přišla mi lehce nepříčetná z toho zvuku, co to dělalo v uzavřeném prostoru, když se snažila tam trochu hrabat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Kajulka33



Založen: 03.09.2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Znojmo

Předmět: stelivo Asan
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 9. 2009 12:56:11
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny milovníky koček. Taky jsem na základě reklamy, a podotýkám zajímavé reklamy, koupila toto stelivo, ale vůbec jsem s nim nebyla spokojená a můj kocour už vůbec ne. Nechtěl na něj vůbec chodit a když musel, pak ho roznášel po celém bytě a po pár dnech tak zapáchalo, že jsem ho musela odstranit a dodnes mi tam skoro celý pytel stojí ve skříni. Vyzkoušela jsem několik druhů steliv, momentálně používáme Biokat's natural od Gimpetu a zatím je spokojenost na obou stranách. Prodávají i s vůní, tak na to se chystáme po spotřebování tohoto balení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Eewee



Založen: 05.03.2009
Příspěvky: 110

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2010 8:34:24
Odpovědět s citátem

Já blbec se nechala zlákat jejich úžasnou reklamou a koupila jsem 50 litru...
Asan se mi osvědčil leda tak u našeho freťáka... U koček vůbec... Granulky vůbec nesají, kočky mají tlapky žluté, zápach je už po třech dnech, je to po celém bytě... Takže nedoporučuji. Lituji toho, že jsem neprohledala kocouře...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2010 9:36:25
Odpovědět s citátem

Já jsem se nechala zlákat na nové kukuřičné hrudkující stelivo-zaujal mě obal (holt ten prodává Smile ). Jmenuje se Green Cat a je úžasné. Lehounké, voňavé, i nasáklé močí voní příjemně po kukuřici, skvěle hrudkuje. Vynáší se, ale to je taky jediná nevýhoda. Jo a když ho zbaští kotíček, nic se nestane, takže mám vyřešenou otázku steliva pro malá koťátka, co začínají používat kadibudku.

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/987263/magic-cat/kockolit-green-cat-10-l/

Navíc je velice příjemné, že je lehounké, takže je s ním snadná manipulace, platíte méně za dopravu a jako poslední bonus-nechá se splachovat v toaletě. Já mu dávám 5 tlapek Smile .
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2010 9:43:52
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Já jsem se nechala zlákat na nové kukuřičné hrudkující stelivo-zaujal mě obal (holt ten prodává Smile ). Jmenuje se Green Cat a je úžasné. Lehounké, voňavé, i nasáklé močí voní příjemně po kukuřici, skvěle hrudkuje. Vynáší se, ale to je taky jediná nevýhoda. Jo a když ho zbaští kotíček, nic se nestane, takže mám vyřešenou otázku steliva pro malá koťátka, co začínají používat kadibudku.

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/987263/magic-cat/kockolit-green-cat-10-l/

Navíc je velice příjemné, že je lehounké, takže je s ním snadná manipulace, platíte méně za dopravu a jako poslední bonus-nechá se splachovat v toaletě. Já mu dávám 5 tlapek Smile .


V porovnáním s Cats Best (Oko Plus, Nature Gold) lepší, či horší? Chystám se přejít z bentonitu, ale nejsem si jistá KAM Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 8. 2010 11:18:57
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
tatiana napsal:
Já jsem se nechala zlákat na nové kukuřičné hrudkující stelivo-zaujal mě obal (holt ten prodává Smile ). Jmenuje se Green Cat a je úžasné. Lehounké, voňavé, i nasáklé močí voní příjemně po kukuřici, skvěle hrudkuje. Vynáší se, ale to je taky jediná nevýhoda. Jo a když ho zbaští kotíček, nic se nestane, takže mám vyřešenou otázku steliva pro malá koťátka, co začínají používat kadibudku.

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/987263/magic-cat/kockolit-green-cat-10-l/

Navíc je velice příjemné, že je lehounké, takže je s ním snadná manipulace, platíte méně za dopravu a jako poslední bonus-nechá se splachovat v toaletě. Já mu dávám 5 tlapek Smile .


V porovnáním s Cats Best (Oko Plus, Nature Gold) lepší, či horší? Chystám se přejít z bentonitu, ale nejsem si jistá KAM Wink


Dle mého názoru lepší-není prašné na rozdíl od dřeva. Oko plus dost práší, je těžší, vynáší se to stejně. Mně se nejvíc líbí tohle. Chce to vyzkoušet, pytel mstojí cca 120 Kč.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: Re: Stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 9. 2010 15:15:59
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Aélinnel napsal:
tatiana napsal:
Já jsem se nechala zlákat na nové kukuřičné hrudkující stelivo-zaujal mě obal (holt ten prodává Smile ). Jmenuje se Green Cat a je úžasné. Lehounké, voňavé, i nasáklé močí voní příjemně po kukuřici, skvěle hrudkuje. Vynáší se, ale to je taky jediná nevýhoda. Jo a když ho zbaští kotíček, nic se nestane, takže mám vyřešenou otázku steliva pro malá koťátka, co začínají používat kadibudku.

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/987263/magic-cat/kockolit-green-cat-10-l/

Navíc je velice příjemné, že je lehounké, takže je s ním snadná manipulace, platíte méně za dopravu a jako poslední bonus-nechá se splachovat v toaletě. Já mu dávám 5 tlapek Smile .


V porovnáním s Cats Best (Oko Plus, Nature Gold) lepší, či horší? Chystám se přejít z bentonitu, ale nejsem si jistá KAM Wink


Dle mého názoru lepší-není prašné na rozdíl od dřeva. Oko plus dost práší, je těžší, vynáší se to stejně. Mně se nejvíc líbí tohle. Chce to vyzkoušet, pytel mstojí cca 120 Kč.


Tak jsem chtěla dlouhé týdny koupit Oko Plus ale nakonec jsem se nechala tatiano zlákat Vaším komentářem a zeleným obalem a zkouším taky. Hrudkuje pěkně, voní po kukuřici, ale teda vynáší se parádně Very Happy Ale co, to každé stelivo, takže jestli zametu pět kamínků z bentonitu nebo deset kukuřičných vloček, je to fuk.
Zatím se osvědčuje, mám ho druhý den, tak uvidíme co budu říkat třeba po týdnu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 20:49:50
Odpovědět s citátem

Tak po skoro měsíci s Green Cat docela nespokojenost - holt jsem rozmazlená já i kočka.
Vynáší se mi fakt dost, řekla bych že víc jak bentonit, přilepuje se mi hrudkami k podlážce záchodku a jde to blbě sundat a hodně čpí, navíc pokud kočina nezahrabe svůj velký výtvor, je to docela síla. Závidím všem, kteří jsou s tímto stelivem spokojení, my to bohužel nejsme - vracíme se k bentonitu, asi k Biokats Micro, a až mě zase za půlroku napadne experimentovat, zkusím třeba ten Cats Bast Oko Plus Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2010 0:02:36
Odpovědět s citátem

Vynášení už prakticky neřeším, neb vynáší se všechno. Ale kukuřičné mi zasmrádlo taky dost rychle. Takže z bentonitových se vždy vracím k Biokats fresh a z dřevitých k Nature Gold.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2010 8:00:41
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Vynášení už prakticky neřeším, neb vynáší se všechno. Ale kukuřičné mi zasmrádlo taky dost rychle. Takže z bentonitových se vždy vracím k Biokats fresh a z dřevitých k Nature Gold.


Takže díky všem za tipy. Uvažovala jsem, že naše oblíbené vyzkouším namíchat s kukuřičnou podestýlkou, ale zůstanu u svého osvědčeného míchání. S kukuřičným stelivem experimentovat nebudu. Moje bentonitové se taky značně vynáší, jelikož je to opravdu drobounký píseček, ale zametat se musí po všem. A to dřevinové bych nejrve u někoho ráda viděla na vlastní oči - nějak k němu nemám důvěru Smile
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 10. 2010 20:20:09
Odpovědět s citátem

Ach, jaká to včera úleva po zakoupení pytle bentonitu Biokats Natural Very Happy Kočka byla nadšená rozhodně víc než z kukuřice, hned se vyválela, pohrabávala packami, prostě u nás bentonit jednoznačně vede..a i já jsem spokojená, sice ho nemůžu spláchnout jako biosteliva, ale co bychom neudělali pro rozmazlenou nunínku, že Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 10. 2010 17:53:53
Odpovědět s citátem

Já jsem ani nezkoušela tyto "bio" podestýlky - jednak protože mamka s nimi měla špatnou zkušennost a jednak jsem se tady na fóru dozvěděla i o stelivu Brit Care Fresh, které je sice také velmi jemňoučké a musí se častěji zametat, ale našemu Tobísovi prostě vyhovuje nejlépe... Takže u něho asi zůstaneme. Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: shrnutí zkušeností
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2010 21:06:40
Odpovědět s citátem

Tak jen shrnu poslední poznatky, zkušenosti a vlastní testy:
ASAN - nikdy, ani kočky ho nechtěly!
BIOSAND - růžový pytel - hnus maximálně úrovně Mikeše za 35,- Kč
červený pytel - bílý parfémovaný hrudkující - nikdy jsem neměla stelivo, které by víc prášilo!!! vše v kuchyni i při krytém záchodku pokryto bílým prachem, vybírat záchodek já jako astmatik, tak jen s rouškou - též nikdy více.
BRIT Fresh - dobrý, málo práší, ale pokud jsou hrudky vlhké, tak se při vybírání rozpadnou, čímž znehodnucují stelivo.
Závěr: po vyzkoušení prakticky všech steliv zůstávám u volby Cats best nature gold a Biokats fresh.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (38x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (36x)
3
Debakl (21x)
4
Zlomek vteřiny (21x)
5
HCM u koček - program PawPeds (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (20x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Vaříme pro kočky: Lososové koláčky z batát (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top