Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo Zverlit

Fórum: Toaleta

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: PetCenter Campus Square Brno.
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2009 10:42:03
Odpovědět s citátem

Taky jsem s nimi spokojená Smile Mám je 15 minut autobusem, zastávka kousek od domu, takže i případný větší nákup jsem schopná zvládnout bez auta. Minule jsem koupila dvě krabice sýrových kuliček od Gimpetu, byly v akci kvůli končící expiraci, balení 400 kusů za 53 Kč, normálně stojí cca 170 Kč Very Happy Kocour je má moc rád, chalupní kočka zrovna tak. Sice jinak žrádlo kupuji online u zooplusu (zoohitu), ale stelivo u nich a akční letáky taky vždy prohlížím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika (Mondas)



Založen: 19.08.2010
Příspěvky: 15
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 11:27:38
Odpovědět s citátem

Chtěla jsem se zeptat v jaké místnosti máte umístění záchodek(při používání Zverlitu)-koupelna, záchod, chodba, ..... Já ho mám v koupelně a zdá se mi, že to není moc dobré, že je tam moc vlhko a potom záchodek zapáchá.
Nemám tedy moc zkušenosti (teda žádné) s "výdrží" Zverlitu,ale mě po týdnu začal zapáchat a to se mi moc nelíbí a ze zkušeností co jsem si tu přečetla, by tomu tak být nemělo.
Jinak poprvé jsem do záchodku dala celý pytel a teď záchodek čistím 2x i 3x denně a vždy dosypu nový (množství asi tak dle vybraných hrudek). Myslým, že postup je správný, tak se mi právě nezdá to umístění.

Přemýšlím o tom, že zkusím Cat Best eko plus a snad se to zlepší.


Naposledy upravil Monika (Mondas) dne 25. 9. 2010 11:54:28, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 11:36:59
Odpovědět s citátem

Monika (Mondas) napsal:
Chtěla jsem se zeptat v jaké místnosti máte umístění záchodek(při používání Zverlitu)-koupelna, záchod, chodba, ..... Já ho mám v koupelně a zdá se mi, že to není moc dobré, že je tam moc vlhko a potom záchodek zapáchá.
Nemám tedy moc zkušenosti (teda žádné) s "výdrží" Zverlitu,ale mě po týdnu začal zapáchat a to se mi moc nelíbí a ze zkušeností co jsem si tu přečetla, by tomu tak být nemělo.
Jinak poprvé jsem do záchodku dala celý pytel a teď záchodek čistím 2x i 3x denně a vždy dosypu nový (množství asi tak dle vybraných hrudek). Myslým, že postup je správný, tak se mi právě nezdá to umýstění.

Přemýšlím o tom, že zkusím Cat Best eko plus a snad se to zlepší.


Kdysi jsme ho také používali, ale pak právě začal být nějak rychleji cítit, tak jsme přešli na jiné stelivo. Používali jsme zelený. Někdy později jsem někde četla doporučení na modrý Zverlit, nedávno jsem si ho koupila na výstavě, že to tedy ještě vyzkouším, ale také zcela vůbec nesplnil má očekávání. Takže ke Zverlitu se již vracet nebudu Wink Má oproti jiným stelivům rychlou spotřebu Mad
Jo a kočičí toaletu máme v chodbě.
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika (Mondas)



Založen: 19.08.2010
Příspěvky: 15
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 11:56:01
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:


Kdysi jsme ho také používali, ale pak právě začal být nějak rychleji cítit, tak jsme přešli na jiné stelivo. Používali jsme zelený. Někdy později jsem někde četla doporučení na modrý Zverlit, nedávno jsem si ho koupila na výstavě, že to tedy ještě vyzkouším, ale také zcela vůbec nesplnil má očekávání. Takže ke Zverlitu se již vracet nebudu Wink Má oproti jiným stelivům rychlou spotřebu Mad
Jo a kočičí toaletu máme v chodbě.


A jaká podestýlka zrovna u vás vede?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 12:07:07
Odpovědět s citátem

Monika (Mondas) napsal:
Karin Š. napsal:


Kdysi jsme ho také používali, ale pak právě začal být nějak rychleji cítit, tak jsme přešli na jiné stelivo. Používali jsme zelený. Někdy později jsem někde četla doporučení na modrý Zverlit, nedávno jsem si ho koupila na výstavě, že to tedy ještě vyzkouším, ale také zcela vůbec nesplnil má očekávání. Takže ke Zverlitu se již vracet nebudu Wink Má oproti jiným stelivům rychlou spotřebu Mad
Jo a kočičí toaletu máme v chodbě.


A jaká podestýlka zrovna u vás vede?


http://www.zoobchod.cz/kocka/potreby-pro-kocky/kockolit/biosand/biosand-bily-hrudkujici-parfemovany-10l-%28958%29.html
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/professional_classic/177971
Tyto dvě podestýlky míchám dohromady, jelikož jsme zjistila, že pak je to ještě lepší. Při jedné čičně je pouze Biosand úplně v pohodě.

Pokud nemám Biosand sáhnu po tomto:
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/classy_cat/121832
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika (Mondas)



Založen: 19.08.2010
Příspěvky: 15
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 9. 2010 12:26:56
Odpovědět s citátem

děkuji za tip, budu ho mít v záloze. Smile Já mám teď objednaný u Zoohitu ten Cat Best eko plus a uvidíme, jak to dopadne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2010 0:10:57
Odpovědět s citátem

Já jsem teď po dlouhé době zase zkusila Zverlit a dost rychle letěl! Nevím, zda je to tím, že dříve prakticky nebyl výběr a tak proti Mikešovi byl jednička, nebo zda se tak zhoršili. Teď jsem ho viděla na výstavě v Bratislavě a ani nekupovala, neb zelený byl opravdu hodně hrubý. Momentálně jsem zakotvila u Biokats fresh a na zkoušku koupila dva pytle Biosandu - růžový pytel parfémovaný a červený pytel - bílý parfémovaný. Ten růžový pytel je děs, to už můžu koupit zrovna Mikeše, rozpadá se, je hnědý, fuj... Bílý tedy dost práší, což nevyhovuje jedné mé alergické kočce - ale smíchala jsem ho se světlešedým Molly ze Sparu - ten je kupodivu 100x lepší než růžový pytel Biosandu. Ještě mám objednaný Brit Care, tak čekám, až ho dodají, s poštovným by se prodražil.
Jinak zřejmě zůstanu u Biokatsku fresh (nemám ráda ta hodně jemná steliva) a střídat budu s Nature Gold.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)


Naposledy upravil ZdenkaP dne 26. 9. 2010 9:23:17, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2010 6:52:10
Odpovědět s citátem

ZdenkaP napsal:
Já jsem teď po dlouhé době zase zkusila Zverlit a dost rychle letěl! Nevím, zda je to tím, že dříve prakticky nebyl výběr a tak proti Mikešovi byl jednička, nebo zda se tak zhoršili. Teď jsem ho viděla na výstavě v Bratislavě a ani nekupovala, neb zelený byl opravdu hodně hrubý. Momentálně jsem zakotvila u Biokats fresh a na zkoušku koupila dva pytle Biosandu - červený parfémovaný a růžový (pytel) - bílý parfémovaný. Ten červený pytel je děs, to už můžu koupit zrovna Mikeše, rozpadá se, je hnědý, fuj... Bílý tedy dost práší, což nevyhovuje jedné mé alergické kočce - ale smíchala jsem ho se světlešedým Molly ze Sparu - ten je kupodivu 100x lepší než červený pytel Biosandu. Ještě mám objednaný Brit Care, tak čekám, až ho dodají, s poštovným by se prodražil.
Jinak zřejmě zůstanu u Biokatsku fresh (nemám ráda ta hodně jemná steliva) a střídat budu s Nature Gold.


Very Happy Very Happy
okouknu, až příjdu na návštěvu, co jste z toho stvořila - mě zkrátka oproti zverlitu mnohonásobně vyhovuje Wink Ale jak píšu - míchám to ještě s jiným Wink
A kupuji pouze ten červený v igelitovém pytli. Ty v těch papírových jsou ještě podstatně horší, než Zverlit.
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 9. 2010 9:21:17
Odpovědět s citátem

Karin oprava: (opravím i v původním příspěvku, nemám psát do fór v 1 v noci..): červený pytel je Biosand bílý parfémovaný, ten je OK, hnus je ten růžový pytel, naštěstí neměli 10 kg, tak jsem vzala na zkoušku 5, jinak by to dostali darem do útulku..
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alamka



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 460
Bydliště: Brno

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 9. 2010 21:18:34
Odpovědět s citátem

Monika (Mondas) napsal:


A jaká podestýlka zrovna u vás vede?

Po dlouhém zkoušení různých značek a druhů u nás zvítězila naprosto Biokats Micro, případně ještě lépe Micro Fresh.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: Re: Zverlit
PříspěvekPřitlapkováno: 1. 10. 2010 18:35:11
Odpovědět s citátem

Alamka napsal:
Monika (Mondas) napsal:


A jaká podestýlka zrovna u vás vede?

Po dlouhém zkoušení různých značek a druhů u nás zvítězila naprosto Biokats Micro, případně ještě lépe Micro Fresh.


Je pravda, že s podestýlkami je to u nás jednoduché. Vyzkoušeli jsme jich totiž zatím jen pár, ale vede u nás Brit Care Fresh. Je jemnější a dobře hrudkuje, navíc pohlcuje suprově zápach z bobků Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: shrnutí mých zkušeností
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2010 21:12:28
Odpovědět s citátem

Tak jen shrnu poslední poznatky, zkušenosti a vlastní testy:
ZVERLIT - už ne, kvalita rapidně poklesla, za tu cenu není relevantní
BIOSAND - růžový pytel - hnus maximálně úrovně Mikeše za 35,- Kč
červený pytel - bílý parfémovaný hrudkující - nikdy jsem neměla stelivo, které by víc prášilo!!! Vše v kuchyni i při krytém záchodku pokryto bílým prachem Evil or Very Mad
Závěr: po vyzkoušení prakticky všech steliv zůstávám u volby Cats best nature gold a Biokats fresh.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Monika (Mondas)



Založen: 19.08.2010
Příspěvky: 15
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 11. 2010 12:42:04
Odpovědět s citátem

Monika (Mondas) napsal:
Chtěla jsem se zeptat v jaké místnosti máte umístění záchodek(při používání Zverlitu)-koupelna, záchod, chodba, ..... Já ho mám v koupelně a zdá se mi, že to není moc dobré, že je tam moc vlhko a potom záchodek zapáchá.
Nemám tedy moc zkušenosti (teda žádné) s "výdrží" Zverlitu,ale mě po týdnu začal zapáchat a to se mi moc nelíbí a ze zkušeností co jsem si tu přečetla, by tomu tak být nemělo.
Jinak poprvé jsem do záchodku dala celý pytel a teď záchodek čistím 2x i 3x denně a vždy dosypu nový (množství asi tak dle vybraných hrudek). Myslým, že postup je správný, tak se mi právě nezdá to umístění.

Přemýšlím o tom, že zkusím Cat Best eko plus a snad se to zlepší.


Je to týden, co jsme změnili stelivo na Cat Best Ëko plus a zatím spokojenost. Smile
Co se týče zápachu po kakání, tak ten úplně zmizel. Vynáší se o trošku víc, ale spotřeba se mi zdá o hodně nižší než u Zverlitu.
No a Benji si na toto stelivo zvykl okamžitě (žádné postupné zvykání - prostě jsem mu vymyla záchůdek a nasypala celou novou podestýlku).
_________________
Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nikdy nevyčeše všechny její chlupy z pohovky.
Leo Dworken
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku Předchozí  1, 2



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (30x)
3
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (25x)
4
Britská krátkosrstá kočka (25x)
5
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (23x)
6
Mňoukání a štěkání (22x)
7
Kočičí jména (21x)
8
Mrouskání kočky (říje) (20x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (19x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top