Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

cestování a kočička

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Katerina.M



Založen: 03.11.2010
Příspěvky: 2

Předmět: cestování a kočička
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2010 13:01:53
Odpovědět s citátem

Dobrý den,ráda bych poprosila o radu.Budu vděčná za jakékoliv postřehy,nápady..
Už nějakou dobu toužím mít kočku (určitě bych si ji vzala z útulku),ale podmínky zatím nebyly,žila jsem s rodiči,otec zvířata naprosto nesnese.Pak jsem odešla do Prahy na VŠ a teď tu už rok pracuji. Bydlím v nájmu,sdílím byt ještě se 2 holkama,samozřejmě kočka tam být nemůže,vadila by jim i majiteli bytu.¨
Uvažuji o tom,se přestěhovat jinam,jenže stále bych určitě chtěla jezdit alespoň občas domů na víkend.A tady přichází problém,co s kočičkou?je to 100km cesta v narvaném autobuse (auto nemám),navíc doma by to asi bylo dost napjaté,otec je cholerik a kočky opravdu nesnáší. Nebo nechat kočičku v bytě? co když by něco ničila nebo měla žízeň nebo se jí něco stalo...Občas také jezdím přes noc na služební cesty, i když to je jen párkrát do roka,tak max.pres 1-2 noci.
Dala jsem na jiné fórum inzerát,že hledám spolubydlící,také kočkařku,měla jsem takový nápad,že s někým takovým bychom se pochopili,třeba si vzájemně pomohly s ohlídáním koček,když jedna např.potřebuje odjet. Lidi mi řekli,že si kočku pořizovat nemám,že bych ji jen ublížila.Tak mi řekněte,jestli to opravdu nejde nijak vyřešit,nebo to celé myslím špatně.Snad jsem to dobře vysvětlila.Díky za jakékoliv rady,nápady a hlavně za pochopení.
Nechci žádnému zvířeti ublížit,chci naopak poskytnout domov nějaké kočičce.díky
_________________
"Čas strávený s kočkou není nikdy ztracený."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2010 14:44:21
Odpovědět s citátem

Ahojky,
ja myslim, ze nemusis mit obavy.. Mam zkusenost, ze v krajni nouzi vydrzi cicina cely vikend sama.. Musis ji nasypat dostatek granuli a zaridit velkou porci vody...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: ...
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2010 15:16:16
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
nechat kočičku v bytě pár dní samotnou jí vůbec neuškodí. Většinu dne stejně prospí. Důležité je, nechat jí dostatek papání a vody.
Pokud budete pořizovat kočičku z útulku, zkuste se podívat po nějaké individulistce, která se s jinými kočkami nesnese. Ta bude za samotu vděčná:).
A nebo si můžete pořídit dvě, nebude jim tolik smutno a o moc víc práce nebo financí to neobnášíSmile

Leemet
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
adelnik



Založen: 12.06.2007
Příspěvky: 289
Bydliště: Myšlín

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 11. 2010 17:50:10
Odpovědět s citátem

Spolubydlící kočkařka je dobrý nápad, ale cizí kočky se nemusí snést. Spíš zvolit dva sourozence nebo kočky na sebe navyklé, z útulku, tím nemůžete šlápnout vedle Smile Přes den i někdy přes víkend, když je necháte samotné, si budou dělat navzájem společnost, takže Vaši nepřítomnost ani nepostřehnou (vlastní zkušenost). Necháte jen více granulí a více misek s vodou. Přeji Vám dobrou volbu a hodně radosti s chlupatými kožíšky - neboť jedna kočka vede nevyhnutelně k druhé, jak se neustále přesvědčuji Smile
_________________
adelnik + Amís + Dori + Mia + MrnyVrny
"Každý život by měl mít devět koček." Jack Canfield
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Katerina.M



Založen: 03.11.2010
Příspěvky: 2

Předmět: děkuji!
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 11. 2010 12:43:27
Odpovědět s citátem

děkuji moc za Vaše odpovědi a nápady! vím,že to určitě nevzdám. Já myslela,že by se kočička sama doma trápila,ale snad by se opravdu zabavila,zvláště kdyby byly dvě Wink
Lepší by pak v tom případě bylo mít svůj byt,aby neničila věci někomu ze spolubydlících.snad se mi povede něco rozumného sehnat.Zatím jsem se domluvila v útulku,že se přijdu občas pomazlit,aby mi nebylo smutno a kočičkám něco přinesu..
_________________
"Čas strávený s kočkou není nikdy ztracený."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top