Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Klinika Jarov!

Fórum: Veterináři

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
turrik



Založen: 26.05.2008
Příspěvky: 88

Předmět: Klinika Jarov!
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 1. 2011 13:20:46
Odpovědět s citátem

Tak se chci podělit se svou šílenou zkušeností s touto klinikou. Už jsme tam byli před několika měsíci a paní doktorka mě nutila do nejrůznějších očkování včetně Fip, o němž jsem si na netu nepřečetla zrovna nejlepší informace. Asi čtyři dny před Vánoci nám začala kočička najednou zvracet. Chtěli jsme jí dát denní dietu s tím, že se to snad zpraví, ael do večera začala znova, takže jsme jeli na tuto kliniku, která měla otevřeno. Vzali jí krev na vyšetření a nechali si jí na noc na kapačkách. Do posud se mi zdálo vše v pořádku. Doktor, který tam byl nám řekl, abychom si večer ještě zavolali na výsledky testů, kdy nám řekl, že je vše v pořádku a že rozházené hodnoty jsou způsobené dehydratací, že si pro ní můžeme druhý den přijet. Druhý den byla ale v ordinaci paní doktorka, která mi hned u příchodu řekla, že výsledky krve dopadli špatně a že to může být i něco vážnějšího, takže budeme muset jít radši za týden znovu na odběr (mimochodem za 1 000 Kč). Řekla, že ted by to mělo být vše v pořádku a že máme krmit normálně granulemi, kterými krmíme ale v menší dávce. Zaplatili jsme 2400 Kč a šli jsme. Druhý den nám kočička začala zvracet znovu. Volala jsem na tuto kliniku, kde mi řekli, že budeme dělat rentgen a možná bude nutná operace. V tuto chvíli jsem měla jasno, že pojedu za jediným veterinářem, kterému doposud věřím - Svobodníkem na Praze 8. Přijela jsem tam, tam na mě vyvalili oči, že jí v případě prozvraceného dne neudělali rentgen, jestli to nejsou nějaké uvízlé chlupy či co, další šok nastal, když jsem řekla, že jsme po tom znovu krmily granulemi, nacož mi byl uveden příklad, že to je stejné, jako kdybych šla po týdnu zvracení do mekáče. Takže nám byli akorát napsány dietní kapsičky od hills, píchnutá injekce a šli jsme domů - od tý doby je kočička naprosto v pořádku. Navíc se na této veterině podivovali cenám, které jsme platili na klinice. Takže asi tak, na Jarově vyšetřuje ukrajinský veterinář a celkově se mi celé chování zdálo dost podivné. Jinak veterinář z Prahy 8 mi na Praze 3 ještě doporučoval AZ - vet, prý tam veterináře osobně zná a lidé s ním mají dobré zkušenosti. Tak to jen mé zážitky z kliniky na Jarově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (26x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (21x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (18x)
8
Mrouskání kočky (říje) (18x)
9
Kočičí jména (17x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top