Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Vleklý průjem u sphynxíka


Jdi na stránku 1, 2  Další

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Elotomínek



Založen: 14.01.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: Vleklý průjem u sphynxíka
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 15:12:24
Odpovědět s citátem

Dobrý den, ráda bych poprosila o radu, mám tříletou sphynxí slečnu a už druhým měsícem nás trápí průjem, ze začátku to bylo střídavé, pár dní průjem, pár dní normální bobík. Pak se občas na průjmu objevilo trochu krve (spíš na povrchu). Navštívili jsem veterináře, prodělali všechny laboratorní testy, biochemii, koprologii...nezbral ani sirup proti průjmu (něco na způsob smekty)...pan doktor nám řekl ať zkusíme dietu, prý se může jednat o přerůstání střevních bakterií (před tím jsme krmili RC indoor). Teď jsme na Hillsech i/d, ale dáma je zvyklá i na nějaké to masíčko..(vařené hovězí, kuřecí prsíčka)..na dietě jsme sice teprve pár dní, ale zatím bez nějakých znatelných výsledků, nemáte s tímto prosím někdo nějaké zkušenosti? Čím krmit, popřípadě jestli mám vyzkoušet nějaké probiotické přípravky? Jinak je kočičák úplně v pořádku, baští, hraje si...když dieta nezabere budeme muset na biopsii střeva a to bych opravdu nerada, návštevy u veta už tak nesnáší moc dobře...Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 15:23:02
Odpovědět s citátem

Hezký den, podívejte se do tématu zdravotní záležitosti, krev ve stolici tam byla zmíněna:
http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=554&postdays=0&postorder=asc&start=0
My s tím měli problém u našeho prvního kocourka, zkusím toho najít tady na fóru více, vím, že jsme to řešil dost často.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 15:39:01
Odpovědět s citátem

Tak, moc jsem toho zatím nenašla, ale:
Nám byla pro kocoura doporučená tato dieta:
http://www.veterinarnipece.cz/hills-feline-z-d-1945.html
Krev se sice sem tam ještě ve stolici objevila (také na povrchu), ale bobíky už byly v pořádku a průjem zmizel.

Určitě nic nezkazíte podáváním probiotické pasty Probican:
http://www.veterinarnipece.cz/probican-pasta-15ml-1311.html

Popř.
Viyo Veterinary nápoj
http://www.veterinarnipece.cz/viyo-veterinary-napoj-3548.html

Masíčko bych raději vynechala a držela jí striktně na dietě. Nebude se jí to líbit, ale zvykne si.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 18:31:39
Odpovědět s citátem

Můj vet zase při průjmech radí krmit vařené kuře s rýží a trochou mrkve.
A slušně zabírá Aptus Atapectin http://www.veterinarnipece.cz/aptus-attapectin-3476.html

Trocha krve ve stolici může také znamenat gierardie. Ale říkala jste, že jste testy prošly, takže by to objevili. Nějakou dietu bych asi doporučila také, aspoň na několik měsíců. Chce to vyzkoušet, co jí bude jak chutnat, tak i svědčit. Silvie už poradila, a na další diety se můžete podívat sama tady http://www.svetkrmiv.cz/krmivo-pro-kocky/veterinarni-diety-suche-2/
a tady: http://www.veterinarnipece.cz/diety-kocky/
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 19:18:51
Odpovědět s citátem

Tohle jsme si prožili u Feldíka. Testy negativní, kocour zdravý a přesto průjem a krev ve stolici. Vetka poradila zkusit jiná krmiva, tak jsme zkoušeli a pak najednou problém odezněl sám, ale trvalo to tak půl roku. Co jsme zjistili hned v počátku, potíže byly horší když jsme krmili Acanou.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Elotomínek



Založen: 14.01.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 21:17:46
Odpovědět s citátem

Všem moc děkuji za rady, vyzkouším ten Aptus Attapectin a Bio Lápis...možná by také bylo dobré dávat jenom granulky, ale až uvidí, že ostatní dostávají masíčko bude na mě asi pěkně naštvaná. Kuřecí s mrkví a s rýží jsme zkoušeli, ale dámu to moc nezaujalo, ona spíš má ráda jen to masíčko a vzhledem k tomu, že z této směsi nešlo vypreparovat nebyla pro ní moc atraktivní. Kdyžtak vyzkouším ještě jiné dietní garnulky, uvidíme...známá, která má farmu mi také radila koloidní stříbro, ona tím lečí všechny od koček až po kozy, u naháčka si ale nejsem jistá dávkovaním, nějaký pán se prý stříbrem předávkoval a zmodral a já bych nerada měla místo sphynxe šmoulu...nemáte někdo zkušenosti se stříbrem?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 21:45:01
Odpovědět s citátem

Elotomínek napsal:
nemáte někdo zkušenosti se stříbrem?

Osobně ne, takže s dávkováním neporadím, ale chovatelé (koček i psů) si to chválí, takže proč to nezkusit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 1. 2011 21:48:32
Odpovědět s citátem

Ještě k té dietě, opravdu je potřeba ji nasadit striktně - buď ať celá smečka "drží basu" a nebo to bude muset vydržet. Bez toho nepoznáte, zda je dieta vhodná, nebo ne, protože ji porušujete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 11:09:57
Odpovědět s citátem

Silvie OK napsal:
Ještě k té dietě, opravdu je potřeba ji nasadit striktně - buď ať celá smečka "drží basu" a nebo to bude muset vydržet. Bez toho nepoznáte, zda je dieta vhodná, nebo ne, protože ji porušujete.


Tohle je právě největší problém, pokud je koček více a jedna má něco striktně dodržovat. Když jsme měli struvity, tak holt všechny kočky baštily granule proti struvitům. Jinak jsem nemohla zajistit, že ty dvě, kterých se ten problém týkal, budou jíst to, co mají. A protože tu mám i kočky méně papavé, musí mít nasypáno pořád, aby mohly jíst, když ony chtějí a ne když jim já určím.

Klaudík po kastraci dost přibral, potřeboval by dietu, ale jak to mám provést, když tu mám právě ty nepapavé, ty rozhodně nepotřebují dietní krmivo, nebo kotě, to už vůbec ne. No a on jde samozřejmě nejvíc po kotěcích granulkách. Tak holt je tlustý....štve mě to, ale nevím, co s tím.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 14:41:43
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Tohle je právě největší problém, pokud je koček více a jedna má něco striktně dodržovat. Když jsme měli struvity, tak holt všechny kočky baštily granule proti struvitům. Jinak jsem nemohla zajistit, že ty dvě, kterých se ten problém týkal, budou jíst to, co mají. A protože tu mám i kočky méně papavé, musí mít nasypáno pořád, aby mohly jíst, když ony chtějí a ne když jim já určím.

Chápu, někdy je to opravdu těžko proveditelné, ale mnoho majitelů koček to úspěchem řeší, nic jiného jim ani nezbývá.
A konkrétně u zakladatelky tématu si myslím, že je striktní dieta naprosto nezbytná. Tedy myslím u její sphynxí slečny, samozřejmě. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 16:43:46
Odpovědět s citátem

Když je kočičí dáma zvyklá na masíčko, tak což jí dát aspoň kuřecí krky? Průjem staví spolehlivě.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 17:55:19
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Když je kočičí dáma zvyklá na masíčko, tak což jí dát aspoň kuřecí krky? Průjem staví spolehlivě.

Pořád není vyloučeno, že není např. na kuřecí maso alergická Sad a že právě to jí třebas nezpůsobuje problémy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 17:59:22
Odpovědět s citátem

Když jí je nedá tak to nezjistí Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 20:31:58
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Když jí je nedá tak to nezjistí Wink

nechápu... ona dostává hovězí a kuřecí maso a kočena problémy i přes dietu stále má... Proto celou dobu navrhuji, ať nechá striktně jen granule a uvidí, jaký to bude mít efekt, protože teď je dieta tak nějak poloviční...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 21:12:27
Odpovědět s citátem

Kočka má navíc tři roky, takže by bylo zvláštní najednou alergie, tyto problémy jsou spíše u koťat a u dospěláka se z ničeho nic neobjevují a pokud ano tak se většinou jedná o krátkodobý problém. Když granule nežere, tak těmi krky není co zkazit, poněvadž spolehlivě průjem staví, proto se také při průjmu používají ke krmení. Alergie bývá většinou na nějaké složky průmyslových krmiv, takže je možná na kuřecí, či jiné, ale v granulích. Mě osobně se už kočky pos... mnohokráte, ale vždy to bylo z nějaké kapsy, konzervy a podobně, nikdy z čerstvého syrového masa a z kuřecích krků už vůbec ne.

Možná by to chtělo tu laborku pro jistotu zopáknout pokud budou potíže přetrvávat a zkusit konzultovat s dalším vetem, někdy druhého napadne něco co toho prvního ne.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 21:28:01
Odpovědět s citátem

Ale kočena granule žere, jen "je zvyklá i na masíčko", takže nevidím takový problém jí to masíčko prostě na nějaký čas odepřít, toť vše. Alergie či jak to nazvat na syrové maso není zase tak vzácná, jsou prostě zvířata, které maso nesnesou. A ano, může to být i zničehonic bez ohledu na věk, i když předtím problémy nebyly.
Každopádně pokud na tento vleklý průjem zaberou krky, tím samozřejmě lépe Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 21:45:39
Odpovědět s citátem

Ono zase bude platit to staré známé, co kočka, to originál a na každou platí něco jiného. U našeho Feldíka jsme s tímto bojovali poměrně dlouho a veškeré byť dietní granule byly k ničemu, což samozřejmě neznamená, že jinému kočičákovi nepomohou.

Ještě mě napadá, pokud řekl pan doktor že se může jednat o přerůstání střevních bakterií, určitě by neuškodila celková detoxikace. Přidával bych do krmení chlorellu (případně v kombinaci s mladým ječmenem), což detoxikuje střeva a pomůže obnovit správnou rovnováhu bakterií. Pokazit se tím nic nedá. Osobně nejen u sebe, ale i u koček preferuji přírodní prostředky.
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Silvie OK



Založen: 08.03.2008
Příspěvky: 479

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 22:02:16
Odpovědět s citátem

Oldo a s tím koloidním stříbrem zkušenost nemáš?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 1. 2011 22:12:15
Odpovědět s citátem

Silvi, s tím zrovna ne. U koček mám vyzkoušenou tu chlorellu a ječmen, nějaké ty čínské houby a betaglukan, ale stříbro fakt ne, takže v tomto nevím.

Ale tady je o tom celé vlákno: http://forum.kocky-online.cz/viewtopic.php?t=8511&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=koloidn%ED+st%F8%EDbro
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Elotomínek



Založen: 14.01.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2011 9:36:29
Odpovědět s citátem

..všem ještě jednou děkuji za rady, včera jsme slavili velký úspěch - hovínko mělo tvar a bylo celkem tuhé...a žádná krev..dietní granulky teď papají všichni a mám z toho dojem, že to nikomu nevadí...no a jednou až dvakrát za den jí dáváme malou porcičku vařených kuřecích prsíček..takže snad (nechci to zakřiknout) jsme objevili kombinaci, kterou dobře snáší..na opakování testů jsme s vetem domluvení cca za měsíc...ty kuřecí krčky by jsme mohli také vyzkoušet, vzpomínám si, že jsme je před 15 lety dávali našemu peršánkovi když jako koťatko měl průjem Smile ..také mi kolegyně říkala, že její psík má přerůstání střevních bakterií a pomohl jim na to probican (ale dieta už je celoživotní) a teď, že jí před krmením dává vždycky lžičku bílého jogurtu s živými kulturami...myslíte, že ten jogurt můžu také vyzkoušet? Nejsem si ale jistá, že by to zase nezpůsobilo další průjem...už mám také objednané to stříbro, myslím, že tím určitě nic nezkazíme..betaglukan dáváme celé smečce dlouhodobě..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Gucci



Založen: 19.08.2009
Příspěvky: 19

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 1. 2011 15:51:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Guccínek měl také vždy problémy se stolicí, trvalo dlouho, než jsme našli ty pravé granule. Vyzkoušeli jsem snad všechny na trhu...
Nejvíce mu zatím sedí RC sensible... Už je papá druhý rok a pořád mu chutnají a i stolici má pěknou.

Taky občas dostane trochu bílého jogurtu (bílou activii), když si ho dám já, tak dostane lžičku až dvě a moc mu chutná. Občas si lízne i acidofilního mléka, které mu moc chutná.
Po mléku ani po jogurtu nemá problémy a má hezké bobíky.

Jinak asi tak před rokem, měl průjem a krev ve stolici. Byly to gardie, ale při léčbě jsme vystřidali dva veterináře, protože měl každý jiný názor na léčbu.
Pořád se to sním táhlo, až ten druhý Guccíka konečně vyléčil.
Gardie se projevují právě průjmem cca ob dva dni a s trochou krve.
Možná byste mohli zkusit změnit i veterináře.
Nám to tenkrát prospělo a konečně se to vyřešilo.
Hezký den
Lucie a Guccínek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Elotomínek



Založen: 14.01.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 1. 2011 10:55:03
Odpovědět s citátem

Zdravím všechny, tak už máme pár dní celkem obstojné bobíky. Sem tam je to trochu řidší, ale v rámci možností bych řekla, že to ujde. Dáváme probiotika a jogurt Holandia. Včera jsme také zkusili ty mleté krčky, celá smečka byla jak pominutá, Tomíček peršánek málem snědl i igelitový pytlík od těch krčků:-) Chtěla bych také zkusit čersvtý jogurt z kozího mléka, pro ten zajedu ve čtvrtek, tak uvidíme..jinak všem moc děkuji za pomoc..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 1. 2011 18:23:16
Odpovědět s citátem

Já nevím, raději bych s žádnými jogurty neexperimentoval, v případě trávicích potíží někdy méně znamená více Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
RENAI



Založen: 11.03.2011
Příspěvky: 12

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2011 16:30:10
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Můj vet zase při průjmech radí krmit vařené kuře s rýží a trochou mrkve.


Moje vet zase na prujmy u kocek ryzi vubec nedoporucuje. Pry to netravi spravne nebo co. Varene kure take doporucila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fofo177



Založen: 08.09.2007
Příspěvky: 972
Bydliště: České Budějovice

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2011 17:06:27
Odpovědět s citátem

Mě z logiky věci vyplývá jedno, kočka je masožravec a masožravec rýži nežere. Dal bych ty syrové kuřecí krky, na průjem se mi osvědčily vždy Wink
_________________
Olda & Felis & Charlie & Naranja & Mr. Big
http://www.mooncat.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
EDRIMEA



Založen: 06.01.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 3. 2011 23:05:26
Odpovědět s citátem

fofo177 napsal:
Mě z logiky věci vyplývá jedno, kočka je masožravec a masožravec rýži nežere. Dal bych ty syrové kuřecí krky, na průjem se mi osvědčily vždy Wink

Já bych se přidala taky k tomuto receptu. I argumenty bych viděla stejně. Rýže se dává - ale jen šlem z ní(při vaření) na průjem. Taky si myslím, že zrnka nejsou tak dobře stravitelné a v některých případech s problémy se zažíváním mohou i uškodit. Mleté krky mají spoustu kosti a tedy logicky přirozeně staví Smile
_________________
Sphynxíček Artíček & EDRIMEA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2011 11:45:29
Odpovědět s citátem

Jak je vidět, ani veti se neshodnou Wink . Ty krky já rozmlátím paličkou na maso, kočky je milují. Občas jim je dám jako laskominu. Na průjem jsem je nezkoušela, na to mám Aptus atapectin. Ale fungovat by to mělo, kosti staví, to je fakt.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
EDRIMEA



Založen: 06.01.2011
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha 5

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 12. 3. 2011 22:06:22
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Na průjem mám Aptus atapectin.

Tak tohle nám dala i naše vetka - prý povinná výbava aneb je prý dobré mít to doma, co kdyby. Zatím jsem to nepoužila, nebylo potřeba.Smile
Ale je fakt, že včera večer se mi Artík z něčeho doslova posr.... nejprve řídká stolice a v závěru z něho fakt tekla jen zbarvená voda. Na nic jsem nečekala a zkusila své osvědčené živ uhlí. Minimálně se s ním nedá nic pokazit. A jako vždy správná volba. Takto se pokadil jen jednou jedinkrát a pak už nic. Ráno byla stolice jak být má. Po průjmu už není ani památka - ani dieta nebyla potřeba. Nevím co ho tak prohnalo, ale uhl vždy dávám nejdřív a teprve když nezabere ani druhá dávka tak přemýšlím co dál. Vlastně kecám, vždy zabralo, tak nic jiného jsem nikdy nezkoušela...... Wink

P.S. Jen pro upřesnění: Artík sice měl průjem ošklivý, ale bez krve, nejevil žádné známky potíží, hned po tom si chtěl hrát a řádil jakoby nic. Takže bylo jasné, že by nemělo jít o nic vážného. Bůh ví co kde slupnul co ho tak prohnalo. Byl doma můj syn, hodoval párečky a mám podezření, že Art něco vyloudil ač to syn popíral. Proto to uhlí, vyčistí střeva a v první fázi při čemkoliv by nemělo uškodit. Maximálně nezabere.
Confused

_________________
Sphynxíček Artíček & EDRIMEA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
maxinka



Založen: 10.09.2011
Příspěvky: 1

Předmět: Průjem
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2011 20:08:45
Odpovědět s citátem

Ahojky všem.
Můj Damian má odjakživa průjem. Teď v roce a půl jsme byli na veterině a tam nám dal doktor prášky a dietní krmivo přímo na průjem. Že to vyzkoušíme a uvidíme. Ale nezdá se mi, že by se to lepšilo. Tady v diskusích jsem se dočetla, že vám všem pomáhá RC Sensible, tak hned jak bude čas, tak ho zajdu koupit. Jen se chci zeptat - kuřecí krky dáváte syrové, s kostma a namleté? Nebo vařené, bez kostí? Držte nám palce, protože jsem z toho už nešťastná Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 9. 2011 21:08:35
Odpovědět s citátem

Syrové. Komplet s kostma, jen trochu nasekané-jakpak si je rozkoušou sami.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   

Jdi na stránku 1, 2  Další



Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (39x)
2
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (19x)
3
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (18x)
4
Mňoukání a štěkání (17x)
5
Britská krátkosrstá kočka (16x)
6
Je libo pouzdro na telefon s kočičím zadečkem? (14x)
7
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (14x)
8
Značkování u kocourů a koček (12x)
9
Proč se kočky nerady koupou, ale fascinuje je ... (12x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top