Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Stelivo Brit Care Fresh

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
lucijenda



Založen: 24.03.2009
Příspěvky: 14

Předmět: Stelivo Brit Care Fresh
PříspěvekPřitlapkováno: 22. 6. 2010 11:37:32
Odpovědět s citátem

Ahojky, na stránkách Brit Care jsem narazila na novinku - začali dělat i stelivo. Nemáte s ním někdo zkušenost?

http://www.krmivo-brit.cz/novinky-a-aktuality
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2010 18:28:56
Odpovědět s citátem

Můžu potvrdit, že známá ho začala používat a osvědčilo se, tak taky přemýšlím, že bych do toho šla. Náš kocourek má rád menší granule a to právě Brit Care stelivo má, tak to zkusím taky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucijenda



Založen: 24.03.2009
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2010 18:37:12
Odpovědět s citátem

Už jsem ho také objednala tak uvidíme. Cena je super: 10kg cca 130kč a jestli bude aspoň tak dobré jako Biokats tak je rozhodnuto Smile Přecejen 130 a 190kč je rozdíl, hlavně když člověk bere deset pytlů Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 8. 2010 19:02:04
Odpovědět s citátem

Já taky přemýšlím o tom přejít z Biokatsu jinam, měla jsem Natural ,Micro i Bianco, docela fajn, ale zdá se mi že po delší době čpí.
Nemáte někdo zkušenost s Kitty Star? Nebo bych šla do peletek Nature Gold.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 11. 8. 2010 19:21:03
Odpovědět s citátem

Tak jsem se rozhodla! Dala jsem kocourkovi to nové stelivo od Brit Care Fresh a je z toho docela nadšenej, tak jsem ráda, že to tak dopadlo. Krásně se čistí a člověk ho nepotřebuje na výměnu kila... Doporučuju! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucijenda



Založen: 24.03.2009
Příspěvky: 14

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2010 12:51:11
Odpovědět s citátem

Tak už máme stelivo v záchůdku Very Happy Že to bude až taková senzace jsem fakt nečekala, ale opravdu toto stelivo předčilo moje očekávání! Bentonit je velmi kvalitní, jemný, skvěle hrudkuje - hrudky jsou jak z betonu Laughing Spotřeba je minimální. Pohlcování pachů taky funguje, kočenkám se zamlouvá, takže co víc si přát. Mohu vřele doporučit! Jestli cena zůstane taková jaká je tak nemám žádný důvod měnit Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
LINCI



Založen: 07.03.2010
Příspěvky: 85

Předmět: stelivo
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 8. 2010 13:07:19
Odpovědět s citátem

já požívám stelivo Calyopsis-ružový 2 roky ale zdá se mi že to už neni to co bývalo takže taky vyskoušim něco novýho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 8. 2010 18:31:25
Odpovědět s citátem

Jestli chcete něco nového, tak opravdu doporučuji stelivo od Brit Care Fresh. Není parfemované, skvěle hrudkuje a navíc není nutné vyměnit celou dávku, takže vydrží déle a to se pak vyplatí co se peněz týká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
wanesaa



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 114
Bydliště: Sokolov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 7:14:37
Odpovědět s citátem

Já jsem ho také vyzkoušela,je pravda,že kočky z něj byly nadšené,malý si tam chodil vyloženě hrát a stále ten jemný písek přehraboval a taky jsem si všimla,že má ty drobné granulky okolo čumáčku.Jediná nevýhoda je,že ty droboučké granulky roznášejí po celém bytě i když mám před toaletkou kočičí rohožku:-).Takže já se vracím zpátky k původnímu stelivu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
libuse



Založen: 14.04.2009
Příspěvky: 46

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 9. 2010 14:32:34
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Já taky přemýšlím o tom přejít z Biokatsu jinam, měla jsem Natural ,Micro i Bianco, docela fajn, ale zdá se mi že po delší době čpí.
Nemáte někdo zkušenost s Kitty Star? Nebo bych šla do peletek Nature Gold.


Kity star objednávám už dost dlouho přímo od dodavatele-dovezou ho až domů a za určitých podmínek je doprava zdarma.Je na můj vkus prašnější s tak do něho míchám kukuřičnou podestýlku střední hrubosti.
Díky tomu se zmenží prašnost a stále dobře hrudkuje -vyndavají se jen koule bentonitu.No a je to dobré i pro stálé čuně shynxího kluka,který se snadno ušmourává.vydrží nekoupaný cca 10-14 dnů-moc se nemastí.
Ostatní chlupáči jsou s ním také spokojení.
http://www.kittystar.cz/kde-koupit.php
L.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: závěr mých testů :-)
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 10. 2010 21:19:19
Odpovědět s citátem

Kitty Sttar jsem vyzkoušela hned, jak se objevil a v tu dobu jsem se vrátila zpět ke Zverlitu.
Brit Care jsem vyzkoušela nyní - když vybírám mokřejší hrudku, totálně se rozpadne, takže tím znehodnocuje stelivo, zatím nevím, jak dlouho vydrží bez výměny, jen s dosypáním. Ale používat ho nebudu, na můj vkus je moc jemné a mám ho všude a pak to špatné hrudkování. Když je hrudka suchá, je to OK, ale při koťatech se vždy čerstvá najde.
Takže zůstávám u Biokats fresh, kde mi vyhovuje zrnitost i hrudkování a výdrž. Stejně jako Brit minimálně práší. Druhou volbu mám Cats Best nature gold - takže dokud se zase neobjeví něco jiného, tak už nebudu experimentovat.
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 10. 2010 20:17:37
Odpovědět s citátem

No, u nás se taky vynáší, ale naštěstí máme dobrou předložku, takže to není zas tak hrozné. Navíc, po změně z Brit Care Fresh na jiné stelivo, nám dal Tobísek jasně na jevo, že se mu nelíbí. Začal chodit vykonávat potřeby do obýváku... a tak jsme se zase vrátili ke stelivu Brit Care Fresh.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
alishka



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 50

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2010 8:57:01
Odpovědět s citátem

A da se toto stelivo sehnat i v kamennych obchodech treba v Praze? Zkousela sem silikagelova steliva, ale nespokojenost.. mam dve kocicky a dva zachody, jeden pytel mel napsany, ze je na 2 mesice, takze sem logicky uvazovala, ze pro dve kocky bude na mesic.. hm, po 10 dnech letech, byl totalne procurany, uz zapachal atd..
tak mam obyc stelivo z Lidlu, ktere neni spatne, je to to hrudkujici, nepachne, akorat se vynasi, takze 3x denne zametam ten prach..
chtela bych vyzkouset toho Brita, ale ja krmim masem, takze z netu by se mi to objednavat nevyplatilo...

edit - s tim masem sem chtela rict, ze neobjednavam krmivo z netu atd..Smile


Naposledy upravil alishka dne 24. 10. 2010 9:21:38, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 24. 10. 2010 9:11:24
Odpovědět s citátem

alishka napsal:
A da se toto stelivo sehnat i v kamennych obchodech treba v Praze? Zkousela sem silikagelova steliva, ale nespokojenost.. mam dve kocicky a dva zachody, jeden pytel mel napsany, ze je na 2 mesice, takze sem logicky uvazovala, ze pro dve kocky bude na mesic.. hm, po 10 dnech letech, byl totalne procurany, uz zapachal atd..
tak mam obyc stelivo z Lidlu, ktere neni spatne, je to to hrudkujici, nepachne, akorat se vynasi, takze 3x denne zametam ten prach..
chtela bych vyzkouset toho Brita, ale ja krmim masem, takze z netu by se mi to objednavat nevyplatilo...

Já tedy neznám stelivo, které by se nevynášelo a nemuselo se několikrát denně zametat. Stelivo každého druhu se dá určitě koupit i v kamenných obchodech, ale většina z nich má omezené prostory a tak mívají jen omezený sortiment steliv, navíc v kamenných obchodech obvykle mají vyšší ceny. Ale stelivo se nekazí, pokud je uložené v suchu takže ho klidně můžete z netu objednat třeba jen jednou za půl roku ve větším množství tak aby se to vyplatilo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Tobísek



Založen: 07.07.2010
Příspěvky: 48

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2010 18:51:07
Odpovědět s citátem

Alena V. napsal:
Já tedy neznám stelivo, které by se nevynášelo a nemuselo se několikrát denně zametat. Stelivo každého druhu se dá určitě koupit i v kamenných obchodech, ale většina z nich má omezené prostory a tak mívají jen omezený sortiment steliv, navíc v kamenných obchodech obvykle mají vyšší ceny. Ale stelivo se nekazí, pokud je uložené v suchu takže ho klidně můžete z netu objednat třeba jen jednou za půl roku ve větším množství tak aby se to vyplatilo.


Já také objednávám Brit Care jedině z netu. Beru toho víc- vyjde to levněji a pak to uskladním v suchu a vydrží to tak dlouho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Petruska



Založen: 13.08.2010
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 30. 1. 2011 20:30:24
Odpovědět s citátem

Začala sem brit fresh používat - přechod ze silikonového a můžu jen doporučit. Nemám teda problém že by si kocour vybíral na co bude či nebude chodit, ale já i kocourek sme spokojení Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (35x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (34x)
3
Debakl (21x)
4
HCM u koček - program PawPeds (21x)
5
Zlomek vteřiny (21x)
6
Byl jsem hubenej a mrňavej (20x)
7
Kočky a vepřové maso - jak je to ... (19x)
8
Deníček stříbrné šelmy – 6. část (17x)
9
Na domácí frontě klid? (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top