Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Krmivo APPLAWS


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: Krmivo APPLAWS
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 5:51:54
Odpovědět s citátem

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s tímto krmivem? Uvažuji o jeho objednání na zooplus.de, zdá se že bude kvalitní, ale není nad osobní zkušenosti:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 9:41:37
Odpovědět s citátem

U nás všechny druhy měly veliký úspěch. Jen je škoda, že se nedá sehnat i jinde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 10:15:42
Odpovědět s citátem

všimla jsme si že máte taky nahatou kočičku jak ta snáší tohle krmivo? Mám doma dva sphynxí kluky a chtěla bych pro ně to nej:-)) jako všichni tady.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 31. 7. 2009 11:03:18
Odpovědět s citátem

Když nechce naše Camča Applaws, jsem si jistá, že má dost a že nemá hlad. Byla první z našich koček, která je začala s chutí jíst.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mehid



Založen: 18.05.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 13:41:06
Odpovědět s citátem

ahojte.
aj zo Slovenska sa dá poslať. V slovenských e-schopoch je už bežne v predaji.
http://www.4labky.eu/index.php?_a=viewCat&catId=622
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 17:03:23
Odpovědět s citátem

Koukám, že i cena je lepší než na zooplusu, do česka je to poštou při nákupu nad 30 eur zdarma?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 17:18:19
Odpovědět s citátem

Ivka napsal:
Koukám, že i cena je lepší než na zooplusu, do česka je to poštou při nákupu nad 30 eur zdarma?


Tak to jsem si nějak nevšimla-že i do Čech. Já viděla za dopravu k nám závratné sumy, 10kg balík cca 22 euro-to bych musela trkat!
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Iva Goli
Anonymní





Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 18:24:36
Odpovědět s citátem

U nás Applaws chutí, aj konzervičky sú celkom OK.
Odpovědět 
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 18:27:44
Odpovědět s citátem

no jo máte pravdu, jsem slepá:-(( tak to se bohužel díky poštovnému vyplatí opravdu jen ten zooplus. Tatjano jaké máte prosím zkušenosti s applaws? Je opravdu tak kvalitní? Díky Iva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 3. 8. 2009 20:34:32
Odpovědět s citátem

Ivka napsal:
no jo máte pravdu, jsem slepá:-(( tak to se bohužel díky poštovnému vyplatí opravdu jen ten zooplus. Tatjano jaké máte prosím zkušenosti s applaws? Je opravdu tak kvalitní? Díky Iva


Nemám. Ale vím, že většinou co jsem kočenkám jako kvalitní vybrala já-nová Acana, Orijen, Leonardo, Gaubi-ony na to měly jiný názor. Sice to nakonec snědly, ale žádné velké nadšení se nekonalo. Nejhůř dopadlo Gaubi a Orijen. Teď mají Purinu Cat Show Senzibile a můžou se užrat. Všichni do jednoho.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
ZdenkaP



Založen: 08.06.2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Brno

Předmět: Aplaws
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 8. 2009 14:15:35
Odpovědět s citátem

Aplaws kupuji konzervy a ty jsou opravdu kvalitní, ale stejně tak je i porta 21 a přijde levněji. Suché jsem raději nezkoušela - neb k výčtu Tatiany přidám ještě Arden Grange - a pak se pokorně vrátím k RC a Hillsu, byť těm malým potforám teda ten Arden Grange do RC přimíchám a ony to takto sežerou, samotné ani ťuk. Prostě zdravé krmivo je z jejich pohledu fuj. Ostatně já si dám taky raději chleba s kachním sádlem než sýr tofu Laughing
_________________
Sweet Calimero*CZ
www.sweetcalimero.cz

Mimochodem, rozhovoříme-li se o kočkách, je téměř nemožné, abychom byli považováni za osoby zcela normální. (Dan Greenberg)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 8. 2009 14:20:05
Odpovědět s citátem

no jo to máte pravdu:-)) naštěstí u nás kocourci zatím žerou vše co dostanou, konzervičky od aplawsu jsou super ty už máme vyzkoušené:-) tuňák vypadá lépe než náš lidský, potvůrky se mají líp než mi. Takže asi zkusím jedno balení a uvidíme jak na tom budeme:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
J.P.



Založen: 07.08.2009
Příspěvky: 68

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2009 13:21:33
Odpovědět s citátem

Taky jsem teď na zkoušku objednal nějaké applaws konzervičky na zoohit.cz a něco dalšího. Ale objednal jsem již před 10 dny a když se dnes přihlásím, tak je tam stále napsáno "zpracovává se". Je to moje první objednávka v tomto obchodě, tak by mě zajímaly cizí zkušenosti ohledně dodací doby, protože už mi to začíná připadat dlouho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ivka



Založen: 28.05.2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Přerov

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2009 13:38:36
Odpovědět s citátem

Já jsem si objednala včera na zooplus.de vzorek granulek applaws tak uvidíme jaké budou. Včera jsem udělala objednávku a včera zboží i odešlo. Je to třetí objednávka na zooplusu a vše bez proběhlo vždycky bez problému do 4 dnů jsem měla vše doma. U zoohitu jsem objednávala jednou a taky bez problémů dodání stejné 4-5 dnů protože zboží zasílají také z Německa.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 14. 8. 2009 14:37:41
Odpovědět s citátem

Pro diskuzi o Zooplus.de, resp. Zoohit.cz pokračujte prosím zde:

http://www.modrykocour.cz/forum/viewtopic.php?t=2857&postdays=0&postorder=asc&start=90

Toto vlákno se přecejen týká krmení a pro Zooplus je tu vlákno už založené.

Děkuji.

April
moderátorka
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Catca



Založen: 13.02.2009
Příspěvky: 24
Bydliště: Bratislava

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 8. 2009 9:25:15
Odpovědět s citátem

Applaws je podle složení naprosto bezkonkurenční. POkud to kočka chce, určitě doporučuji. Když ne (však víme, jak jsou, potovůrky, vybíravé), tak co se dá dělat. Já jsem opustila do té doby pro mne a naštěstí i Barušku bezkonkurenční Orijen a přešla na Applaws. I konzervy jsou skvělé, čisté maso. Tak je střídám s přemraženým hovězím. Navíc jak je tohle krmivo vydatné, co se týká živin (80% masa a žádné obiloviny, jenom bramobry a ty tam musí bý, jinak by to nedrželo pohromadě) a tak je ho třeba méně, čili vlastně vychází levněji. Taky upozorňuji na brusinkový extrakt - skvělý na ledviny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
lucbic



Založen: 11.07.2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Písek

Předmět: granulky Applaws
PříspěvekPřitlapkováno: 13. 12. 2009 10:38:14
Odpovědět s citátem

Včera jsem na výstavě v Praze zakoupila granulky Applaws, dva druhy pro dospělé. Kočky mám hrozně mlsné závislé na RC a občas tedy svolí k k Hills NB (i když mi přijde, jestli nezměnili recepturu...zdály se mi dřív lepší). Nu, ale nedalo mi to a nasypala jsem zkušební misku Applawsek a .... do rána byla prázdná byť vedle měly své oblíbené RC. Složení mají zajímavé, žádná pšenice a kukuřice a překvapivě těm dvěma rozmazlencům chutnala. Jinak i konzervičky můžu doporučit, velmi chutnají, objednávala jsem u zoohit. Dobrá zpráva je, že už by měly být k dostání v čr. Včera na výstavě byl i stánek s komplet sortimentem. Vyžádala jsem si kontakty: v Praze k dostání v Shop4pet, Slavíkova 1, Praha a a vizitce je další kontakt: výhradní dovozce Slavomíra Balcar, sbm@seznam.cz , 608830100 . Jo a navíc ceny .. na výstavě byly applaws levnější než na zoohitu - konzervy i granule.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Maki



Založen: 06.01.2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 15. 12. 2009 12:57:00
Odpovědět s citátem

Ze složení jsem byla nadšena také, prvních pár mističek mi kočenky vyluxovaly s nadšením, ale teď už to považují za téměř jedovaté, mizí to ani ne třetinovým tempem ve srovnání s Royal a Hills .... Tak jen doufám, že pytel zkrmíme dřív, než budou po expiraci. Ach jo, člověk se snaží vybrat to nej, ale ty potvory mají stejně svou hlavu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
hrubka



Založen: 22.08.2010
Příspěvky: 14

Předmět: krmení
PříspěvekPřitlapkováno: 21. 11. 2010 14:05:00
Odpovědět s citátem

Já granulky koupila taky, přidávala je postupně k brit care, ale tři kočenky ze čtyř měly stále hodně řídkou stolici a smrádek no hrůůůza Shocked
Tak jsme se vrátili k brit care a je vše v pohodě Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jinglle



Založen: 21.06.2010
Příspěvky: 17

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 28. 2. 2011 11:35:29
Odpovědět s citátem

My krmíme granulemi Applaws a Leonardo, kočkám chutnají a dobře po nich prospívají. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Jana R.



Založen: 18.03.2011
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha 10

Předmět: Krmení Aplaws
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 3. 2011 9:49:38
Odpovědět s citátem

Kdo je z Prahy, tak krmení Aplaws (konzervy, kapsičky i granulky) mívají v Podolí. Stanice Podolská vodárna, pár kroků zpátky směrem k porodnici. Je tam veterina společně s prodejnou a pokud něco potřebuji, jezdím tam. Pokud zrovna nemají, objednají
_________________
Jana R.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (45x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (18x)
4
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (18x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (18x)
6
Somálská kočka (18x)
7
Zajímavá škrabadla a pelíšky (17x)
8
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (16x)
9
Naléhavě hledáme dobrovolníka pro pomoc ... (15x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top