Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Cats best oko plus

Fórum: Toaleta

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2010 7:52:50
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
vím, že tady o tomto stelivu je už asi hodně, ale potřebovala bych poradit, zda toto stelivo jde koupit běžně v obchodech zverimex nebo se dá koupit někde laciněji na netu? Můžete mi prosím poradit třeba nějaký internetový obchůdek? Question
Děkuji Smile
Máme měsíc mainského kocourka a zatím jsme používali jen silikagelový, ale nevyhovuje. Hned zapáchá a dole se drží moč i když to několikrát prohrábnu. Shocked
Teď ještě odbočím, včera jsme byli na přeočkování a vet nám říkal, že nemáme krmit často konzervou, že jí máme spíš občas přimíchat do granulek (ty používáme Hills), že ty konzervy nemají moc dobré složení. Spíš dávat kuřecí nebo hovězí masíčko.
A ty granulky nám kocourek nekouše, ale rovnou polyká.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
kaba



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 357
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2010 8:20:01
Odpovědět s citátem

Stelivo Cats Best Oko plus se je běžně k dostání v lepších zverimexech, ale na netu samozřejmě seženete levněji. Např.

http://www.zoohit.cz/shop/kocky/kockolity_podestylky/cats_best/121830

nebo http://www.happyanimals.cz/steliva/jrs-kockolit-cats-best-oekoplus

Pokud kocour granule polyká bez žvýkání, zkuste větší velikost granulí Oral care nebo RC Main coon (granule speciálně pro mainky).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: Re: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2010 8:32:31
Odpovědět s citátem

Martina3 napsal:
Dobrý den,
vím, že tady o tomto stelivu je už asi hodně, ale potřebovala bych poradit, zda toto stelivo jde koupit běžně v obchodech zverimex nebo se dá koupit někde laciněji na netu? Můžete mi prosím poradit třeba nějaký internetový obchůdek? Question
Děkuji Smile
Máme měsíc mainského kocourka a zatím jsme používali jen silikagelový, ale nevyhovuje. Hned zapáchá a dole se drží moč i když to několikrát prohrábnu. Shocked
Teď ještě odbočím, včera jsme byli na přeočkování a vet nám říkal, že nemáme krmit často konzervou, že jí máme spíš občas přimíchat do granulek (ty používáme Hills), že ty konzervy nemají moc dobré složení. Spíš dávat kuřecí nebo hovězí masíčko.
A ty granulky nám kocourek nekouše, ale rovnou polyká.


Martino, záleží na tom, jakými konzervami krmíte?? Pokud jsou to konzervy s vysokým podílem masa, nebo čisté maso, které se rovněž dají koupit, tak v tom nevidím problém. Nevím, proč by se to mělo přimíchávat do granulek - kvůli nízké kvalitě?? Tak tím vůbec nekrmte a nejděte si kvalitní konzervy. U nás by to smíchané s granulema zůstalo stát nedotčeno. A ano, to kuřecí, či hovězí syrové (vždy ale přemražené) je asi nejlepší varianta. A nejlépe maso kupovat opravdu v řeznictví, jelikož v supermarketech to bývá i chem. ošetřeno a kočičky to nechtějí. Z masa vlastně můžete dávat vše, krom vepřového a sem tam i rybky. Náš kocour granule také polyká, dělá to od kotěte a nějak mu to nevadí.
Můžete se mrknout třeba na: www.zoohit.cz, tam toho najdete poměrně dost. Nevím, jestli to stelivo - jelikož ho nepoužívám, ale kvalitní konzervy najdete zcela určitě. Chce to trošku zapátrat a vybrat si, který e-shop vám bude vyhovovat nejlépe.

Jak vidím, tak odkaz na zoohit už máte i výše, takže i to stelivo tam máte Wink
_________________

www.britaci.estranky.cz


Naposledy upravil Karin Š. dne 16. 4. 2010 12:20:25, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Raika



Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 214
Bydliště: Rožnov p. Radh.

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 16. 4. 2010 12:09:17
Odpovědět s citátem

Co se krmení konzervičkami týče - kdyby bylo možné vysvětlit kočce, co je pro ni zdravé a dobré, nemusela bych utrácet měsíčně majlant za "mokré" krmení a nejspíš bych přešla na BARF...Jenže některé kočky se rodí s dvojnásobným počtem chuťových buněk, než by pro ně bylo zdrávo a svojí zarputilou umíněností nám časem vnutí diktát svých vlastních chutí, neboť pohled na otrávený ksichtík je pro některé dvounožce nepřijatelný.
U nás by smíchání konzervy s granulemi rozhodně neprošlo.
Mně vetka vařené kuřecí nedoporučovala, prý jsou na ně kočky často alergické a může způsobovat průjmy. Nicméně jednu porce kuřecíčka denně svým kočkám dávám. Kdoví, možná budeme časem svým miláčkům servírovat naporcované myšky obložené hmyzími proteiny Laughing
_________________
Raika + Mína + Kira + Denny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2010 13:00:30
Odpovědět s citátem

Děkuji za odpovědi.
Zkoušela jsem našemu Maxíkovi tu konzervičku přimíchat do granulek nebo spíš do konzervy jsem dala pár granulí. Jedl to, ale nechal si něco na potom.
Mléčné výrobky mu moc teď nejedou max. tavený sýr, ten ale dávám málo.
Je to jinak jedlík má ve 12 týdnech 2300g.
A na to stelivo zkusím kouknout ve větším městě ve zverimexu nebo ho pak objednám z těch stránek co doporučujete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 4. 2010 17:02:31
Odpovědět s citátem

Pochopila jsem to dobře, že ho máte měsíc a teď je mu 12 týdnů?Takže byl braný od mámy v osmi týdnech?!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 9:11:56
Odpovědět s citátem

Brali jsme si ho v 9 týdnu, teď to bude měsíc co ho máme.
Je to kocourek bez PP.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 10:11:36
Odpovědět s citátem

Panebože, copak se lidi nikdy nepoučí z toho,že je jedno jestli je s PP nebo bez,ale každé kotě by mělo být do 13 týdnů u mámy?
To jste si nic nezjistila,než jste si kotě vezli domů?Uvěřila jste těm řečem typu ,,PP nepotřebuji,protože nechodím na výstavy a je to jen tahání peněz"..no vlastně tady vůbec nejde o PP,abychom se zase nedostávali do debaty která nemá závěr, ale spíš o to,že 9 týdenní kotě je zkrátka ještě příliš malé na to aby šlo do nového domova.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 13:13:06
Odpovědět s citátem

Ale já se na tohle vůbec neptala v příspěvku, tak mě nemusíte hned poučovat a rozčilovat se Smile
Má všechny návyky a už jeden vrh šel v 9 týdnech od mámy a žádné problémy nejsou.
Ale to nebudu tady vysvětlovat přeci. Já se ptala na něco jiného Smile
Co jsem zjistila, tak je zajímavé, že jedna paní co má chovnou stanici myslím s britkama, tak je dává v 8 týdnu.
Ale to je asi něco jiného že?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 16:48:35
Odpovědět s citátem

Tak to se omlouvám,že jsem na vás tak vyjela,ale jako když člověk toto vidí každý den.
Tady nejde jenom o problémy,které se musí nutně objevit hned po přinesení kotěte domů,ale právě problémy v krizových situacích jako příchod člověka do rodiny,nového zvířete.
Co jste pro to udělala,aby od té chovatelky nešly v osmi týdnech,podala jste stížnost svazu na jméno chovatelky,řekla jste to její základní organizaci?Ono je totiž snadné říct ,,ale ona taky" a přitom u toho stát a nedělat nic.
Já vím že jste se ptala na něco jiného,ale tohle je prostě věc nad kterou by se pozastavila většina lidí tady na fóru.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 17:30:39
Odpovědět s citátem

Aélinnel napsal:
Tak to se omlouvám,že jsem na vás tak vyjela,ale jako když člověk toto vidí každý den.
Tady nejde jenom o problémy,které se musí nutně objevit hned po přinesení kotěte domů,ale právě problémy v krizových situacích jako příchod člověka do rodiny,nového zvířete.
Co jste pro to udělala,aby od té chovatelky nešly v osmi týdnech,podala jste stížnost svazu na jméno chovatelky,řekla jste to její základní organizaci?Ono je totiž snadné říct ,,ale ona taky" a přitom u toho stát a nedělat nic.
Já vím že jste se ptala na něco jiného,ale tohle je prostě věc nad kterou by se pozastavila většina lidí tady na fóru.


Pokud dobře čtu, tak kocourek je bez PP! Mohu vědět, kam chceš podávat nějaké stížnosti?? Já to rovněž neschvaluji, ale zrovna Martina se ptala i před pořízením kocourka (už někdy v únoru) na dobré chovatele - do odpovědí jsem se nedívala, ale pokud jsi ji v této fázi nic neradila, tak teď prosím "uber na plynu". Oni to totiž běžně radí i vetové odběr koťat v 8. týdnech (zrovna dnes jsem se to dočetla v knížce od zahraniční veterinářky a spadla mi brada), takže pak je těžko se někde někam dovolávat, pokud to není chov se vším všudy, zaštítěn nějakou organizací, která má k tomuto svůj řád. Dle mého názoru je i ten 13. týden ještě brzo na odběr, ale je to každého věc a musí počítat i s následky, které mu z takového jednání mohou vyvstat. Ale tady to tvé rozčilování je už zcela zbytečné. Kocourek už je měsíc v nové rodině - má ho snad jít vrátit?? Chápu, že tě to rozčiluje, ale těžko tady už něco změníš. Martina se ptala na stelivo a konzervy, tak to tak nechej. Dík Karin
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 19:26:19
Odpovědět s citátem

Tohohle kocourka jsme si vybrali, protože jsme se do něj úplně zamilovali. Je to náš miláček. A nestáli jsme za tím, že musí být s PP. O rizikách kvůli tomu že nemá PP víme.
Prostě nás okouzlil a nemohli jsme si ho nevzít. Very Happy
U původních majitelů byl na očkování u veterináře a na prohlídce. Je pravda, že veterináři schvalují odběr v tomto týdnu.
Pak jsme Maxíka vzali k našemu veterináři také na prohlídku. Vše je v pořádku. Dobře přibývá a je to mazlíček, má moc rád děti.
Spí výhradně jen s námi v posteli a spinká celou noc.
Jinak o té chovné stanici co dává koťátka takhle brzy jsem se dočetla na netu a dokonce jsem zjistila, že je ze stejného města co my.
Jinak všem děkuji za rady o krmení a stelivu.
Zkoušeli jsme dát konzervičku Gourmet a ta tedy vyhrála u Maxe. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 18. 4. 2010 19:41:13
Odpovědět s citátem

Martina3 napsal:
Tohohle kocourka jsme si vybrali, protože jsme se do něj úplně zamilovali. Je to náš miláček. A nestáli jsme za tím, že musí být s PP. O rizikách kvůli tomu že nemá PP víme.
Prostě nás okouzlil a nemohli jsme si ho nevzít. Very Happy
U původních majitelů byl na očkování u veterináře a na prohlídce. Je pravda, že veterináři schvalují odběr v tomto týdnu.
Pak jsme Maxíka vzali k našemu veterináři také na prohlídku. Vše je v pořádku. Dobře přibývá a je to mazlíček, má moc rád děti.
Spí výhradně jen s námi v posteli a spinká celou noc.
Jinak o té chovné stanici co dává koťátka takhle brzy jsem se dočetla na netu a dokonce jsem zjistila, že je ze stejného města co my.
Jinak všem děkuji za rady o krmení a stelivu.
Zkoušeli jsme dát konzervičku Gourmet a ta tedy vyhrála u Maxe. Laughing


Martino, ono moc nejde o to, jestli je s PP, či bez a zdali jste si ho měli, či neměli brát - do toho Vám zasahovat nebudu. Ono jde spíš o to, kdy jste si ho vzali a je to opravdu hodně brzo, ale to už je patrné z příspěvků výše. Je zbytečné to již nějak více rozebírat, protože už je to, jak to je. Proto Vám jen popřeji, aby nedošlo později k žádným problémům, které souvisí s nedostatečnou socializací zvířátka.
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Martina3



Založen: 04.02.2010
Příspěvky: 16

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2010 6:45:05
Odpovědět s citátem

Karin, děkuji Smile
Oni totiž všichni jeho sourozenci už šli do nových domovů. Snad bude vše v pohodě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Aélinnel



Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 358

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2010 20:05:01
Odpovědět s citátem

Karin Š. napsal:
Aélinnel napsal:
Tak to se omlouvám,že jsem na vás tak vyjela,ale jako když člověk toto vidí každý den.
Tady nejde jenom o problémy,které se musí nutně objevit hned po přinesení kotěte domů,ale právě problémy v krizových situacích jako příchod člověka do rodiny,nového zvířete.
Co jste pro to udělala,aby od té chovatelky nešly v osmi týdnech,podala jste stížnost svazu na jméno chovatelky,řekla jste to její základní organizaci?Ono je totiž snadné říct ,,ale ona taky" a přitom u toho stát a nedělat nic.
Já vím že jste se ptala na něco jiného,ale tohle je prostě věc nad kterou by se pozastavila většina lidí tady na fóru.


Pokud dobře čtu, tak kocourek je bez PP! Mohu vědět, kam chceš podávat nějaké stížnosti?? Já to rovněž neschvaluji, ale zrovna Martina se ptala i před pořízením kocourka (už někdy v únoru) na dobré chovatele - do odpovědí jsem se nedívala, ale pokud jsi ji v této fázi nic neradila, tak teď prosím "uber na plynu". Oni to totiž běžně radí i vetové odběr koťat v 8. týdnech (zrovna dnes jsem se to dočetla v knížce od zahraniční veterinářky a spadla mi brada), takže pak je těžko se někde někam dovolávat, pokud to není chov se vším všudy, zaštítěn nějakou organizací, která má k tomuto svůj řád. Dle mého názoru je i ten 13. týden ještě brzo na odběr, ale je to každého věc a musí počítat i s následky, které mu z takového jednání mohou vyvstat. Ale tady to tvé rozčilování je už zcela zbytečné. Kocourek už je měsíc v nové rodině - má ho snad jít vrátit?? Chápu, že tě to rozčiluje, ale těžko tady už něco změníš. Martina se ptala na stelivo a konzervy, tak to tak nechej. Dík Karin


Karin,ale jen tak mimo,jájsem reagovala na tohle
,,Co jsem zjistila, tak je zajímavé, že jedna paní co má chovnou stanici myslím s britkama, tak je dává v 8 týdnu.
Ale to je asi něco jiného že?"
Chovná stanice předpokládám že s PP...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Karin Š.



Založen: 29.05.2008
Příspěvky: 191
Bydliště: NJ

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 4. 2010 20:21:44
Odpovědět s citátem

[/quote]Karin,ale jen tak mimo,jájsem reagovala na tohle
,,Co jsem zjistila, tak je zajímavé, že jedna paní co má chovnou stanici myslím s britkama, tak je dává v 8 týdnu.
Ale to je asi něco jiného že?"
Chovná stanice předpokládám že s PP...[/quote]

Tak promiň. Ne, není to nic jiného, ale já to řešit nebudu. U mě takový člověk není chovatel, ale člověk, který by zvíře vůbec neměl mít, natož na chov. Leč, neznám ho, nevím o koho jde a pokud to nevadí jeho domovské organizaci - já s tím asi těžko něco udělám. Jak již bylo někde napsáno, neřeší se ani podstatně horší věci, jako je týrání a v pohodě to prochází. Já už nějak rezignuju. Budu se snažit o to, aby se moje zvířátka měla dobře a zároveň měla veškerou péči, kterou mít mají a ostatní lidé mají svobodnou vůli, aby si v hlavě srovnali, co za kotě a od koho si ho kupují...pokud tyto skety budou mít zákazníky ...? Twisted Evil
_________________

www.britaci.estranky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Holistr



Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 36
Bydliště: Hradec Králové

Předmět: Stelivo na prodej.
PříspěvekPřitlapkováno: 2. 6. 2010 18:38:06
Odpovědět s citátem

Nabízím tenhle typ steliva.
Mám doma 10l pytel, ale kočičákovi se moc nezamlouvá.
Spotřebovali jsme jedno balení a vlhkost v bytě společně s teplotou zapříčiňuje, že jej hodně vynáší, což se nelíbí ani mě, ani spolubydlícím.

Tímto bych chtěl poskytnout druhé balení, které mi zbývá k odběru za 150 Kč přímo v Hradci králové.
Napište mi zprávu a dohodneme se na předání.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
stekna



Založen: 11.03.2010
Příspěvky: 11

Předmět: Re: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2010 15:21:16
Odpovědět s citátem

Ahoj Martino, pokud jsi z Prahy doporučuji tento obchod www.allpet.cz nejen, že jsou levní, ale dovezou ti ho až domů jen za 19 Kč navíc (pokud jsi z prahy) Navíc rozvoz funguje od 4 odpoledne do 11 večer, což je fajn pokud pracuješ. Jinak mají i kamenný obchod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 4. 6. 2010 21:31:00
Odpovědět s citátem

stekna napsal:
Ahoj Martino, pokud jsi z Prahy doporučuji tento obchod www.allpet.cz nejen, že jsou levní, ale dovezou ti ho až domů jen za 19 Kč navíc (pokud jsi z prahy) Navíc rozvoz funguje od 4 odpoledne do 11 večer, což je fajn pokud pracuješ. Jinak mají i kamenný obchod.


Nejlaciněji vychází na netu.

www.kasa.cz

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/990647/jrs-kockolit/kockolit-cats-best-okoplus-40-l/

já ho míchám s tímto - to se mi osvědčilo nejvíc, nedám na to dopustit

http://www.kasa.cz/dum-zahrada-krmivo/koupit/987263/magic-cat/kockolit-green-cat-10-l/

http://www.korunka.cz/steliva/jrs-kockolit-cats-best-oekoplus

také ho mívají za dobrou cenu

http://www.zooplus.de
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Žaneta Follerova



Založen: 26.06.2011
Příspěvky: 4
Bydliště: Hlučínsko

Předmět: Re: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 15:37:09
Odpovědět s citátem

Také používáme stelivo Cat best eco plus 40 l. Kupujeme ho na www.zoo-hobby.cz/potreby-pro-kocky/cat-best-eco-plus-40-l/. V květnu měli 40 l balení v akci za 480 Kč. Jinak okolo 550 Kč a dovoz v Ostravě a na Hlučínsku zdarma.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: Re: Cats best oko plus
PříspěvekPřitlapkováno: 26. 6. 2011 22:33:32
Odpovědět s citátem

Žaneta Follerova napsal:
Také používáme stelivo Cat best eco plus 40 l. Kupujeme ho na www.zoo-hobby.cz/potreby-pro-kocky/cat-best-eco-plus-40-l/. V květnu měli 40 l balení v akci za 480 Kč. Jinak okolo 550 Kč a dovoz v Ostravě a na Hlučínsku zdarma.


Trvale nejlepší cenu mají tady: http://www.zoofast.cz/cats-best-plus-podestylka-kockolit-drevena-hrudkujici-40l18kg-p-2729.html - 40l/468 Kč

Mají tam vůbec zajímavé ceny a poštovné zadarmo při objednávce už od 680 Kč. Navíc při dalším nákupu vrací DPH, takže vás nákup vyjde jó lacino. Jsou to Poláci. Dodání tak do týdne, komunikace dobrá. Doporučuji.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (57x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (32x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (24x)
4
Kočičí jména (24x)
5
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (22x)
6
PKD - polycystická choroba ledvin (22x)
7
Jak se naučit vybírat mýtné (20x)
8
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)
9
Somálská kočka (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top