Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

kočičí namlouvání

Fórum: Rady

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
arteppo
Anonymní





Předmět: kočičí namlouvání
PříspěvekPřitlapkováno: 9. 2. 2006 11:08:40
Odpovědět s citátem

Zdravím milovníky koček!
Blíží se jaro a nápadníci mé (sice vykastrované) kočičky neustále okupují terasu a značkují co se dá, nevyjímaje vstupní i balkonové dveře. Moč zatéká za práh bytu a já každoročně začínám boj se zápachem, většinou marný. Jediný účinný prostředek, který jsem na trhu sehnala je odstraňovač pachů HD, který je však dost drahý (500 ml za cca 160 kč). Spotřebuji asi jeden týdně. Moc prosím o radu zkušené chovatele, zda existuje způsob, jak zabránit značkování kočičího území v určitých místech. Děkuji Petra (arteppo@seznam.cz)
Odpovědět 
Winterova.K



Založen: 12.11.2005
Příspěvky: 23

Předmět: kočičí namlouvání
PříspěvekPřitlapkováno: 10. 2. 2006 14:25:54
Odpovědět s citátem

Co já vím ,tak se dají koupit odpuzovače koček a psů, ale žádný zkušenosti stím nemám. Možná, že to vážně funguje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
arteppo
Anonymní





Předmět: Re: kočičí namlouvání
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 14:54:41
Odpovědět s citátem

Možná u psů to funguje, u koček ani moc ne. Stříkám denně odstraňovač pachů i odpuzovač. Pořád mi smrdí vchodové dveře. Denně si kocouři obnovují značky. Snad něco objevím. Těch výrobků existuje celá řada a tak jako asi ve všech oborech, jsou jen některé opravdu účinné. Budu zkoušet dál. Doufala jsem, že se najde někdo, kdo už to má "vychytané", nebo třeba existuje nějaká odpuzující rostlina. Docela to leze i do peněz, protože už stříkám kde co. Nepovažuji se za fajnovku, ale tento smrad je příšerný. Možná je ten kocour-značkovač mimořádně vyvinutý co do množství pižma, protože jsem se s něčím podobným ještě nesetkala. Snad to není tchoř. Zdravím a děkuji za odpověď!
Odpovědět 
Iva



Založen: 03.10.2005
Příspěvky: 71

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 17. 2. 2006 20:53:58
Odpovědět s citátem

Možná by stálo za to trochu promluvit se sousedy, kterým ti značkujicí kocouři patří, aby je nechali vykastrovat, nebo aby vam přispívali na čistící prostředky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
mayblobs
Anonymní





Předmět: "smraďoši"
PříspěvekPřitlapkováno: 19. 2. 2006 14:13:36
Odpovědět s citátem

Iva napsal:
Možná by stálo za to trochu promluvit se sousedy, kterým ti značkujicí kocouři patří, aby je nechali vykastrovat, nebo aby vam přispívali na čistící prostředky.


Evil or Very Mad I já mám bohužel doma jednoho takového "smraďocha" a už jsem vyzkoušela skoro!!! všechno. Nefunguje NIC!!!! Jen jsem přišla na zlepšovák, sice je to k smíchu, ale opravdu to funguje. Když najdu čerstvou značku, nebo ještě lépe, když kocoura vidím toto činit Mr. Green nezezelánám, ale vezmu zelenou lahvičku spreje na osvěžení nohou od Orif....... (abych tady něco nepokazila Embarassed ), značku postříkám, ona je chvíli mokrá, ale když uschne, ne jen že nesmrdí, ale ani tam nezůstane ten hrozný zeď hyzdící mastný čůrek, on se asi tím sprejem vypaří. Funguje to i s jinými, třeba nepoužitelnými dárky apod. Very Happy. Sice to není valné řešení, ale všimla jsem si, že tam už většinou kocour nejde. ( Sad ale udělá to trochu dál!)
Odpovědět 
lucie21



Založen: 07.02.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Brno

Předmět: Re: kočičí namlouvání
PříspěvekPřitlapkováno: 20. 2. 2006 7:58:51
Odpovědět s citátem

Dobrý den.

Mám jednu takovou radu, zní docela komicky, ale nám pomohla.

BENZÍN nebo TOLUEN. Je to trochu z louže pod okap, ale za pár týdnů na vaše dveře kocouři zanevřou a benzín, nebo toluen taky vyprchá a máte vyhráno, pokud ovšem nejsou vaši nechtění nápadníci natolik chytří, že to za těch pár týdnů příjdou vyskoušet znovu.

Z počátku jsem se bála, aby nějakého chytráka nenapadlo to olízat, nebo abychom si nezničili dveře, ale všechno proběhlo hladce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
arteppo
Anonymní





Předmět: Re: kočičí namlouvání
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 2. 2006 17:05:43
Odpovědět s citátem

Děkuji za typ,vyzkouším to. Benzin mi voní. Very Happy Petra

lucie21 napsal:
Dobrý den.

Mám jednu takovou radu, zní docela komicky, ale nám pomohla.

BENZÍN nebo TOLUEN. Je to trochu z louže pod okap, ale za pár týdnů na vaše dveře kocouři zanevřou a benzín, nebo toluen taky vyprchá a máte vyhráno, pokud ovšem nejsou vaši nechtění nápadníci natolik chytří, že to za těch pár týdnů příjdou vyskoušet znovu.

Z počátku jsem se bála, aby nějakého chytráka nenapadlo to olízat, nebo abychom si nezničili dveře, ale všechno proběhlo hladce.
Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (53x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (29x)
3
Voliéra pro kočky z kočičího pohledu (23x)
4
Kočičí jména (22x)
5
PKD - polycystická choroba ledvin (21x)
6
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2023 (20x)
7
Třicátá pátá Poznávačka vyhlášena (20x)
8
Somálská kočka (19x)
9
Vyhlášení NEJ fotky listopadu 2021 (18x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top