Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

jak se vám líbí?

Fórum: Bydlení

<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: jak se vám líbí?
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 18:20:19
Odpovědět s citátem

Ráda bych znala váš názorr. Hodně jsem tu četla,že škrabadla z aukra nebrat. Zaujalo mě tohle http://aukro.cz/elegantni-cerne-skrabadlo-kocky-235cm-nove-i1843995705.html ale potřebuji poradit. Děkuji Andrea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 19:00:01
Odpovědět s citátem

Dobrý den,
diskuzi o nákupu škrabadel z Aukra jsem nečetla, nevím jaké jsou argumenty proti. Ale toto škrabadlo bych popsala takto: pro jednu kočičku celekm dobrý, pro více koček - za půl roku bude zničené. Sloupky mají slabý průměr a jsou vůči tomuto průměru moc dlouhé, už na fotce je vidět, že špatně drží tvar a klátí se do stran. Boudičky jsou dělané ze slabé lepené desky, budou se pod váhou škrabadla a kočky prohýbat. Látka je velmi slabá, škrábání a odrazy moc nevydrží. Mezi výrobou škrabadel už se pohybuju rok, a tohle patří k těm kvalitou horším. Ale zase je levné. Takže tak, snad jsem trochu pomohla:)
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Alena V.



Založen: 23.02.2007
Příspěvky: 683
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 19:34:45
Odpovědět s citátem

Souhlasím s Leemet a ještě doplním že bych nikdy nechtěla černé škrabadlo, protože bude za pár dní vypadat hrozně, bude na něm totiž vidět každý chlup.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 19:39:40
Odpovědět s citátem

děkuji. A tenhle ? http://www.zoohit.cz/shop/kocky/skrabadla_odpocivadla/strom_olymp/121840
to bude asi to samé co?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 22:13:04
Odpovědět s citátem

ajinav82 napsal:
děkuji. A tenhle ? http://www.zoohit.cz/shop/kocky/skrabadla_odpocivadla/strom_olymp/121840
to bude asi to samé co?


Přesně tohle škrabadlo jsem tam koupila asi před 2 lety. Vypadá hrozně. To spodní čtvercové lehadlo odpadlo v prvním roce. Soupek u stropu nedrží ani omylem, takže se to celé bimbá a je to nakřivo. No a ta miska, ve které rádi lehají, je už protrhaná, že je z ní vidět na zem. Zrovna řeším, jak ji spravím. Je tedy fakt, že mně na tom řádí 9 koček, a když byla koťata, tak až 15.

Stejně nejhezčí a nejkvalitnější škrabadla mají Poláci www.drapaki.pl - a jsou na každé větší výstavě i v ČR. Lze se s nimi domluvit mailem a objednané dovezou na nějakou výstavu. Nebo si tam lze vybrat, leckdy i se slevou. A je to pěkný, bytelný kus nábytku. Mám obě vedle sebe, to ze zoohitu a od Poláků, a je to jako trabant vedle mercedesu.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Leemet



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 210
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 22:21:19
Odpovědět s citátem

Tohle odpočívadlo už je o třídu lepšíSmile. Stabilnější, sloupky průměr 9cm a kvalitnější plyš. Něco podobného jsem také koupila. Pro jednu až dvě kočičky super. Ale co si budeme povídat, zrovna plyš není u koček moc trvanlivý materiál, prostě dříve či později bude vždycky odrápané a otrhané:). A u Tatiany, mne a podobných, kdo má kopu koček, je holt ta trvanlivost ještě nižšíVery Happy

V téhle cenové hladině myslím, že jste vybrala dobře.
_________________
žižkovská smečka a Leemet
www.spokojenakocka.cz , www.malytygr.cz, www.toulavetlapky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
fundog



Založen: 07.01.2008
Příspěvky: 274

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 5. 10. 2011 22:30:07
Odpovědět s citátem

Záleží na tom, na jak dlouho škrabadlo kupujete. Pokud počítáte s tím, že ho za čas obměníte, tak proč ne. My jsme zrovna dneska zmenšovali a doplňovali škrabadlo. Něco jsme vyhodili, nějaké sloupky vyměnili a za nějaký ten pátek koupím nové. Tohle máme 5 let. Je to takové přes celou zeď až do stropu, ale nejodolnější je věž od Drapaků Very Happy
Táni ale ta lehátka jsou super. Naše kočky je milují a v Bratislavě prodávali jen ty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
ajinav82



Založen: 25.09.2011
Příspěvky: 32

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2011 7:48:59
Odpovědět s citátem

Máme jednu kočku a časem plánujeme stěhování do baráčku,takže tam snad už bude čas udělat si vlastní škrabadlo nebo uříznout strom. Díky za rady.
To polské je moc hezké,ale ta cena už je jinde. Mužskej kočku moc nechtěl a tak jsem si téměř jistá,že takovou částku na škrabadlo určitě neuvolní Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
pées



Založen: 06.10.2011
Příspěvky: 2

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2011 8:23:06
Odpovědět s citátem

drapaki jsou dražší, ale fakt to stojí za to. I po roce vypadá dobře, "stojí, ani se nehne". Do zařízení pokoje docela pěkně zapadá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: jak se vám líbí?
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2011 10:06:15
Odpovědět s citátem

My kupovali dvě škrabadla na prokocky.cz ... a byla a jsem s oběma moc spokojená, protože drží i po no ... cca od 2005 Anis a 2008 Morgan, i ten plyš překvapivě je vcelku, žádný dírky, jen schůdky u Anisu jsem přetáhla sisalem, tam ten plyš odešel, ale protože byl velmi intenzivně škrábán, resp. to dřevo, z kterého jsou. Jinak sloupky byť už jsou odrápané, tak se sisal neuvolňuje a stále drží omotaný.

Nicméně na druhou stranu po tom, co se mi povedlo rozbít rozpěrný sloupek jsem prostě od prokocky.cz nedostala odpověď ani na jednu z asi pěti zaslaných zpráv, jestli mi můžou dodat nový, stejně silný :-/ takže v tomhle směru jsem hodně zklamaná a kde koupím další, zatím taky nevím.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2011 10:09:37
Odpovědět s citátem

tatiana napsal:
Poláci www.drapaki.pl - a jsou na každé větší výstavě i v ČR.


Tatiano, mají na výstavách k prodeji čistě jen sloupky?
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 6. 10. 2011 10:11:15
Odpovědět s citátem

fundog napsal:
Záleží na tom, na jak dlouho škrabadlo kupujete. Pokud počítáte s tím, že ho za čas obměníte, tak proč ne. My jsme zrovna dneska zmenšovali a doplňovali škrabadlo. Něco jsme vyhodili, nějaké sloupky vyměnili a za nějaký ten pátek koupím nové. Tohle máme 5 let. Je to takové přes celou zeď až do stropu, ale nejodolnější je věž od Drapaků Very Happy
Táni ale ta lehátka jsou super. Naše kočky je milují a v Bratislavě prodávali jen ty.


Já jsem s tím polským nadmíru spokojená. Kočky se tam válí pořád, když je to ošmudlané, sejmu a vyperu, rozdrapat to nemají hned tak šanci. Vůbec nelituju peněz, co jsem za to dala.

Kdo má kočku jen jednu nebo dvě, tak asi mu bude delší dobu sloužit i nějaké lacinější škrábadlo, to je fakt. Pro smečku ale to levné - no nic moc...tady platí-nekupuj levné věci, nakonec vyjdou draze.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Aprilka



Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: plzensky kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 8. 10. 2011 7:35:14
Odpovědět s citátem

My jsme loni na vánoce koupili škrabadlo v německu od Catwalk (http://www.catwalk-kratzbaeume.de) a jsem z něj nadšená.
Má kvalitní tlusté sloupky, vubec se neoškrábalo, nekýve se. Už jsem nechtěla škrabadlo, co by stálo na zemi, protože se jen kolem držel prach a kočky na spodnim patru stejne nebyli, takže ho máme ukotvené do zdi a krásně se pod ním vytírá.
_________________
Aprilka, Chiqui a Diego
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (71x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (33x)
3
Britská krátkosrstá kočka (29x)
4
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (28x)
5
Kočičí jména (26x)
6
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (25x)
7
Mňoukání a štěkání (22x)
8
Mrouskání kočky (říje) (21x)
9
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (20x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top