Zaregistrovat se   Přitlapkovat se
Přitlapkujte se tady:

Jméno:   Heslo:    

Pokud ještě nemáte svůj modrokocouří účet, zaregistrujte se!
Zapomněli jste heslo?
Vyhledávání

Nezačne nám kocour před kastrací značkovat při hlídání psa?


<< Zobrazit předchozí téma | Zobrazit následující téma >>  
Autor Zpráva
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Nezačne nám kocour před kastrací značkovat při hlídání psa?
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 13:36:48
Odpovědět s citátem

Dobrý den, prosím o radu- máme 10- měsíčního kocourka Ragdolla a máme týden našim venčit psa. Nevím, zda- li by nám kocour nezačal značkovat, kdybychom si na ten týden nastěhovali psa k nám? Je ještě nekastrovaný, na kastraci půjdeme za týden. Děkuji moc za odpověď!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
April



Založen: 08.11.2004
Příspěvky: 2716
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Nezačne nám kocour před kastrací značkovat při hlídání p
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 14:46:47
Odpovědět s citátem

Když bude mít pesan např. svůj pelech, je možné, že mu jej kocour označkuje. Jde spíš jen o to, jestli se v kocourovi ty pudy probudí, nebo ne. Ale asi bych z toho nedělala tragédii, jestli jde kocour za týden na kastraci, tak to určitě zvládnete, i když si ucvrnkne, nebyli byste ani první, ani poslední s označkovaným bytem. A předpokládám, že stejně k hlídání pesana rodičům moc jiných snadných řešení než ho nastěhovat k sobě není, takže ho ohlídejte a uvidíte Wink

Takže může a nemusí ... 100% odpověď není.
_________________
Týden samomluvy v rámci vlákna zkrotí ledasjaké bouřliváky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: Re: Nezačne nám kocour před kastrací značkovat při hlídání p
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 15:08:51
Odpovědět s citátem

Děkuju moc za odpověď! Ještě je možnost ho docházet venčit k našim domů, tak nakonec, ač nerada, zvolím asi tu. Kocour nám poslední dobu začal tak jako pořvávat-mňoukat,ale spíš tak jako žalostně z jiné místnosti, než jsem v tu chvíli já nebo ráno, což dělával i dřív, ale mnoukal jinak než teď. Tak se bojím, aby ho přítomnost psa ke značkování ještě více nepobízela. Smile No, on pokud si usmyslí značkovat ještě těch pár dní, co mu do kastrace zbývá, tak s tím asi stejně nic neuděláme.. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Ajnoka



Založen: 27.07.2010
Příspěvky: 136

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 15:42:55
Odpovědět s citátem

Tak to řvaní je přesně ta nastupující kocouří touha Wink . Sice to první značkování většinou ještě tolik cítit není, ale pokud bych se riziku mohla vyhnout, tak to rozhodně udělám. Myslím si, žýe přítomnost psa by kocoura v nežádoucí činnosti jen podpořila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
tatiana



Založen: 30.09.2007
Příspěvky: 2163
Bydliště: Plzeňský kraj

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 16:05:16
Odpovědět s citátem

Tak to mně by zase bylo líto toho ubohého psa-aby byl celý den a noc doma sám. Z nudy může pěkně zdevastovat byt.

Já zase nemyslím, že přítomnost psa by spustila nekontrolovatelné kocouří značkování. Maximálně by mu počůral pelíšek. Jestli je pes na kočky zvyklý, tak já bych si ho do bytu vzala.

Kdykoliv jsem takto přichýlila psa bratra, tak se nedělo vůbec nic, a to tady mám koček hafo. Proto si myslím, že by to prošlo bez problémů. U nás tedy nebyly.
_________________
Tatiana, Claudius, Čuk, Gek, Baldík, Šantí, Bivoj, Fay, Max, Bejby a Adam-in memoriam

http://www.prestickekocenky.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 25. 10. 2011 16:57:04
Odpovědět s citátem

[quote="tatiana"]Tak to mně by zase bylo líto toho ubohého psa-aby byl celý den a noc doma sám. Z nudy může pěkně zdevastovat byt.

Ono mu právě bude za chvíli 13 let a většinu dne prospí, takže vždycky spíš míval větší psychickou újmu, pokud se někam stěhoval. Dřív kočky honíval, ale co tu s ním byli naši párkrát na návštěvě, tak si lehne a spí a spíš ten náš kočičí moula ho chodí provokovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Rozár



Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 36

Předmět: 
PříspěvekPřitlapkováno: 27. 10. 2011 19:38:31
Odpovědět s citátem

Tak vyřešíno je to tak, že ráno jsem sem psa vždycky dovedla a na noc ho odvedla. A dneska ho tu nechám i přes noc. S kocourem se docela úspěšně ignorovali,očichávali se, či si záviděli žrádlo- to jsem jim musela dlouze vysvětlovat čí je co a Barnymu ani nevadilo, když na něj pes vrčel. Jednu granuli Benikovi sněd, ale jakmile jsem mu ukázala kočičí granule, začal urputně hrabat kolem misky- "vrať mi ty psí, tyhle nechci!" Very Happy Zapomněl i podivně mňaučet po kočkách, z toho vetřelce Smile kam se Beník hne, tam Barnýs letí za ním Smile Teď tu svorně kus od sebe spí ,) Tak snad se obávané značkování nevyskytne a vše bude probíhat jak doteď..Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odpovědět 
Zobrazit příspěvky z předchozích:   





Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Přejdi na:  

Reklama

Nejčtenější

1
RSS kanály (51x)
2
Kdy je možné odebrat kotě od kočky? A proč ... (25x)
3
Britská krátkosrstá kočka (24x)
4
Seznam hřbitovů pro zvířata, krematorií ... (22x)
5
Mňoukání a štěkání (22x)
6
Tristis eris, si solus eris - Bude Ti teskno, ... (20x)
7
Fotočlánek: Kočičí tetování trochu jinak (17x)
8
Mrouskání kočky (říje) (17x)
9
Kočičí jména (16x)

Víte, že...

Víte, že základní informace najdete v části stránek Kocouřovy rady?


Další pomoc Vám může poskytnout naše veterinární poradna.
Kocouřova veterinární poradna Reklama
E-mňauněte nám

Reklama

Modrý kocouř.cz (c)

Všechna práva vyhrazena.
O stránkách
Ochrana osobních údajů
Politika využití cookies
Modrokocouří blog
Novinky
Nápověda
Reklama
Kontakt

Archivováno Národní knihovnou ČR
Facebook Twitter Google Plus Instagram YouTube
Top